PDA

View Full Version : Какво значи да си дърво в леглото?



kuklata_90
03-25-2009, 20:44
Mom4eta za koi momi4eta kazvate 4e sa kato "durvo" v legloto? kakvo imate predvid s tva 4e e zle samo v sexa ili i v lubovnata igra? i kakvo trqbva da pravi edno momi4e za da ne e durvo i da vi dopada?

I primerno na pozi kato misionerskata i zadna trqbva li momi4eto su6to da pravi dvijeniq za da ne e "durvo" v legloto?

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

mimako
03-25-2009, 22:01
То така трудно ше се обясни....Ама смисъл не тряа само да си седиш и да чакаш той да те задоволява все пак и той иска удоволствие ;)

SiSsKkAa
03-25-2009, 22:04
Не трябва да чакаш само той да те чука и да ти доставя удоволствие.Важно е и на него да му е хубаво все пак.Бъди освободена.Да знаеш,че притеснението само пречи.Просто се отпускаш и правиш това,което ти хрумне.А не само да лежиш и да чакаш всичко наготово той да прави

x3eme
03-26-2009, 01:02
"Дърво" в леглото си ако не поемаш никаква иниациатива без значение момче или момиче си.Това определение "дърво" важи и за двата пола.По кратко и ясно не мога да се изразя.

ubuntureload
03-26-2009, 04:13
То си и личи бе .... още преди да съм и дигнал краците знам че е пейка ....

kircholeshterof
03-26-2009, 07:48
Тря сама да си го слага дори и да съм скопен. Да може да прай гимнастика докато си прави гаргара с топките ми. Да гасим лампите и да играем на "кой е в устата ми".

mrakat
03-26-2009, 08:56
Ми момичето ако седи само отдолу знае само 1 поза и чака само ние да вършиме работата е дърво и едва ли ше пофториме с нея :D Друго си е да и върху теб момичето и да те отмени малко :D

hooliganka89
03-26-2009, 10:14
Ми те вече обясниха хората,какво по-точно означава да си дърво в леглото.
Но все пак мисля,че ако спиш с някой за пръв път и си напълно трезвен може да се покажеш като дърво в леглото.

galu6a
03-26-2009, 10:45
ами тва е като едно момиче стой в леглото без да прави така ,че и на момчето да ву е хибаво лежи си и ония си я ръга :-D не полага никакви усилия да задоволи момочето или пък незнае какво да го направи :)

Gary
03-26-2009, 10:48
За щастие не знам какво е да съм с "дърво" в леглото.

kuklata_90
03-26-2009, 13:23
I primerno na pozi kato misionerskata i zadna trqbva li momi4eto su6to da pravi dvijeniq za da ne e "durvo" v legloto?

mimka_1987
03-26-2009, 13:33
да не би да са ти казвали че си дарво вав леглото че питаш????

kuklata_90
03-26-2009, 13:50
да не би да са ти казвали че си дарво вав леглото че питаш????

ne sa mi kazvali i mislq 4e ne sum no prosto se interesuvam ot mnenieq za da go izbegna.

Penguin
03-26-2009, 13:54
Може да са й казвали,че е легло в дървото...каквото и да означава това.

vanilla
03-26-2009, 14:02
"дърво в леглото" - мълчи, стои си, не помръдва, не се обажда за жив/а, не стимулира партньора/ката по никакъв начин

john_kaleka
03-26-2009, 14:24
Mom4eta za koi momi4eta kazvate 4e sa kato "durvo" v legloto? kakvo imate predvid s tva 4e e zle samo v sexa ili i v lubovnata igra? i kakvo trqbva da pravi edno momi4e za da ne e durvo i da vi dopada?

I primerno na pozi kato misionerskata i zadna trqbva li momi4eto su6to da pravi dvijeniq za da ne e "durvo" v legloto?

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април

От тебе по-голямо дърво май няма тук !!! :razz:

gLoRiToO
03-26-2009, 14:33
"дърво" в леглото си ако само лежиш и чакаш другия да те задоволява а ти не правиш нищо от своя страна да задоволиш него!

