PDA

View Full Version : Durex performa



HeadMasTeR
03-29-2009, 19:30
Такааа,нямам кой знае какъв опит,а и не бях правил секс от половин година и снощи се стигна до тва...Някво много го очаквах и имах адското желание да се получи,а и не си мислех изобщо кво може да стане...Тааа сичко беше ок,ама свърших на 2-рата минута и някво много съм се сдухал сега...Тея презервативи ше помогнат ли за следващите няколко пъти,докато си върна формата,а и самочувствието?И ефекта само при момчето ли се усеща или и при двамата щото ако е нещо в лубриканта сигурно няма как действието да се изолирасамо върху пениса (think)?Да казват хора,които са наясно и са ползвали!!!

a3c1M
03-29-2009, 19:37
Ам сложи си един прасни си една (ебаси израза :D ) и ша разбереш дали има резултат :-P

CocainCocktail
03-29-2009, 22:16
Ефекта е само върху теб. Приятелят ми няколко пъти взе такива,но ги използва когато е пийнал. Накрая като ползвахме такъв когато беше трезвен никакъв ефект.
И едва ли действат и на момичето от вътрешната страна на презерватива има нещо твърдо и сякаш постепено се разтапя и край...
Така ,че няма смисъл пийни малко преди това и се опитай да се настроиш позитивно и тука виж чудото станало без да даваш по 3-4 лв за 1 бр презерватив

HeadMasTeR
03-30-2009, 07:27
Да,точно ше съм отишал в тях,ше сме си играли и ше сме се лигавили 2 часа и като се стигне до тва ше извадя един патрон и ше го изпия на екс па после като дишам тежко да я отказвам от живота с алкохолен дъх...Не стаа,тоя метод е за други ситуации...Искам наистина да знам точно какъв е ефекта от тоа кондом...

Gary
03-30-2009, 09:00
Алкохолът в малки количества забавя еякулацията, ма за всеки е различно. А ти не се стряскай, че си свършил толкова бързо - просто се опитай да се контролираш. С повече практика ще го постигнеш. Важно е да докараш до оргазъм и момичето.

HeadMasTeR
03-30-2009, 09:05
Именно...И не веднъж в желание да докарам момичето до оргазъм и в концентрацията си даже не съм свршвал аз...А тоя път направо се хванах за главата...И пак казвам...Искам мнения на хора,които са пробвали

Quasar
03-30-2009, 09:12
ебаси кой ви даде да пишете....3-4лв за единия презерватив...айде нема нужда
И мой човек спокойно карай с обикновени като свършиш ходиш да го миеш слагаш новия и пак помпиш и така докато не ти се свръчкат кайсиите...не е свършил света в крайна сметка щом си свършил ти :D

galu6a
03-30-2009, 10:42
ема едни оранжеви оребрени те са мн яки имат вкус поне аз така усещам :-D

HeadMasTeR
03-30-2009, 11:22
Сякви има,ама мене ме интересуват тея...И не някви техники и тн,просто какъв точно е ефекта...

mal4ugan4o
03-30-2009, 11:33
ема едни оранжеви оребрени те са мн яки имат вкус поне аз така усещам :-D



яко ги усещаш а :D

CocainCocktail
03-30-2009, 16:11
Apffffff Нищо не правят!
Пробвали сме няколко вида такива и нищо...
А пък им слагат зверски цени

HeadMasTeR
03-30-2009, 20:45
хм...надявах се да има добри отзиви...

bazzil
03-30-2009, 20:55
Apffffff Нищо не правят!
Пробвали сме няколко вида такива и нищо...
А пък им слагат зверски цени

Зверски цени 3лв :shock: А по темата ами кво да ти кажа някак некомфортно е, в смисъл можеш да праскаш много време, но на тебе няма да ти е голям кеф..

HeadMasTeR
03-31-2009, 10:46
Мене не ми пука за моя кеф...А и цената нз кво и е,смисал в нета пише,че е 3лв кутията с 3 кондома...Нз,дано наистина има някъв такъв забавящ ефект...

dimitar_ak
03-31-2009, 10:48
След толкова време пости е нормално да свършиш бързо ама защо не повторихте?

HeadMasTeR
03-31-2009, 13:46
Еми аз се спеках някъф...А и беше за първи път с нея и си представях да има някви ласки,нещо такова...Щеше да е баси странното да действам наново а и ддз...като стана и загубих желание за квото и да било...