PDA

View Full Version : секс с друг човек



parabola
03-26-2009, 14:58
здравейте!
въпросът ми е отнесен към всички, които имат или са имали по-дълги връзки и моля ви... просто питам за съвет, не търся упреци и критики... Ходя с един човек от повече от 2 години и го обичам страшно мнного... Той беше и досега е първото момче, с което съм спала... Прекарваме си чудесно, всичко е толкова хубаво... Но на мен все ми бръмчи мухата из главата какво би било с друг и дали получавам все пак всичко (в леглото).. Тази година ще заминаваме заедно и по всичко изглежда че ще живеем заедно в друга държава... И все си мисля как ми се иска да опитам само за една нощ какво би било ако спя с друг човек, преди да предприема тази важна крачка... С едно момче от класа ми имаме една такава шега колко много се обичаме, бъзикаме се с разни неща, заради един бас се целувахме... както и да е - това е историята накратко... мисля да опитам с този човек за една нощ... и се чудя... толкова ли съм отвратителна ?

x3eme
03-26-2009, 15:00
Представи си на прятеля ти му се въртят същите мисли в главата и вземе че го направи и по някакъв начин ти разбереш за това....Как ще се почустваш?Замисли се за това и тогава прави каквото си си наумила.

PainMonopoly
03-26-2009, 15:03
Не си усложнявай живота.

Ще ти тежи на съвестта и ще ти пречи да се насладиш на връзката си. Пък какво ще стане ако той разбере, сама се досещаш.

Stela90
03-26-2009, 15:24
6tom ti idva na akala napravi go,nqma lo6o..a i az mislq,4e jenite,koito sa bili samo s edin sa zagubili mnogo,trqbva malko opit da ima6 vij kak e s toq s oniq pak togava ve4e misli za jiveene s maj.predstavi si,4e s nqkoi drug ti e mn po hubavo

LovelyGirl
03-26-2009, 15:29
И искаш зарди една нощ,да съсипеш 2 годишна връзка :-o
Аз имам връзка,която продължава повече от 2 години и половина,спала съм единствено със сегашния си приятел и честно казано никой път не ми е било интересно да се чудя дали получавам всичко или пък как би било с друг.Аз не бих си съсипала връзката по този начин,зщото ти точно това ще направиш(според мен).
Как би погледнала после приятеля си?!
И защо повечето хора искат да опитат нещо друго,за да са сигурни,че тяхното е най-добро?!

gabri3lla
03-26-2009, 16:05
По-добре не го прави.Ще съжаляваш после, а и се постави за мъничко на мястото на приятеля ти...Все пак ти си решаваш..незнам :?

NeSumJenaTi
03-26-2009, 16:48
Не си отвратителна . . . седни и помисли хубаво какво точно искаш и направи точно това , което искаш . . . Да , наистина може и на момчето ти да му се въртят подобни мисли , но той със сигурност би го направил , като всеки мъж . . .

OHI
03-26-2009, 16:52
на бас че след 5 дена ще ти мине мерака... няма смисъл да правиш подобна глупост изобщо ли не държиш на гажето си ? не го наранявай така, все пак е човек

Jumbie483
03-26-2009, 17:14
толкова ли съм отвратителна ?

щом искаш да го направиш, да толкова си .. отвратителна

madme
03-26-2009, 17:31
Супер тъпашки въпрос.Съществува нещо като взаймно уважение,като ти се спи с друг спи с друг,но си трай и не задавай тъпи въпроси.А до тези които изпадат в радиодрами...вземете се обесете"А гаджето ти а у?!?!"Тва си е нейна работа,като е идиотка нека си бъде идиотка.Баси,мислех че има нормални хора в тая страна,ама..избързал съм с извода.

