PDA

View Full Version : ws s s ok



Kristina93
04-04-2009, 20:13
:)

plmn
04-04-2009, 20:17
казвам ти Браво, за това, че си различна от всички 13-14 годишни курвички, които се навъдиха последно време. направете го тогава, когато и двмата се почувствате готови и го искате напълно.

ThisIsMe
04-04-2009, 20:17
Споко!
на твоите години е нормално хормоните да са така бурни.
Разума щом си го имаш ,значи знаеш какво правиш и няма да се поддадеш.Имаш си принципи и си ги спазваш-това е хубаво.Браво!

Kristina93
04-04-2009, 20:20
Благодаря ви

mysterious93
04-04-2009, 20:25
мислиш ли че той ще успее да удържи 3 години?? а ти самата ще можеш ли? от една страна браво че се спираш ама от друга ,като знаеш че няма да пускаш на момчето преди 18 закво въобще си го хванала то гадже?

Rofl4e
04-04-2009, 20:27
ами щом ти се прави любов направи го какво се стискаш толкова(разбирам ако ти не искаш а той те кара..ама тва да си го искаш и да се стискаш е много тъпо според мен ) :x

eXpl0d3
04-04-2009, 20:45
Според мен трябва да го направите щом ти се иска ..

Civilizationruller
04-04-2009, 20:51
Съгласен съм немисля че той ще издържи да те чака 3 годинки но пък респект за мисленето ти и те подкрепям поне на 17 го направи.. нз на 15 момичетата ми изглеждат на мен като деца още и така мислят а по въпроса .. ми да от хормоните ще е

sexyyyy93
04-04-2009, 20:52
Спокойно мацка,и при мене е почти същото!И понеже се обичаме с моя и ще го направим,вепреки че той иска да е абсолютно сигурен,че аз го искам!Ако наистина се чувстваш готова давай,но ако е само за да си като "всички" недей!Успехче и дано вземеш правелно решение! :)

Kristina93
04-04-2009, 21:31
ами аз още в началото си заявих ,че сега няма да го направя.Или ще е след 18 или още по-нататък.Не искам да си усложнявам живота и така си ми е добре :)

jambo_bs
04-04-2009, 21:34
Не трябва да го прави щом и се иска а щом усети че е готова.А тя пише че не Е

Extremescream
04-04-2009, 21:38
Ама много са ми забавни като питат:да го направя ли или не?
Това е като да не бъда,или да не бъда.Ако си готов,давай.Обаче ние не можем да ти кажем,че си или не си готова.

JenataNaShefa
04-04-2009, 21:53
Помисли си хубаво, преди да направиш каквото и да е :) И задължително с презерватив 8)

Mamar4o
04-04-2009, 22:59
и кво се стискаш... годините нямат значение щом си готова и се обичате няма нищо лошо... нищо лично едва ли ще го задържиш мн така или ще прави с друга/други или ще си намери някое сериозно момиче с което ще топи чушката. Един приятел така гаджето му не му пускаше ходеха година и 1-2 месеца и го направи с друга и гаджето му като разбра ква и е грешката и сериозно се замисли и му даде от мръвката и ... Ти си решаваш щом неискаш не го прави ................

summerlove66
04-04-2009, 22:59
Той е на 20 едва ли ще чака още 3 години , все пак .. Пък и какво значи "страшно искам да правим лзбов , но не е правилно " .. Правилно е , когато се почувстваш готова .. За какво трябва да ти пука мнението на другите :) .. Живей !

CocainCocktail
04-04-2009, 23:15
За съжаления мъж с любов не се държи (всъщност може ,но до едно положение).

Ravage
04-05-2009, 05:03
хахахахахха " зная че това не е нормално" от къде знаеш че не е нормално, от книга писана за обичайте преди 150 години, аз също съм против секса на 13-14 години, но това вече си е избор на всеки в живота ? пфахахахпфахаххаха , въпроса ми какво не му е нормалното ? 16-17 години е нормална ( горе - долу ) възраст за полов живот, при положение че имаш нужната сексуална култура . Няма нищо ненормално в това, нагон -това е инстинкт

kisscho
04-05-2009, 06:13
Виш първо се замисли дали той като е някаде на 20 дали е детсвен :-D :-D :-D А а другото почти майната му ... Значи харесва ми това ,че имаш принципи и аз имам много и знам какво е ;)

balon4eee
04-05-2009, 08:35
Тя сама си казва , че няма да го направи обаче пак пита Кво питаш ?Ти имаш отговор . А наистина е много тъпо и двамата да го искате достатъчно обаче да не го направите понеже ти си решила , че ще чакаш още 9-10 години :lol: За кво си го хванала тогава тва гадже ? Вие вървите на никъде просто така Задънена улица Той няма да те чака 20год да се наканиш ебаси :lol:

