PDA

View Full Version : Недостъпни момичета...



drumhead1
04-17-2009, 00:10
Еми любопитно ми е какво ви е мнението за момичетата които се дават по трудно.Харесва ли ви това държание,иска ли ви се още повече да осъществите плановете си или пък този тип момичета ви изнервят и предпочитате тези които се дават по лесно? :)

nefchi_bs
04-17-2009, 04:23
Тези надостъпните момичета въобше на са такива.. :D

Bellatrix
04-17-2009, 08:17
Хммм... странно... Което и да е момче, ще ти каже, че за една нощ иска лесна. Но за връзка, която трае над седмица ВСЕКИ иска момиче, което не е минато от половината град преди него и няма да бъде чукано от още 5ма по време на връзката.

Stela90
04-17-2009, 08:31
всички мъже ги харесват,защото мъжа иска да се чуства ловец и ги харесват тези принципни и свестни момичета да не кажа и почти девствени..но аз не ги харесвам :razz:

Yallama
04-17-2009, 09:15
искал да се чувства ловец ? :razz: :razz: :razz:

Stela90
04-17-2009, 09:18
ми не е ли така е калъф

Yallama
04-17-2009, 09:19
ми не е ли така е калъф е ся от ловец ме изкара и калъф, вземи се ориентирай, стига се въртя като пумпал

BaHk0-be
04-17-2009, 09:40
Харесвам трудните,които излъчват увереност и КЛАСА !!! Ако искам проста ебанка ще я намеря за 100 лв за вечер ,ако не ме мързи да отида до някои чалга дискотека или нощен бар !

anitram
04-17-2009, 09:48
я ма аз съм недостъпна :D :D

Lyubomn7
04-17-2009, 11:05
Недостъипне се праат сами за пред хората, праат се че мекой работи ги отвръщават ама кат го захапе немоиш да и го извадиш от устата...

Samoten89
04-17-2009, 11:28
Недостъпни ама ако си богат ти се натискат, нали?

pisentseto
04-17-2009, 11:30
Според не са много недостапните,пак кита се правят само на интересни.
Аз лично не съм много недостъпна

anyfany2
04-17-2009, 12:41
Все пак не разбрах нищо..
Я пак.>.>.>.> :grin:

Rofl4e
04-17-2009, 13:00
няма нищо лошо в това момиче да се прави на недостъпно.. по добре момчетат да говорят за нея как се прави на недостъпна и да им текът лигите по такива момичета и не всички да ги имат от колкото да си приказват че са ги ебали .. и са супер лесни и всеки който ги поиска ги има

bibo
04-17-2009, 13:07
няма нищо лошо в това момиче да се прави на недостъпно.. по добре момчетат да говорят за нея как се прави на недостъпна и да им текът лигите по такива момичета и не всички да ги имат от колкото да си приказват че са ги е**ли .. и са супер лесни и всеки който ги поиска ги има

+1 Съгласен съм донякъде...Недостъпните момичета са много по-нависоко в очите на хората..Но трябва да не се прекалява,защото много често тези момичета изтърват правилния човек от прекалена суета и после горчиво съжаляват.. :-o

drumhead1
04-17-2009, 13:50
Не говоря за тези надутите и самопохвалващи се момичета ами за тези който просто не се впечатляват примерно от това да ти подсвиркват на улицата и излъчват естествена красота.Докато тези "много важните" си ги знаеме какви са к*рвенца :D

JUSTDNB
04-17-2009, 14:24
Много сте зле,толкова ли ви е трудно да приемете,че е възможно да съществува момиче,което наистина да не се впечатлява от баналните глупости,които ви идват на главата.Значи излиза,че ако 1 момиче не ви обръща внимание на лафчетата за "красивите и очu" и колко разбираш ли я "боляло като е паднала от рая..",се ПРАВИ на недостъпна?? хахахаха Явно тва е успокоение за много хора,които нямат акъла,нито способността да забият свестно момиче.Успех на такива хора

neystoim
04-17-2009, 15:44
Разбирасе ,че ми харесват :oops: мн. даже и ги предпочитам , от колкото някви пачи , дето допускат "лоши момчета" (селяци,нахални) да ги стискат тук там да ги прегръщат и целуват без да имат връзка , или тези който сами ти се натикват (натискат) и ти се набутват само , по добре както казаха преди мен да си ловец , от колкото да идва сама при теб , щом е толко лесна значи е нещо Гнило ! ... нещата са повърхностни , и нищо няма да излезе :? :o

