PDA

View Full Version : защо всички са еднаквии....?!



fuCkLovEeee
03-10-2009, 08:06
оХх вече ми писна...историята е следната значи едно момче ме сваляше след това ми намери скайпа и започнахме да си пишем....след което аз започнах да го харесвам излизахме на кафенца...следователно започнахме да си званим....и да разговаряме по 2 часа по телефона.....той показа че ме харесва.....и какво става аз в последствие разбирам че се държи по същия начин и с друго момиче освен с мен....та въпроса ми е какво да правя..... :)

Jesus
03-10-2009, 08:10
постави му ултиматум да избере коя от 2те иска или директно го зарежи

fuCkLovEeee
03-10-2009, 08:12
постави му ултиматум да избере коя от 2те иска или директно го зарежи
доста добра идея обаче адски мн го харесвам....пък и той незнае все още че аз знам за нея....мисля да се държа малко дистанцирано :) дали ще е от полза? :)

Axe_vs_Sword
03-10-2009, 08:15
постави му ултиматум да избере коя от 2те иска или директно го зарежи
доста добра идея обаче адски мн го харесвам....пък и той незнае все още че аз знам за нея....мисля да се държа малко дистанцирано :) дали ще е от полза? :)
Добра идея
Иначе защо викаш, че всички са еднакви, като си дала само 1 пример?

krisence
03-10-2009, 08:21
постави му ултиматум да избере коя от 2те иска или директно го зарежи
доста добра идея обаче адски мн го харесвам....пък и той незнае все още че аз знам за нея....мисля да се държа малко дистанцирано :) дали ще е от полза? :)
Добра идея
Иначе защо викаш, че всички са еднакви, като си дала само 1 пример?

За дистанцията наистина е добра идея, но и аз не разбрах защо всички :-o

Re5peC7
03-10-2009, 08:27
добре след като не сте гаджета :-o може момчето да не му е станало ясно, че го харесваш...да му е омръзнало да се мъчи :-o защо не му споделиш, че го харесваш..нали и той те харесва :)

fluffka1
03-10-2009, 08:35
ми според мене се опитай да го разобличиш по някакъв начин ;)

darla
03-10-2009, 08:40
постави му ултиматум да избере коя от 2те иска или директно го зарежи

Da go postavi6 pred takuv izbor e nai-golqmoto unijenie,kotoe sama moje6 da si pri4ini6-da se postavi6 sama na 2ro mqsto i da go nakara6 da te sravnqva s druga?!?!?!?^to za glupost!Ako si ubedena,4e ima 4uvstva kum neq-ostavi go,ne te zaslujava nito teb,nito nervite ti po nego.Ako puk misli6,4e prosto si igrae s neq,a na teb naistina durji-produlji s otno6eniqta s nego,puk dano stane ne6to hubavo mejdu vas! No da izbira mejdu teb i druga- :lol: 8)

Alderis
03-10-2009, 08:41
Ами играе на два фронта момчето за по-сигурно. Той де да знае дали ще му вържеш... Гаджосай се с него и виж тогава как ще се държи с другата...в смисъл винаги можеш да го резнеш в последствие.

summerlove66
03-10-2009, 09:11
Просто му казваш "Беше ми приятно , сега чао " .. И това е ;)

fuCkLovEeee
03-10-2009, 14:35
м да казвам че всички са еднкави защото е така....просто няма вече свестен който да се намира.....или ако има са 1 на 1000......защо просто не се занимва с едната а с двете.....и и каза че държал на нея....след това и на мене ми го казва....бтв казала съм му че го харесвам.....и той мн добре знай....!