Mastta
04-05-2009, 09:05
то ти докато си ''готова'' тои ще е на 25 ... дали ще те исчака.. според мен не го прави и си помисли за връзката ви ...

metalcheto
04-05-2009, 15:55
Ееех... Хем ти се прави секс, хем чакаш. Какво чакаш, кого чакаш? Да дойдат германците ли. Никое 20-годишно момче няма да седи три години на сухо. Ако искаш да си запазиш връзката действай! :)

ninjadorf
04-05-2009, 16:11
кой казва че тва момче ще я чака.. 3 години.. кой казва.. че той не чука друга докато чака нея.. а иначе.. няма да си направиш живота по - сложен ако правиш секс.. но и аз мисля че наистина ти е рано.. е все пак ако го искаш няма какво да чакаш..стига той да е подходящия а бе нз опрвайте се 8-)

sladkish_14
04-05-2009, 16:12
По - скоро ти се прави секс .. Обаче самата ти си забраняваш с тези глупави граници , който си поставяш .. Аз също имах сериозна връзка и нещата бяха стигнали до там , но не го направих .. Сега вече нямам приятел /не заради това/ и всеки следващ ми се струва по неподходящ и неподходящ вече имам чувството ,че наистина на 20 ще го направя .. Ако го искаш просто го направи щом сте от много време заедно ..

Antoniya_92_
04-05-2009, 16:30
Хубаво е, че имаш принципи, ама.. Всъщност защо си поставяш такива граници, след като ти го искаш? Ако сте заедно от повечко време с приятеля ти, ако му имаш доверие.. Не виждам нищо лошо. Според мене просто прави това, което ти идва от вътре, живей си живота, не си поставяй граници ;)
А към останалите => Ама, че сте странни. Ако темата беше за момиче на 15, което е духало на 20-годишния си приятел или са правили секс, коментарите щяха да бъдат ''малолетна ку*ва'',''к'во си тръгнала да се еб*ш на 15'' и т.н. А сега момичето казва, че още не иска да прави секс и всички почват ''Оо, ама той, ако си мислиш, че ще те чака, все пак е на 20'' бла бла... Нямате угодия вие :-D

nicolepcd
04-05-2009, 18:53
Вие пък направо си я насилихте да го направи... 8-)

djudjulinkaa
04-05-2009, 19:28
Това е хубаво, че мислиш да се запазиш по-дълго време..Но се замисли дали след като си на 18 и вече мислиш, че ти е време ще го направиш с човека когото обичаш. Ако наистина обичаш приятеля си, заедно сте дълго време, сигурна си в чувствата му и в това, че не е с теб само за да те нае*е и да те остави и ако мислиш, че го искаш просто го направи. Не е гаранция дали след време ще имаш такава любов и дори колкото и тъпо да звучи не е сигуно дали ще доживееш до тогава :-D Просто в наше време всичко се променя много бързо и незнаеш на къде ще те отвее живота.. така че помисли добре искаш или не..Ако трябва изчакай до 16 а до тогава практикувайте други неща..но не и секс :)

krem4et0
04-05-2009, 20:05
мислиш ли че той ще успее да удържи 3 години?? а ти самата ще можеш ли? от една страна браво че се спираш ама от друга ,като знаеш че няма да пускаш на момчето преди 18 закво въобще си го хванала то гадже?

Гаджето само за секс ли е? Аз като се хванах с моя бях на 19 и изобщо не мислех, че ще правя секс. Просто си бях с него, защото ми е хубаво, защото се забавляваме, защото се обичаме...Секс правих за първи път 18 месеца след началото на връзката ни.
Може и да не издържи(момчето де) още 3 години, но може и да издържи. Познавам такива двойки, които са заедно без секс 3-4 години или са били така преди време. Да не е особено нормално, но става въпрос за разбирания и ценности. Дори и на 16-17 да е пак е по-поносимо. На 15 си е дете и правилно мисли, че й е рано. Може би с времето ще се отпусне и ще забрави за "срока си на годност". Но нека да толерираме избора на момиче, което не иска да е като всички.

genx1
04-06-2009, 16:47
все пак е на 20 не вярвам да е девствен :)

stratega
04-06-2009, 22:14
хахахаха.... щ'та чакам да узрейш......

loveme
04-06-2009, 23:16
Помисли си хубаво, преди да направиш каквото и да е :) И задължително с презерватив 8)
е тва е отговора =;

s_E_x_Y_y_Y
04-07-2009, 01:03
ми 1. ние не можем да ти кажем какво ти се иска и какво да правиш
2. евала за мисленето все пак че искаш да почакаш , ама той е на 20 и съм убедена просто че няма да те чака 3 години
3.само поради факта че се допитваш до форум , за това какво да правиш с личния си живот говори за факта колко си подготвена за 1-вия път и колко мн ти се иска да го направиш . Така че съвета ми е 3 пъти мери 1 път режи .Ако смяташ че той те обича достатучно , за да те чака , чакайте си заедно ама ако не мислиш така си хвани някой на който му се чака заедно с теб или просто си чакай сама до 18

stratega
04-07-2009, 06:08
според мойто лично мнение е време да напълни ваната!!!

