PDA

View Full Version : 8-ми март



Jesssy
03-03-2009, 10:58
3дравейте.
Наближава с пълна сила 8-ми март.И се чудя как да эарадвам майка ми,на която и беэ това напоследък не й е никак спокойно.3а съжаление точно на 8-ми ще се случи нещо доста неприятно эа нея,эа което не ми се говори.Но ми се иска да успея по някакъв начин да я эарадвам с нещо.Но като че ли не съм достатъчво иэобретателна,эащото доста мислих,но не ми дойде нищо интересно наум.Искам да й направя някакъв подарък,но не энам какъв.Май вече съм се иэчерпала.Традиционните подаръчи от сорта на дрехи,парфюми,коэметика и т.н вече ми се виждам проэаични.Цветето е эадължително,но не може само цвете :) Дайте ми някакви идей,моля :] Вие как въэнамерявате да эарадвате майка си?
Благодаря эа отделеното време.

colymoly
03-03-2009, 11:17
аз ще взема парфюм на моята, букет цветя и една :-)

VerryBerry
03-03-2009, 11:18
изненадай я като собственоръчно сготвиш нещо интересно за вечеря-например :)

Jesssy
03-03-2009, 11:35
изненадай я като собственоръчно сготвиш нещо интересно за вечеря-например :)
Идеята е добра,но няма да имам таэи въэможност эа съжаление. :[
Много е дълго и не искам да раэкаэвам,но нали ви каэах,че точно 8-ми март няма да е най-прекрасният й ден..и се очертава да няма въэможност да иэлеэе,така че няма да имам кога да сготвя.
Оф,много искам да я эарадвам. :-]

r3s53c7
03-03-2009, 11:39
Има време, ще го измисля дотогава ;)

gLoRiToO
03-03-2009, 13:20
Моята е в чужбина,но ще и се обадя и съм и измислила специално стихотворение.Ако можеш да измислиш някакво сигурно много би се зарадвала..измисли нещо с което ще я накараш да не мисли за проблемите 8)

Tutmanik
03-03-2009, 13:44
Можеш да се държиш с нея хубаво цял ден,да и помагаш за някои неща,да изпълниш някое нейно задължение...защото доколкото разбрах денят й няма да е лесен.

cherrypezz
03-03-2009, 14:52
Аз на моята тази година исках да й подаря нещо много специално,защото ме заведе на концерт 8-)
Отначало си мислех за колаж от снимки,но нещо не стана като пробвах...така че реших да и подаря ключодържател от едната страна с моя снимка,а от другата снимка,на която сме двете :-) дано се зарадва.

YouCantStopMe
03-03-2009, 15:03
Аз на моята измислих вече.
Защото и на нея няма да и е лесно.Тези дни е залята от работа пък и не е много в настроение :(
Та..
Аз ще и купя един хубав букет.С татко ще отидем в някой козметичен магазин да изберя я някой крем.. я парфюм... ; )
А тук ми дадохте страхотна идея - ще сготвя нещо сама.Искам да я зарадвам :)
Това е..
:-)

Infinity
03-03-2009, 15:15
изненадай я като собственоръчно сготвиш нещо интересно за вечеря-например :)
Идеята е добра,но няма да имам таэи въэможност эа съжаление. :[
Много е дълго и не искам да раэкаэвам,но нали ви каэах,че точно 8-ми март няма да е най-прекрасният й ден..и се очертава да няма въэможност да иэлеэе,така че няма да имам кога да сготвя.
Оф,много искам да я эарадвам. :-]
Не се притеснявай,това че искаш да направиш такъв жест към нея,пределено ще я трогне и зарадва :) .
А аз ще и взема нещо плюшено,защото тя обожава плюшени играчки,ще и взема и цвете и някаква картичка :)

Desir3
03-04-2009, 20:19
Първо поздравления за темичката - много хубаво, че някой се е сетил! :)
Самата аз днес избрах подарък на майка ми - купих фотоалбум от природни материали (това представлява нещо като книга с дебели жълти/все едно старинни/ листи - 10 на брой, а отпред и отзад има листа и разни клонки) много е красиво, а и не е скъпо-10лв. Подбрах 10 снимки, които ще принтирам и ще сложа вътре, акто ще добавя разни коментари, стихчета и фрази. Сигурна съм, че много ще се зарадва! Естествено ще й купя и цвете и ще поднеса подаръка с голямо Гуш + целувки :)

term0t0
03-05-2009, 09:35
На 8-ми март имам мач и то бая важен..та тя винаги е искала да вкарам гол на тоя отбор,абе футболна майка е :D и ,че сякаш тия 500 човека дето ще додат на мача и семейството ми влиза в т'ва число,така че май ще гледат хет-трик.

kap4ica96
03-05-2009, 17:26
Ми според мен хубави подаръци са пролетните цветя или други с някаква картичка,козметика,сервизи с чашки и чинийки или да сготвите нещо както вие предложихте :)

rauwkost
03-05-2009, 22:08
Какво материално нещо би я зарадвало повече, от едно "Обичам те, мамо!" Отиди в цветарски магазин и и купи цвете, което тя харесва :) Подготви го да изглежда красиво и воала :)

gLypChenCee
03-06-2009, 09:16
Ще и подаря цветя,някакво козметика и ще излезнем цял ден по магазините. :)

sexa_na_kompleksa
03-06-2009, 13:22
Защо не излезнете утре някъде заедно? Можете да прекарате целия ден заедно и това да бъде част от подаръка за 8-ми.
Може и някое бижу да й вземеш, ако разполагаш с достатъчно пари. Но много зависи и от нейните интереси. Ако обича цветята, може да й вземеш някакво в саксия. Или пък книга, ако предпочита да чете в свободното си време. Може да й подариш масаж в някой салон. Не е нужно да отиде точно на деня, а когато има време.
Успех!

evalongoriq
03-07-2009, 16:46
моита обожава козметика взех и душ гел крем за лице и роза :)

selens
03-07-2009, 17:03
Можеш да се държиш с нея хубаво цял ден,да и помагаш за някои неща,да изпълниш някое нейно задължение...защото доколкото разбрах денят й няма да е лесен.

NqkfaNikakva21
03-07-2009, 17:13
На 8-ми март имам мач и то бая важен..та тя винаги е искала да вкарам гол на тоя отбор,абе футболна майка е :D и ,че сякаш тия 500 човека дето ще додат на мача и семейството ми влиза в т'ва число,така че май ще гледат хет-трик.
Дано найстина направиш хет-трик :-) :-)
И накрая да не забравиш да се похвалиш 8)

plamsityy
03-07-2009, 18:07
Аз на мама взех едно малко,красиво,розово цветенце в розова саксийка и отпред за саксийката са прикрепени две сърчица. С това ще я изненадам утре! :smt001

sh3_1s_7h3_0n3
03-07-2009, 18:21
Нарисувай й хартиено мече, отвътре с някое хубаво пожелание. :)
като картичка, само че в мечешка форма. :)

Blab
03-07-2009, 18:26
Понеже не мога да пазя тайни:Д, вече й дадох подаръка на моята Мама.
Направих й обички с тюркоазени камъчета, та понеже са масивни, ги сложих на клипси. Зарадва се, пък дали й харесват - не се знае:Д