PDA

View Full Version : Как да ги разбера тия момичета?!



Boyman
03-26-2009, 10:36
Здравейте, много бих искал да си хвана гадже, но проблема е там, че досега (ХII клас) се занимавах основно с учене и спорт. Знаете... матури, след това изпити, пък и други проблеми си имах... и нямах време и желание да се занимавам с момичета. По принцип аз не ги разбирам, не мога да общувам на техния език. Та мисълта... ако може някой по-опитен в тая област, дето аз съм пълен новак, ми даде съвет и/или пример как бих могъл да заговоря и да се държа с момиче, което харесвам. Благодаря предварително за мненията ви!

Gary
03-26-2009, 10:39
Каквото и да ти дадем като "акъл" първият път ще пелтечиш, ще се срамуваш и ще се чудиш какво да правиш. Опитай се да бъдеш спокоен и естествен, не се стреми да направиш чудеса, за да впечатлиш. А никой не може да разбере жените - аз с мойта съм толкова време и още ме изненадва.

evelinka1122
03-26-2009, 10:43
:shock: 12 клас и не можеш да общуваш с момичета? съжалявам.... не мога да ти помогна... прекалено късно си са усетил... продължавай си да учиш няма и да ги разбереш!

Gary
03-26-2009, 10:46
:shock: 12 клас и не можеш да общуваш с момичета? съжалявам.... не мога да ти помогна... прекалено късно си са усетил... продължавай си да учиш няма и да ги разбереш!
Ей, това жените сте много проклети:)

valdesbg
03-26-2009, 13:39
Ситуацията е идентична с това аз да помоля някой да ми обясни как да конструирам работеща атомна бомба при положение че нищо не разбирам от физика и атомна физика.

Гари - бе жените на са като хората.. :D

OHI
03-26-2009, 13:54
Пич, аз си хванах гадже в 10ти клас и наскоро приключих(т.е. сега съм 11ти)... разбрах какво е... и човек се учи от грешките си и от грешките на другите, хвани си отначало някоя за да видиш какво е.. на мен лично емоциите ми се увеличиха(на моменти бях в рая, на моменти исках да се самоубия).. ама сега след като всичко приключи пак се намирам в "сивия свят" ако ме разбираш :D с гадже има разнообразие.. прави ти по-колоритен живота, но все пак зависи колко е голяма... защото по-малките се влияят повече от хормоните и чувствата им лесно се сменят.. затова си намери някоя по-голяма (от 9ти или по-голям клас), макар че ти си уцелил момента.. когато ще ходиш в някой университет.. и сигурно ако и ти свършиш като мен пак ще се върнеш към ученето и спорта, защото в момента и аз самия немога да почна да се занимавам наново с някой (подготвям се за бъдещето ми) и математически вече не ми остава време да излизам с някой постоянно :)

П.С. ако гледаш на тях като "хора" ще избегнеш срама и с времето ще свикнеш така че преди да дейвстваш се опитай да ги опознаеш

mitkom89
03-26-2009, 15:11
Попитай моя приятел Дмитрии Щирбукаааааааач, той ще ти обясни всичко

BaiToq
03-26-2009, 16:45
Вече си голям мъж,стегни се!
Тръгвай по кафета/диско,
излизай с момичета...

cinderella_gugutka
03-26-2009, 17:13
абе аз разбирам 4е си нямал време за гадже ама това не ти е пре4ило да си общуваш с моми4ета.как така не можеш да общуваш с моми4ета-та ние да не сме извънземни :shock:
то в общуването няма правила....просто бъди себе си и тва е

3oPuTy
03-26-2009, 17:30
Охооо градски ... :D


Мии какво да ти кажа ... Просто се дръж естествено :) Не се притеснявай от факта,че нямаш голям опит с момичетата ;) Човек се учи докато е жив,нали знаеш ;) (а ако това ще те успокои в Силистра не си единственото момче,което е 12 клас и няма голям опит с индивиди от другия пол :-D )

Cellmate
03-26-2009, 17:47
Тоя па ше ги разбира...за кво бе братле? Накарай ги те да те разберат.

ifkataAa
03-26-2009, 17:51
Тоя па ше ги разбира...за кво бе братле? Накарай ги те да те разберат.

+1 :-P

fc
03-26-2009, 18:19
абе аз разбирам 4е си нямал време за гадже ама това не ти е пре4ило да си общуваш с моми4ета.как така не можеш да общуваш с моми4ета-та ние да не сме извънземни :shock:
то в общуването няма правила....просто бъди себе си и тва е

Не сте извънземни ли...
По темата: Не говори само с момичето, което харесваш. Излизаи с други момичета и т.н. да свикнеш в обстановката.

myNameIsImmortal
03-26-2009, 18:23
Ситуацията е идентична с това аз да помоля някой да ми обясни как да конструирам работеща атомна бомба при положение че нищо не разбирам от физика и атомна физика.

