PDA

View Full Version : Секс с момче с дълга коса



MakeCash
03-04-2009, 20:29
Така, ето нещо интересно. Почитател съм на рока, с дълга коса съм, брадичка, както на мен си ми харесва. Не съм сред мускулестите пичаги, това си го признавам. Интересен факт е, че когато имам връзка с момиче, тя предпочита да съм с пусната коса, за да "й приличам на Тарзан", докато правим секс. Та... въпроса ми е. Правила ли е някоя от вас секс с момче с дълга коса и има ли някаква причина за този възбуждащ ефект? Предполагам в случая се търси 'първичното', това са и техните думи, когато попитам, но не съм сигурен дали са искрени с мен. Не е нещо изключително важно питането ми, но си мисля, че разведрява обстановката на фона на сухарийките, които се пишат. Е, момичета, кажете си мнението :)

Пиши описателно заглавие на темите си!
krem4et0

loveme
03-04-2009, 20:34
ми аз съм правила.. е на момчето не му беше мн дълга, но беше яко.. да харесват ми дългите коси.. нали знеш повечето момчета им става яко когато хванат страсно момичето за косата, така че и на нас ни е гот.... :-D поне на мен :grin:

MakeCash
03-04-2009, 20:38
Е, не казвам за дърпане на коса или нещо подобно. Имай предвид, че моята е достатъчно дълга, за да се конкурира с нейната... По-скоро ми го обясняваха като възбуждащ ефект, но така и не схванах за какво става въпрос, защото в повечето случаи се котира, че търсените момчета въобще нямат нищо общо с мен.

Rofl4e
03-04-2009, 20:38
аз не съм го правила .. предпочитам косичката да е късичка .. :-D

slanceto1122
03-04-2009, 20:38
мм да якичко еее :grin:

lams
03-04-2009, 20:40
Секси е просто ;)
Аз на мъжки,хубави и дълги коси трудно устояваам ;ь

loveme
03-04-2009, 20:43
или просто мн ти харесва косата.. :) :P

MakeCash
03-04-2009, 20:45
Дотук интересно гласуване се получава. Само една девойка е против. Това определено е против очакванията ми, имайки предвид, че рокаджиите и метълите сме антигероите обикновено...

MakeCash
03-04-2009, 20:45
Секси е просто ;)
Аз на мъжки,хубави и дълги коси трудно устояваам ;ь

без да изкушаваш, моля ;)

lams
03-04-2009, 20:48
Секси е просто ;)
Аз на мъжки,хубави и дълги коси трудно устояваам ;ь

без да изкушаваш, моля ;)

Аахха не изкушавам :ь.
Колко викаш ти е дълга косата? 8-)

Антигерои е малко преувеличено ;)

MakeCash
03-04-2009, 20:51
Секси е просто ;)
Аз на мъжки,хубави и дълги коси трудно устояваам ;ь

без да изкушаваш, моля ;)

Аахха не изкушавам :ь.
Колко викаш ти е дълга косата? 8-)

Антигерои е малко преувеличено ;)

Ами не съм я мерил, но като я наложа май ми стига до 'цицките' :D :-D

lams
03-04-2009, 20:56
^ \:D/

NeSumJenaTi
03-04-2009, 21:00
ами бившият ми приятел , когато тръгнахме му беше по-дълга косата , но не много и ме възбуждаше доста . . . на мен лично ми приличаше на Освалдо Риос особено , когато му беше мокра . . . просто бяха едно към едно и така . . . просто си ме възбуждаше , но не съм се замисляла дали е заради първичното или не . . .

MakeCash
03-04-2009, 21:04
Хм.. възбуждаше те защото е приличал на друг? Нещо не можах да разбера обосновката ти.

DeadpooL
03-04-2009, 21:07
И аз съм момче с дълга коса :D интересна е темата

NeSumJenaTi
03-04-2009, 21:08
просто казвам , че е приличал на Освалдо Риос (за да се добие представа горе - долу колко дълга му беше косата) рядко обяснявам докрай :)

MakeCash
03-04-2009, 21:11
просто казвам , че е приличал на Освалдо Риос (за да се добие представа горе - долу колко дълга му беше косата) рядко обяснявам докрай :)

Ахам. Това го разбрах, но май не е имало особено значение как изглежда, важното е да е той. Точно това не схващам, дали това, че косата е дълга е допълнение към сексапила или е просто някаква си там притурка...

