PDA

View Full Version : Дилема, да се пробвам или не ? Моля съвет от дамите.



Spamer
03-21-2009, 21:25
Да знам че само глупака повтаря старите грешки и се надява на нов резултат :( Има 1 момиче да речем че от 2-3 месеца и чета блога и постовете в 1 форум, много интелигентно момиче, с вкус, творческа личност има голямо сърце, все още найвна доста ми напомня на мен в това отношение. та значи аз е харесвам, не съм е виждал как изглежда пък и външният вид няма значение за мен, само душата и същността са важни. Накратно, тя прекрасен човек, аз твърде срамежлив, макар че вчера се престраших ужким по друг повод да и пиша но само по 1 писмо си разменихме и мен ме е срам да и пиша отново :? та дами вие как бихте се почувствали/реагирали ако вие сте на нейно място и аз ви споделя всичко това ?

mitkom89
03-21-2009, 21:29
Човек, живота не е само по форумите и блоговете... Пиши и че е тъпа шматка и излизай навън...

Converse333
03-21-2009, 21:35
Ако някой ми пишеше така...Бих го приела просто като подигравка иии бих му се ебавала :D

mitkom89
03-21-2009, 21:38
моля не го окуражаваите, нека не става компютърен мишок... ман счупи си компа и бягай навън! Надявам се не искаш да станеш като оня имортала... Мисля, че тази мисъл ще те мотивира достатъчно...

Spamer
03-21-2009, 21:42
Е живота не е само онлаин :( но въпреки това от толкова време е наблюдавам и е мисля за прекрасна, без дори да съм виждал нейна снимка :) Тя не е от този тип хора който биха се подигравали, тя е разумен човек, стремящ се да разбере другия, тя мисли като дете има си свой собствен свят и се държи простичко човешки, винаги търси доброто у хората. Познавам хора който точно така са се запознали но просто ме е срам и страх от реакцията и. А забравих да спомена че след 10тина дена ще е видя на живо а след 2 седмици ще сме заедно доста време, макар и тя да не знае :)

mitkom89
03-21-2009, 21:47
тъпо е уе човек... не мога да си представя, как някой седи и рови в някви блогове и други простотии, с някаква надежда да си хване мацка от там, без дори и да и е писал...а може да се окаже супер хейтърка или супер урод... може дори да се окаже, че е мъж!!! Вие сте баси найвните хора... и аз харесвам Анджелина Джоли и скоро ще съм с нея, но тя незнае още... Сега ще почна да и чета и блога и всичко ще се нареди... Стегни се бе пич, не ме вкарвай в такова отчаяние... а на колко си години?

DiabolicalSoul
03-21-2009, 21:49
Get A Life!!! 8)

и излез от форума - навън има много момичета. а на тази ако искаш и пиши един директен мейл, ама мен ми звучи като обречена работа


edit: като пише "моля съвет от дамите" защо отговарям сам си се чудя...... сигурно откривам непозната част от мен :grin:

Spamer
03-21-2009, 21:51
Абе човек като чета творбите й и т.н. разбирам повече за нея за същността й за това че и тя като розата от малкият принц има нужда да бъде предпазвана зада не е смачка живота макар и да го отрича по свой собствен начин. Иначе аз съм твой набор тя е с 0-1-2 години по-малка :)

Sebastianek
03-21-2009, 21:53
е добре разбирам, че момчетата ги е срам да заговарят момичета ама да ги е срам да им пишат :shock: те нали затова измислиха скайпа бе 8-)

cherinka
03-21-2009, 22:01
edit: като пише "моля съвет от дамите" защо отговарям сам си се чудя...... сигурно откривам непозната част от мен :grin:
ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ПРЕДСТАВА СИ НЯМАШ КЪВ ГЛАС ИЗКАРАХ В МОМЕНТА, ЗА ДА СЕ СМЕЯ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jesus
03-22-2009, 09:04
От темата може и да няма смисъл но поне някой откри женското си аз :)

moneycomeme
03-22-2009, 09:04
...ще се абстрахирам от това,което прочетох,дали е яко или не да си търсиш гадже по форумите не ме интересува,щом на теб ти е яко.....според мен-рискувай-нищо не губиш,аз бих рискувала и не мисли,как ще го приеме тя и по какъв най-добър начин да и го поднесеш......просто направи,това което чувстваш от вътре.Последната дума при мен винаги е вътрешното чувство и не съжалявам,че го слушам ;] ! А ако се окаже нещо кофти за теб,спокойно света не свършва! УСПЕХХХХХ :P :P :P

cinderella_gugutka
03-22-2009, 09:33
Ако някой ми пишеше така...Бих го приела просто като подигравка иии бих му се ебавала :D
аз също :lol:

Jesus
03-22-2009, 10:13
Преди време, пусках тема за 1 момиче което харесвах :oops: Наистина труден избор, ама като гледам повечето дами ще си правят гаргара :(

tItEufFf
03-22-2009, 10:14
Ако някой ми пишеше така...Бих го приела просто като подигравка иии бих му се ебавала :D

Абсолютно на същото мнение съм!!!

