PDA

View Full Version : Влюбена съм!



slun4ice_90
03-16-2009, 06:27
Ето ме и мен пак.Значи няма да разказвам на дълго и на широко...Искам просто един прост съвет от вас.От около един месец вече бачкам.И още от първите дни забелязах един много готин колега.Обаче нали още не се познавахме само си се усмихвахме,един на друг и така.Бъзици пускаше.Има цял клуб фенки много е сладък.И се оказа,че ден след ден съм хлътвала все повече и повече по него.Обаче исках малко да се опознаем и след това да действам.Миналият петък,когато бях на бачкане разбрах от една колежка,че той я харесва...В последствие разбрах,че и тя го харесва.Признами,че я е страх да е с него.Много ми е познато това.Страх от това,което може да се случи или може въобще да не се случи.Още един колега я харесва въпросната,но тя не знае кой иска :D Въпросното момче ще нарека М.Да опитам ли да му призная,че го харесвам?И аз се страхувам обаче ми писна да съм сама,а когато той е до мен "прегрявам" :lol: :shock: Онемявам и т.н.Той не ходи още с въпросната ми колежка.В петък съм пак на бачкане и ще разбера дали има някакво развитие тази шантава ситуация.Вчера той дойде при мен и започна да ми обяснява какво ще купи един ден на детето си.Той сега е на 24 год.И каза,че на 26 ще иска да е татко вече.Сърцето ми се къса на хиляди парчета.Помогнете ми! :(

bloodylips
03-16-2009, 08:26
според мен е най-добре да му признаеш чувствата си пък да става каквото ще ако не му кажеш сега какво чувстваш според мен после ще сажеляваш така че действай =;

slun4ice_90
03-16-2009, 08:29
според мен е най-добре да му признаеш чувствата си пък да става каквото ще ако не му кажеш сега какво чувстваш според мен после ще сажеляваш така че действай =; Благодаря ти за комента. Впускам се в действие. :grin:

bloodylips
03-16-2009, 08:33
и после да разкажеш какво е станало ей :P

slun4ice_90
03-16-2009, 08:34
Споко, ще пусна тема даже... :-D

dimitar_ak
03-16-2009, 08:41
Споко, ще пусна тема даже... :-D

Покани го да излезете след работа. Между колеги е адски лесно.

slun4ice_90
03-16-2009, 08:42
Споко, ще пусна тема даже... :-D

Покани го да излезете след работа. Между колеги е адски лесно. Предложиха ми същият вариант.Замислям се вече... :-o

mickelangelo
03-16-2009, 08:44
Ами Атака бе .. к'во чакаш ?

Niakoitam
03-16-2009, 08:45
Ами ако смяташ че наистина толкова го харесваш и имаш силите да му признаеш,действай.

Но имай нещо впредвид и се готви и за негативните последици.Ако харесва колежката ти,може да не ти отговори на чувствата.От друга страна и да ти отговори,и да не ти отговори може да се сдобиеш с опасен враг в лицето на колежката ти.Нали си чувала репликата"Аз я имах за приятелка и и се доверих,а тя ми го отмъкна под носа".Или нещо от тоя сорт.В това положение има вероятност нещата в работата ти така да се извъртят че тя да ти се стори тесна.Такаче внимавай.Готви се предварително както за позитивни и негативни последици така и за борба(зависи каква е колежката ти по характер).
Едно се знае обаче 90% че с колежката ти няма да сте в много добри отношения.Ако и с колегата не стане,тогава вече най-вероятно става доста лоша ситуацията за теб.

Edit:Бях прочел че знае кой иска,а не че не знае кой иска.
Еми тогава хващай,които избереш,тамън ще и опростиш избора. :D
Въпроса е и колегата ти да е съгласен с това.

slun4ice_90
03-16-2009, 08:46
Ами Атака бе .. к'во чакаш ? Малко се страхувам...това е...Ако ме отреже ще ми стане гадно.Обаче,ако не опитам пък ще ме яд. :-o

slun4ice_90
03-16-2009, 08:48
Ами ако смяташ че наистина толкова го харесваш и имаш силите да му признаеш,действай.