MakeCash
03-04-2009, 21:12
И аз съм момче с дълга коса :D интересна е темата

Евала, дано и да е полезно да разберем и ние нещо :)

BringYourOwnBeer
03-04-2009, 21:17
бее аз от дълго време си викам си пусна дълга косица. Е, ВИе ме убедихте да го напрая :D:D

MakeCash
03-04-2009, 21:33
Хаха, абе и на мене ми е интересно какво се мисли по въпроса.

BoCupycake
03-04-2009, 21:39
Тарзан??? :lol: :lol: :lol:


Аз лично не харесвам момчета с дълги коси и не виждам какъвто и да било начин да ме възбудят.

key_of_hell
03-04-2009, 21:42
няма нищо по-секси от това да заровиш пръсти в буйна мъжка грива, предполагам, че е защото наистина е много първично, животинско... само мисълта ме кара да настръхвам!

MakeCash
03-04-2009, 21:44
няма нищо по-секси от това да заровиш пръсти в буйна мъжка грива, предполагам, че е защото наистина е много първично, животинско... само мисълта ме кара да настръхвам!

Значи да разбирам, че тия приказки са били истина, дето са ми казвали?

key_of_hell
03-04-2009, 21:54
няма нищо по-секси от това да заровиш пръсти в буйна мъжка грива, предполагам, че е защото наистина е много първично, животинско... само мисълта ме кара да настръхвам!

Значи да разбирам, че тия приказки са били истина, дето са ми казвали?

Така мисля! Попринцип ми е трудно да кажа със сигурност че това е причината да ми въздейства толкова силно, но определено е част от нея.
Един съвет от мен - потдържай си косата и не се отказвай от нея и винаги ще има поне едно момиче на спирката което те зяпа с желание...

sexy_dizzy
03-04-2009, 23:10
Не ми се е случвало досега..но аз изразявам своите желания за първични неща по др начини..просто не обичам косата на партньора ми да се конкурира с моята :D ..но всеки има различен вкус...така че.. :P

Fortuna
03-05-2009, 05:50
oo daa mom4e s d1lga kosa tva mi e eroti4nata fantaziq nz za kvo ama super mn me radvat

TotallySexy
03-05-2009, 06:31
автора получи много мнения и накрая повярва на това, което му хареса... :D и аз не харесвам дълги коси

dizzyemmy
03-05-2009, 10:30
аз не виждам нищо първично и по-мъжкарско в дългата коса, напротив не си падам по мъже с грива :-)

LovelyGirl
03-05-2009, 10:40
Не съм го правила с момче с дълга коса, но не ме и привличат.Предпочитам къса косичката,но все пак да има да хващам де :-D

eveto_xx
03-05-2009, 10:42
Ако е с коса до брадичката, ок.По-дълга - НЕ .Принципно не си падам по мъже с дълги коси, рядко се срещат симпатяги.

Jumbie483
03-05-2009, 10:52
Хмм момчетата с дълга коса са ми голямата слабост :oops:
за в леглото... ми мисля, че и с пусната коса, както и с вързана ще е достатъчно възбуждащо.. все пак не косата върши основната работа :-D
но при всички момичета си е различно..
една ако те харесва с пусната коса, другата ще иска да я връзваш :P

galu6a
03-05-2009, 11:03
[quote="Rofl4e"]аз не съм го правила .. предпочитам косичката да е късичка .. :-D[/q

и аз съм на същото мнение :)

SunShinePearl
03-05-2009, 11:41
нямала съм гадже с дълга коса но честно казано винаги са ми харесвали момчетата с дълга коса но да е хубава и подържана..нз но и на мен ми харесва идеята момчето да е с пусната коса,може би си прав за това с първичното :)

MakeCash
03-05-2009, 11:48
автора получи много мнения и накрая повярва на това, което му хареса... :D и аз не харесвам дълги коси

Аз си имах мнение още преди да задам въпроса. При положение, че нарочно са ме карали да не си разкарвам косата или дори да не я връзвам, логично е да има някакво привличане именно заради нея. Няма нищо лошо в това да не харесвате дългите коси, затова и питам тук. Понеже знам, че ще има всякакви отговори. Аз си вярвам на това, което виждам и което са ми казвали ;)

kasanova1994
03-05-2009, 12:04
kolko ti e dalga kosata ? moita mi e do ramenata : P

kasanova1994
03-05-2009, 12:05
moje da ti sa go kazvali tva shtoto tarzan4o ebe zdravo xD nali e ot junglata xD tam darvat po darvo ot samite darveta XD ( ta i maimunite :P )

