PDA

View Full Version : Члена ми омеква по време на секс



amadeuskb
03-18-2009, 16:20
Така случва ми се за 2-ри път преди околко 4-5 дена правих секс с приятелката ми и след първия път ми става по-трудно и след като вляза в нея ми омеква ... денс пак стана така правихме го веднъж аз ходих да се оправя пуших 1 цигара после стана ми сичко точно и след 5 мин пак ми омекна докато бях в нея .
Направо ме е срам от себе си и незнам на какво се дължи това.
Ако може някой да ми каже или нещо как стоят нещата с виаграта.
Плс не се смейте ,че мен ми се реве :(


Moderated by slun4ice
т.7

miSs1936
03-18-2009, 16:28
така...

няма смисъл да си мислиш, че се излагаш- според мен тя е виновна, че не успява да те възбуди!
Не мисли за виагра- още ти е рано
Просто се опитай да и намекнеш, че неможе само ти да вършиш всичко... Трябва и тя да те възбуди, а това няма да стане само ако е гледаш гола-
другия ти вариянт е да е лижеш- това също би те възбудило!!!

amadeuskb
03-18-2009, 16:32
Е значи то тя винаги ме възбужа ,но след 1-вия път нещо е по трудно.Преди по 3-4 пъти съм го правил без проблеми ,но сега нз какво ми става.Тя ми го хваща и ми прави свирки става ми ,но доста трудно ...
На 17 съм ... рано ли ми е за някакви таблетки .

Flapjack
03-18-2009, 16:33
колко често правите секс на седмица?

3oPuTy
03-18-2009, 16:36
Причините може да са доста:
1.Стрес
2.Преумора
3.Прекалено силна възбуда първия път
4.Влияние на антибиотици,които си пил през последните 20-тина дни
5.Самовнушение
6.Прекалено често правене на секс
.......
Но определено варианта,в който приятелката ти "не си върши работата" отпада :?
И не мисли за никакви хапчета,защото след време тези хапчета ще ти повлияят доооста отрицателно и ще съжеляваш :?

t1n4e7o
03-18-2009, 16:43
Ами нормално да го правиш 2-3 пъти и на 4тия да издъхва... :-D

Flapjack
03-18-2009, 16:46
6.Прекалено често правене на секс


ами аз си мисля, че освен другите неща който сорито изброй, това е най-важният фактор.
Забравяш хапчетата и пробайте със почивка след 2рият път или със някакъв тип по дълга любовна игра, мисля че би трябало да свърши работа.

amadeuskb
03-18-2009, 16:55
Ми преди през ден някаде ... днес за последно ,защото сега ще влиза в цикъл и ще тряя да чакам ... смисъл аз знам ,че трябва почивка за това си легнах запалих една цигарка лафихме си и после ми стана ,обаче като го сложих след 5 мин някаде осетих ,че ми пада :X

1.Стрес - Не
2.Преумора - Не
3.Прекалено силна възбуда първия път - Може би
4.Влияние на антибиотици,които си пил през последните 20-тина дни -Мне
5.Самовнушение -Мне
6.Прекалено често правене на секс - Не

3oPuTy
03-18-2009, 17:02
Ми преди през ден някаде ... днес за последно ,защото сега ще влиза в цикъл и ще тряя да чакам ... смисъл аз знам ,че трябва почивка за това си легнах запалих една цигарка лафихме си и после ми стана ,обаче като го сложих след 5 мин някаде осетих ,че ми пада :X

1.Стрес - Не
2.Преумора - Не
3.Прекалено силна възбуда първия път - Може би
4.Влияние на антибиотици,които си пил през последните 20-тина дни -Мне
5.Самовнушение -Мне
6.Прекалено често правене на секс - Не
Точно пък на последната причина отговора е ДА!
Секс през ден си е често правене на секс!!!
Спокойно ;) Сега ще си починеш една седмица и след това ще си като нов,но не се преуморявай толкова (или го правете по по-малко пъти в седмицата или намалете тековете)

galu6a
03-18-2009, 18:02
мисля ,че е нормално :)

pam1
03-18-2009, 18:38
нормално е ако се изхвърлиш няколко пъти да ти пада на следващия се пак твоето уръжие не е от стомана :)

JenataNaShefa
03-18-2009, 18:38
Ми преди през ден някаде ... днес за последно ,защото сега ще влиза в цикъл и ще тряя да чакам ... смисъл аз знам ,че трябва почивка за това си легнах запалих една цигарка лафихме си и после ми стана ,обаче като го сложих след 5 мин някаде осетих ,че ми пада :X

1.Стрес - Не
2.Преумора - Не
3.Прекалено силна възбуда първия път - Може би
4.Влияние на антибиотици,които си пил през последните 20-тина дни -Мне
5.Самовнушение -Мне
6.Прекалено често правене на секс - Не
Точно пък на последната причина отговора е ДА!
Секс през ден си е често правене на секс!!!
Спокойно ;) Сега ще си починеш една седмица и след това ще си като нов,но не се преуморявай толкова (или го правете по по-малко пъти в седмицата или намалете тековете)

Определено трябва да намалите тековете и всичко ще е ок ! :P

amadeuskb
03-18-2009, 18:45
Ми след седмица като и мине цикъла пак ще го правиме.А примерно на 2-3 дни по 2 пъти на ден ще бъде ли по-добре ?
Имам предвид без почивка както мине първия тек почивка за 1 цигара и пак :)

Carlos
03-18-2009, 18:46
след като го вдигнеш втория път и падне, можеш ли трети?

