PDA

View Full Version : СтраХ Да обичАщ и Да бъДеш Обичан ... ;(



exclusive__16
03-13-2009, 13:43
Здравейте сттана ми тъжно и реших да ви драсна за някое мнение ...Значи имам следния проблем просто изпитвам страх от нещо..когато някой ме хареса и тръгнем да излизаме и някакси го отблъсквам в последствие защото се държа твърде резервирано и сякаш ме е срах да обичам и да ме обичат...когато искам някой..след дълги усилия като се запозная с него и започне нещо става нещо и се отдърпвам..когато ходя по улицата сякаш ме е страх да не ме видят и да се разчуе и до наще..оф дайте някой съвет моля ви .. :S :cry:

aciko
03-13-2009, 13:47
Кифлооооооо 8-)

MostHated
03-13-2009, 13:53
не си намерила човека ...

Shashavaaa
03-13-2009, 13:58
Не те поэнавам,но предполагам,че нямаш голям опит със съэданията от противоположния пол.Така ли е?Мисля си,че от там идва проблемът ти.

Jesus
03-13-2009, 14:00
Притеснението ти идва в повече 1 малко преди срещата колкото да се отпуснеш ще ти е от полза :)

exclusive__16
03-13-2009, 14:08
Не те поэнавам,но предполагам,че нямаш голям опит със съэданията от противоположния пол.Така ли е?Мисля си,че от там идва проблемът ти.


mi ne e to4no taka s teq det ne mi puka e extra ..dori si4kite mi fr me mislqt za dushata na kompaniqta ..no teq det hAreswam i dokat ne gi opoznaq i se se pritesnqwam ;(

GameMaster
03-13-2009, 15:17
Predpolagam ne si namerila tochniq chovek.No po princip i az imam strah ot tova da obicham. :(

cinderella_gugutka
03-13-2009, 15:33
:shock: :shock: :shock:
я се стегни малко

Seducti0n
03-13-2009, 15:54
Айде, веднага я нарочихте за кифла, само защото изпитва страх, който може би е чужд за вас.
Много добре знам какво е и те разбирам напълно.
Както казаха и преди мен-явно до този момент не си намерила подходящия човек-когото да обикнеш и съответно да позволиш и на него да те обикне.Не е нещо ненормално-напротив дори.Това до някъде показва, че държиш на себе си.
Не се шашкай толкова от това, че някой може да види или по някакъв начин родителите ти да разберат, че си имаш приятел.
Любовта е нещо прекрасно, надявам се, 4е и ти самата си плод на такава.(=

ivcheto0o
03-13-2009, 16:47
oh i az sam ne6to kato tebe .. sigurno mn sa te naranqvali i sega te e strah da se otpusne6 i da se doweri6 :?

exclusive__16
03-13-2009, 16:53
oh i az sam ne6to kato tebe .. sigurno mn sa te naranqvali i sega te e strah da se otpusne6 i da se doweri6 :?





mi daa,ima go i tozi moment :( pone ne sym samo az :S za6toto se bqh ot4aqla. ..

Lowe1
03-13-2009, 19:05
oh i az sam ne6to kato tebe .. sigurno mn sa te naranqvali i sega te e strah da se otpusne6 i da se doweri6 :?





mi daa,ima go i tozi moment :( pone ne sym samo az :S za6toto se bqh ot4aqla. ..

spored men vinagi ima bolka taka iliina4e ..

aciko
03-13-2009, 20:33
Айде, веднага я нарочихте за кифла, само защото изпитва страх, който може би е чужд за вас.

Аз не за това,а за начина на написване на темата 8-)

addicted2y0u
03-13-2009, 21:50
oh i az sam ne6to kato tebe .. sigurno mn sa te naranqvali i sega te e strah da se otpusne6 i da se doweri6 :?





mi daa,ima go i tozi moment :( pone ne sym samo az :S za6toto se bqh ot4aqla. ..

spored men vinagi ima bolka taka iliina4e ..

:(

ReturnOfCannibal
03-14-2009, 02:29
Абе ти да не си някоя рязана монахиня, че ще се боиш от ваще - да не си от тия дето живеят в Родопите и се сърдят като им кажеш ПОМАК, тия ги мразя повече от фесовете.

Я се вземи в шибаните си малки ръчички, които са годни само за онаниране и поне веднъж се замисли - от какво има да се страхуваш - раздавай се на макс, живей на макс, обичай ако щеш на макс, само и само да си щастлива заради себе си, не чакай това хубавото да падне от космоса, а го стори сама... никой няма да дойде с каляската и пантофката...

НО здраве да е... живот и здраве и ти ще умреш :)

valdesbg
03-14-2009, 10:21
Канибалчо мамин златен, недей така, мой приоритет е да ги сдухвам. А и тя не е вечеря...засега :)

По въпорса на авторката - колкото повече си го набиваш в главата, толкоа по-вярно ще става. Замисли се - ако не пуснеш един човек, до себе си няма как да го опознаеш и той да те опознае. А страха от болката е повече от естествен. Но не бива да те кара да се затваряш в себе си. Защото така му се подчиняваш иии филма е пълен. Затова - въпреки този страх - кажи си майната му и пусни хората до себе си.

DJEB
03-14-2009, 15:51
не си намерила човека ...
кратко,ясно и точно :)