MakeCash
03-05-2009, 12:09
Хаха, незнам, незнам. То е ясно, че има много мнения по въпроса. Интересното ми беше дали тия, дето ги кефят мъже с дълги коси се възбуждат и от самата коса или причината е останалото. Не питам дали харесвате с дълги коси или не. То и аз не харесвам префърцунени мадами, ама никой не ме пита ;)

Sladurancheto
03-05-2009, 12:22
Миии аз не съм ,ама де да знам на други момичета може да им харесва... На мен лично не ми допада дългата мъжка коса :-P

krastavicanarkoman
03-05-2009, 12:27
ha ami ima dosta momi4eta na koito im haresva sigurno i az shte si pusna :D :D :D

MakeCash
03-05-2009, 12:30
Ох, тука въпроса не е дали харесваш или не харесваш. Толкова ли е трудно да се разбере това? И съм сигурен, че 90% от тия, които ми казват, че не харесват момчета с дълги коси, никога не са били с такова... Така че си дръжте мненията за себе си. Неетично е да говорите за нещо, без да знаете какво е.

Колкото до последното изказване... :( Аз тая коса да не си я държа, за да се харесвам на момичетата? Харесва ми, допълва ми характера и ми отива. Fuck. Научете се, че е по-важно да сте себе си, а не да приличате на някого...

Danto
03-05-2009, 13:23
Ох, тука въпроса не е дали харесваш или не харесваш. Толкова ли е трудно да се разбере това? И съм сигурен, че 90% от тия, които ми казват, че не харесват момчета с дълги коси, никога не са били с такова... Така че си дръжте мненията за себе си. Неетично е да говорите за нещо, без да знаете какво е.

Колкото до последното изказване... :( Аз тая коса да не си я държа, за да се харесвам на момичетата? Харесва ми, допълва ми характера и ми отива. Fuck. Научете се, че е по-важно да сте себе си, а не да приличате на някого...

изчетох всички отговори...по темата:не съм била с момче с дълга коса,но брат ми има(доста по-дълга от моята)и ми е голям кеф да си играя с косата му и да му я сплитам...дали са възбуждащи момчетата с дълги коси-мисля ,че да...а има и още нещо-тая метросексуалност,която е обляла бг в момента е мн противна-мъжете губят мъжествеността си(с тея епилирани тела и розови блузки с деколтета)....ако исках да си лягам с п***а щях да стана лезбиика :)

Blo0dSuGaR
03-05-2009, 13:32
Оф топик:Много зависи от това каква е самата му коса.Т.е-не знам защо първата ми мисъл е мазна коса,неподдържана.Не казвам,че ВСИЧКИ са такива.Сещам се дори за 2 от моя град,които са си доста поддържани !
Он топик [/color]:Не съм правила секс с момче с дълга коса,но стига да не е от тези мърльовци,за които споменах по-горех,нямам нищо против.И аз бих го помолила да си пусне косата,може би ,защото ще е по-разкрепостен секса. :) Може би и за да има какво да скубя и дърпам,когато ми харесва :)
[/i]

melinka
03-05-2009, 14:38
ami mn sexy e ...kato vidq podoben exzemplqr mi se iska da vidq kosata mu na fona na v1zglavnicata mi :oops:

MakeCash
03-05-2009, 14:40
ami mn sexy e ...kato vidq podoben exzemplqr mi se iska da vidq kosata mu na fona na v1zglavnicata mi :oops:

Значи все пак има някакво значение...

Extremescream
03-05-2009, 16:21
Ахаааа. :grin: Приятелят ми е с дълга коса и много ми харесва така.Като елф е като си я прибере зад ушите :-) А и много обичам да си играя с нея

krem4et0
03-05-2009, 16:26
Дотук интересно гласуване се получава. Само една девойка е против. Това определено е против очакванията ми, имайки предвид, че рокаджиите и метълите сме антигероите обикновено...

Не сте. Ходя с такъв от 4 години и половина, а аз слушам чалга. Но той не е с дълга коса, а даже на моменти по-къса, отколкото мисля, че му отива. Не знам защо е станало такова клише-метъл, рок, дълга коса и черна тениска. Той ме е казвал, че това го е влечало като е бил на 15-16. И пак не е бил с много дълга коса. Определено не бих ходила с мъж с дълга коса, както и такъв с брада и мустаци.....

beachy_bunny
03-05-2009, 16:33
[quote=Rofl4e]аз не съм го правила .. предпочитам косичката да е късичка .. :-D[/q

и аз съм на същото мнение :)
+++ 1-во няма да се чувствам особенно комфортно ако , момчето е с по-дълга коса от моята ...
2-ро ... С мъж или с жена си лягам ... според мен дългата коса е за женския пол ...
3-то Рядко се намират хубави момчета с дълга коса ... повечето са някакви испаднали , вмирисани рокери или метали или там каквито са ... ;]]]

mysterious93
03-05-2009, 16:34
Ох, тука въпроса не е дали харесваш или не харесваш. Толкова ли е трудно да се разбере това? И съм сигурен, че 90% от тия, които ми казват, че не харесват момчета с дълги коси, никога не са били с такова... Така че си дръжте мненията за себе си. Неетично е да говорите за нещо, без да знаете какво е.



