PDA

View Full Version : Какво да я правя .. ?



gLypChenCee
04-01-2009, 11:47
Ох .. Значи по принцип аз давам съвети в такива случеи .. ама тоя път май на мен ми е нужен съвет. Значи ситуацията е следната: Ходим с едно момче от 1 година и 2 месеца .. Аз страшно много го обичам .. Вероятно и той мен .. Но има един огромен проблем .. И тя се казва Кати .. От много време я наблюдавам и виждам,че не иска да са само приятели с гаджето ми .. На няколко пъти му го казвах,но той вярва сляпо,че тя го обича само като приятелка .. Но за нейно нещастие "най-добрата" и приятелка ми казва какво споделя с нея.. Например,че ще се опита да ме отстрани по всякакъв начин от него и т.н. .. Та въпроса ми е как да го накарам или по скоро да му докажа,че тя не изпитва само приятелски чуства към ниго и , че иска да ни раздели .. Както каза сестра ми явно е прекалино тъп или просто и вярва сляпо макар,че се познават едва от 2-3 месеца . . Айде сега помогнете ми както аз ви помагам щото тая вече не мога да я търпя .. Още малко да ми полази по нервите и сигурно ше се сбием . . Мерси на всички :-)

Gary
04-01-2009, 11:54
Ако можеш да организираш една среща между него и тази "най-добра приятелка" да чуе за какво иде реч би било добре. Макар че, дано не ти стане много кофти, той вероятно усеща каква е ситуацията. Ние момчетата може да сме тъпи, но не чак толкова...
А е показателен и фактът, че ти не си сигурна в любовта му.

myNameIsImmortal
04-01-2009, 11:54
Ако те обича истински и не се интересува от нея, независимо от това което тя ще направи няма да попречи на връзката ви..
Но ако е податлив и вярва на приятелите/ките си, то тя може да започне да говори всякакви глупости да така да го подтикне да те ревнува от всеки с който се заговаряш, да мисли че когато не си с него си с някой друг и всякакви такива.
Затова трябва да говориш с него, да му кажеш какво е казала нейната приятелка и да се надяваш, че нейните думи няма да му повлияят. :)
Успех и дано да не попречи на връзката ви :)

gLypChenCee
04-01-2009, 12:00
Gary,въпросът е , че първо тази нейна "добра приятелка" и той не се понасят от както се помня .. И съм 99% сигурна че нито единия ще се съгласи .. Доколкото до това,че не съм сигурна ,че ме обича не е така .. смисъл винаги ми е доказвал,че адски много ме обича .. Но откакто се запознаха с Кати той стана по-студен към мен ..

myNameIsImmortal,мисля,че бях споменала,че и вярва сляпо .. Говорила съм с него за това много пъти,но просто той отсича,че не е вярно и в продължение на 1-2 дена нито вест нито кост от него ..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:06
тогава решението е едно:
мируваш, обичаш го, продължаваш да му показваш че го обичаш и се надяваш всичко да си продължи по нормалния начин..
Недей да се биеш с нея, защото след това думите й към приятеля ти ще бъдат:
Виж я колко струва, прави се на побойница, голямата биячка, не я мислех за такава и ще му напълни главата с глупости.. затова недей да й даваш шанс..

Ако започне да се привързва към нея все повече и повече му казваш:
Аз или тя, след което ако почне да казва, че си е с теб, а си я има нея само за приятелка, че не си тази която да му казва какво да избира и прочие, ако не ти каже твърдо "ТИ" тогава го заебаваш и си намираш друг..
Всяка връзка рано или късно завършва с раздяла..
Има изключения, но доста малко са тези връзки които продължават по 5-6 години след което се вдига сватба и заживяват щастливо до края на дните си

DJEB
04-01-2009, 12:07
.. Например,че ще се опита да ме отстрани по всякакъв начин от него и т.н. ..
т'ва ,,по всякакъв начин '' ми звучи леко брутално :lol:

dimitar_ak
04-01-2009, 12:09
Гледай в какъв филм се вкарваш. Вместо да насочваш вниманието си към конкурентката насочи го към приятеля си.

