PDA

View Full Version : Има ли смисъл ?



GaBiIi__
03-16-2009, 08:48
"Голямата тактика на жените е да те накарат да вярваш, че си обичан, когато не те обичат и да скрият любовта си, когато обичат." има ли смисъл според вас да крием чубствата си да премълчаваме че не не изпитваме любов или още по лошото когато изпитваме такава отново да крием страхувайки се от болката която може да има ?

slun4ice_90
03-16-2009, 09:10
Това,което ме вълнува и мен сега...Крием чувствата си,за да не ни наранят,ако ги признаем...Такава ни е породата... :-o

mitkom89
03-16-2009, 09:11
няма смисъл

sweet_sorcerer
03-16-2009, 10:35
Ами...."We're all scared",но няма сми да крием чувствата си.По-добре да знаеш и да си разочарован, от колкото да не знаеш изобщо. :-o

Presley
03-16-2009, 12:32
Не.

vesSynkaa
03-16-2009, 16:09
Еми всеки постъпва по свой начин ..

bebchence
03-16-2009, 16:31
Понякога точно когато разкриеш чувствата си те нараняват най-много,и може би го правим за да се предпазим :-|

Lyubeto
03-16-2009, 17:01
няма смисъл

Именно. Дали ще си наранен или не , няма значение . Важното е ,че си опитал.

Re5peC7
03-16-2009, 17:04
Следователно логиката на момичетата е да няма логика. Как може след като не изпитваш чувства към някой, да го нараняваш по тоя начин, като му внушаваш че е обичан..тва си е адската глупост

Lyubeto
03-16-2009, 17:09
Следователно логиката на момичетата е да няма логика. Как може след като не изпитваш чувства към някой, да го нараняваш по тоя начин, като му внушаваш че е обичан..тва си е адската глупост


Като изключа лапетата , не познавам нито едно здравомислещо момиче да постъпва и да мисли по този начин .

Re5peC7
03-16-2009, 17:22
Следователно логиката на момичетата е да няма логика. Как може след като не изпитваш чувства към някой, да го нараняваш по тоя начин, като му внушаваш че е обичан..тва си е адската глупост


Като изключа лапетата , не познавам нито едно здравомислещо момиче да постъпва и да мисли по този начин .
за съжаление те са в червената книга...

GaBiIi__
03-16-2009, 18:49
Следователно логиката на момичетата е да няма логика. Как може след като не изпитваш чувства към някой, да го нараняваш по тоя начин, като му внушаваш че е обичан..тва си е адската глупост


Като изключа лапетата , не познавам нито едно здравомислещо момиче да постъпва и да мисли по този начин .
o pulno e stakiva nqkoi go pravqt za pari drugi za slava na treti prosto im dostavq udovolstvie ...

aciko
03-16-2009, 18:56
Следователно логиката на момичетата е да няма логика. Как може след като не изпитваш чувства към някой, да го нараняваш по тоя начин, като му внушаваш че е обичан..тва си е адската глупост


Като изключа лапетата , не познавам нито едно здравомислещо момиче да постъпва и да мисли по този начин .
o pulno e stakiva nqkoi go pravqt za pari drugi za slava na treti prosto im dostavq udovolstvie ...
На такива им се вика златотърсачки,излизат,ебат се с теб,правят се на много влюбени,искат да им купувате разни нещица и вече като им омръзнете ви захвярлят.
А Респект - Тва не е глупост,тва е наглост и използване.

ThisIsMe
03-16-2009, 19:33
НЕ

ThisIsMe
03-16-2009, 19:34
НЕ

ThePowerOfLove
03-16-2009, 19:35
Естествено, че няма смисъл.

GaBiIi__
03-16-2009, 21:27
Следователно логиката на момичетата е да няма логика. Как може след като не изпитваш чувства към някой, да го нараняваш по тоя начин, като му внушаваш че е обичан..тва си е адската глупост


Като изключа лапетата , не познавам нито едно здравомислещо момиче да постъпва и да мисли по този начин .
o pulno e stakiva nqkoi go pravqt za pari drugi za slava na treti prosto im dostavq udovolstvie ...
На такива им се вика златотърсачки,излизат,ебат се с теб,правят се на много влюбени,искат да им купувате разни нещица и вече като им омръзнете ви захвярлят.
А Респект - Тва не е глупост,тва е наглост и използване.
da tova sa hora bez principi pulni s kompleksi tui kato qvno nemogat da postignat celite si po drug nachin

aciko
03-16-2009, 22:05
Следователно логиката на момичетата е да няма логика. Как може след като не изпитваш чувства към някой, да го нараняваш по тоя начин, като му внушаваш че е обичан..тва си е адската глупост


Като изключа лапетата , не познавам нито едно здравомислещо момиче да постъпва и да мисли по този начин .
o pulno e stakiva nqkoi go pravqt za pari drugi za slava na treti prosto im dostavq udovolstvie ...
На такива им се вика златотърсачки,излизат,ебат се с теб,правят се на много влюбени,искат да им купувате разни нещица и вече като им омръзнете ви захвярлят.
А Респект - Тва не е глупост,тва е наглост и използване.
da tova sa hora bez principi pulni s kompleksi tui kato qvno nemogat da postignat celite si po drug nachin
Позволи ми да те редактирам 8-)

"Да това са парясници които немогат да постигнат целите си по друг начин!" ;-)

jane_17
03-17-2009, 00:50
ами.. то аз в повечето случаи давам вид на влюбена.. или поне на силно заинтересована... към някви обикновени човечета, с които принципно не бих си позволила отношенията ми да градират на повече от *свалка* За това почти никой никога не знае какво ми е в главата 8) Когато си прекалено открит си уязвим.... патила съм си достатъчно от това...
И все пак ако забележа че отсрещния човек е взел нещата на сериозно бих свалила картите :)

Кофти е, когато този отсреща не само играе твойта игра... ами и правилата и е писал :booooomb: Тва се вика *хитрата сврака с 2та крака в казана* 8-) :-s

summerlove66
03-17-2009, 03:38
Няма смисъл .. Че ако и другия човек , от който криеш , прави същото .. Вече става страшно .. Аз обичам да си показвам чувствата .. В това да обичам някой няма лошо .. Не е престъпление ..

ice_cream_f
03-17-2009, 04:41
Момичетата по някакъв начин ги е страх,че ако признаят чувствата си може някой от многото идиоти да се подиграе с чувствата й.Е, винаги има изключения :)

cveteto64
03-17-2009, 05:15
Понякога точно когато разкриеш чувствата си те нараняват най-много,и може би го правим за да се предпазим
Ами до сега криех чувствата си и в последната връзка реших, че трябва с моя човек да сме наясно, а той какво.....изплаши се и ми каза, че съм прекалено добра за боклук като него и сега какво подяволите да правя с мойте чувства...

Kostadin_682
03-17-2009, 06:10
"Голямата тактика на жените е да те накарат да вярваш, че си обичан, когато не те обичат и да скрият любовта си, когато обичат." има ли смисъл според вас да крием чубствата си да премълчаваме че не не изпитваме любов или още по лошото когато изпитваме такава отново да крием страхувайки се от болката която може да има ?
От това по кофти няма... аз обичам изкреността и решителността, мразя шибаните заобикалки... ето това мразя в повечето... че се преструват...