HichNeMiPuka
04-17-2009, 15:48
Много сте зле,толкова ли ви е трудно да приемете,че е възможно да съществува момиче,което наистина да не се впечатлява от баналните глупости,които ви идват на главата.Значи излиза,че ако 1 момиче не ви обръща внимание на лафчетата за "красивите и очu" и колко разбираш ли я "боляло като е паднала от рая..",се ПРАВИ на недостъпна?? хахахаха Явно тва е успокоение за много хора,които нямат акъла,нито способността да забият свестно момиче.Успех на такива хора

+1 :)

fire_magic
04-17-2009, 15:54
ест че жена ми ще е няква от недостъпните,няма да е неква курва я.

Jumbie483
04-17-2009, 16:05
Момчетата, които уважават себе си ще търсят и ще се борят за недостъпна.. а другите.. е и за тях си има ;)

TraPPed
04-17-2009, 16:22
...щом едно момиче знае колко струва и има клас-ама не онази класа която се постига с пари и скъпи парцалки,класта си личи в държанието...много ясно че когато някой гамен дойде и почне с изтърканите лафове и гаменските историйки едва ли ще впечатли това момичето...и ето така се появява лафа за недостъпните..(в някои случаи)

Mihailova
04-17-2009, 16:23
Само не разбрах защо трябва само да се прави на недостъпна ? А ако самата тя е такава ?

TraPPed
04-17-2009, 16:31
попринцип ,според мен ,ако намериш подхода към една жена,или с две думи ако почукаш на точната врата ще ти отворят.....прекалената недостъпност обаче е прекалена суета ддз?!

h4x0r
04-17-2009, 16:35
такива ги bruteforce-вам (не ги бия, паролата bruteforce-вам :D )

emily_1234
04-17-2009, 21:50
такива ги bruteforce-вам (не ги бия, паролата bruteforce-вам :D )

Мисля че аватара ти напълно отговаря на това което си написал. :lol: :lol: :lol:

bqsna_teenagerka
04-17-2009, 22:04
Хммм... странно... Което и да е момче, ще ти каже, че за една нощ иска лесна. Но за връзка, която трае над седмица ВСЕКИ иска момиче, което не е минато от половината град преди него и няма да бъде чукано от още 5ма по време на връзката.

Абсолютно вярно.

wilks
04-17-2009, 23:46
правят се, докато не срещнат някой от противоположния пол, който се прави на още по-недостъпен и от тях
тогава набързо падат маските и болта влиза в гайката :D

Hilary_
04-18-2009, 08:14
Тези надостъпните момичета въобше на са такива.. :D
не говори като не знаеш... :wink:

Lapin
04-18-2009, 08:40
+1 Съгласен съм донякъде...Недостъпните момичета са много по-нависоко в очите на хората..Но трябва да не се прекалява,защото много често тези момичета изтърват правилния човек от прекалена суета и после горчиво съжаляват.. :-o[/quote]



Така е по дяволите ...

vlubeno_momi4e***
04-18-2009, 10:29
Много са ми смешни тези "лесните" момичета! Мъжете обичат да има интрига, да се проявят като ловци (както казаха по-горе). Ествено, който си търси човек за 1 път .. ще си хване лесна рибка.