Gary
04-01-2009, 12:09
Gary,въпросът е , че първо тази нейна "добра приятелка" и той не се понасят от както се помня .. И съм 99% сигурна че нито единия ще се съгласи .. Доколкото до това,че не съм сигурна ,че ме обича не е така .. смисъл винаги ми е доказвал,че адски много ме обича .. Но откакто се запознаха с Кати той стана по-студен към мен ..

myNameIsImmortal,мисля,че бях споменала,че и вярва сляпо .. Говорила съм с него за това много пъти,но просто той отсича,че не е вярно и в продължение на 1-2 дена нито вест нито кост от него ..
От това дето чета - май е много наясно човекът за какво се умилква около него таз Кати. Опитай се продължиш връзката си, но, без да те отчайвам, не са добре нещата...А бой няма да помогне, не трябва ти по никакъв начин да се замесваш, защото ако тя е умна, ще приреве колко си лоша и приятелят ти ще тича да и бърше сълзите. Сърбал съм тая попара:(

gLypChenCee
04-01-2009, 12:16
myNameIsImmortal - питах го вчера коя избира .. Аз или тя .. и знаеш ли какъв му беше отговора? " 100% съм сигурен,че не искаш да научиш" . Не съм тъпа и знам какво имаше предвид .. За това се обърнах към вас.

DJEB - извинявай ако съм те уплашила ..

Gary - Мерси много за съвета .. :)

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:18
myNameIsImmortal - питах го вчера коя избира .. Аз или тя .. и знаеш ли какъв му беше отговора? " 100% съм сигурен,че не искаш да научиш" . Не съм тъпа и знам какво имаше предвид .. За това се обърнах към вас.

Къде съм казъл, че си тъпа?
Я кажи какво е казъл.. да не би да казъл че избира нея?
Или нещо от сорта "и 2те" ??

darla
04-01-2009, 12:21
не се вглъбявай в "приятелка на позната на шестата братовчедка на вуйна ти"...ти си в правото си да защитиш връзката си по всякакъв възможен на1ин.Отиваш и говориш с тази малоумница(без гаджето си естествено) и я караш сама да ти испее намеренията си към него.Ако отри1а-дай и да разбере,че дори такава грандиозна мисъл да се появи в главата и-ти ще я отсраниш просто ей така,за кеф.ако пък ти каже директно в очите това,което и нейната приятелка и казва-пак я забий.Не се комплексирай от присъствието и в отношенията и,буквално-бъди строга и нагла!

Gary
04-01-2009, 12:23
myNameIsImmortal - питах го вчера коя избира .. Аз или тя .. и знаеш ли какъв му беше отговора? " 100% съм сигурен,че не искаш да научиш" . Не съм тъпа и знам какво имаше предвид .. За това се обърнах към вас.
Леле, тебе не ти трябва съвет, а ново гадже...Пробвай да го накараш да ревнува, макар че може само да ускориш раздялата. На мен така ако ми кажат, ще е последната ни среща - аз втора цигулка не мога да свиря:(

gLypChenCee
04-01-2009, 12:23
myNameIsImmortal - питах го вчера коя избира .. Аз или тя .. и знаеш ли какъв му беше отговора? " 100% съм сигурен,че не искаш да научиш" . Не съм тъпа и знам какво имаше предвид .. За това се обърнах към вас.

Къде съм казъл, че си тъпа?
Я кажи какво е казъл.. да не би да казъл че избира нея?
Или нещо от сорта "и 2те" ??

Не,не казах,че ти си го казал ..

Ами значи вчера излязохме и Кати му писа смс " Айде утре да идем на кафе. Обичам те маниче." И аз видях смс-а .. И го питах какво избира мене или нея. И както казах той каза само "ммм.. 100% съм сигурен,че не искаш да научиш". След това вървяхме и половин час мълчахме.. После му званна тела и някъкав "приятел" искал да ходи да гледат мач .. А по-принцип винаги си гледаме заедно мачове или каквото и да е .. Но ме отряза и ми каза да си ходя в нас ..

gLypChenCee
04-01-2009, 12:27
myNameIsImmortal - питах го вчера коя избира .. Аз или тя .. и знаеш ли какъв му беше отговора? " 100% съм сигурен,че не искаш да научиш" . Не съм тъпа и знам какво имаше предвид .. За това се обърнах към вас.
Леле, тебе не ти трябва съвет, а ново гадже...Пробвай да го накараш да ревнува, макар че може само да ускориш раздялата. На мен така ако ми кажат, ще е последната ни среща - аз втора цигулка не мога да свиря:(

