PDA

View Full Version : 5-те най-хубави момента в живота ви..



suitable
04-16-2009, 22:46
Напоследък гледам повечко едно сериалче.. Имаше една серия, където се очакваше един от героите да умре и той си го знаеше и направи списък с петте момента в живота си, където се е чувствал наистина щастлив.. или които са се запечатали поради някаква причина в съзнанието му.. Замислих се за своите 5 момента и все още не съм ги открил.. та ако ви се струва интересно - вие сте.. ; )

w0sh
04-16-2009, 23:37
дъ?

всеки момент е най-щастливият в живота ми.

Това прозвуча доста друсано

cinderella_gugutka
04-16-2009, 23:46
1-когато се бях преместила в друго у4илище и се върнах в старото-най - добрата ми приятелка ме беше предърнала толкова силно 4е едвам дишах .винаги ще си я оби4ам :smt007
2-всеки път когато отивам до морето се 4увствам страшно щастлива :grin:
3-когато карах за пръв път ски
4-когато мом4ето което и до сега си оби4ам ме вдигна да ме носи :smt007 :grin: :smt007 (естествено след това имаше седмици и месеци сълзи по него но...в крайна сметка го позабравих малко)
5-с бившия ми приятел имахме невероятни моменти но деня в който се 4увствах най-щастлива беше Св.Валентин :smt007 :smt007
:smt007 (естествено и този път имаше много сълзи и депресии след това но си заслужаваше)

nebrejnata
04-17-2009, 01:46
аз нямам

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-17-2009, 02:37
1) лятото след 7ми клас когато си проверих резултатите и разбрах че са ме приели в английската гимназия в Русе.. което беше голяма работа за мен защото не бях кой знае колко добра ученичка тогава но учих за изпита и това ми беше като една малка битка която спечелих...
2) първата целувка с първата ми любов..
3) разходката до ниагара която направихме със сегашния ми приятел и родителите ни
4) първия път когато 7 годишния ми брат ми се обади по skype за да ме чуе как съм :)
5) ii моя 16сти рожден ден.. последния които празнувах в бг .. беше много приятно събиране с приятелки.. ;)

Darkkiss
04-17-2009, 02:59
чай бе
живота още не е свършил

valdesbg
04-17-2009, 05:20
Набързо ни направи пътници... Не бива така. И аз като уош ще кажа че всеки момент ми е щастлив.

woshata
04-17-2009, 06:12
Моите 5 до момента .. хм нз дали ще събера толкова де..
но последния беше като най-добрата ми приятелка се събра с гаджето си ПАК 8-) напрао се разплаках от щастие .. ебахти принципно не съм такава лигла .. ноо както и да е историята е дълга 8-)
един друг от най-хубавите ми моменти беше с едно от бившите ми гаджета .. смис в някакъв огромен студ .. премръзнали и 2мата си седяхме на една пейка .. :D и даже да се бяхме вкучанили важното беше че 2мата сме там .. заедно :)
на миналия свети валентин нахлуха в стаята ми да ми донесат един оооогромен плюшен слон 8) също няма да го забравя
бе ддз .. щастливи :-o живота тепърва предстои 8-)

AFT
04-17-2009, 06:15
Има прекалено много неща,които ме правят щастлива, не мога да реша кои са петте ми най-хубави спомена.


П.П. Напоследък все теми за смъртта чета. Егати масовата депресия. o_O

suitable
04-17-2009, 08:37
Не бе, не е от депресия.. просто във филма момента беше един драматичен и така.. не беше нужно да разказвам от къде ми е дошло на акъла да направя подобна тема, ама нали съм един такъв подробен.. -.-

GossipGirl89
04-17-2009, 08:39
Не съм ги открила 5...
Но един от тях задължително е, когато срещнах първата истинска любов :smt007

DevilWish
04-17-2009, 09:16
Не мога да ги направя пет . . не мога да избера.Имам прекалено много хубави моменти.Но проблема е, че не мисля да ги оценявам, защото все пак още хубави моменти ме очакват . . така че рано е да се каже ;)

jambo_bs
04-17-2009, 10:03
Живота ми е по - скоро нормален отколкото с весели моменти.Има много и всеки и хубав по - някакъв начин.Най - пресния спомен е когато сестра ми беше заминала и като се върна след 3 месеца.Голямо лице незнам кво съм правил без нея :-)

slun4ice_90
04-17-2009, 11:18
О,нямам спомени вече... :)