FunnYboY
04-18-2009, 14:31
Еми любопитно ми е какво ви е мнението за момичетата които се дават по трудно.Харесва ли ви това държание,иска ли ви се още повече да осъществите плановете си или пък този тип момичета ви изнервят и предпочитате тези които се дават по лесно? :)


Харесва ми, ако "по-трудното" е в границата на разумното. Не ме кефи особенно типът момичета "ще ходя с него 2 месеца, без да му пусна... за да съм сигурна, че държи на мен" :lol: Т'ва е пълна измишльотина - ако човек държи на теб, може да ти го покаже по стотици начини, а не като не прави секс с теб 1-2-5... n брой седмици (че през това време той/тя може да си мери заместничка/чка със когото да те замества, докато се навиеш ;) ). Отделно от това има силно зависими момчета/момичета от секса, без който не могат! :-D

Тази закономерност от повече сдържане е обратнопорционална на възрастта :P

ubuntureload
04-18-2009, 16:00
Всъщност "недостъпните" са най-лесни и основната грешка която правят е да се правят на недостъпни прекалено дълго и по този начин убиват интереса на момчето ;), или дори и да я прилъже след тва му е безразлична .... 8-) 8)

Hilary_
04-18-2009, 17:01
Всъщност "недостъпните" са най-лесни и основната грешка която правят е да се правят на недостъпни прекалено дълго и по този начин убиват интереса на момчето ;), или дори и да я прилъже след тва му е безразлична .... 8-) 8)
смея да твърдя, че изобщо не е така... :? Някои може да се правят но някои не...и за твое сведение имам омчета които не търсят нещо за една вечер и надали би ги оттегчило нещо различно което им предизвиква интереса и искат до опознаят... :? :?

Dollystar
04-18-2009, 17:25
+1 Съгласен съм донякъде...Недостъпните момичета са много по-нависоко в очите на хората..Но трябва да не се прекалява,защото много често тези момичета изтърват правилния човек от прекалена суета и после горчиво съжаляват.. :-o



Така е по дяволите ...[/quote]

ThisIsMe
04-18-2009, 17:32
Аз съм сигурна ,че мъжете мн повече харесват недостъпните.Лесните ги взимат само за забавление,но нищо сериозно.Кой иска гаджето му да е някоя завеяна патка,на която само да и свирнеш и веднага идва да ти се натиска... :? Подръжавам на трудните момичета и мога да кажа,че съм една от тях.Но не от надутите курви ,а от тези които наистина имат ум в главата и не се поддават лесно.

neystoim
04-18-2009, 17:34
Харесва ми, ако "по-трудното" е в границата на разумното. Не ме кефи особенно типът момичета "ще ходя с него 2 месеца, без да му пусна... за да съм сигурна, че държи на мен" :lol: Т'ва е пълна измишльотина - ако човек държи на теб, може да ти го покаже по стотици начини, а не като не прави секс с теб 1-2-5... n брой седмици (че през това време той/тя може да си мери заместничка/чка със когото да те замества, докато се навиеш ;) ). Отделно от това има силно зависими момчета/момичета от секса, без който не могат! :-D

Тази закономерност от повече сдържане е обратнопорционална на възрастта :P

+1 \:D/

kitty9410
04-19-2009, 12:49
Според мен има наистина такива които са недостъпни и не защото се правят на такива ами защото наистина са.И не говоря че трябва да са високомерни и да се дърпат на момчетата ами просто то си личи момичето което е по-нежно,държи се по съвсем друг начин а не крещи като хамалка по улиците (както повечето правят) и т.н. Мисля че този тип момичета са много по-интересни на момчетата защото всичко при тях става постепенно повече време се иска да опознаеш въпросното момиче а когато наистина я опознаеш идва интересната част.

therichbitch
04-19-2009, 18:45
+1 Съгласен съм донякъде...Недостъпните момичета са много по-нависоко в очите на хората..Но трябва да не се прекалява,защото много често тези момичета изтърват правилния човек от прекалена суета и после горчиво съжаляват.. :-o



Така е по дяволите ...[/quote]
hmm da

IndependentGirl
04-19-2009, 19:34
Хммм... странно... Което и да е момче, ще ти каже, че за една нощ иска лесна. Но за връзка, която трае над седмица ВСЕКИ иска момиче, което не е минато от половината град преди него и няма да бъде чукано от още 5ма по време на връзката.