Да,но за мене 1 година и 2 месеца са много време за да приключи всичко ей така от раз ..

gLypChenCee
04-01-2009, 12:28
не се вглъбявай в "приятелка на позната на шестата братовчедка на вуйна ти"...ти си в правото си да защитиш връзката си по всякакъв възможен на1ин.Отиваш и говориш с тази малоумница(без гаджето си естествено) и я караш сама да ти испее намеренията си към него.Ако отри1а-дай и да разбере,че дори такава грандиозна мисъл да се появи в главата и-ти ще я отсраниш просто ей така,за кеф.ако пък ти каже директно в очите това,което и нейната приятелка и казва-пак я забий.Не се комплексирай от присъствието и в отношенията и,буквално-бъди строга и нагла!

Да,наистина е така,но се страхувам да не си отвори устата и той да ме зареже заради тая ..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:29
КЪСАЙ ГО!

Отиваш при него, биеш му 1 шамар и обръщаш гръб докато казваш:
Отиди при тази която те нарича мъниче, при тази която избираш, при тази която е истинска кyрва..
След това не му дигай телефона, блокни го в скайп ако си пишете там.. Просто го отрежи напълно..
Преодолей го и това е..
Ще си намериш друг, който на въпроса "коя избираш" отговора ще бъде категорично " ТЕБ " .. а дори при такъв, при който няма да се налага да задаваш таъв въпрос!

Просто го зарежи.. не те заслужава..!!!!!!

gLypChenCee
04-01-2009, 12:30
myNameIsImmortal - Да сме заедно от 1-2 месеца .. Добре лесно ще го зарежа .. ама .. това си е мноогоо време ..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:33
myNameIsImmortal - Да сме заедно от 1-2 месеца .. Добре лесно ще го зарежа .. ама .. това си е мноогоо време ..
всяка връзка има край, а на тая края се вижда, просто трябва ти да го спожиш..
как можеш да тъприш такова отнощение.. на въпрос "коя избираш" да ти отговорят че 100% не искаш да знаеш отговора..
Ти нещо самочувствие имаш ли, или като си се раждала освен пъпната връв са ти отрязали и самочувствието..?
Какво го търпиш?!
Просто осъзнай колко "много те обича"... :?

darla
04-01-2009, 12:35
Ако те зареже за това,че си опитала да си изясниш ситуацията поради неговото безхабери върху случая,значи така или иначе не си заслужава да си губиш времето и нервите с него!

Gary
04-01-2009, 12:37
Леле, момичета, вие сте истински мръсници! Приемете го като комплимент, не като обида. Съветът, който давате, е много добър, gLypChenCee, послушай ги.

gLypChenCee
04-01-2009, 12:37
myNameIsImmortal - Да сме заедно от 1-2 месеца .. Добре лесно ще го зарежа .. ама .. това си е мноогоо време ..
всяка връзка има край, а на тая края се вижда, просто трябва ти да го спожиш..
как можеш да тъприш такова отнощение.. на въпрос "коя избираш" да ти отговорят че 100% не искаш да знаеш отговора..
Ти нещо самочувствие имаш ли, или като си се раждала освен пъпната връв са ти отрязали и самочувствието..?
Какво го търпиш?!
Просто осъзнай колко "много те обича"... :?

Знам,че трябва да го зарежа .. Но както миналия път ще каже " Не,недей аз те обичам само и единствено теб " и ще направи некви мили очички .. ии .. както миналия път може би ще му простя и след тва на 2-3 ден пак ще е същото .. :(
Сама осъзнавам,че много шансове съм му давала .. но .. Може би ще трябва да го зарежа по начин по който да не направи "мили очички" ..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:38
Леле, момичета, вие сте истински мръсници! Приемете го като комплимент, не като обида. Съветът, който давате, е много добър, gLypChenCee, послушай ги.
тука има и едно момчее.. 8-)

Gary
04-01-2009, 12:40
Сори за объркването. Много голям мръсник си и ти:) Поздравления:)

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:41
Знам,че трябва да го зарежа .. Но както миналия път ще каже " Не,недей аз те обичам само и единствено теб " и ще направи некви мили очички .. ии .. както миналия път може би ще му простя и след тва на 2-3 ден пак ще е същото .. :(
Сама осъзнавам,че много шансове съм му давала .. но .. Може би ще трябва да го зарежа по начин по който да не направи "мили очички" ..
тогава му се обади и му го кажи по телефона след което му затвори без да му даваш шанс да ти дава обяснения и да ти се моли и опява, че няма такова нещо и че те "обичка".. просто бъди брутална..
Щом преди с милите очички е ставало така и се е измълнал от края на връзката, сега пак ще опита, но не му го позволявай..

