PDA

View Full Version : [КЛУБ] за всички, които са били наранявани



bebokk
03-17-2009, 18:50
НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА..просто всичко сее разруши...всичко се срути като една стара къща... основи всичкоо е разрушено и сега изпитваш единствено ГНЯВВ И ОМРАЗА КЪМ ТЕЗИ КОИТО НИКОГА НЕ СА ОЦЕНИЛИ ТОВА КОЕТО СИ ИМ ДАЛЛ.................... ПРОКЛИНАМ 2-МА ЧОВЕКА ОТ ДЪНОТО НА ДУШАТА СИИ ИСКАМ ДА ЗНАЯТ ЧЕЕ ГИ МРАЗЯ И ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТУВАТ ЗА МЕН....НАИСТИНА МИ ИДВАШЕ ДА СЕ ИЗСМЕЯ В ЕДИН МОМЕНТ НО КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ Е ДА НЯМАШ ДОРИ СИЛИ ЗА ДА ГО СТОРИШ ;(((( OFF....... целта ми е ... просто тези които се чувстват като мен да си излеят душата тук... за да се подкрепим ВЗАИМНО !

shadow4e
Пиши с малки букви

aka6a_vamp
03-17-2009, 18:52
Айде стига...всички сме били наранявани,не преигравай и не кълни!!

bebokk
03-17-2009, 18:56
voub6te ne preigravam............. omraznaa mii ;( kfo da ne kulnaa to si e za kulnenee... pffffffffffffff ;( nqq li malko podkrepa e ? ;(

chill
03-17-2009, 19:03
За всички,който са били наранявани...хаха дооста голямо клубче ще се заформи
И все пак всички подължават,така че стига сдухани теми

dimitar_ak
03-17-2009, 19:04
Ех не разбрахте, че яростта, самосъжалението и тези теми не помагат. Всеки има такъв етап след раздяла. Задачата ти е да го направиш колкото се може по-къс. Този "клуб" изобщо, ама изобщо не ти помага.

NaNa_SladuRana
03-17-2009, 19:11
много навътре приемате всичко,живейте си живота,приспособявайте се към ситуациите.И аз като вас съм била ранявана много пъти, и аз съм обичала и страдала,смяла съм се и плакала,но времето заличава всичко,животът е кратък-миг от вечноста и ние сме само прашинки в пустинята,затова иживейте този миг пълноценно,радвайте му се,а не го изпълвайте с негативни емоции и жажда за мъст :)

ThePowerOfLove
03-17-2009, 19:15
На всеки се случва. Гадно е, ама няма как...

bebokk
03-17-2009, 19:21
;(((

flix
03-17-2009, 19:31
Оле...то цялата "Любов" ще се изсипе :>

cinderella_gugutka
03-17-2009, 19:32
подкрепям те-и аз се 4увствам така(с малката разлика 4е колкото и да са ма наранявали и колкото и гадно да са постъпвали не мога да ги намразя,защото ги оби4ам...и каквото и да правят винаги ще ги защитавам и оправдавак,колкото и да боли...пак ще ги оби4ам)

KisSsSsSs
03-17-2009, 19:37
И като направи тази тема, олекна ли ти?
Почувства ли се по-добре??!?!

bebokk
03-17-2009, 19:42
И като направи тази тема, олекна ли ти?
Почувства ли се по-добре??!?!


voub6te ne sam se po4uvstfal dobre........ ujasen sam......... xaxx... kfo trqq da mi oolekne po toq na4in li? prostoo gleam se razseq 6tot ina4e 6te izpo4upq vs ...

Quasar
03-17-2009, 19:47
Любов..моля ти се всичко е интереси...а на тия години е просто хормони...това че си се превързал не значи че обичаш...карай го по полека друга ще си намериш...леко си се филмирал ама нищо пий една ВОДА (водка друг път) и поспи утре ще си нов :)

Adwokat
03-17-2009, 20:21
Въпроса е.... кой не е бил нараняван... Отг. няма такива... всичката болка притъпява с времето... :)

KisSsSsSs
03-17-2009, 20:22
bebokk, и с темата се разсея.. ОК..