няма нищо лошо в това момиче да се прави на недостъпно.. по добре момчетат да говорят за нея как се прави на недостъпна и да им текът лигите по такива момичета и не всички да ги имат от колкото да си приказват че са ги е**ли .. и са супер лесни и всеки който ги поиска ги има

+1 Съгласен съм донякъде...Недостъпните момичета са много по-нависоко в очите на хората..Но трябва да не се прекалява,защото много често тези момичета изтърват правилния човек от прекалена суета и после горчиво съжаляват.. :-o

Напълно съм съгласна.. ;-) 8)

miss_kiss181
04-19-2009, 19:35
abeee ok ama nedostupni momi4eta nqma nali se se6ta6 4e ako si izigrae6 dobre kartite tq nqma da ustoi
kolko puti sum si kazvala e sega nqq d amu pusna vednaga ili nqq da e taq ve4er otnosno priqtelq mi i ne se polu4ava za6toto toi znae ve4e kakvo to4no da napravi taka 4e nedostupni nqma

selens
04-19-2009, 21:02
Всъщност "недостъпните" са най-лесни и основната грешка която правят е да се правят на недостъпни прекалено дълго и по този начин убиват интереса на момчето ;), или дори и да я прилъже след тва му е безразлична .... 8-) 8)
Има нещо вярно в това което каза .. някои момчета наистина са така .. но по добре недостъпна отколкото к*рва :-D Но и в това да си недостъпна си има определени граници :)

x3eme
04-19-2009, 22:26
Жените са просто устроени личности.Няма такова нещо като "недостъпна".Те са да кажем като колело.Веднъж научиш ли се да караш можеш да караш всяко колело.

FunnYboY
04-21-2009, 05:41
Жените са просто устроени личности.Няма такова нещо като "недостъпна".Те са да кажем като колело.Веднъж научиш ли се да караш можеш да караш всяко колело.


А така братле javascript:emoticon(':D') :D

lHaNNiBaLl
04-22-2009, 08:48
Тези надостъпните момичета въобше на са такива.. :D

Напълно съм съгласен .. :) те само се правят на такива иначе са по "достълно" от останалите

Henn
04-22-2009, 12:46
Тези надостъпните момичета въобше на са такива.. :D

Напълно съм съгласен .. :) те само се правят на такива иначе са по "достълно" от останалите

мхм.. няма недостъпни има грешни подходи :D

xplay
04-22-2009, 12:58
Еми недостъпните са по-яки според мен :D Аз поне за пред 1 момче се правех на напълно недостъпна, въпреки, че го харесвах (и още го харесвам)... Но на втората вечер от запознанството ни ... уж си говорехме само и изведнъж както стоим спокойно той ме награби и после нямаше отърване от него :D Но все пак беше много яко :D И сега рашихме уж да си дадем шанс ама да видим ... :)

JUSTDNB
04-23-2009, 15:58
Жените са просто устроени личности.Няма такова нещо като "недостъпна".Те са да кажем като колело.Веднъж научиш ли се да караш можеш да караш всяко колело.


Е точно заради такова мислене се дъните много често.

vanilla
04-23-2009, 16:15
Няма недостъпни жени.
Има мъже, които не знаят как да си поискат.

bebeT0091
04-23-2009, 17:14
Еми любопитно ми е какво ви е мнението за момичетата които се дават по трудно.Харесва ли ви това държание,иска ли ви се още повече да осъществите плановете си или пък този тип момичета ви изнервят и предпочитате тези които се дават по лесно? :)
В повечето случай няма лесни и недостапни момичета има мъже-момчета,които незнаят как да си поискат :-D :-D :-D

beachy_bunny
04-23-2009, 17:59
един момент ... мисля си ,че никой не е уточнил какво има предвид под " недостъпни " момичета ...
... за много от момчетата " недостъпна " значии .. на 2-рия ден от както са тръгнали тя да НЕ му даде да я ебе ... или пък още преди да имат връзка той да НЕ я ебал ...