Чакай :lol: :lol: :lol: нима трябва да бъда с момче с дълга коса за да разбера дали ми харесва и да ми допада??? ако видиш някоя 200-300 кила, потна, космата, рогата и т.н. трябва ли да бъдеш с нея за да разбереш че не ти харесва? Приемай и негатините мнения :x и кво да говоря кат не знам какво е?? това е една коса..кво трябва да й изпробвам? Не ми харесват! по принцип или са мазни косите или момчетата са мазни. А и да не са пак не ми харесва!!! няя се конкурираме я..да се прави на иглички и ще съм доволна. И кат искаш да си държим мненията за себе си да не беше пускал темата.Аман

Sharpay
03-05-2009, 16:59
мм не съм била с момче с дълга коса, но определено си мисля че не би ме впечатлило повече от момче с къса коса.. друго си е.. А особенно ако е някой метъл с мазна коса и кожени панталони няма и да го погледна..

Lyubeto
03-05-2009, 18:03
Две от момчетата с които съм била , са с дълги коси . Няма никаква разлика за мен .

Danto
03-05-2009, 18:04
мм не съм била с момче с дълга коса, но определено си мисля че не би ме впечатлило повече от момче с къса коса.. друго си е.. А особенно ако е някой метъл с мазна коса и кожени панталони няма и да го погледна..
zapoznai se s malko metali...
mnogo ot mujete s dylgi kosi imat po-hubavi kosi ot jenite i mn malko ot tqh ne gi poddyrjat!!!otnosno kojenite pantaloni-vypros na li4en izbor...a kakvo shte kajesh za muje v shalvari???

m3talmania
03-05-2009, 19:00
Познавам момичета, които биха ти разкъсали дрехите, заради дългата коса - въпрос на личен избор. На мен ми харесват такива момчета, но не преценявам само по косата.. :P

buffalo88
03-05-2009, 19:12
мм не съм била с момче с дълга коса, но определено си мисля че не би ме впечатлило повече от момче с къса коса.. друго си е.. А особенно ако е някой метъл с мазна коса и кожени панталони няма и да го погледна..

Просто парче си явно

marilyn
03-05-2009, 19:15
И мен ме кефят момчета с дълга коса, някак има някаква страст в това и аз не мога да ги обясня.

rubi
03-05-2009, 19:16
обикновенно не съм почитател на рока,метъла и тъмната музика,но определено един мъж пичага със дълга коса ..... много ме възбужда....а пък да не говорим ако косата е леко къдрава чуплива.....естествено се изисква да е чиста и пухкава 8)

VerryBerry
03-05-2009, 19:32
не съм го правила с дългокос,но ми е все тая колко ще му е дълга косата (стига да не е изрусен или на някакви странни кичури тип "калинка" дето само циганите си ги правят вече)

Xrisenceto
03-05-2009, 19:36
не ми харесват момчета с дълга коса а още повечеи с брада :( Не бих се възбудила от такова нещо.... да ме целува да се лашка отгоре и няква коса да усещам полицето си и то не моята :lol: (не се заяждам просто лично мнение :) )

MakeCash
03-05-2009, 19:52
Разни хора и разни идеали. И пак започнахте с това дали харесвате мъже с дълги коси... То е ясно, че има кой да ни харесва. Тук не става въпрос за хигиена и разни такива. Незнам дали някой забелязва, но момичетата, които казват, че дългокоси мъже им харесват, изобщо не вкарват идеята за това дали косата е мазна или не. Наясно са, че си ги поддържаме косите. Да не говорим, че моята може да се конкурира доста с вашите химизирани коси ;)

Е, мисля, че донякъде разбрах за какво иде реч. Благодаря на всички госпожици за мненията, макар някои да бяха доста хапливи... явно такова си ви е възпитанието.

