PDA

View Full Version : Ujasna samota:(



danakis
03-25-2009, 07:07
Ujasno samotno mi e :( na 22g sam a vse o6te neznaq kakvo e da si s momi4e:( Ne sam imal priqtelka ne sam pravil sex a ujasno mn iskam:( Priqtelite mi i moite poznati we4e me mislqt za neredoven nqkoi ot tqh dori za gei:( vseki me pita nqma li si hvana momi4e........... dori tehni poznati momi4eta me mislqt za gei........... nikoq ne me haresva i vsqka kazva 4e ne sam nein tip nz kakvo da pravq neizdarjam da jiveq we4e taka

mirmark
03-25-2009, 07:22
Я се стегни !!! Върви в някоя дискотека и пред приятелите си збърши някоя. Поне няма да те мислят за гей. Иначе ти какво чакаш? Някоя да дойде да те покани? Я вземи инициативата в твои ръце !!!! :-x

Gary
03-25-2009, 07:31
Бе странно е, че искаш съвет от 13-19 годишни, но да приемем, че си го закъсал наистина. Не си стой вкъщи да се самосъжаляваш, а излизай - дискотеки, купони. Не се знае откъде ще ти изкочи късмета. Не мисли как да "забиеш" някоя, а се дръж максимално естествено и нещата ще дойдат. Все пак жените са повече от нас - щом ти си сам, значи поне две жени са на сухо. Ами намери ги и ги ощасливи:) А ако толкова ти се иска с жена - ами наеми си една да те пообучи;)

LadyDy
03-25-2009, 07:44
За всяка възраст - различно нещо. Споко. Ще се наредят нещата при всеки. ;)

mickelangelo
03-25-2009, 08:22
главата горе ... бях започнал да мисля като теб ... но уви 1 ден .. се появи 1 момиченце което ми завъртя главата ... и д0 днес .. ми я върти .. така че главата горе .. когато спреш да търсиш тя ще дойде сама :)

УСПЕХ !
;)

SmileMoreOften
03-25-2009, 11:28
Хубаво де,депресията яко те е пораэила,ама эа какво си си направил няколко никнейма ?

hahavteen
03-25-2009, 12:41
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=238107