JenataNaShefa
03-26-2009, 18:18
Абе като сте расли да не са ви давали да пиете бензин ??? :shock:
Кви са тия работи, добре ли си да мислиш такива неща ? Ами ако гаджето ти прави така, дали ще ти е добре ???? Айде почнете да мислите с главите си, а не с оная си работа :-x

suitable
03-26-2009, 18:51
От разговои с приятели и съученици съм останала с впечатлението,че почти всички момичета и момчета мислят за изневяра.Понякога човек изпитва нужда от нещо ново,различно и импулсивно.Но го направи така ,че приятелят ти да не разбере,да не събудиш и капчица съмнение в него.Но знай,че и той сигурно си е мислел за кръшкане ако не го е направил вече.Затова правете какво правите,но си вярвайте,защото иначе ще почнете да се "следите" и недай си боже да вземете да се хванете на "местопрестъплението".И тогава GAME OVER!

Ето и един от моментите, където мечтая да се хлъзна и да си ударя главата и да не стана повече.. ](*,)

JenataNaShefa
03-26-2009, 19:05
От разговои с приятели и съученици съм останала с впечатлението,че почти всички момичета и момчета мислят за изневяра.Понякога човек изпитва нужда от нещо ново,различно и импулсивно.Но го направи така ,че приятелят ти да не разбере,да не събудиш и капчица съмнение в него.Но знай,че и той сигурно си е мислел за кръшкане ако не го е направил вече.Затова правете какво правите,но си вярвайте,защото иначе ще почнете да се "следите" и недай си боже да вземете да се хванете на "местопрестъплението".И тогава GAME OVER!

Чакай малко... аз ли не разбрах или ти я подстрекаваш да кръшне на приятеля си ??? :shock:

suitable
03-26-2009, 19:12
Ако става въпрос.. хората по света се и избиват.. дай тогава всички да започнем да го правим, защото и без това са се почнали.. хм?

JenataNaShefa
03-26-2009, 19:16
Аз ще ти отговоря честно... когато съм имала връзка винаги съм била сериозна на МАХ... имало е моменти в които съм се заглеждала, но всичко свършва до там... а в случая на мен девойката ми звучи така сякаш е решила да го направи :?

JenataNaShefa
03-26-2009, 19:22
Аз ще ти отговоря честно... когато съм имала връзка винаги съм била сериозна на МАХ... имало е моменти в които съм се заглеждала, но всичко свършва до там... а в случая на мен девойката ми звучи така сякаш е решила да го направи :?

Еми тя си решава,но ти каза ,че си се заглеждала ,което е нещо нормално.Все пак като седнеш в ресторант и преди това си обядвал не е забранено да разгледаш менюто нали? 8)

Идеята не е дали си се загледал, а дали вече си го направил в мозъка си.... :?

suitable
03-26-2009, 19:23
1. Затова правете какво правите,но си вярвайте,защото иначе ще почнете да се "следите" и недай си боже да вземете да се хванете на "местопрестъплението".И тогава GAME OVER!

2. А ако толкоз ти се иска го прави така ,че да не те хванат.

1. Това си е чисто подстрекателство, момиче.. ; )

2. Грешна стратеглия.. или поне за един разумен човек.. точно ако ми се прииска - никога няма да го направя.. или първо ще прекъсна връзката си, за да няма наранени от предстоящата глупост.. Но ако наистина държа на "пътя", който съм изминал със момичето си - няма и да си помисля повече за подобни простотии.. какво остава да ги извърша.. Това, че не се учиш от грешките на другите, а дори ги приемаш за нещо нормално си е твоето проблемче, което би трябвало да решиш, ако искаш да видиш светлинка в некое тунелче.. ; )

parabola
03-26-2009, 19:26
изключително неприятно е някакви хора да ти натякват как кога и защо си задал някакъв си въпрос във форум... ами нали за това са форумите? Реших да попитам не с цел някой да ми разреши или да ми забрани... а просто за да видя дали някой не е изпадал в такава ситуация и какво би/е направил...
Благодаря за всички отговори :)[/i]

JenataNaShefa
03-26-2009, 19:26
1. Затова правете какво правите,но си вярвайте,защото иначе ще почнете да се "следите" и недай си боже да вземете да се хванете на "местопрестъплението".И тогава GAME OVER!

2. А ако толкоз ти се иска го прави така ,че да не те хванат.