CinDeReLLa_
03-05-2009, 20:22
Тва че някое момче е с дълга коса, не значи че е метъл. Баща ми е с дълга коса... ама тва не го прави метъл... ( е да.. често си слушаме Metallica двамката 8-) ) . И тва че някой е с дълга коса не значи че не се подържа, познавам момчета които са супер чистоплътни ( даже повече от момичетата :-D ) .

Сега по темата: Еми не съм спала с момче с дълга коса... но определено ми се ще :P сигурно ша е яко :D :P

baby_join_me_in_dead
03-06-2009, 18:58
ДАААААААААААААААААААА! ДЪЛГООООООООООКОООООООООО ОООООООООООООООООООООООСИ ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
ГАДЖЕТО МИ Е ДЪЛГОКОСО, ТОЛКОВА МНОГО ХАРЕСВАААМ ДЪЛГОКООООСИИИИИИИИИИИИИИ ИИ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
НАПРААААО ОТКАЧАААМ
( и аз слушам метъл)
ето нещичко от мен :-D
http://www.spirit-of-metal.com/membre_groupe/photo/Alexi_Laiho-457_fc8c.jpg
http://api.ning.com/files/Bf0yTFHFwaIA6wPis6JIhNh55BVgo2*4W9iNuCW7NNgjX*dIKY-cRPnwGUTqSbkOF7NYLuNciIzy1Iu5HD2QzsBe6OIArIkl/alexi_laiho.jpg

baby_join_me_in_dead
03-06-2009, 19:01
[/quote]
+++ 1-во няма да се чувствам особенно комфортно ако , момчето е с по-дълга коса от моята ...
2-ро ... С мъж или с жена си лягам ... според мен дългата коса е за женския пол ...
3-то Рядко се намират хубави момчета с дълга коса ... повечето са някакви испаднали , вмирисани рокери или метали или там каквито са ... ;]]][/quote]


3-то Рядко се намират хубави момчета с дълга коса ... повечето са някакви испаднали , вмирисани рокери или метали или там каквито са ...

не е така :o :o :o :o

baby_join_me_in_dead
03-06-2009, 19:03
мм не съм била с момче с дълга коса, но определено си мисля че не би ме впечатлило повече от момче с къса коса.. друго си е.. А особенно ако е някой метъл с мазна коса и кожени панталони няма и да го погледна..

офффффффффффффффффффф метълите кфи са тия митаве за мазни косиииииииииииии бееее :? :? :? :? :? :-x :-x :-x :-x

Jumbie483
03-06-2009, 19:07
абе автора защо не постне някоя снимка, че ми разпали интереса ?! :-o

PainMonopoly
03-06-2009, 21:07
Дотук интересно гласуване се получава. Само една девойка е против. Това определено е против очакванията ми, имайки предвид, че рокаджиите и метълите сме антигероите обикновено...Никога не сме били антигероите, никога няма и да бъдем. :)

Xrisenceto
03-06-2009, 21:23
ДАААААААААААААААААААА! ДЪЛГООООООООООКОООООООООО ОООООООООООООООООООООООСИ ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
ГАДЖЕТО МИ Е ДЪЛГОКОСО, ТОЛКОВА МНОГО ХАРЕСВАААМ ДЪЛГОКООООСИИИИИИИИИИИИИИ ИИ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
НАПРААААО ОТКАЧАААМ
( и аз слушам метъл)
ето нещичко от мен :-D
http://www.spirit-of-metal.com/membre_groupe/photo/Alexi_Laiho-457_fc8c.jpg
http://api.ning.com/files/Bf0yTFHFwaIA6wPis6JIhNh55BVgo2*4W9iNuCW7NNgjX*dIKY-cRPnwGUTqSbkOF7NYLuNciIzy1Iu5HD2QzsBe6OIArIkl/alexi_laiho.jpg



и пари да ми дават такива няма да ги целуна пак за нещо друго да не говорим :(

moneycomeme
03-07-2009, 11:45
....zavisi i ot myja v kraina smetka ima muje,koito po -dylgite dyljini na kosite gi pravi oshte po-myjestveni,ako si ot tqh ne se chudi;]]]sys sigurnost momichetata sa iskreni s teb... :grin: inache ne sym pravila seks s podobna poroda :-)

marjesa
03-07-2009, 11:48
Еми не съм правила ! И мисля , че няма да ме възбуди ....

beachy_bunny
03-07-2009, 11:59
+++ 1-во няма да се чувствам особенно комфортно ако , момчето е с по-дълга коса от моята ...
2-ро ... С мъж или с жена си лягам ... според мен дългата коса е за женския пол ...
3-то Рядко се намират хубави момчета с дълга коса ... повечето са някакви испаднали , вмирисани рокери или метали или там каквито са ... ;]]][/quote]


3-то Рядко се намират хубави момчета с дълга коса ... повечето са някакви испаднали , вмирисани рокери или метали или там каквито са ...