Ако бях там, щях да му посиня и 2те очи и д ане може да прави мили очички и даже да не може да си отвори очите, а само да може да те слуша какво говориш..

просто бъди БРУТАЛНА!

gLypChenCee
04-01-2009, 12:42
Абе .. май сте прави .. ебала съм го ( с извинение ) при следващата ни среща ще го зарежа .. :? Стига някоя приятелка да е до мене .. щото .. сама едва ли ще го направяя ..

gLypChenCee
04-01-2009, 12:43
Тва с телефона май ще е най-добре ..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:44
Сори за объркването. Много голям мръсник си и ти:) Поздравления:)
Еми не трябва ли да направи така..
Прави се на голям играч и иска хем да върти оная, хем и авторката.. и да не си изпати.. няма такава възможност.. просто авторката трябва да го скъса по най-бруталния начин и да го накара да я иска все повече и повече, но да не може да е с нея..
Тогава вечерно време той ще заспива с мисълта как си е проиграл шанса и колко много е сгрешил.. и кой знае може да се появи във форума и да се моли да му дадът съвет как да си я върне

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:46
Абе .. май сте прави .. ебала съм го ( с извинение ) при следващата ни среща ще го зарежа .. :? Стига някоя приятелка да е до мене .. щото .. сама едва ли ще го направяя ..
няма за какво да се извиняваш..
да не те eбе за него.. такива изроди да си ядът пешкира..
в тоя живот или си гаден или с теб са гадни..
затова сега си смени ролята с него и от добро момиче, даваща му всеки път шанс, стани адската кyчка (само за късането) и го скъсай по най-бруталния и гаден начин ;)

Gary
04-01-2009, 12:47
Абе .. май сте прави .. ебала съм го ( с извинение ) при следващата ни среща ще го зарежа .. :? Стига някоя приятелка да е до мене .. щото .. сама едва ли ще го направяя ..
Точно така, без извинения. Ако можеш - кажи му го лично, ако не - по телефона, скайпа, пощата (важен е резултатът). Успех!

gLypChenCee
04-01-2009, 12:48
Благодаря ви много момчета. :-) И да не забравя и darla :-) Утре ще настоя да излезем и другата вечер ще ви кажа какво е станало .. :)

Gary
04-01-2009, 12:49
Сори за объркването. Много голям мръсник си и ти:) Поздравления:)
Еми не трябва ли да направи така..
Прави се на голям играч и иска хем да върти оная, хем и авторката.. и да не си изпати.. няма такава възможност.. просто авторката трябва да го скъса по най-бруталния начин и да го накара да я иска все повече и повече, но да не може да е с нея..
Тогава вечерно време той ще заспива с мисълта как си е проиграл шанса и колко много е сгрешил.. и кой знае може да се появи във форума и да се моли да му дадът съвет как да си я върне
Абсолютно прав си - да загуби това, което е имал, за да го оцени. А ние от форума, естествено ще му даваме акъл какво да прави - ей това вече е като от Макиавели :-D :-D :-D

gLypChenCee
04-01-2009, 12:50
Като му познавам характера едва ли ще му пука особено,че съм го зарязала щото си мисли,че ще го моля да сме пак заедно .. : )

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:51
Благодаря ви много момчета. :-) И да не забравя и darla :-) Утре ще настоя да излезем и другата вечер ще ви кажа какво е станало .. :)
Добре, ще стискаме палци да го скъсаш и да се почувства много гадно.. спокойно - ще си плати за всички грешки които е направил и за всеки път когато те е пренебрегвал. :)
Момичетата и момчетата по тоя свят няма да свършат, затова ще си намериш друг, който да не прави такива глупости и да те обича безрезервно :)