de_ni_4ka
04-23-2009, 20:31
що не се гръмнеш бе кретен . Ти май ти честичко го лапаш ми са струва щот никой не ти са връзва. Кат лапнели не пускали , ти май ти като лизнеш не спираш та и в цикал да е би се съгласил . КРЕТЕН

smileforyou12
04-23-2009, 20:51
повечето се правят на недостъпни за да не изглеждат на "лесни" в очите на другите

de_ni_4ka
04-23-2009, 20:54
Недостъипне се праат сами за пред хората, праат се че мекой работи ги отвръщават ама кат го захапе немоиш да и го извадиш от устата...


говорех за този кретен да се доуточня де :)

de_ni_4ka
04-23-2009, 20:56
повечето се правят на недостъпни за да не изглеждат на "лесни" в очите на другите

така е :). Но има и момичета като мен , които не ги трогват много лесно , не се вълнуват от простутийте на всяко момче и не са довечиви.

kitty9410
04-23-2009, 22:20
повечето се правят на недостъпни за да не изглеждат на "лесни" в очите на другите

така е :). Но има и момичета като мен , които не ги трогват много лесно , не се вълнуват от простутийте на всяко момче и не са довечиви.

откривам прилика :D

DimovB
04-23-2009, 22:24
Тези "недостъпните" са с най-лабилна психика и се дават най-лесно, стига да им намериш слабото място. :)

kitty9410
04-23-2009, 22:28
Тези "недостъпните" са с най-лабилна психика и се дават най-лесно, стига да им намериш слабото място. :)
Не съм съгласна ^^.
Тея за които говориш им се вика ку*венца. :)

DimovB
04-23-2009, 22:31
Много добре знам за какво говоря :)
"Недостъпните" са толкова загорели тигани, че просто на моменти им трябва съвсем малко, за да се пречупят.

kitty9410
04-23-2009, 22:33
хаха защо реши че трябва да са загорели недостъпна не значи жадуваща за х*й
ама ок всеки си има мнение ... :)

DimovB
04-23-2009, 22:40
всички си плачат за кypа, само че някои си мислят, че да се правят на трудни е по-интересно и в крайна сметка изостават доста с материала. накрая вече са толкова загорели и отчаяни, че им се ебават всичките принципи..

kitty9410
04-23-2009, 22:42
няма да споря като няква циганка ... :lol:
ама аз пак не съм съгласна 8-)

JenataNaShefa
04-23-2009, 22:51
Ами има ги и такива, но то за тях подобно поведение си е нормално... Те си мислят, че правят живота на мъжете по-интересен, но всъщност са си много достъпни особено ако хлътнат по някой повечко :-D

HichNeMiPuka
04-24-2009, 08:23
според мен има разлика между това да се правиш и да си 8-)

x3eme
04-24-2009, 11:24
^^Много правилно.Едно е да можеш,съвсем друго е да имаш мераци.

poburkana
04-24-2009, 18:04
nqkoi izglejdat trudni no ne sa.. ili puk prosto ne se davat na seki 4UK saaa..... ne za seki 6e e lesno dostupna.. tq si precenqva

poburkana
04-24-2009, 18:05
[color=darkred][size=18]nqkoi izglejdat trudni no ne sa.. ili puk prosto ne se davat na seki 4UK saaa..... ne za seki 6e e lesno dostupna.. tq si precenqva

poburkana
04-24-2009, 18:06
nqkoi izglejdat trudni no ne sa.. ili puk prosto ne se davat na seki 4UK saaa..... ne za seki 6e e lesno dostupna.. tq si precenqva 8)

miss_kiss181
05-06-2009, 10:37
abe edin istinski muj nikoga ne e s edna istinska jena za6toto 1 istinska jena nikoga ne kulve ot purviq put a 1 istinski muj ne pita 2 put

suffering891
05-06-2009, 11:04
abe edin istinski muj nikoga ne e s edna istinska jena za6toto 1 istinska jena nikoga ne kulve ot purviq put a 1 istinski muj ne pita 2 put
има нещо вярно и ме е яд затва... !

