PDA

View Full Version : Дали ме лъже ???



ifkataAa
03-22-2009, 16:58
Здравейте отново.В събота имах среща с едно момче, което живее в съседния град.Запознахме се по скайп и някак си, си допаднахме.За първата си среща избрахме неутрално място.Тоест нито в неговия, нито в моя град.Това място беше Несебър.Всъшност май само аз участвах в избора за мястото на среща, защото той беше твърдо за Бургас.Най-накрая се съгласи с мен, с уговорката, че ако нещата между нас потръгнат аз ще ходя с него където той поиска.Било то Бъргас или в неговия град - Поморие.Всичко вървеше добре до деня на срещата ни.Наистина повярвах на това момче, но докато се разхождахме с една моя приятелка в Несебър и чакахме въпросното момче, той ми звънна и ми заяви, че автобуса не минава.Бях проучила, рейсовете минаваха на 40 минути.Почувствах се супер гадно.Цяла седмица се подготвах за тази среща, а какво се случи ..!? Причината, която той ми истъкна беше ,че чакал на спирката от града, а трябвало да чака автобуса от квартала.Незнам да му варвам ли.Да си направим ли втора среща или да оставим всичко до тук .. просто един чат и да прекратим взаимноотношенията ни.Не съм вярвала, че ще го кажа, но този път май наистина се влюбих .. и то по интернет :( Най-лошото е, че тази сутрин като се събудих много ме болеше главата и не помних доста неща от снощи.Какво да правя .. искам да имам връзка с това момче, но той е някъв, в който са влюбени едва ли не всички момичета, аз съм страшно ревнива. :( :( :(

mim4ety_sara
03-22-2009, 17:44
Уговорете се пак и ако този път постъпи по същия начин е ясно.Няма какво да се занимаваш със страхливци.:) Успех
+1 точно
бтв.. на колко си ?!

ifkataAa
03-22-2009, 17:54
на 14 съм :)

rusova
03-22-2009, 18:26
mi ogovorete se pak ako ne doide to .......

Kikincety
03-22-2009, 18:30
уговорете се вижте се и ако не дойде значи не те лъжи иначе по-друг начин няма как да разбереш дали те лъже

elsy
03-22-2009, 18:35
Уговорете се пак и ако този път постъпи по същия начин е ясно.Няма какво да се занимаваш със страхливци.:) Успех
Мхм..

evelinka1122
03-22-2009, 20:00
уговорете се пак... нищо не губите :) и на мен ми се е случвало първите ми срещи да не са успешни... всичко е възможно :)

ThePowerOfLove
03-22-2009, 20:17
Опитай пак ;) Ако не дойде, забравяш за него :)

Sebastianek
03-22-2009, 20:19
Изчакай 2-3 години да пораснеш и тогава излизай с момчета от нета. То и тогава не че няма да си наивна. Излъгал те е естествено сигурно си е забравил ножа 8-)

anSsito
03-22-2009, 20:26
Забрави за него..
А ти къде си хукнала да ходиш из чуждите градове - не си ли малко малка? И то отиваш за да се срещнеш с някой от нета.. леле.. я се вразуми малко..
Имаш чувството, че "наиситна си се влюбила" .. след няколко дни друго ще говориш.. кат знам на 14 за каква любов говорим..
Твърде си наивна - този от нета много добре си те разиграва..

plmn
03-22-2009, 20:28
всичко е фалш

GregoryHouse
03-23-2009, 05:02
Toва че всички лъжат е вярно мистър Хаус...но не значи че лъжат за всичко...щеше да е твърде лесно...може и да е казал истината...просто си уреди среща с него пак и ще разбереш...нужна ли е тъпа тема пълна със спекулации и идиотизми, от която вместо отговори идват въпроси?

Sebastianek
03-23-2009, 09:16
мислиш ли че е правилно да насърчаваш 13-14 годишно момиче да се шлае из градовете да търси баткото от нета?

valdesbg
03-23-2009, 09:21
на 14 съм :)

Дааам, така се почва :)

А иначе - дай му втори шанс, но не очаквай нищо.

"Преди да убиеш мечката не продавай кожата и."

Wrathchild
03-23-2009, 09:34
Напълно е възможно да не са минавали. Никога не се знае какво може да се случи - я авария, я задръстване.
Другото, което е, не мога да разбера как се съгласяваш на такива условия. Значи ти 1 път си избрала мястото, а после всеки път той ще го избира? Твърде себично...

Neftochimic
03-23-2009, 10:24
на 14 съм :)

и ако си оговорите пак среща, този път отиди сама!, а не с някви твой приятелки.... все пак излизате двамата за кво ти е приятелка...
да няма да правите тройка...

GotTheLife
03-23-2009, 10:54
не си влюбена и явно че той не е точно момче

myNameIsImmortal
03-23-2009, 11:39
всички ти казаха какво да направиш и е редно да ги послушаш ;)

ifkataAa
03-23-2009, 14:40
Благодаря на тези, които ми помогнаха по един или друг начин и на тези, които си направиха труда да напишат заядливи коментарчета :) Въпросното момче не е чак толкова непознато, понеже много мои познати са приятели с него, а да не говорим, че с братовчед ми са първи приятели.А и за какво разкарване из градовете говорим .. Несебър ми е на 5 км, има няма.

TupacShakur
03-24-2009, 23:10
най вероятно те лъже

BlueMushroom
03-25-2009, 05:19
Не те лъже.Аз съм от Поморие и уча в Слънчев Бряг и да ти кажа автобуси от града има много на рядко.В квартала са на 40 минути.Ако се интересуваш пиши на лично и ще ти обясня по-подробно кога има автобуси :)

curka87
03-25-2009, 07:32
И макар да казваш, че доста твои познати го познават, аз не мисля , че е много умно и зряло да ходиш в друг град, пък било то и с приятелка, за да се срещаш с някой си там, който едва познаваш.
А колкото до това, че си "влюбена"....... ще остана без коментар.Само ще кажа, че това НЕ е любов.

MoHuTo
03-25-2009, 07:33
мислиш ли че е правилно да насърчаваш 13-14 годишно момиче да се шлае из градовете да търси баткото от нета?
И аз щях да попитам същото :-o Според мен е по-добре да си седи на гъза, щото не се знае въпросното момче, дали изобщо ще е МОМЧЕ :?

xpower
03-25-2009, 11:48
Я си стой на дупето и се научи да не вярваш на чат глупости .. момчета в твоя град нямате ли си ? а чувала ли си че , хората са много по -различни в нет-а от това ,което са в действителност...И предполагам , че лъжеш родителите ти като хайманосваш наляво-надясно....хм...детска работа

BigFakeSmile
03-25-2009, 14:15
малее...мен не ме пускат да спа у приятелка..а 14-годишните до съседни градове :shock:

ми начи...иначе бих ти казала да го заебеш..ама щом имаш някви чувства, се уговорете пак :)
а това, че много момичета го харесват...го прави още по неустоим :) 8) иначе ще е скучно..
П.П мисля че е правил нещо друго.....и това за автобуса е пъъъълна измислица