Просто и хиляда теми да направим
аз, ти или който и да е,
няма да се почувстваме по-добре,
защото тази болка няма да мине
ей така с темичка, нали се сещаш..
;)

bEbsI
03-17-2009, 20:35
Болката минава.А,сърдечната и психическа болка прави хората силни,така че погледни положително на ситуацията.Един ден ще се смееш на това каква тема си писал и ще се сещаш какви къде,къде по-трудни неща си преодолял/а..

bebokk
03-17-2009, 20:38
hm......... prafi ste moje bi sled freme 6te mi mine no to4no dnes nemoa go osuznaq......... xax ;( naprao samm BROKEN xax... mmmmmmmmmm neznam kak da se darja daje.......... prosto mi se 6te da za4eznaa............ za moment ot jivota si.............. of ;(

bEbsI
03-17-2009, 20:42
^ Стегнете се деца.

bebokk
03-17-2009, 21:02
^ Стегнете се деца.


xaxaax dobre mamo :D

mArMaLaDkA
03-17-2009, 22:59
На колко си? :-o 12-13? Какви са тея драми?Ти остави къде е отишла любовта..аз питам къде отидоха кирилицата,правописа и пунктуацията?

Krasencety
03-18-2009, 06:25
voub6te ne preigravam............. omraznaa mii ;( kfo da ne kulnaa to si e za kulnenee... pffffffffffffff ;( nqq li malko podkrepa e ? ;(

:cry: и аз се чувствам така споко всичко ще се оправи някой ден... Нищо, че сега и сама не си вярвам.. :-#

dimitar_ak
03-18-2009, 06:31
Я всички наранени си направете за петък или събота вечер една резервация за клуб. Да видите как ще се заредите положително.

valdesbg
03-18-2009, 09:23
Оу ти кога направи 123 поста бре момко?

Айде стига вече лигави теми, всеки е бил нараняван. Усещам че ще си тежък случай, затова няма да навлизам в подробности колко погрешна нагласа имаш за любовта, раздялата и връзките... :)

RubiGlum
03-19-2009, 18:24
да, да се върнем на темата... тя беше всеки да сподели как е бил наранен или да си излее душата (или поне аз така разбрах).
Аз нз дали бях точно наранена, защото сама си го направих до някъде. Аз за съжаление съм мн груба с момчетата, защото съм свикнала да гледам различно на тях и да не им давам възможност да си позволяват много и ги държа из късо. Та.. запознахме се в друг град бях на почивка, той май искаше за единия път да му стане работата, и това ме отблъсна,но явно защото не го познавах и после се оказа, че иска да идва в моя град заради мен, но аз не пожелах, защото мислех, че не може да се поддържа връзка така. и това го отблъсна. Сега все едно не се познаваме, не ме търси, не ми пише, но на мен тайничко си ми липсва. И наранението беше до там, че той искаше на 3-тия ден да спим заедно, което не ми хареса и станах още по-груба дано да е било за добро. Дано някой ден пак да ме потърси. Бяхме заендо мн кратко, но всеки ден ми липсва и никое друго момче не ми харесва, във всеки търся неговите черти и излъчване, но не ги намирам. Никога не ме е харесвало толкова красиво на външен вид момче, адски симпатичен.

Cellmate
03-19-2009, 18:29
Това ще да е некой клуб за лузъри ;] не си губи времето в самосъжаление. Живота ти е такъв какъвто си го направиш.

evelinka1122
03-19-2009, 18:32
с омраза човек може да се погуби! личен опит...

selens
03-19-2009, 19:46
Е по ведро бе :wink: Живота е гаден ама нищо не можем да направим освен да го изживеем както трябва :)

selens
03-19-2009, 19:46
с омраза човек може да се погуби! личен опит...
+1

I_Know
03-20-2009, 05:20
voub6te ne preigravam............. omraznaa mii ;( kfo da ne kulnaa to si e za kulnenee... pffffffffffffff ;( nqq li malko podkrepa e ? ;(


хах Кфа подкрепа очакваш.. все едно "КЛуб за всичко които са яли сладолед" :D

AnGel_fReE
03-20-2009, 17:13
ae hora zako trqq da napadate drugite 6i kaite 4e vii ne ste bili naraneni che sq sa praite i za vas predi e bilo drama..