ThisIsMe
04-07-2009, 08:21
ми 1. ние не можем да ти кажем какво ти се иска и какво да правиш
2. евала за мисленето все пак че искаш да почакаш , ама той е на 20 и съм убедена просто че няма да те чака 3 години
3.само поради факта че се допитваш до форум , за това какво да правиш с личния си живот говори за факта колко си подготвена за 1-вия път и колко мн ти се иска да го направиш . Така че съвета ми е 3 пъти мери 1 път режи .Ако смяташ че той те обича достатучно , за да те чака , чакайте си заедно ама ако не мислиш така си хвани някой на който му се чака заедно с теб или просто си чакай сама до 18

Това ,че се допитвала до форума...,че за какво е този форум? за красота ли? :? Ти не си ли пускала теми за някои проблеми?Пък и помисли си само какво щеше да стане,ако никой не пускаше тема за личния си живот-нямаше да има мнения,следователно и форум.

halcho_g
04-07-2009, 10:04
Хей момиченце .. ти в кой век живееш ? Това е най - тъпото нещо което съм чувал не искам де те убидя.. Моят съвет е да го направиш щом искаш...За вас какво е сер.връзка без секс ? такава сер връзка може ли да има ? отговора е частично да : може но, 3 години да те чака уоооу .. една сер връзка без секс рано или късно се разпада ... ти не си момче и не знаеш какво е да го стискаш между краката и да чакаш....мисля че и най-влюбения човек в теб не би издържал.. баба ти ли ти разказа тва нещичко... на какви стари принципи се държиш, тогава времето е било друго и хората са имали причини за да не го праят на такава възраст..въобще откъде ви хрумват такива идеи ? НАПРАВИ ГО НЯМА НИЩО ЛОШО,СМЕШНО ИЛИ СРАМНО.Не е хубаво да подтискаш страстта.

Аре от мен толкоз :D

krem4et0
04-07-2009, 13:39
все пак е на 20 не вярвам да е девствен :)

Мацката каза, че и двамата са. В този случай би издължал доста повече...От личен и челен опит го знам :D

zlobata
04-07-2009, 13:48
пф, мене щу ма грей?? :D

s_E_x_Y_y_Y
04-07-2009, 20:38
ми 1. ние не можем да ти кажем какво ти се иска и какво да правиш
2. евала за мисленето все пак че искаш да почакаш , ама той е на 20 и съм убедена просто че няма да те чака 3 години
3.само поради факта че се допитваш до форум , за това какво да правиш с личния си живот говори за факта колко си подготвена за 1-вия път и колко мн ти се иска да го направиш . Така че съвета ми е 3 пъти мери 1 път режи .Ако смяташ че той те обича достатучно , за да те чака , чакайте си заедно ама ако не мислиш така си хвани някой на който му се чака заедно с теб или просто си чакай сама до 18

Това ,че се допитвала до форума...,че за какво е този форум? за красота ли? :? Ти не си ли пускала теми за някои проблеми?Пък и помисли си само какво щеше да стане,ако никой не пускаше тема за личния си живот-нямаше да има мнения,следователно и форум.

ами прав/а си обаче в крайна сметка това е нещо което си зависи единствено и само от нея , а друг е въпроса че ние можем само да си кажем мнението и евентуално с мнението си да наклоним везните на една страна , но в крайна сметка тя си решава какво да прави

Armani_P
04-07-2009, 20:41
Не си заслужава да почваш толкова рано,щом сама си се спирала досега спирай се и ЗАНАПРЕД ! Когато станеш на 17 - давай ! Нищо да не те спира,но сега - наистина не си заслужава,колкото и да се обичате.

53downfall
04-07-2009, 22:35
След едно здраво изпотяващо чукане ще разберете вие младите че ще ви улекне значително,задържането води до нерви което води до лудост което води до убийства.Следователно ако сте девствен/а сте потенциален сериен убиец.

53downfall
04-07-2009, 22:35
Не ме питайте после що психясвам толкова често :D :-o :(

KathieXx
04-08-2009, 18:22
щом се чувстваш готова .. защо не :grin:

sladkotykate
04-08-2009, 20:21
amii shtom go iskash napravi go