PDA

View Full Version : Май повече към момчета...!



sladka_______
02-28-2009, 10:14
Предварително се извинявам ако има подобна тема!
Какъв е най-добрия ви секс? Как ви харесва най-много?
Жените си имаме бутончета, които ни карат да откачиме, какви (къде) са вишите?
Питам, защото искам да спа с едно момче, но искам да няма по добър секс от този с мен. Химията я има, но в действията малко нз какво да правя. Споделете вие какво харесвате!

CTAMAT
02-28-2009, 10:34
Орална като за начало, целувки по врата,гърдите и другите ерогенни зони. Игра с тестисите, но много нежно. Успех.

pam1
02-28-2009, 12:04
виж тук http://www.teenproblem.net/teenid/posts/CandyBebka/12604.html
изпробвах някой върху приятеля ми много му хареса :-P

CrazyBear
02-28-2009, 13:30
Прави му свирка като за начало....
Аз лично обичам да правя орална и това как приятеля ми се гърчи в ръцете ми адски мн ме възбужда и мен....
Имам самочувствието,че правя супер яките свирки....и се е потвърдило хахаха НО понеже съм К*ЧКА и сексистка (към жените) няма да споделя хитринките си...
Накарай го да не издържи...да те грабне и подхвърли на леглото и да те чука като подивяло животно.....лудия секс трудно се забравя!

MakeMeLaugh
02-28-2009, 13:44
Послушай тези 101 съвети, които ти дадоха горе!

Всичките са мноооого яки!

Просто си подбири според ситуацията ви някои, щото не всички са удачни и приложими като за 1 път ;)

И не се притеснявай, щом имаш желание ще се справиш чудесно! Много е важно ти да го искаш и да ти е хубаво, а от там ще ти дойде отвътре и ще направиш така, че и на него д аму хареса ;)
Успех :grin:

fire_magic
02-28-2009, 14:15
Засмукаи му го много силно 8-)

jambo_bs
02-28-2009, 15:52
Прави му свирка като за начало....
Аз лично обичам да правя орална и това как приятеля ми се гърчи в ръцете ми адски мн ме възбужда и мен....
Имам самочувствието,че правя супер яките свирки....и се е потвърдило хахаха НО понеже съм К*ЧКА и сексистка (към жените) няма да споделя хитринките си...
Накарай го да не издържи...да те грабне и подхвърли на леглото и да те чука като подивяло животно.....лудия секс трудно се забравя!

Защо не се познаваме с теб :D

CrazyBear
02-28-2009, 20:33
Прави му свирка като за начало....
Аз лично обичам да правя орална и това как приятеля ми се гърчи в ръцете ми адски мн ме възбужда и мен....
Имам самочувствието,че правя супер яките свирки....и се е потвърдило хахаха НО понеже съм К*ЧКА и сексистка (към жените) няма да споделя хитринките си...
Накарай го да не издържи...да те грабне и подхвърли на леглото и да те чука като подивяло животно.....лудия секс трудно се забравя!

Защо не се познаваме с теб :D

Хахах еми не знам....така се е случило,животите ни не са се пресекли....Пък и дори да са....може би не си ми направил впечатление...

icobug
03-01-2009, 07:22
8)

Mamar4o
03-03-2009, 19:13
Мене свирките мн ми харесват :oops: :oops: :oops: ама нз секи различно.Просто му направи няколко и виж дали ще му хареса :grin: :grin: :grin:

EeeBobii
03-03-2009, 19:25
Съгласен съм с оралната.. за начало....Покажи му че си негова и че правиш всичко в леглото за него .... за друго не се сещам, разбери къде и кой точки го възбуждат много! :)