не е така :o :o :o :o[/quote]
и к'фо искаш да ми кажеш , че тоя на снимките ти харесва :D :D :D :D това мъж ли е или жена в мъжки дрехи ...

sexyisfunny
03-07-2009, 13:42
Аз лично не харесвам момчета с дълги коси и не виждам какъвто и да било начин да ме възбудят.
даже изобщо не харесвам пък аз :smt078 :smt078

PainMonopoly
03-07-2009, 14:28
това мъж ли е или жена в мъжки дрехи ...Много по-мъж е от който и да било от метросексуалните селски бекове в днешно време.

zloto
03-07-2009, 14:54
това мъж ли е или жена в мъжки дрехи ...Много по-мъж е от който и да било от метросексуалните селски бекове в днешно време.
май не съм много сигурна 8-)
http://img74.imageshack.us/img74/3953/resim1aleif3.jpg
http://img460.imageshack.us/img460/8006/10qb2.jpg


По темата - дългата коса е за предпочитане <3

PainMonopoly
03-07-2009, 14:56
Казах го с пълното съзнание за съществуването на тези снимки... и други по-показателни. :oops: 8-)

gia_sena_mono
03-07-2009, 17:47
Не харесвам дългокоси момчета/мъже.

t1n4e7o
03-07-2009, 18:40
Не си падам.

Cherry_f
03-07-2009, 18:56
marjesa написа:
Еми не съм правила ! И мисля , че няма да ме възбуди ....

:)

Xrisenceto
03-07-2009, 19:47
marjesa написа:
Еми не съм правила ! И мисля , че няма да ме възбуди ....

:)

тва ако си ти на снимката си бахти курвата !!!

Tienji
03-08-2009, 07:58
LONGHAIR MEN CREW :smt035 :smt035 :smt035 :smt002 :smt002 :smt002 :smt035 :smt035 :smt035 :smt002 :smt002

severnoseqnie
03-08-2009, 08:55
mi moq priqtel e s d1lka kosa i tava nm me v1zbyjda :P :oops: :oops: po skoro s rasta :-) :D :grin: :grin:

it_ends_tonight_
03-08-2009, 09:40
Едно от нещата, които ми въздействат положително е дългата коса в момчетата. Прави ги толкова различни и раними и нежни... Поне от моя гледна точка. Много бих искала да правя секс с такъв, за да мога да му усещам косището по кожата ми (само дето чувството няма да е взаимно, щото аз имам къса коса :D )

sextazy_baby
03-08-2009, 09:41
Не съм го правила с момче с дълга коса,моето е с късичка :)

bqsna_teenagerka
03-08-2009, 10:09
:lol: :lol: ненен тва ме уби "за да й приличам на Тарзан" :lol: ами аз лично харесвам момчета с къси коси..но това е лично мое предпочитание!

Andito0o
03-08-2009, 12:02
Секси е просто ;)
Аз на мъжки,хубави и дълги коси трудно устояваам ;ь

без да изкушаваш, моля ;)

Аахха не изкушавам :ь.
Колко викаш ти е дълга косата? 8-)

Антигерои е малко преувеличено ;)

Ами не съм я мерил, но като я наложа май ми стига до 'цицките' :D :-D

моята коса пък стига до пъпа :D

hole
03-08-2009, 19:19
Адски секси е..

coolboy000
03-08-2009, 19:28
......

inl0ve
03-09-2009, 20:31
Обожавам момчета с дълги коси :grin: :-) :oops:

summerlove66
03-09-2009, 20:40
Не съм и не го намирам за възбуждащо .. Обичам да е с готина къса косичка и прическа .. :)

MakeCash
03-10-2009, 18:09
абе автора защо не постне някоя снимка, че ми разпали интереса ?! :-o

Автора си има снимки, благодаря.

И пак започнахте с надвикванията коя какви харесвала. Ами като не харесвате дългокоси, не виждам смисъл да пишете. Въпроса беше ясен - дали дама, която е правила вече секс с дългокосо момче вижда някаква разлика. Личните ви наблюдения и нападки не ме интересуват. Поддържам си хигиената на достатъчно добро ниво, благодаря. Колкото до подмятания за сексуалната ми ориентация... има си доказателства и за това, но нямам намерение да включвам трети лица в пост-а. Не мога да ви разбера, обърнахте го на пазар. "Ама аз харесвам с дълга коса" <-> "Ама аз не мога да разбера с мъж или с жена си лягам".