Hilary_
04-17-2009, 13:32
Не мога да ги слагам по места... въпреки че са твърде малко ги ценя всеки един по свое му ... 8) Не мога да ги подреждам по важност... :D

kobrichka
04-17-2009, 13:48
Всеки един момент е хубав по-свое му. При мен са много повече от пет, а и силно вярвам, че тепърва предстоят още хубави моменти. Няма да ги подредя по важност, защото всеки един от тях е хубав и важен по различен начин.
1. Момента в който ми казаха, че баща ми е извън опасност за живота
2. Деня в който се роди племеника ми
3. Първото ми истинско и единственно влюбване (поне за момента е единственно)
4. Когато за първи път в живота ми се качих на кораб. Беше уникално изживяване.
5. Мига в който се сбъдна една моя мечта

DJEB
04-17-2009, 15:14
Axl Rose е казал:'I don't care what you say,I'm happy every fuckin' day'
И аз бих казала същото,а иначе никога няма да забравя мигът в който ми казаха ,че ми се е родила сестра :smt051

Rofl4e
04-17-2009, 15:27
нямам.. :) все още..

но първия най щаслив ще е когато след някой друга година ме приемат в икономически университ във варна.. :-D

lipsvashh_mi
04-17-2009, 16:02
само 5 да избера не мога-доста повечко са..но всеки път,с който съм с най-добрата си приятелка и семейството си съм супер щастлива... :)

Take_That
04-17-2009, 17:09
Щастливите ми моменти са повече от 5, но все пак:
1. Аз и моят най-добър приятел бяхме с колата му, отидохме на едно място, откъдето се виждаше целият град, само да поясня, че беше вечер и гледката беше още по - изумяваща. Аз се бях гушнала в него и в този момент бях забравила за всичко :)
2. Когато вече бившият ми приятел ми каза, че ме Обича
3. Когато този същият човек ми направи романтична вечеря :oops:
4. Когато писах едно писмо на моята най-добра приятелка....
5. Когато Той ми каза, че ще дойде да ме види (макар, че това не стана, моментът беше прекрасен :))

kypo
04-17-2009, 20:30
ей са - срах, бати кефаааа ух как ми олекна

mitkom89
04-17-2009, 21:04
Когато съм се родил
16 рожден ден
18 рожден ден
абитурентски бал
28 февруари

anity92
04-18-2009, 09:31
имала съм много щастливи моменти от живота ама сега да видиимм ;p

първия беше когато се роди най-малкия ми братовчед :smt007 такова щастие никога не бях изпитвала.. даже си спомням как се бяхме разпищяли всички от радост 8-) ..


втория бешее тази нова годинаа :smt007 просто нямам думи беше много ама много яко..


третия беше 16-тия ми рожден ден :smt007 много весел ден беше тогава даже така се падна че и часовете в даскало бяха намалени и кой като мене 8-)


четвъртия беше лятната ваканция 2008 :smt007 тогава бях за първи път в новата къща на чичо и чинка.. бях голяма мераклийка да ходя там защото къщата е просто като в приказките :---)


и не на последно място първия и втория рожден ден на малкия ми братовчед за който споменах в началото :smt007 много весело си изкарах тогава :grin:


абе мисля че тепърва ми предстои да изживявам най-хубавите моменти.. все пак живота е пред мен само на 16 съм и има още много неща да видя и науча така чеее... :)

gPa3HuTeJl
04-18-2009, 09:54
В момента единственото нещо, което ме прави щастлив е мис1лта за НЕЯ..
Историята ни започна преди 1 година... познавахме се от 3 месеца... стана така, че се с1брахме.. вр1зката ни прод1лжи 3 месеца и се разделихме... и ето ни сега 6 месеца по - к1сно... нещата отиват на "ново начало" ( ако ме разбирате к'во искам да кажа )

Единствено мис1лта за НЕЯ - НИЩО ДРУГО !

malka_sladkka
04-18-2009, 10:26
Не бе, не е от депресия.. просто във филма момента беше един драматичен и така.. не беше нужно да разказвам от къде ми е дошло на акъла да направя подобна тема, ама нали съм един такъв подробен.. -.-

Ти си пич :lol: :D :-)

bubblebabe
04-18-2009, 11:17
Ами, когато бях на крачка от смъртта, но не умрях. Това е най - щастливият момент в живота ми.