LittlePrincess
03-10-2009, 14:43
На мен подобни работи ми се случват, но просто се правя на гръмната и наблюдавам докъде ще стигнат и накрая не ми пука.

fuCkLovEeee
03-10-2009, 14:54
На мен подобни работи ми се случват, но просто се правя на гръмната и наблюдавам докъде ще стигнат и накрая не ми пука.
то вече да ти писне от мъже...адски мн са ме разочароввали защото не сам някой злобарка....и колкото по мило се държа с тях толкова ми се качват на главата....;(

Jesus
03-10-2009, 14:56
недей да съдиш за всички въз основа на един или двама кретена

3oPuTy
03-10-2009, 14:59
Само аз ли не намирам връзка между заглавието и самата тема :-o :? :-o

venom0706
03-10-2009, 15:04
Всички момчета сме така....Винаги трябва да имаме резервен план с момичетата. :-o

GossipGirl89
03-10-2009, 15:06
Ми да не се занимаваш с него...кво може да направиш ;d

marjesa
03-10-2009, 15:19
оХх вече ми писна...историята е следната значи едно момче ме сваляше след това ми намери скайпа и започнахме да си пишем....след което аз започнах да го харесвам излизахме на кафенца...следователно започнахме да си званим....и да разговаряме по 2 часа по телефона.....той показа че ме харесва.....и какво става аз в последствие разбирам че се държи по същия начин и с друго момиче освен с мен....та въпроса ми е какво да правя..... :)

... джентълмен е момчето. :D

vesSynkaa
03-10-2009, 15:27
постави му ултиматум да избере коя от 2те иска или директно го зарежи
доста добра идея обаче адски мн го харесвам....пък и той незнае все още че аз знам за нея....мисля да се държа малко дистанцирано :) дали ще е от полза? :)

Страх те е ,че ще избере нея ли ?
Нормално е да от полза , пък и ако имаш
по-добра идея ок ..
Нали се сещаш,че има и втори вариант 8-)
/ да си играе и с 2те / ..
И според мене,тфа което прави той с теб е една чиста
и проста игра,ако те харесваше наистина / говоря за връзка /,
нямаше да се държи така с други..
А може би те харесва просто ей така за кафенца,разговори,флиртчет а,
но не и нещо повече! Защо не го попиташ?Няма да умреш от тва.

suitable
03-10-2009, 15:45
Живота ни учи да правим така.. Нека дам пример с едно момче.. няма да лъжа като казвам, че е измислено.. Та това момче в началото е искало просто едно момиче, в което да се влюби, без което не може, и за което да е готово на всичко.. Ето че намира.. Но един ден момичето разбива сърцето на това момче и то потъва в депресии и в тъга.. След време момчето събира нови сили и продължава борбата си за да намери момичето, което така дълго се е опитвало да намери.. След време започва нова любовна историйка, а след още малко - идва края на тази историйка.. Малко по малко, момчето спира да вярва в любовта и загърбва намеренията си да открие момичето на мечтите си.. Децките желания и блянове изчезват и се появява една бегла представа за живота, която таи в себе си много несигурност.. Момчето вече започва да мисли по друг начин.. Отказва да рискува с момичетата и да се открива за тях.. Започва да опитва с няколко, защото не иска да дава всичко от себе си за една, която може да разбие сърцето му на парченца след време.. Несигурен е.. Не желае да бъде нараняван и прави всичко възможно. Сближава се с няколко момичета за да може да усеща някакво привличане дори без какъвто и да е риск от болка..

mickelangelo
03-10-2009, 15:51
Ами просто го попитай .. кажи му че си чула .. постави го в неудобна позиция .. дори и да ти каже че тя му харесва повече от теб .. поне ще знаеш а няма да дерзаеш ... успех :)

Nitroglycerin
03-10-2009, 15:59
постави му ултиматум да избере коя от 2те иска или директно го зарежи Това е хипер тъпо,тъй като момичето си харесва момчето и като му го изтърси тва.Първо ще й се изсмее в лицет тъй като може би харесва повече другото момиче,а й да не я харесва 100% е сигурно,че ще я зареже.И второ тя по този начин ще покаже,че чуства заплаха от другото момиче и соответно пак ще бъде зарязана тъй като никой не обича да бъде ревнуван.

fuCkLovEeee
03-10-2009, 16:18
мерси много на всички :) :-)