PDA

View Full Version : Каква е възможноста да съм бременна???



galu6a
03-07-2009, 08:08
Знам ,че има мн такива теми и сега всички ще почнете да ме оплювате ,но аз мн се притеснявам.С прителя ми този месец си позволихме да правим скес без презерватив ,но със сигурност той не се е празнил в мен.Днес трява да ми дойде и аз умирам от притеснение само за това мисля.Знам ,че може да ми закаснее от притеснение или пък от време и някакви причини ,но мн се притеснявам!!! :( :( :(

summerlove66
03-07-2009, 08:10
Хаха в тоя форум освен да упрекват друго незнаят ..
А иначе не се притеснявай .. Почти невъзможно е да си бременна .. Изчакай може да ти дойде довечера или утре .. :P

Danto
03-07-2009, 08:13
[quote="galu6a"]Знам ,че има мн такива теми и сега всички ще почнете да ме оплювате ,но аз мн се притеснявам.С прителя ми този месец си позволихме да правим скес без презерватив ,но със сигурност той не се е празнил в мен.Днес трява да ми дойде и аз умирам от притеснение само за това мисля.Знам ,че може да ми закаснее от притеснение или пък от време и някакви причини ,но мн се притеснявам!!! :( :( :([/qu
Ами,виж сега,аз с приятеля ми правя секс от 1 година-без презерватив...не те съветвам да го правиш,просто споделям...до сега нито съм пила хапчета,нито съм правила аборт(надявам се да не ми се налага)...мн добре знаш,че вероятността е мн малка.съветвам те да не се притесняваш(от това ми е закъснявало поне със седмица!) :-)

vikito1994
03-07-2009, 08:32
на една моя приетелка трябваше да и доиде миналата седмица а и дойте тази и тя много се притесняваше въпреки че тестът за бременост беше отрицателен така че спокойно може да ти закъснее от притеснениетоо

SoFarSoG00d
03-07-2009, 09:23
От 4 години го правя без,просто имам доверие на себе си и партньора ми,нищо не се е случило досега,така че няма от какво да се тревожиш.Все пак всичко е индивидуално,но не мисля,че трябва да имаш поводи за притеснение,просто се успокой!

cherrypezz
03-07-2009, 09:28
Дано този път нищо да не е станало,но мен ако питаш следващите пъти го правете със,все пак дори и да не си бременна заслужава ли си всеки месец това притиснение ?

Presley
03-07-2009, 09:31
Хаха в тоя форум освен да упрекват друго незнаят ..

Хаха неэависимо дали в тоя форум,в някой друг или където и да е е нормално хората с малко повече акъл да не се кефят особено на малоумните въпроси,които се эадават.Като не энаеш какво правиш - не го прави и толкова.
Авторке,а ти да не очакваш някой да ти каже бременна ли си или не?Има други начини да го провериш.Тук не е надеждно.

summerlove66
03-07-2009, 09:35
Хаха в тоя форум освен да упрекват друго незнаят ..

Хаха неэависимо дали в тоя форум,в някой друг или където и да е е нормално хората с малко повече акъл да не се кефят особено на малоумните въпроси,които се эадават.Като не энаеш какво правиш - не го прави и толкова.
Авторке,а ти да не очакваш някой да ти каже бременна ли си или не?Има други начини да го провериш.Тук не е надеждно.
Може да не се кефят , но не е нужно веднага да се обижда и упреква .. Авторката иска съвет , а не скандали .. :?

Presley
03-07-2009, 09:37
Хаха в тоя форум освен да упрекват друго незнаят ..

Хаха неэависимо дали в тоя форум,в някой друг или където и да е е нормално хората с малко повече акъл да не се кефят особено на малоумните въпроси,които се эадават.Като не энаеш какво правиш - не го прави и толкова.
Авторке,а ти да не очакваш някой да ти каже бременна ли си или не?Има други начини да го провериш.Тук не е надеждно.
Може да не се кефят , но не е нужно веднага да се обижда и упреква .. Авторката иска съвет , а не скандали .. :?
Между упрек и обида има голяма раэлика.3а обидите съм съгласна,но эа упреците не.Както фриэьорът ми каэва - "Ако никой клиент не ме е упркевал,нямаше да стигна до тук".Давам пример,эа да не иэпадам в обяснения.Всеки има мнение.Не го налагам,просто каэвам.

krem4et0
03-07-2009, 09:39
Ако си правила такъв секс в дните около овулация, вероятността да забременееш не е чак толкова малка. Питай 1/3 от майките по света.

moneycomeme
03-07-2009, 11:33
RELAX...sigurna sym che vsichko e naared :-)

marjesa
03-07-2009, 11:39
Ти нямаш ли си приятелки ?! .. да си се притеснявате заедно

galu6a
03-07-2009, 12:54
направих си тест за бременост и беше отрицателен с една чартичка,което означа ,че не съм бременна сега ми остава просто да ми дойде :)

sexyisfunny
03-07-2009, 13:52
Хаха в тоя форум освен да упрекват друго незнаят ..

Хаха неэависимо дали в тоя форум,в някой друг или където и да е е нормално хората с малко повече акъл да не се кефят особено на малоумните въпроси,които се эадават.Като не энаеш какво правиш - не го прави и толкова.
Авторке,а ти да не очакваш някой да ти каже бременна ли си или не?Има други начини да го провериш.Тук не е надеждно.
Може да не се кефят , но не е нужно веднага да се обижда и упреква .. Авторката иска съвет , а не скандали .. :?


мн правилно ве кви са тия упреци и аз ако съм и аз ще се притесня тя има нужда да чуе някой да и каже че няма за какво да се притеснява щом не е сфършил в нея:)ааа ей :-x :-x

AlokiNn
03-07-2009, 14:07
По изчисленията ми си 24.5(в период) бременна :D А и вече теста е отрицателен темата е ненужна :)

SpOrTs_GiRl
03-07-2009, 16:27
Това, че НА ВАС не ви се е случило, не означава, че на нея не може да й се случи .......

П.П. Дано всичко е наред и гледай да не повтаряте, за да не се притесняваш и трепериш всеки месец.. :)