На второто подмятане ще отговоря така: щом само си лягаш, никога няма да разбереш. Не мисля, че ще разбера това, което исках тук, прекалено повърхностно мислене имат всички. Благодаря на тези, които изказаха някакво мнение, а тези, които просто искаха да се заяждат - пак заповядайте. Но лично аз нямам намерение да влизам в пререкание с когото и да било.


И бъдете себе си, по дяволите, писна ми да виждам клонинги по улиците...

LRRH
03-15-2009, 10:37
Е, аз няма да се изненадам ако Авторът се е отказал да чете каквото и да било, но ми се струва, че знам отчасти отговора на въпроса. И така, кое е това нещо у дългата мъжката коса, което толкова се харесва на някои(подчертавам някои) момичета. Първо, на част от жените дългата мъжка „грива” действа като...абе както на вас действат чифт хубави, дълги крака. Чудесен аксесоар, нали ( : Едната версия е, това което и ти споменаваш – понеже пра-пра-пра-....-пра дядо ни е бил космат мъжага с коса до кръста, който се е бил със съблезъбите тигри, у нас си оттеква викът на дивото, първичното, животинското дори. Другата теория по въпроса, е много простичка – дългата коса при вас не е просто дълга коса, а белег, че сте от една друга „порода”. И ако ти мислиш, че рокаджиите и металите сте антигерои, то аз познавам достатъчно момичета, които с радост биха заменили трима спортяги с големи бицепси за един от вас(никого не целя да засегна, въпрос на вкус!). Та, за заключение, дългата коса хем отключва у нас някакви диви инстинкти, хем ви прави нещо като съвременни бохеми в нашите очи.

lussi
03-15-2009, 13:33
Дългата коса отива на някои мъже много повече от късата, защо да не е секси тогава? Само да я поддържа хубаво, че има индивиди дето си я пуснат дълга и я мият веднъж в седмицата, та е много хубаво....направо

GreenFairy
03-15-2009, 18:30
Аз се кефя на момчета с дълги коси, не знам защо, не знам по каква причина е, но просто много ми харесват. Много е възможно за да е животинското излъчване, а по принцип съм си животинче... Не знам и аз, просто се присъединявам към тези които се кефят :)

jambo_bs
03-15-2009, 18:42
аз не съм го правила .. предпочитам косичката да е късичка .. :-D

Правилното мнение :D .......... според мен дългокосите момчета са както теб - или метъли или пе"али .Дразнят ма

MakeCash
03-15-2009, 19:09
аз не съм го правила .. предпочитам косичката да е късичка .. :-D

Правилното мнение :D .......... според мен дългокосите момчета са както теб - или метъли или пе"али .Дразнят ма

Благодаря за мнението, ямбо.. но мисля, че споменах, темата е за момичета. Не мисля, че някой представител на моя пол може да ми даде някакво обяснение за нещата. Всъщност дългата коса при момчетата идва от хипарите, още когато баща ти е бил на твоите години, а не от метълите, с това просто да те осведомя. Колкото до Евгени Минчев и Дим Дуков... на тях определено може да им завиди човек за размера на... косата :-D

Можеш да идеш да се дразниш с някой на твоето ниво, не мисля да задълбавам повече.

Благодаря на LRRH за научното обяснение и психоанализата, мисля, че нещо такова ме интересуваше по-съществено. lussi, говорим за хигиенизирани хора все пак. Не мисля, че момиче с мазна коса, пък било то и къса също би било предпочетено пред някой, който си поддържа външния вид. GreenFairy на теб също ти благодаря за мнението, пожелавам ти много хубави батковци, с каквато и да е било коса ;) И дано някой си те вземе за домашен любимец, щом си животинче ;)

x3eme
03-15-2009, 19:10
Къса,дълга,средна....ти секс с човека ли ще правиш или със косата му?

MakeCash
03-15-2009, 19:14
Къса,дълга,средна....ти секс с човека ли ще правиш или със косата му?

Щом питам, явно съм забелязвал или са ми казвали, че има разлика. Благодаря, че подценяваш интелигентността ми, но си в заблуда ;)

x3eme
03-15-2009, 19:15
^^Не съм отправял въпроса си към теб и ни най малко не подценявам интелегентноста ти.Разбрал си ме погрешно.