1. Това си е чисто подстрекателство, момиче.. ; )

2. Грешна стратеглия.. или поне за един разумен човек.. точно ако ми се прииска - никога няма да го направя.. или първо ще прекъсна връзката си, за да няма наранени от предстоящата глупост.. Но ако наистина държа на "пътя", който съм изминал със момичето си - няма и да си помисля повече за подобни простотии.. какво остава да ги извърша.. Това, че не се учиш от грешките на другите, а дори ги приемаш за нещо нормално си е твоето проблемче, което би трябвало да решиш, ако искаш да видиш светлинка в некое тунелче.. ; )

Дано да има повече мъже като теб :grin:

MakeMeLaugh
03-26-2009, 19:45
От разговои с приятели и съученици съм останала с впечатлението,че почти всички момичета и момчета мислят за изневяра.Понякога човек изпитва нужда от нещо ново,различно и импулсивно.Но го направи така ,че приятелят ти да не разбере,да не събудиш и капчица съмнение в него.Но знай,че и той сигурно си е мислел за кръшкане ако не го е направил вече.Затова правете какво правите,но си вярвайте,защото иначе ще почнете да се "следите" и недай си боже да вземете да се хванете на "местопрестъплението".И тогава GAME OVER!

Ето и един от моментите, където мечтая да се хлъзна и да си ударя главата и да не стана повече.. ](*,)
М-да и аз.
По-голяма патка не съм виждал, съдба
:smt097

hooliganka89
03-26-2009, 19:48
Хора,съвземете се!
Какво я съдите?Момичето си каза,че й се върти в главата.
От личен опит мога да обубщя,че щом й се върти в главата рано или късно ще го направи.Дори и да отиде в друга държава с него,пак може да намери начин да му изневери.Има ли желание има и начин.
Както каза момичето по-нагоре,тя тук не пита дали да спи с някой друг или не,а дали някой е попадал в такава ситуация и какво е направил.
И ще кажа да,аз съм попадала в такава ситуация.
И да знаете,че това се случва на МНОГО ХОРА.

MakeMeLaugh
03-26-2009, 19:53
^ Е, че то по всяко време на всеки може да му се оотдаде, не е никаква привилегия или велик шанс....
По твоята логика щом ти се отдаде шанс - давай, пф.
И на мен ми се е отдавал и аз съм имал такава ситуиция и съм можел и т.н., ама не съм го правил - проблем!?
Що - ми щото съм свестен.

Лесно е да бъдеш никой, но трудно е да бъдеш някой ;)

Разбирам нещо да има проблеми с приятеля си и нещо да й липсва и да няма оправия, или нещо да се разпада или нещо от сорта, ма тей от прищявки - п*ткински несериозни номера


П.П. И не с номерата, че съм мод и т.н.. И аз си имам мнение като вас, не мога да подкрепям точно такива "момичета". Клевети не съм и няма да изричам, ок?!

x3eme
03-26-2009, 19:55
^ Е, че то по всяко време на всеки може да му се оотдаде, не е никаква привилегия или велик шанс....
По твоята логика щом ти се отдаде шанс - давай, пф.
И на мен ми се е отдавал и аз съм имал такава ситуиция и съм можел и т.н., ама не съм го правил - проблем!?
Що - ми щото съм свестен.

Лесно е да бъдеш никой, но трудно е да бъдеш някой ;)
Отново максимално обективен.Браво MakeMeLaugh.

Rofl4e
03-26-2009, 19:56
Не дей го прави..ако приятеля ти разбере може да си объркаш бъдещето и да съжаляваш ужасно много..ако момчето се отасня добре с теб по добре не деи рискуваи

suitable
03-26-2009, 19:58
Е спокойно де.. поне аз не съдя никого.. ако тръгна да го правя - трябва всиките да ви мина.. ;D .. не че аз пък съм някакъв безгрешен, но все пак в тази сфера не допускам никакви такива глупости.. Но все пак има-няма подобни фантазии - тя не би трябвало просто да се пусне по течението и да прави неща, за които после ще съжалява.. В момента не вярвам да има някаква представа колко точно ще се разкайва.. Все пак заминава за друга държава с човек, който и е отделил 2 години.. независимо дали той има същите помисли - трябва да му се каже от рано.. а и тя не може просто да тръгне да го съди и да се опита да убеди дори самата себе си, че и той иска да кръшка с други.. това си е просто поредната причина, поради която е нужно да се разделят - липсата на доверие.. Така че, авторке, ако смяташ да правиш подобна грешка, ще ти кажа, че просто не заслужаваш момчето си.. Не се опитвай да изравниш вината му с твоята, като ни убеждаваш, че и на него му се искало.. ти явно ти се кривва и се чудиш каква причина да излюпиш..