BigFakeSmile
04-18-2009, 15:59
ми ще ги кажа, но не са подредени
1.целувката от моето момче, точно пред нас....ще си я помня :-k
2.първата ни среща...как му държах ръцете
3.как ме гушкаше и ме успокояваше, вечерта, когато си тръгваше
4.когато с двете ми най-добри приятелки се заклехме, че ще бъдем заедно вечно
5.петък,когато получих първата си шестица по история...това наистина ми трябваше

ANTIHUMAN
04-18-2009, 19:40
Спомени много, но ще кажа най-хубавия и не знам защо е толкова силен.
Бях станал 4:30 сутринта и чаках Слънцето да изгрее на брега на морето. Бях седнал на камъните и се взирах в морето и в скалите. След известно време до мен дойде едно момиче, горе-долу на 15-16 години седна до мен и чакаше това което чаках и аз - Изгрева. Не си казахме и дума. Нямаше и какво, не се познавахме, а и думите щяха да развалят момента. Момента беше повече от приказен. Слънцето изгря, тя стана и тръгна обратно. Обърнах се да я видя и погледите ни се засякаха. След известно време се прибрах в хотела.

suitable
04-18-2009, 20:34
На мен пък ми е трудно да се сетя точно за определени моменти.. може би защото наскоро не са ми се случвали кой знае какви неща, а и не съм се сещал за хубавите мигове.. но се обзалагам, че ако помисля малко и ще си докажа, че не съм ги забравил..
1. Момента, в който преглеждах старите касети със записи от детството ми.. как ме обхвана една носталгия към старата ми къща, приятелите и въобще хората, които са били около мен и как са ме обичали.. самите кадри от касетите предизвикваха още повече спомени и не спирах да се усмихвам с часове, гледайки екрана..
2. Когато отидох във Варна да се видя с едно много специално за мен момиче и въпреки, че беше ужасно студено и чак сълзички ни течаха от студ.. си прекарахме страхотно..
3. Може би всеки път, когато баща ми се е връщал от работа, защото той работеше като моряк и го нямаше по 7-8 месеца и все като се върнеше и се радвах ужасно много, а и винаги ми носеше много подаръци..
4. Времето, когато бях малък и родителите ми още бяха заедно и се обичаха и лятото ходихме на хотел в Слънчев бряг.. и там имам много хубави спомени.. може би най-хубавите от цялото ми детство..
5. Последната Нова Година, където едно че си изкарахме супер и обиколихме доста, и друго, че се запознах с едно много симпатично момиче, с което си имахме "моментите" там..

Това е.. нито съм степенувал, нито нищо.. просто се замислих и се сетих за тези.. иначе има още много неща, които предизвикват усмивка на лицето ми само чрез едно замисляне.. : )

Kostadin_682
04-19-2009, 07:52
До сега
1. Когато си купих кола
2. Когато взех книжка
3. Когато чаках братчеда на летището да си дойде от Италия
4. Когато се влюбих
5. Още не е дошло

ifkataAa
04-19-2009, 08:01
1.Когато се роди доста по малкия ми брат :D Обичам го ужасно много.
2.Когато разбрах, кои са истинските ми приятелки и кои просто лицемерки. Завинаги в сърцето ми (h)
3.Когато едно мое старо гадже, което наистина имаше много силни чувства към мен започна да ми помага с всичко, което може в новата ми връзка.Почувствах се невероятно. И него си го обичам много {}
4.Когато с момчето, което обичам се събрахме.Винаги ще помня този скъп за мен човек ..
5.След раздялата с въпросното момче не си казвахме и дума в течение на 3 меесеца.Бях истински щастлива, когато той започна да прави опити за разговор по между ни и чат .. :)

evelinka1122
04-19-2009, 08:27
1. Когато научих, че майка ми ще живее...
2. Когато бях на море с едно момче... прекрасен момент
3. Когато се запознах с една компанийка момичета, на които думата истински приятел стой мн точно...
4. Когато тръгнах отново с момчето, което винаги съм обичала...
5. а 5-тия ще го запазя за сестра ми... виждам се мн рядко с нея и всеки път когато се видим е просто умирам да си я гушкам.... :)