УСПЕХ! :)

gLypChenCee
04-01-2009, 12:53
Благодаря ви много момчета. :-) И да не забравя и darla :-) Утре ще настоя да излезем и другата вечер ще ви кажа какво е станало .. :)
Добре, ще стискаме палци да го скъсаш и да се почувства много гадно.. спокойно - ще си плати за всички грешки които е направил и за всеки път когато те е пренебрегвал. :)
Момичетата и момчетата по тоя свят няма да свършат, затова ще си намериш друг, който да не прави такива глупости и да те обича безрезервно :)

УСПЕХ! :)

Благодаря! :)

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:55
Абсолютно прав си - да загуби това, което е имал, за да го оцени. А ние от форума, естествено ще му даваме акъл какво да прави - ей това вече е като от Макиавели :-D :-D :-D
о не, то тя като ни разкаже как го е скъсала, след това ако видим такава тема, където се дублира начина на скъсване определено ще се набие на очи и тогава такива майни ще му метна че 8-)

Авторката: Още 1 път успех! ;) И след това разкажи как по най-гадния начин си го скъсала.. А какво от това:

Като му познавам характера едва ли ще му пука особено,че съм го зарязала щото си мисли,че ще го моля да сме пак заедно .. : )

като види, че няма да се върнеш и няма да го молиш да тръгнете пак, определено ще му запука и ще тръгне той да те търси и тогава трябва да запазиш самообладание и да си ледената кралица - красива и привлекателна подтикваща го да те иска все повече и повече, но в същото време адски гадна и коравосърдечна ;)
Просто тогава ще разбере какво ти е било! :)

gLypChenCee
04-01-2009, 12:58
Ами .. въпросът е , че той е доста желано момче и до сега съм успявала да изгоня "обужатилките" му .. Ама те са като лисици .. Да се обърнеш за момент и са ти взели гроздето .. А и не ми се вярва да тръгне да иска да му простя искрено понеже той е от онези фешън футболистчета които могат само да разбиват сърца. :?

Gary
04-01-2009, 12:59
Като му познавам характера едва ли ще му пука особено,че съм го зарязала щото си мисли,че ще го моля да сме пак заедно .. : )
Точно за това ще му е гадно като не го помолиш. А ти НЯМА ДО ГО МОЛИШ ЗА НИЩО!!!!!! Желая ти успех!

Gary
04-01-2009, 13:01
Ами .. въпросът е , че той е доста желано момче и до сега съм успявала да изгоня "обужатилките" му .. Ама те са като лисици .. Да се обърнеш за момент и са ти взели гроздето .. А и не ми се вярва да тръгне да иска да му простя искрено понеже той е от онези фешън футболистчета които могат само да разбиват сърца. :?
Ми за какво стоиш при това кисело грозде? Я си потърси медец, да ти стане сладко на душата. А за футболистите няма да коментирам - то всички им гледаме "сеира".

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:02
Ами .. въпросът е , че той е доста желано момче и до сега съм успявала да изгоня "обужатилките" му .. Ама те са като лисици .. Да се обърнеш за момент и са ти взели гроздето .. А и не ми се вярва да тръгне да иска да му простя искрено понеже той е от онези фешън футболистчета които могат само да разбиват сърца. :?
Абе да не ти дреме тогава!
Най-много от раздялата ти печелиш ТИ!
Защото ще се оттървеш от този който не те заслужава, който избира друга пред теб, а ти казва, че те обича, този който се мисли за истински "играч" а в същност е едно голямо нищо, който има коефициент на интелигентност най-много 60.. защото ако беше повече нямаше да прави такива работи.. този, който ще загуби това, което всеки друг ще иска! ;)

Затова се усмихни и хич да не те е за него, а се радвай на това, че печелиш СВОБОДАТА СИ! ;)

gLypChenCee
04-01-2009, 13:05
Знаеш ли .. И без това съм на безплатни към него ще му се обадя и ще сложа край още сега .. Като ми го казахте вие наистина разбрах,че май съм му само за играчка и авторитет ... :?

Gary
04-01-2009, 13:07
Знаеш ли .. И без това съм на безплатни към него ще му се обадя и ще сложа край още сега .. Като ми го казахте вие наистина разбрах,че май съм му само за играчка и авторитет ... :?
А, супер, че и ти го разбираш! Действай!