Но имай нещо впредвид и се готви и за негативните последици.Ако харесва колежката ти,може да не ти отговори на чувствата.От друга страна и да ти отговори,и да не ти отговори може да се сдобиеш с опасен враг в лицето на колежката ти.Нали си чувала репликата"Аз я имах за приятелка и и се доверих,а тя ми го отмъкна под носа".Или нещо от тоя сорт.В това положение има вероятност нещата в работата ти така да се извъртят че тя да ти се стори тесна.Такаче внимавай.Готви се предварително както за позитивни и негативни последици така и за борба(зависи каква е колежката ти по характер).
Едно се знае обаче 90% че с колежката ти няма да сте в много добри отношения.Ако и с колегата не стане,тогава вече най-вероятно става доста лоша ситуацията за теб. Разбирам,ако ходеха нямаше да кажа нищо,НО м/у тях няма нищо още...Колежката пък не мисля,че е лош човек по характер даже е готина,но все пак трябва да внимавам.Благодаря и на теб за мнението. :)

dimitar_ak
03-16-2009, 08:49
Отрицателният отговор е по-добър от липсата на отговор.

slun4ice_90
03-16-2009, 08:52
Много добре го знам това... :(

Niakoitam
03-16-2009, 08:54
Ами ако смяташ че наистина толкова го харесваш и имаш силите да му признаеш,действай.

Но имай нещо впредвид и се готви и за негативните последици.Ако харесва колежката ти,може да не ти отговори на чувствата.От друга страна и да ти отговори,и да не ти отговори може да се сдобиеш с опасен враг в лицето на колежката ти.Нали си чувала репликата"Аз я имах за приятелка и и се доверих,а тя ми го отмъкна под носа".Или нещо от тоя сорт.В това положение има вероятност нещата в работата ти така да се извъртят че тя да ти се стори тесна.Такаче внимавай.Готви се предварително както за позитивни и негативни последици така и за борба(зависи каква е колежката ти по характер).
Едно се знае обаче 90% че с колежката ти няма да сте в много добри отношения.Ако и с колегата не стане,тогава вече най-вероятно става доста лоша ситуацията за теб. Разбирам,ако ходеха нямаше да кажа нищо,НО м/у тях няма нищо още...Колежката пък не мисля,че е лош човек по характер даже е готина,но все пак трябва да внимавам.Благодаря и на теб за мнението. :)

Незнам.Аз лично го казвам от личен опит.Знаеш моята история.Никога не съм ходил с оново момиче,но веднъж като седна в скута на един мой съученик САМО това,ми стана доста неприятно и му го поднамекнах въпреки че ми е добър приятел.Така че си представям само другата ситуация. :)

slun4ice_90
03-16-2009, 08:56
Ако ги видя да се натискат направо ще полудея...сериозно... :booooomb:

hottie
03-16-2009, 09:09
Ако наистина я харесва ще се почувстваш гадно, а ако се получат нещата със сигурност ще си създадеш конфликтни на работното място... може би не е добре да избързваш все още или сподели на колежката ти, че и ти го харесваш. Поне да не я лъжеш.

slun4ice_90
03-16-2009, 09:14
Ако наистина я харесва ще се почувстваш гадно, а ако се получат нещата със сигурност ще си създадеш конфликтни на работното място... може би не е добре да избързваш все още или сподели на колежката ти, че и ти го харесваш. Поне да не я лъжеш. Адекватен отговор...И аз си го помислих да й кажа,че и аз го харесвам,но не знам как ще реагира...Пък,ако й кажа на нея и той ще научи. ](*,) :-| Всички ще разберат.

hottie
03-16-2009, 09:29
Не знам какво да ти кажа. Просто ситуацията е кофти, защото после ще се виждаш с това момиче, а на работното място е наистина важно да поддържаш нормални отношения с колегите си иначе може да се превърне в кошмар!

slun4ice_90
03-16-2009, 09:37
Така е,определено.Има толкова много мъже,аз все нямам късмет...И все в неподходящи...Вчера той ми каза,че няма късмет...Днес аз си го казвам...Имам и други колеги,но като го видя направо всичко ми трепва... :-o Има и друг вариант.Да опитам да ги събера,защото и двамата май се харесват...Обаче кофтито,пак си остава за мен... :-k ](*,) Искам повече момчета да кажат какво биха направили в такава ситуация... :-k [b]

hottie
03-16-2009, 09:42
В чак да ги събираш..няма смисъл да се измъчваш :)

slun4ice_90
03-16-2009, 09:44
В чак да ги събираш..няма смисъл да се измъчваш :) :D Мда,друга на мое място би използвала мръсни номерца да си го вземе за нея...