ANTIHUMAN
03-20-2009, 20:33
Айде стига...всички сме били наранявани,не преигравай и не кълни!!

Как може да кълнеш някой който преди си обичала.
Това е идиотска постъпка, много!

Vesk0u
03-20-2009, 20:35
Ааа МОЛЯТИ СЕ пиши ме и мен задължително! И ме сложи най-отгоре!!!

heroine
03-20-2009, 20:47
много навътре приемате всичко,живейте си живота,приспособявайте се към ситуациите.И аз като вас съм била ранявана много пъти, и аз съм обичала и страдала,смяла съм се и плакала,но времето заличава всичко,животът е кратък-миг от вечноста и ние сме само прашинки в пустинята,затова иживейте този миг пълноценно,радвайте му се,а не го изпълвайте с негативни емоции и жажда за мъст :)

mitkom89
03-20-2009, 20:56
Ужасно е... аз вчера си ударих крака :( :( Надявам се да се оправи до няколко дни

Ivanna99
03-20-2009, 21:16
Mislq,4e vseki edin ot nas e bil naranqvan koi po-dulboko,koi po-malko,no tova e ne6to normalno,opit 4rez koito pridobivame predstavata si za tova,koi sme nie,kakvo predstavlqvame,do kolko mojem da obi4ame,da se razdavame i da mrazim!Kaza"da si izleqt du6ata tuk"emi eto q moqta du6a:obi4ah bezrezervno,do bolka,dadoh vsi4ko,koeto imah bukvalno i fizi4eski i psihi4eski,no otsre6ta polu4ih samo bolka i rani,ne,ami razbivane na detskoto mi sur4ice do osnovi vseki put sled,koeto procesut na "ozdravqvane",na izgrajdane be6e tejuk,no i paguben za men,za su6tnostta mi vseki edin put me promenq6e i malko po-malko v edin moment se osuznah,4e dadeniq 4ovek ot istinski obi4livo dete,dava6to vsi4ko za nego,umee6to da obi4a sum se prevurnala v ne6to tolkova strahlivo da se razkrie,v ne6to zadu6ava6to,tormoze6to,protivno dori na men samata..Ne se 4uvstvah v kojata si,bqh zagubila sebe si,ne znaeh koq sum az i vsi4ko tova blagodarenie samo na edin 4ovek,koito edva dve godini po-kusno me obikna po su6tiqt na4in,koito az go bqh obi4ala do sega,no be6e tvurde kusno..obi4ah go i do nqkude vse o6te e taka,vinagi 6te si ostane i taka,no prosto se promenih sprqmo nego,prevurnah se v nego...Misleh,4e podsuznatelno go mrazq i ne se use6tam,no iskam da mu go pri4inq,no sum gre6ala-NIKOGA ne uspqh da go namrazq,za6toto kogato 4ovek istinski obi4a omrazata za men e nevuzmojna,moje6 da se zablujdava6,4e e taka,no tova e prosto,za6toto gi obi4a6 tvurde silno,a te boli jestoko :)Nai-to4noto opredelenie e-mrazi6 gi,za6toto gi obi4a6 i vse pak ot opit kazvam,4e nesuznatelno moje taka da se polu4at ne6tata,4e da narani6 4ovekut,za kogoto nai-te e grija i nikoga umi6leno ne bi go storil do takava stepen,koqto dori suznatelno ne bi mogul da postigne6!Ne gi sudi sega,kakvoto i da sa napravili,ne gi mrazi,iz4akai da mine malko vreme i potursi i svoite gre6ki,za6toto nikoga ne e vinovna samo ednata strana,tvurde si zaslepen ot bolkata,4e da go osuznae6,no sled vreme 6te razbere6,4e i ti si dopusnal mnogo gre6ki ;)