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:07
Знаеш ли .. И без това съм на безплатни към него ще му се обадя и ще сложа край още сега .. Като ми го казахте вие наистина разбрах,че май съм му само за играчка и авторитет ... :?
Браво на теб, но според мен го направи след 1 час горе/долу, за да можеш да избереш точните думи :)
А ако искаш можеш и още сега. :)
Просто като ти дигне, говориш и казваш всичко което искаш да кажеш и после си изключваш телефона или като ти звъни не му дигаш и не му връщаш на sms-ите които ще ти прати.. :)
И после разкажи :)
Успех!

gLypChenCee
04-01-2009, 13:10
Оле .. имам чуството,че летя .. Казах му,че не искам да го виждам и го напсувах .. Нарекох го как се сетих .. даже не му дадох и да ми каже думичка .. Звъни ми ама мисля да си изключа телефона .. ама той ако дойде до нас мама естествено ще го пусне и в нас ще стават скандали .. да се надявам само,че няма да дойде вкъщи..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:13
Евала!
Сега отиди при майка ти и й разкажи, за начина по който той постъпва и й кажи да не го пуска и майка ти като се ядоса, като разбере как те наранява най-малко да го прасне с точилката ако дойде :)
А телефона не го изключвай - остави го на безшумен и се наслаждавай на това колко пъти ще те търси и как ще почне и със смс-и да ти пише..
:)
Още 1 път браво :)

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:16
А сищо ще гледа да те срещне, но го отбягвай, защото ще се опита на 4 очи да ти каже "колко те обича и че оная му е просто приятелка и бля бля бля.." и като дойде при теб когато се видите, защото все някога ще се срещнете, му казваш просто "Всеки човек има място в живота ми, но мястото което ти се полагаше вече е заето!" след което му обръщаш гръб и си заминаваш нанякъде :)

gLypChenCee
04-01-2009, 13:16
Ам .. Само дето сме с една компания и сигурно често ще се виждаме .. :x Ние утре се бяхме разбрали цялата компания да иден ма дискотека .. ама май няма да ходя .. заради него ..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:18
Ам .. Само дето сме с една компания и сигурно често ще се виждаме .. :x Ние утре се бяхме разбрали цялата компания да иден ма дискотека .. ама май няма да ходя .. заради него ..
иди! И пред него се забивай с други момчета и то пред очите му.. просто направи с него така, както той прави с теб - гаври се с него

gLypChenCee
04-01-2009, 13:19
Оле хора .. Ако го направя вие ще сте виновни .. Щото по принцип винаги съм смирена макар,че съм душата на компанията .. и сигурно ще трябва да разказвам на всички кво е станало .. o.0 а то дълга и широка ..

Gary
04-01-2009, 13:21
Оле .. имам чуството,че летя .. Казах му,че не искам да го виждам и го напсувах .. Нарекох го как се сетих .. даже не му дадох и да ми каже думичка .. Звъни ми ама мисля да си изключа телефона .. ама той ако дойде до нас мама естествено ще го пусне и в нас ще стават скандали .. да се надявам само,че няма да дойде вкъщи..
Браво!!!
Сега - тотална липса на интерес към него!!! Кажи и на родителите си, ин априятелите си, че си приключила. И естествено да не го пускат у вас. Такаще разбере, че е сериозно нежелан. Дано устискаш положението и да го зарежеш. Ще помагаме.

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:22
Оле хора .. Ако го направя вие ще сте виновни .. Щото по принцип винаги съм смирена макар,че съм душата на компанията .. и сигурно ще трябва да разказвам на всички кво е станало .. o.0 а то дълга и широка ..
ако бъдем виновни, ще сме виновни, че сме разкарали от живота ти един простак.. ако е така - НЕКА БЪДА ВИНОВЕН!
Ще им разкажеш.. почваш от началото.. как всичко е било хубаво и т.н. но идва момента в който на въпроса: коя избираш отговора е: 100% не искаш да знаеш.. което е ясно и точно "нея".. след което разказваш останалото и това е.. :)

gLypChenCee
04-01-2009, 13:23
Благодаря ви супер много! :-)

Gary
04-01-2009, 13:24
Аз съм съгласен да поема вината!
Предпочитам червените, но и белите ще взема:0
А на теб - браво, че строши ярема;)

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:25
Благодаря ви супер много! :-)
Няма защо. Определено заслужаваше да ти помогнем :)
Ако нещо стане драскаш ми едно ЛС и винаги ще ти отговоря даже ако желаеш мога да ти дам скайп=а си ако имаш още въпроси :)
С Гари ще помагаме с каквото можем :)

gLypChenCee
04-01-2009, 13:26
Ми да .. май ще е по-добре по скайп да ви питам щото тука май се излагам пред целият форум ..