3oPuTy
03-18-2009, 18:47
Ми след седмица като и мине цикъла пак ще го правиме.А примерно на 2-3 дни по 2 пъти на ден ще бъде ли по-добре ?
Имам предвид без почивка както мине първия тек почивка за 1 цигара и пак :)
Всичко си зависи от самия теб ;)
Нооо щом до сега сте го правили през ден по няколко тека сигурно с новата "програма" няма да имаш никакви проблеми :)
Успех :)

Boyd
03-18-2009, 18:50
Тръгнал да прави секс, а не си познава тялото.. ебахти хората..

Абе кретен, напълно нормално е да не ти става и да ти омеква!! Изчети малко литература и ще разбереш защо е така! 30-40 минути почивка и ще си като нов, разликата е, че ще издържиш доста повече от първия път!

amadeuskb
03-18-2009, 18:57
Ми след като пак ми падне после е мн трудно ... е да 40 мин след първия път кфо да прая си чатя ли ... преди без почивка на тековете 3 пъти си правех без проблеми .

3oPuTy
03-18-2009, 18:59
^ Миии можете по време на тази почивка да наблегнете на ласките,нежните целувки,милите думички и любовната игра ...

Rofl4e
03-18-2009, 19:35
1.Стрес
2.Преумора
3.Прекалено силна възбуда първия път
4.Влияние на антибиотици,които си пил през последните 20-тина дни
5.Самовнушение
6.Прекалено често правене на секс
+1

Mamar4o
03-18-2009, 20:42
тя е виновна,че не те възбужда ...ако е грозна чувало на главата и айде :grin: :grin: :grin:

beretta92sd
03-18-2009, 22:14
От цигарите е кои знае по колко кутий пушиш на ден .
А после се оплаквате, ми така ще е като пушите то е доказано че цигарите вредят на здравето и на пловите органи.

Carlos
03-18-2009, 22:15
От цигарите е кои знае по колко кутий пушиш на ден .
А после се оплаквате, ми така ще е като пушите то е доказано че цигарите вредят на здравето и на пловите органи.
имаш право...

V1zmuten
03-18-2009, 23:35
Според мен не е от 4есто правене на секс!!
И през ден не е често!! Често е на ден по 3 пъти!!
Ама не е зле да си починеш все пак!!!
Пак ако пак не стане смени жената! :D
А за хапчета забрави да не си най-младия е**ч с проблеми със сърцето!

amadeuskb
03-19-2009, 09:54
Не пуша силни цигари ... СивоБоро 1 кутия на 1 и половина ми отива.Малко пуша.Ще видя след седмица как ще се представя.

PaulCrewe
03-19-2009, 12:09
а може и да си гей :shock:

amadeuskb
03-19-2009, 13:48
а може и да си гей :shock:
Бе не вярвам да ти кажа :D

YourBossy
03-19-2009, 19:33
Така случва ми се за 2-ри път преди околко 4-5 дена правих секс с приятелката ми и след първия път ми става по-трудно и след като вляза в нея ми омеква ... денс пак стана така правихме го веднъж аз ходих да се оправя пуших 1 цигара после стана ми сичко точно и след 5 мин пак ми омекна докато бях в нея .
Направо ме е срам от себе си и незнам на какво се дължи това.
Ако може някой да ми каже или нещо как стоят нещата с виаграта.
Плс не се смейте ,че мен ми се реве :(

Не взимай виагра!!! Проблема не ти е физически. Просто се опитай да правиш секса с нея по-интересен т.е страстен ;) Пози а у ... на които мн се кефиш и на които ще си твърд ;) Аз така правя и нямам проблем

mediterraneo
03-19-2009, 21:05
Тръгнал да прави секс, а не си познава тялото.. ебахти хората..

Абе кретен, напълно нормално е да не ти става и да ти омеква!! Изчети малко литература и ще разбереш защо е така! 30-40 минути почивка и ще си като нов, разликата е, че ще издържиш доста повече от първия път!
То като дойде не пита 8-)

LifeIsGood
03-20-2009, 04:14
Не знам дали е нормално. Ако това се случи на приятеля ми със сигурност би ми станало гадно че нещо аз не го възбуждам. Приятеля ми обикновенно първия път свършва за 2-3 минути, но дори не го изкарва продължава и изобщо не омеква след това след 10-20 минути пак свършва...Някой път се е слуявало 3 пъти по ред да свърши без да го изкарва изобщо (сигурно имам голям нимфоман за приятел- като гледам другите коментари)Той е на 20.

ladykeisy
03-20-2009, 05:43
Не знам дали е нормално. Ако това се случи на приятеля ми със сигурност би ми станало гадно че нещо аз не го възбуждам. Приятеля ми обикновенно първия път свършва за 2-3 минути, но дори не го изкарва продължава и изобщо не омеква след това след 10-20 минути пак свършва...Някой път се е слуявало 3 пъти по ред да свърши без да го изкарва изобщо (сигурно имам голям нимфоман за приятел- като гледам другите коментари)Той е на 20.

Твоя приятеле много бърз нещо ...това също не е нормално . :)
Мисля ,че проблема ти е психически и не е до хапчета.Просто между тековете прави по-голяма почивка или го правете веднъж сутрин ,веднъж вечер и няма да имаш проблем.Ти се затормозяваш ,нормално е да омеква :)

PuFenCi
03-26-2009, 06:24
Ami ako pravish po golemi palzi mejdu aktovete nqma da imash tozi problem 1000 % :)

FilmMagic
03-26-2009, 09:35
е не може безкарайно дълго да тече медения месец.
И да те кефи тази жена и то за по няколко тека...нещата улягат, свикваш с нея, вече не ти изглежда богинята, която е била в началото... и т.н.
(затова филма се казва 9 седмици и половина:) - толкоз средно трае дивата плътска страст:)
все пак пробвай да:
1. подремваш 20-30 мин м/у тековете
2. не се сдържай много дълго на 1 вия тек- това съсипва следващите