PainMonopoly
03-26-2009, 15:07
Основното го казаха. Добавям само: задръстена, нежелаеща да експериментира.

tigre91
05-27-2009, 15:33
Mom4eta za koi momi4eta kazvate 4e sa kato "durvo" v legloto? kakvo imate predvid s tva 4e e zle samo v sexa ili i v lubovnata igra? i kakvo trqbva da pravi edno momi4e za da ne e durvo i da vi dopada?

I primerno na pozi kato misionerskata i zadna trqbva li momi4eto su6to da pravi dvijeniq za da ne e "durvo" v legloto?

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви априлami zna4i da sedi i da ne prai ni6to e tfa zna4i

blqhs
05-27-2009, 16:54
дърво незнаеш ли кво е ... дето го цепиш и то те топли ей тва е :) :grin: :grin: :grin:

amatorium
05-27-2009, 20:58
Che te na taq logika povecheto sa durveta :) Spored men nai-golemite durveta v legloto sa frigidnite momicheta. Drugite samo trqbva da im podemesh megdana. 8)

babity
05-27-2009, 21:01
Che te na taq logika povecheto sa durveta :) Spored men nai-golemite durveta v legloto sa frigidnite momicheta. Drugite samo trqbva da im podemesh megdana. 8)

Ти с колко фригидни момичета си бил? Така де, не знам дали просто си въобразявам, ама винаги съм си мислела, че тези са прекалеееено малко.

Bellatrix
05-27-2009, 21:07
Еми, за да не си дърво, експериментирай, правете нови пози (купи си една "Кама Сутра" и го подпукай).
Движи се, когато правите секс, дори когато си отдолу. Посрещай тласъците му с бедра, докосвай го, гали го, хващай го за задника, за да го притиснеш по-дълбоко в себе си...
Бъди ездачка от време на време...
Не седи с безизразно изражение. Като ти е кеф си викай, стени, гъни се под (или над) него... Изразявай си удоволствието.
Прави му орална преди секс. Прави му масажи. Прави му стрийптийз. Изкъпете се заедно някой път (обожаваме и двамата гореща вана със свещи и мехурчета... особено на задна прашка вътре във ваната след като се поотпуснем)... Абе още бая неща. Това май са ми главните съвети.

LetTheMusicTalks
05-27-2009, 21:15
да не би да са ти казвали че си дарво вав леглото че питаш????
:razz: :razz:

machoka
05-27-2009, 21:25
Не съм попадал още на такова чудо, даже напротив. Винаги съм оставал със страхотно удовлетворение, несравнено с нищо друго)

hackers
05-28-2009, 03:53
Mom4eta za koi momi4eta kazvate 4e sa kato "durvo" v legloto? kakvo imate predvid s tva 4e e zle samo v sexa ili i v lubovnata igra? i kakvo trqbva da pravi edno momi4e za da ne e durvo i da vi dopada?

I primerno na pozi kato misionerskata i zadna trqbva li momi4eto su6to da pravi dvijeniq za da ne e "durvo" v legloto?

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника
Постове на латиница ще бъдат изтривани след 1-ви април
ми ще ти го кажа с 2 думички :) ДЪРВО са момичетата който въобще не ни заинтригуват в секса т.с. само стойте легнали и не мърдате ей тва е дърво! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

wersa4e
05-28-2009, 07:24
То така трудно ше се обясни....Ама смисъл не тряа само да си седиш и да чакаш той да те задоволява все пак и той иска удоволствие ;)+1 абсолютно и тя трябва да прави някои леки движения :)

Ba6taTI84
05-28-2009, 22:08
"Дърво" в леглото си ако не поемаш никаква иниациатива без значение момче или момиче си.Това определение "дърво" важи и за двата пола.По кратко и ясно не мога да се изразя.
Кратко,ясно,точно!
Съвет - отпусни психиката! От там идват повечето проблеми! Чувствай се секси и желана! Нещата трябва да се получат,ако пак не стане може би просто няма физическото напасване "химията" така да се каже!

damaitar
06-07-2009, 18:33
Дърво е един ПЪН с ХРАЛУПА който само си стои 8-) 8-) 8-)