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:28
Ми да .. май ще е по-добре по скайп да ви питам щото тука май се излагам пред целият форум ..
А какво да се излагаш - всеки си има проблеми в живота.. ти не знаеш аз колко съм се излагал.. ако искаш мога да ти дам 2-3 мои теми от миналото (от нова година и февруари месец) да видиш за какво е ставало въпрос :)

gLypChenCee
04-01-2009, 13:30
Добре! :) Но сега ми се налага да излезна,че на една приятелка и е умряла котката и е доста съкрушена щом ми ревеше по телефона .. хайде след малко ще ви пиша.. И отново благодаря! :-)

Gary
04-01-2009, 13:31
Ми да .. май ще е по-добре по скайп да ви питам щото тука май се излагам пред целият форум ..
А какво да се излагаш - всеки си има проблеми в живота.. ти не знаеш аз колко съм се излагал.. ако искаш мога да ти дам 2-3 мои теми от миналото (от нова година и февруари месец) да видиш за какво е ставало въпрос :)
Пък като гледам колко внимание предизвика, та знае ли се:) Всеки е минал през това, аз се разделих с бившата след 3 г. връзка. Пък съм още жив и щастлив с жената до мен;)

Gary
04-01-2009, 13:32
Добре! :) Но сега ми се налага да излезна,че на една приятелка и е умряла котката и е доста съкрушена щом ми ревеше по телефона .. хайде след малко ще ви пиша.. И отново благодаря! :-)
Идеално! Не за котката де, а че ще се разсееш и ще помогнеш;)До скоро.

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:32
Добре! :) Но сега ми се налага да излезна,че на една приятелка и е умряла котката и е доста съкрушена щом ми ревеше по телефона .. хайде след малко ще ви пиша.. И отново благодаря! :-)
ходи я успокоявай :)
До скоро :)

HONDA
04-01-2009, 13:39
Сама казваш, че вече си направила няколко опита да му го обясниш. Явно е достатъчно твърдоглав и си знае своето. В такъв случай, нямаш шанс. Щом ходите от толкова време би трябвало да му имаш малко повече доверие. Остави другото момиче само да се издъни, ако той наистина те обича, сам ще се отдръпне от нея. А когато ти му обяснаваш, че тя иска повече от приятелство с него, само трупаш негативи.

myNameIsImmortal
04-01-2009, 13:42
Сама казваш, че вече си направила няколко опита да му го обясниш. Явно е достатъчно твърдоглав и си знае своето. В такъв случай, нямаш шанс. Щом ходите от толкова време би трябвало да му имаш малко повече доверие. Остави другото момиче само да се издъни, ако той наистина те обича, сам ще се отдръпне от нея. А когато ти му обяснаваш, че тя иска повече от приятелство с него, само трупаш негативи.
ъъ някой прочете ли темата?!
Я се върни в първите 2-3 страници:
-1во разговора не е помагал
-2ро след такъв разговор 1-2 дни е нямало вест от него
-3то той е футболно фешънче с много момичета около себеси които да го искат
-4то на въпроса с коя искаш да си, отговора е бил: 100% не искаш да знаеш..
-5то ако прочетеш цялата тема сам/а ще разбереш какво е станало, не ми се плаща да бъда разказвач.. ;)

HONDA
04-01-2009, 13:48
Ако прочетеш малко по-внимателно ще разбереш, че според мен разговорът между нея и футболистчето е абсолютно излишен и дори тя ще натрупа негативи от него. Чети и ти!

Gary
04-01-2009, 13:52
Ако прочетеш малко по-внимателно ще разбереш, че според мен разговорът между нея и футболистчето е абсолютно излишен и дори тя ще натрупа негативи от него. Чети и ти!
Бе да му бие дузпата! Футболист от думи не разбира!

gLypChenCee
04-01-2009, 16:08
Тук .. :shock: Не мога да повярвам,че приятелката ми ми причини това .. :shock:

therocky
04-01-2009, 16:25
Съгласна сум с всички мнения до сега. Браво, че си сложила край на всичко.

Какво ти е причинила приятелката ти?

gLypChenCee
04-01-2009, 16:30
Съгласна сум с всички мнения до сега. Браво, че си сложила край на всичко.