Niakoitam
03-16-2009, 11:49
Така е,определено.Има толкова много мъже,аз все нямам късмет...И все в неподходящи...Вчера той ми каза,че няма късмет...Днес аз си го казвам...Имам и други колеги,но като го видя направо всичко ми трепва... :-o Има и друг вариант.Да опитам да ги събера,защото и двамата май се харесват...Обаче кофтито,пак си остава за мен... :-k ](*,) Искам повече момчета да кажат какво биха направили в такава ситуация... :-k [b]

Не,не им прави мръсно ама не ги и събирай.Ако ги събереш може би ще имаш двама добри приятели,но ти нали го искаш не само като приятел.Пък и ако ги събереш и тя,но и той може да решат че имаш чисто приятелски чувства към двамата и той даже и при положение да са му минавали други мисли в главата просто да реши че явно се е бил объркал и не го харесваш като нещо по различно от приятел.Поне така мисля аз. :)

HONDA
03-16-2009, 14:13
Не си вади оная работа там, където си вадиш хляба.
Другото, което е, той си харесва друга мацка. Дори тя да предпочете другото момче, той няма да започне да харесва теб. Не мисля, че е добра идея. Според мен е по-редно да си го избиеш от главата.

Whyniser
03-16-2009, 17:41
Ами Атака бе .. к'во чакаш ? Малко се страхувам...това е...Ако ме отреже ще ми стане гадно.Обаче,ако не опитам пък ще ме яд. :-o
Ако не опиташ няма да разбереш дали си имала шанс,sunshine :)

cinderella_gugutka
03-16-2009, 19:01
щом го харесваш толкова трябва да му признаеш,но не съм много сигурна 4е това е най-подходящия момент-все пак е казал 4е харесва друга а може и тя да го харесва...из4акай малко да видиш какво ще стане с тях

ThisIsMe
03-16-2009, 20:09
Намекни му за чувсвтата си по някакъв начин преди да си го загубила

slun4ice_90
03-17-2009, 07:07
щом го харесваш толкова трябва да му признаеш,но не съм много сигурна 4е това е най-подходящия момент-все пак е казал 4е харесва друга а може и тя да го харесва...из4акай малко да видиш какво ще стане с тях Taka mislya i az...Tova re6ih. :)

Alabalaportokala
03-18-2009, 14:03
Поне да беше споменала официално че се развеждаме Малина...защото и аз не знаех. :D :D

Успех с новия любовник :) :)

slun4ice_90
03-18-2009, 14:10
Поне да беше споменала официално че се развеждаме Малина...защото и аз не знаех. :D :D

Успех с новия любовник :) :) Развеждаме се хах...Очаквах това от теб... :D

mickelangelo
03-18-2009, 15:22
Според мен трябва да му кажеш " пък да става каквото ще .. "

aka6a_vamp
03-18-2009, 16:37
Абе кажи си му,той е голям човек,сам ще прецени...макар че,последния път когато признах чувствата си на момче се получи баси ташака-звъня му аз,той отхвърля,накрая не издържах,писах му смс какво чувствам и т.н. и ми звъни след две минути и един наш общ приятел ми вика:Миме,забравил си е тела в мен,той имаше чувства към теб преди,ама сега си има приятелка,тъй че трия смс-а и си траем...и така... :(

slun4ice_90
03-20-2009, 06:21
Абе кажи си му,той е голям човек,сам ще прецени...макар че,последния път когато признах чувствата си на момче се получи баси ташака-звъня му аз,той отхвърля,накрая не издържах,писах му смс какво чувствам и т.н. и ми звъни след две минути и един наш общ приятел ми вика:Миме,забравил си е тела в мен,той имаше чувства към теб преди,ама сега си има приятелка,тъй че трия смс-а и си траем...и така... :( Мила,съжалявам,че е станало така при теб...Ще видя аз какво ще стане и дали той ще е на смяна днес...След малко отивам на бачкане... :) Не знам при вас как са се развили нещата,но е трябвало на време да действате...Е,не съжалявай ще намериш някой по-добър. :-)