JenataNaShefa
03-26-2009, 19:59
^ Е, че то по всяко време на всеки може да му се оотдаде, не е никаква привилегия или велик шанс....
По твоята логика щом ти се отдаде шанс - давай, пф.
И на мен ми се е отдавал и аз съм имал такава ситуиция и съм можел и т.н., ама не съм го правил - проблем!?
Що - ми щото съм свестен.

Лесно е да бъдеш никой, но трудно е да бъдеш някой ;)

Разбирам нещо да има проблеми с приятеля си и нещо да й липсва и да няма оправия, или нещо да се разпада или нещо от сорта, ма тей от прищявки - п*ткински несериозни номера

Абе какви сте тука не мога да повярвам, колко сте праведни :shock:
Никога ли не сте грешили че да сте толкова строги и критични ?

suitable
03-26-2009, 20:03
^ Е, че то по всяко време на всеки може да му се оотдаде, не е никаква привилегия или велик шанс....
По твоята логика щом ти се отдаде шанс - давай, пф.
И на мен ми се е отдавал и аз съм имал такава ситуиция и съм можел и т.н., ама не съм го правил - проблем!?
Що - ми щото съм свестен.

Лесно е да бъдеш никой, но трудно е да бъдеш някой ;)

Разбирам нещо да има проблеми с приятеля си и нещо да й липсва и да няма оправия, или нещо да се разпада или нещо от сорта, ма тей от прищявки - п*ткински несериозни номера

Абе какви сте тука не мога да повярвам, колко сте праведни :shock:
Никога ли не сте грешили че да сте толкова строги и критични ?

Прекалено безотговорна е грешката, която това момиче тепърва ще направи.. това не е грешка, която правиш без да искаш.. това си е чисто и просто момиче, което не знае какво иска..

MakeMeLaugh
03-26-2009, 20:03
Просто ние можещите подбираме "качествената стока", а вие еднодневните остатъци.
Я да видим така получи ли се.. Получи се ;)


НО като се замисля, все пак вие може би сте на по 14-15-16 и сте мъничко по-млади и зелени и още не се замисляте за по-сериозни неща и затова и така мислите, от една страна сега ви е времето да се находите щом имате нужда... ама с тия дълги връзки., кофти работа мажете

ubuntureload
03-26-2009, 20:03
Че то секс сам си е чиста чикия ...

JenataNaShefa
03-26-2009, 20:09
И все пак колкото и да е критична грешката й, кои сме ние да я съди, тя иска съвет а не да се видим сега кой какъв е и каква стока е.... няма безгрешни хора !

MakeMeLaugh
03-26-2009, 20:19
^ Така е.
Но тя искаше мненията на хората и ги получи - кой каквото си мислеше го каза, нали така :)

JenataNaShefa
03-26-2009, 20:22
^ Така е.
Но тя искаше мненията на хората и ги получи - кой каквото си мислеше го каза, нали така :)

Добре, съгласна съм с теб... но на мен ми направи впечатление израза "еднодневните остатъци" и "14-15-16" и се облещих, честно ти казвам :shock:

JenataNaShefa
03-26-2009, 20:33
Това си е вече нещо между вас, аз имах предвид изразите...

JenataNaShefa
03-26-2009, 20:40
Това си е вече нещо между вас, аз имах предвид изразите...

И аз имах тях предвид!

Аз не че го защитавам, защото не го познавам, но вероятно си има причина да ги направи... и за да не излезе че нещо злорадстваме....
Г-н Модератор, бихте ли бил така добър да ни просветлите ?