Какво ти е причинила приятелката ти?

Уж котката и умряла а ми сервира вече бившия ми приятел .. :-x :-x :-x

therocky
04-01-2009, 16:31
^^Подло от нейна страна. Не се сдобрихте нали?

gLypChenCee
04-01-2009, 16:35
Щом го видях веднага се обърнах и натиснах копчето на асансьора щото тя живее на 11 етаж .. Слушах му изповедите .. колко ме обичал дрън мрън .. Че щял да направи всичко само да не му се сърдя .. и аз само го погледнах се едно ш го бия и влезнах в асансьора .. Повече няма да и проговоря .. :x

therocky
04-01-2009, 16:53
Щом го видях веднага се обърнах и натиснах копчето на асансьора щото тя живее на 11 етаж .. Слушах му изповедите .. колко ме обичал дрън мрън .. Че щял да направи всичко само да не му се сърдя .. и аз само го погледнах се едно ш го бия и влезнах в асансьора .. Повече няма да и проговоря .. :x

Обичал те, ама не дойде да те потърси сам, а чрез приятелката ти нали? Ебати любовта :razz:

gLypChenCee
04-01-2009, 17:34
Той и да ме е търсил .. Аз го бях игнорирала .. А и да беше искал да се видим и като всеки път да ми "обясни" всичко аз щях да откажа .. :)

summer_mo0n
04-01-2009, 18:02
Правялно мацка само игнор помага тука, нека си остане с неговата "приятелка" той губи :-)

nikolajcho
04-01-2009, 18:53
Темата е банална за тези, които нямат чувства, .. но този дето се пържи!!! С две думи ..живота е това което виждаме!! Не се опитвайте да го промените!! 2. Живейте Вашия живот .. а, не на другите!!! Не променяйте партньора - променете се Вие !!

gLoRiToO
04-01-2009, 19:04
Еми опитай се да създадеш ситуация в която тя ще разкрие пред него всъщност какви са и намеренията.Все пак като ходите от толкова време трябва да вярва повече на теб,не на някого когото познава от 2-3 месеца както ти каза.Щом го обичаш му го показвай по всички възможни начини и защитавай своето с всички средства.

miss_asi
04-01-2009, 19:07
Очите на 6.Тези момичета са най-опасни. :? Не мога да дам контретен съвет,въпреки че аз се издъних по тоя начин.За нищо на света ни й обявявай война,ще се изкара жертвата.

myNameIsImmortal
04-01-2009, 20:31
Той и да ме е търсил .. Аз го бях игнорирала .. А и да беше искал да се видим и като всеки път да ми "обясни" всичко аз щях да откажа .. :)
Още 1 път: ЕВАЛА!!!
Само така!
Сега как се чувсваш като знаеш че на него му е гадно?!
Приятно ти е нали :)

Сега продължаваш да го игнорираш и това е :)
Ако имаш някакви въпроси пиши ми на лично и ще ти дам скайп-а си :)

hooliganka89
04-01-2009, 20:34
Ох .. Значи по принцип аз давам съвети в такива случеи .. ама тоя път май на мен ми е нужен съвет. Значи ситуацията е следната: Ходим с едно момче от 1 година и 2 месеца .. Аз страшно много го обичам .. Вероятно и той мен .. Но има един огромен проблем .. И тя се казва Кати .. От много време я наблюдавам и виждам,че не иска да са само приятели с гаджето ми .. На няколко пъти му го казвах,но той вярва сляпо,че тя го обича само като приятелка .. Но за нейно нещастие "най-добрата" и приятелка ми казва какво споделя с нея.. Например,че ще се опита да ме отстрани по всякакъв начин от него и т.н. .. Та въпроса ми е как да го накарам или по скоро да му докажа,че тя не изпитва само приятелски чуства към ниго и , че иска да ни раздели .. Както каза сестра ми явно е прекалино тъп или просто и вярва сляпо макар,че се познават едва от 2-3 месеца . . Айде сега помогнете ми както аз ви помагам щото тая вече не мога да я търпя .. Още малко да ми полази по нервите и сигурно ше се сбием . . Мерси на всички :-)


Ами ако е наясно,че тя го харесва,а просто се прави на тъп пред теб?
И като разбере за нейните чуства,какво?

sadsad
04-02-2009, 13:25
Защо каза, че е избрал нея ?