GossipGirl89
03-22-2009, 10:20
Eми щом толкова много я харесваш й пиши без да се притесняваш - все пак това е интернет пространство, не е като да кажеш на живо... Пиши й пък ако не стане така както искаш здраве да е, живота не свършва :)

YouMakeMeFeel
03-22-2009, 10:40
Шзлез на вън човече :? :? :?

fc
03-22-2009, 11:36
моля не го окуражаваите, нека не става компютърен мишок... ман счупи си компа и бягай навън! Надявам се не искаш да станеш като оня имортала... Мисля, че тази мисъл ще те мотивира достатъчно...
хАхааххахаха :razz: Във всеки един форум, трябва да има човек като тебе да казва истината в очите :)

Jesus
03-22-2009, 15:09
Смяташ да чакаш 2 седмици :-o размишлявах от последствията че преди пуснах тема за момичето което харесвах, писахме си и се оказа че е по прекрасна от колкото е мислех, е вярно че е 3-4 години над мен :D и че си има фр :D ама е супер точна. Разбираемо е защо се колебаеш да не бъдеш наранен ако си има фр :? Аз не съжалявам, само трябва да измислиш малко по-заобиколен начин да е заговориш :)

vivteen
03-22-2009, 15:16
Не съм чела мненията,това да го кажа предварително.

Та аз какво мисля:от мненията й в форума неможе да изградиш представа за нея-не всеки е такъв,какъвто е тук.Второ може да е от друг град.Айде да приемем,че е от твоя-ами ако си има приятел.Може и да е прекалено малка или голяма-макар,че годините нямат значение за ние може да ида.Повечето момичета биха се уплашили,ако разберат,че някой маниак им чете мненията.Реалният свят и истинския са толкова различни.Ако искаш да опиташ и е от твоя град-започни с скайп и виж там как ще е уговорете си среща,ако реши и от там нататък каквото стане :)

radinaaa
03-22-2009, 15:21
Нещата които пишеш,ми изглеждат малко странни..Ако наистина мислиш че е твоят човек,то тогава и напиши скапаното писмо.Та това са само няколко реда?!!Как ще се почувства момичето,ще разбереш след като и кажеш нещата които каза (написа) и на нас.Успех 8)

Kyokoshin
03-22-2009, 15:42
Zareji q taq.. pa zemi se razhodi do dunava pusni 1 pismo v butilka i 4akai nekoq romanka da ti otgovori. 6e si q hvane6 , oba4e 6te jiveete na semeini na4ala ;) 6e si imate 2 deca i 6te jiveete 6taslivo do kraq na dnite si :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BOnBoNChEtO333
03-22-2009, 16:58
Според мен ти трябва да бъдеш искрен и да разкриеш чувствата си.Не се срамувай чак толкова и бъди по смел.Жените обичат по решителните мъже, а и след това ще бъдеш наясно какво мисли тя.

Jesus
03-22-2009, 20:27
А и да кажеш какво е станало :)

mitkom89
03-23-2009, 08:06
Няма ли мен някоя мацка от форума, да ме хареса просто докъто ми чете мненията... или трябва да си направя и блог?

valdesbg
03-23-2009, 08:39
В този случай митко казва доста верни неща.

Спамерчо - ти си влюбен в профила и във форума или там блога, каквото е. Нямаш идея що за човек е, не си я виждал....събуди се човек!!!

Аз ако съм на мястото на момичето, изобщо няма да ти обрна внимание, изобщо няма и да ти отговоря ако споделиш такива щуротии.

Външния вид не бил важен...ми хващай пъпчасалия крокодил от твоя клас дето седи на първия чин тогава.

Баси...доживях да видя че хората се влюбват в профилите по форумите. Ей, девойки я си признайте коя се е влюбила в моя и коя в митковия профил :D

SweetDead
03-23-2009, 16:41
От темата може и да няма смисъл но поне някой откри женското си аз :)
ХАХАХАХА! Ей туй е! :D :D :D :D

DevilWish
03-23-2009, 16:45
Нещата които пишеш,ми изглеждат малко странни..Ако наистина мислиш че е твоят човек,то тогава и напиши скапаното писмо.Та това са само няколко реда?!!Как ще се почувства момичето,ще разбереш след като и кажеш нещата които каза (написа) и на нас.Успех 8)
Подкрепям напълно =)

Spamer
03-23-2009, 19:51
Беше директна и ме отряза, макар и да не и бях казал всичко това а само искаш да си пишем замалко :? Не ми трябвало да се забърквам с нея :(

ThisIsMe
03-23-2009, 20:25
ах виртуална любов...сложно осъществимо нещо.

myNameIsImmortal
03-23-2009, 20:36
Няма ли мен някоя мацка от форума, да ме хареса просто докъто ми чете мненията... или трябва да си направя и блог?
съжелявам, но няма такива индивиди.. :-o