MakeCash
03-15-2009, 19:29
^^Не съм отправял въпроса си към теб и ни най малко не подценявам интелегентноста ти.Разбрал си ме погрешно.

Ммм понеже аз поставих първоначалния въпрос, затова си помислих, че питаш мене. Whateva. Heavy night :)

Abigoria
03-16-2009, 06:40
Така, ето нещо интересно. Почитател съм на рока, с дълга коса съм, брадичка, както на мен си ми харесва. Не съм сред мускулестите пичаги, това си го признавам. Интересен факт е, че когато имам връзка с момиче, тя предпочита да съм с пусната коса, за да "й приличам на Тарзан", докато правим секс. Та... въпроса ми е. Правила ли е някоя от вас секс с момче с дълга коса и има ли някаква причина за този възбуждащ ефект? Предполагам в случая се търси 'първичното', това са и техните думи, когато попитам, но не съм сигурен дали са искрени с мен. Не е нещо изключително важно питането ми, но си мисля, че разведрява обстановката на фона на сухарийките, които се пишат. Е, момичета, кажете си мнението :)

Пиши описателно заглавие на темите си!
krem4et0


Приятелят ми изглежда точно като теб... Дълга коса и брадичка... А като си пусне косата... :grin:

3oPuTy
03-16-2009, 06:52
Къса,дълга,средна....ти секс с човека ли ще правиш или със косата му?
Бе и това го има ама ... :?
Що се отнася до мен ... Честно казано не мога да си представя да правя секс с такова момче :? Моята коса достатъчно си пречи по време на секс (и все ми се налага да я връзвам) ... Не е нужно и тази на партньора ми да пречи :? А и определено момчетата с дълги коси не ме привличат :?

UglyBakaGurl
03-16-2009, 13:42
ам,за секс ми е рано,ама си падам по момчета с коси,като цяло си падам по метъли така че и предполагам ,че ще ми хареса момчето ,с което ще го правя да има коса xD

sexyisfunny
03-16-2009, 13:54
аз не съм го правила .. предпочитам косичката да е късичка .. :-D

Правилното мнение :D .......... според мен дългокосите момчета са както теб - или метъли или пе"али .Дразнят ма
da i az

Sintya
03-16-2009, 14:20
Точно такива мъже обичам... не знам защо, просто само такива са ми в очите ;Д
Но си и зависи от човека... не знам дали ми действа възбуждащо, но и прическата и дрехите и всичко ми остават в съзнанието като едно цяло.

tekila_sunrise
03-16-2009, 15:33
Преди мъжете с дълги коси ми бяха слабост,почти само такива си харесвах,ама сега вече...неискам да погледна.Пък и мисля си че ще е някак странно да правя секс с момче с дълга коса ,щото на тъмно ще прилича на момиче с атрибут :D ...нз така смятам аз

MakeCash
03-16-2009, 17:46
:( какво ми пука какви момчета харесвате? Тука питам дами, които са имали сексуални контакти или поне влечения към момчета с дълги коси и дали тази им различност във външния вид играе някаква роля за хормоните им или не... :? Толкова ли е трудно да не пишете пълни глупости? Поне 5 пъти съм уточнявал това нещо, но са малко хората, които го четат явно. Струва ми се, че по-скоро трябва да развиете възможността си да мислите, след това да ми говорите за секс...

Повече на момиче/жена, която не е правила секс с момче с дълга коса няма да отговарям и все едно отговора й не присъства тук... :(

Decu
03-16-2009, 17:49
Пф, аз пък тъкмо щях да пиша, че издивявам като видя момче с дълга коса.. :?

MakeCash
03-16-2009, 17:58
Пф, аз пък тъкмо щях да пиша, че издивявам като видя момче с дълга коса.. :?

Само не забравяй, че има 2 вида дивеене...

Decu
03-16-2009, 19:15
Хах, е добре де, харесват ми доста, в такъв смисъл. :)

MakeCash
03-16-2009, 21:39
Хах, е добре де, харесват ми доста, в такъв смисъл. :)

Идеята е дали си правила секс с подобно момче и дали самия факт, че е с дълга коса ти действа възбуждащо, не толкова какви са предпочитанията ;)

Kotkoviliq
03-18-2009, 22:48
хаха аз съм момче с дълга коса е да и метъл съм косата ми е стига почти до кръста близо 45 сантима г\д :D :D :D :D :D :D :smt002 :smt002 :smt002

ferruN
03-19-2009, 06:45
И аз съм с дълга косичка или по-точно имам дже плитки отзад на врата и ми стигат бе като ги друпна до устата :D