MakeMeLaugh
03-26-2009, 21:03
В кое по-точно, че не разбрах? (спи ми се)


Вижте сега:
Аз нямам против това да си хоцкаш, да си ги сменяш всеки ден и прочие, но да си го принзваш и да го показваш.

Нямам против и дългите връзки, но да си съвестен. Щом ще е дълга да е качествена, не да се правя мизерии по глупав начин.

Имам против (мое мнение), че е мега тъпо и несериозно да ходиш с някой дълго или да го караш да си мисли, че имате силна връзка и да правиш изневери, мизерии и т.н. и накрая въпреки всичко да си продължава всичко по старо му и да "си вярвате" един на друг както каза "набор93" и човека да си живее с момичето на "мечтите си"

Или си правиш кефа, или си ходите "с привилегии", или бъди свестен и като разбереш, че нещата не стават и искаш друг и т.н. (щото на вс. може да се случи) сложи край, обясни на човека така и така и тогава си хоцкай.

набор93 (както казвам аз) ми е крайно долно и недоразвито, и елемнтарно мисленето й, че във връзката трябва да си ходип с човек и двамата да изневрявате без да си знаете един от друг и да продължавате да си живеете нормално и в случая момчето да живее в заблуда и да се прибира вечер с мисълта, че тя е най-прекрасната, пък нея през това време да я друса друг. Е... тъпунгерско е.

Като ще правиш нещо, ми прави го с чест. Нее да си с акъла на оная си работа.

JenataNaShefa
03-26-2009, 21:11
В кое по-точно, че не разбрах? (спи ми се)


Вижте сега:
Аз нямам против това да си хоцкаш, да си ги сменяш всеки ден и прочие, но да си го принзваш и да го показваш.

Нямам против и дългите връзки, но да си съвестен. Щом ще е дълга да е качествена, не да се правя мизерии по глупав начин.

Имам против (мое мнение), че е мега тъпо и несериозно да ходиш с някой дълго или да го караш да си мисли, че имате силна връзка и да правиш изневери, мизерии и т.н. и накрая въпреки всичко да си продължава всичко по старо му и да "си вярвате" един на друг както каза "набор93" и човека да си живее с момичето на "мечтите си"

Или си правиш кефа, или си ходите "с привилегии", или бъди свестен и като разбереш, че нещата не стават и искаш друг и т.н. (щото на вс. може да се случи) сложи край, обясни на човека така и така и тогава си хоцкай.

набор93 (както казвам аз) ми е крайно долно и недоразвито, и елемнтарно мисленето й, че във връзката трябва да си ходип с човек и двамата да изневрявате без да си знаете един от друг и да продължавате да си живеете нормално и в случая момчето да живее в заблуда и да се прибира вечер с мисълта, че тя е най-прекрасната, пък нея през това време да я друса друг. Е... тъпунгерско е.

Като ще правиш нещо, ми прави го с чест. Нее да си с акъла на оная си работа.

Ок аз подкрепям, а това за "набор93" си се оправяйте :D
Благодаря за изчерпателния отговор :smt003

DiabolicalSoul
03-26-2009, 22:46
като видях името на темата и се зачудих то с кво друго може да се прай секс....... 8) само извратени неща ми идват на ум...... :(

ice__kiss
03-27-2009, 12:14
мисля че щом мисли6 така него обичаш толкова колкото казваш щом си мислиш такива неща....така мисля аз..........НОО щом казваш че го обичаш него прави защото ще тие много кофти после.........

TheBeliever
03-27-2009, 12:33
Според мен е нормално да изпитваш сексуално влечение към други хора. Все пак не си нито сляпа, нито безчувствена. Съвсем иначе стоят нещата ако превърнеш мислите в действия. Да търсиш контакт с друг, за да видиш дали не ти липсва нещо не е никак добре. Самият факт, че се замисляш за това, показва, че наистина нещо не е наред. И то не толкова в сексуалния ти живот, колкото в самата връзка. Човек за да търси удовлетворение (в който и да е аспект на връзката) при друг, значи не се чувства задоволен и търси отвън онова, което му липсва.
Замисли се сериозно върху чувствата си към момчето, с което си сега, и към това, с което обмисляш да изневериш. Дали е само сексуално влечение, дали искаш да причиниш това на момчето до теб, как ще продължиш връзката си след нещо подобно? Не подценявай силата на съвестта и огризенията.
Надявам се да вземеш правилното решение.