Целта при атомнаба бомба, е да предизвика бърза верижна реакция на делене на атомното гориво, при която се отделя огромно количество енергия. Използва се уран.. А за да се получи тази бърза верижна реакция се поставя обикновенна бомба в средата на атомната бомба..
А по-мощна е водородната бомба.. Значи във въдородната бомба има атомба бомба която да възпламени водорода и да се отдели още по-голямо количество енергия и да стане мазало.. досега водородни бомби не са пускани но мисля че Русия имаха в наличие и затова се гледа да не стане някакъв голям конфликт, щото ако цопне бомбичката - направо ни копае.. и 2-3 ако се взривят наедно може повече да не се видиме.. Е това е накратко за атомната бомба и водородната бомба - сега учихме за деленето на урана и за атомната бомба по физика :)

А относно автора: да не ти пука - рано или късно ще свикнеш с техния "език" и с маниерите им и с това, че са много коварни.. значи сега започни да общуваш повече с женския пол и с времето сам ще усетиш нещата :)

mitkom89
03-26-2009, 18:32
Вярно са много гадни и коварни :( Една ми лепна един грип и още ми е насрано :( Поговори с Щирбукааааааааач и ще се оправи работата ти казах

stuci_i_miri
03-26-2009, 18:54
пич, начи кажи какъв спорт тренираш. аз ще ти кажа ква мацка ще ти пасне на 6. пък и спортистите си имаме своите преимущества :razz: BoXiNg ruLzZ :o 8)

Darkrein
05-18-2009, 21:22
Няма нищо за разбиране! Момичето си е момиче...някои са гаднярки, други идеални. Ако харесваш момиче не насилвай нещата-бъди себе си. Карай полека полека. Аз съм на 13 минал съм ги тея работи, но и на теб ти остава още от живота. Най-добре е да си намериш приятелка с която да разговаряш, която те разбира, не е нужно да ти е гадже. Така най-добре ще се научиш да разговаряш с момичета. :wink:

Darkrein
05-18-2009, 21:23
Няма нищо за разбиране! Момичето си е момиче...някои са гаднярки, други идеални. Ако харесваш момиче не насилвай нещата-бъди себе си. Карай полека полека. Аз съм на 13 минал съм ги тея работи, но и на теб ти остава още от живота. Най-добре е да си намериш приятелка с която да разговаряш, която те разбира, не е нужно да ти е гадже. Така най-добре ще се научиш да разговаряш с момичета. :wink:

rusova
05-18-2009, 21:38
:shock: 12 клас и не можеш да общуваш с момичета? съжалявам.... не мога да ти помогна... прекалено късно си са усетил... продължавай си да учиш няма и да ги разбереш!
Ей, това жените сте много проклети:)

и аз съм жена ама ту муцка му разби представите и ко кат е 12 клас ти кат си 11 ко по принцип.. човек се учи цял живот ,

miss_asi
05-19-2009, 06:08
Ти как искаш да ни разбираш,щом и ние понякога не се разбираме?! :-o

Sa6eks
05-19-2009, 06:28
Виж тази тема.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

Hilary_
05-19-2009, 06:47
Ми аз не се смеята за про ама поназнайвам тук там... :? Та идеята ми е...ти не знаеш как да се държиш с тях защото до сега не ти се е случвало... :? Амм бъди себе си преди всичко... говори за каквото ти хрумне...показвай с малки жестове че харесваш дадено момиче за да не изгуби тя интерес...проявявай чувство за хумор момичетата го харесват много... бъди мил, любезен и току виж си станал някое женкарче...не бе ебавам се.... :D :D таа горе долу е това... смисъл с практиката всичко ще научиш...Успех ти желая! 8)

kypo
05-19-2009, 09:51
кво че ги разбираш? еби ги там неразбиращ...

yahhooo
05-19-2009, 09:55
Ти си дърт вече, ромите от маалата по на 13 се зимат

NeZaPoznat
05-19-2009, 10:02
Няма да ти давам мъгляви съвети от типа - бъди естествен, покажи че я харесваш и др. Какво като си 12 клас - ОК. Намери си компания т.е. хора с еднакви интереси и като движиш с компанията все ще видиш някоя мацка която се изчервява като забележи, че я гледаш. Ако е сама т.е. без момче - запознаваш се и действаш пък каквото стане.
Шанса е 50 % - не се отчайвай ако те отрежат първите 2-3 пъти. Спортист си - всичко ли е ставало отведнъж ?

И най-важното: НЕ СВАЛЯЙ МАЦКА ОТ КОМПАНИЯТА !

Успех !

moneycomeme
05-20-2009, 08:38
Не ти трябват съвети!Опитай по някакъв свой начин,понякога и най-глупавите идеи излизат най-ефикасни,клише е но бъди какъвто си..просто изкачаш от някъде правиш нещо,което намираш за добре...не е необходимо да ни разбираш,защото ние самите не можем да се разберем ;]]

slun4ice_90
05-20-2009, 08:46
:shock: 12 клас и не можеш да общуваш с момичета? съжалявам.... не мога да ти помогна... прекалено късно си са усетил... продължавай си да учиш няма и да ги разбереш!
Ей, това жените сте много проклети:) Всички сме змии... :D Евала,за поста ти Gary.Авторе,добре дошъл на нашата планета,на която си говорим на китайски... :lol: Ние,не ви разбираме,както и вие нас.Жалко,че т'ва няма да се промени май...

BlueFace
05-20-2009, 13:08
Е досега нямал ли си привличане към някоя жена :shock: Не ми се струва нормално само да се забиваш пред учебниците и спорта...Не може да си нямал време събота и неделя винаги остава време o,O Направо ме заби не мога да си обясня как до ся не си имал време за момичетата .....