GabisiTa
03-27-2009, 12:40
Замисли се дали искаш да развалиш връзката си. А ако и той иска същото? Ти как ще се почувстваш?

StillLovingYou
03-27-2009, 12:43
Как би се почувствала ти, ако и той мисли да направи същото? Заради един секс да си съсипеш връзката и да нараниш човека до себе си... по тъпо нещо от това няма. И, да, отвратителна си. Дори и само заради това, че се замисляш да му изневериш. И най-вероятно не го обичаш истински, в противен случай нямаше да искаш да го правиш с друг. Мразя хора, за които любовта е само дума #-o Дано той по-скоро разбере каква си всъщност :?

LovEsIckk
03-27-2009, 12:52
Един път изневериш ли..Ще и изневериш и 2-ри и 3-ти път и т.н.Така че не си разваляй връзката ..

JenataNaShefa
03-27-2009, 18:17
Това си е строго индивидуално и конкретно за определения типаж човек.Ако ти си навита да го направиш каквото и да ти казват потребителите във някакви такива форуми,ти пак ще го направиш.Същото важи и обърнато на 180 градуса,тъй ,че решението си е лично твое и мисля ,че няма да бъде повлияно от мненията тук,защото ти ми се струва ,че сондираш просто как биха реагирали хората в един такъв случай като твоя!

Еми като знае какво ще кажат хората за къв ... пита.... мненията с в две посоки или да го направи или не :?

ThisIsMe
03-27-2009, 19:01
Не прави тази грешка...ще загубиш 2 годишна връзка само за 1 нощ? :? не си струва ,недей!

sweetchef
03-27-2009, 19:08
Според мен е нормално да ти се иска :)

ubuntureload
03-27-2009, 21:22
Абе правиш го бе и тва е .... колко живота ще имаш ... като ще живеш живей как си трябва ... не ми слушай разни 13-14 годишни пикли които са "влюбени" и разбират всичко щото са с много опит и са невероятни :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

JenataNaShefa
03-27-2009, 22:20
Искаш ли да не прибързваш със заключенията дали чета през редовете или не ? Очевидно за да напиша подобен коментар че даже и да те цитирам е имало причина, а ти ако си прочетеш мнението няколко пъти на глас... може и да разбереш... :?

miss_kiss181
03-28-2009, 07:33
emi ako s tvoq 4ovek ti e gotino kvo ti puka za drugite
az imam vruska koqto produljava ve4e 3 godini po4ti i nz ne bih si sasipala vruskata zaradi ednata no6t tupo e :-o :) :( :? :x

linoleum
03-28-2009, 07:52
много са забавни такива ситуации:)))
ся като идеш в другата страна при него
и като ти врътне главата някъв чужденец:)
ще прозреш колко е глупаво всичко:)

и ще имаш възможноста да напишеш поредния чалгарски текст от
рода на : не си ми първия, не си и последния.........нямам нищо
общо..... и тн:)))

и трябва да знаеш ... ЗАДЪЛЖИТЕЛНО не го прави с някой
от близкото ти обкръжение(т.е съученика)....
ще се разбере!
направи го с някой с който няма как да имаш нищо общо... вообще и изобщо.:)

mysterious93
03-28-2009, 11:14
Вижте сега:
Аз нямам против това да си хоцкаш, да си ги сменяш всеки ден и прочие, но да си го принзваш и да го показваш.



na kogo da go pokazva?? moje bi trqbva da pusne obqva vuv vestnika? 6to celiq grad trqbva da znae kude i s kogo? :D

ina4e i az ne odobrqvam da hodi da se ebe s drug kato ve4e ima priqtel.ama kvo razbiram az ot vruzki :D :D