moneycomeme
05-06-2009, 11:18
Недостъпна....това е страшно интересен термин...имаме много избор в този живот като се замислим: 1.Да се ПРАВЯ на недостъпна,но вътрешно да не съм 2.Да се правя на достъпна,да съм разпусната и да се държа като миндовите кучки,но малко хора да са били в леглото ми 3.Да СЪМ недостъпна,защото съм си такава 4.Да съм достъпна и да си го слагам със всеки,защото не ми пука и искам да си живея живота, както си го чувствам.........като се замислиш всеки един от тези примери би могъл да бъде критикуван....и защо :) само зареди това,което искаш или не искаш,правиш или не правиш..нищо не искам да кажа,мнението ми няма значение в случая...само представям нещата както ги виждам..

suffering891
05-06-2009, 11:25
Недостъпна....това е страшно интересен термин...имаме много избор в този живот като се замислим: 1.Да се ПРАВЯ на недостъпна,но вътрешно да не съм 2.Да се правя на достъпна,да съм разпусната и да се държа като миндовите кучки,но малко хора да са били в леглото ми 3.Да СЪМ недостъпна,защото съм си такава 4.Да съм достъпна и да си го слагам със всеки,защото не ми пука и искам да си живея живота, както си го чувствам.........като се замислиш всеки един от тези примери би могъл да бъде критикуван....и защо :) само зареди това,което искаш или не искаш,правиш или не правиш..нищо не искам да кажа,мнението ми няма значение в случая...само представям нещата както ги виждам..

и на тебе евала !

EeeBobii
05-06-2009, 11:32
Хахахаха недостъпните(надутите) в моите очи са жалки лигли...

Всички сме хора... замислете се малко.... :o

suffering891
05-06-2009, 12:39
Хахахаха недостъпните(надутите) в моите очи са жалки лигли...

Всички сме хора... замислете се малко.... :o

и ти си прав има ги и такива... по-точно казано има ги всякакви... то било момчета или момичета... нп... аз съм лесен хаххах :-D :oops:

Cathylicious
05-06-2009, 12:48
и ти си прав има ги и такива... по-точно казано има ги всякакви... то било момчета или момичета... нп... аз съм лесен хаххах :-D :oops:

Не се обиждай,ама момчетата 99% сте такива,леснички .. :P

А за момичетата .. знам ли .. аз лично съм от тея недостъпните,ама в умерени количества .. просто имам някои изисквания,които искм партньора ми да покрива,за да си получи десерта :P .. Иначе имам и приятелка,която си се чука,ей така-за спорта .. и изобщо не си го слага кой ще я коментира и т.н. ..
То просто си е до псхихиката на човека .. :)

suffering891
05-06-2009, 22:21
и ти си прав има ги и такива... по-точно казано има ги всякакви... то било момчета или момичета... нп... аз съм лесен хаххах :-D :oops:

Не се обиждай,ама момчетата 99% сте такива,леснички .. :P

А за момичетата .. знам ли .. аз лично съм от тея недостъпните,ама в умерени количества .. просто имам някои изисквания,които искм партньора ми да покрива,за да си получи десерта :P .. Иначе имам и приятелка,която си се чука,ей така-за спорта .. и изобщо не си го слага кой ще я коментира и т.н. ..
То просто си е до псхихиката на човека .. :)

ми то кво пък НЕлесно има при нас... адин пишок пипвате ни 2-3 пъти ии... шшшхоп...

а иначе за "недостъпните" аз вкарвам тактика при тях "нахалство" понякога се случва да станеш досаден и банален... но все пак които настоява и опорства си постига целта :-D ся може и данесъм прав... но когато опорстваш... с една добра доза комплименти момичето леко така омеква и се замисля... абе тоя явно наисстина съм нещо в неговите очи явно ме цени дъра бъра... ама разликата е голяма примерно при тфа че ако се опитваш да пречупиш недостъпна за вечерта или за нещо по-сериозно...

kitty9410
05-06-2009, 23:11
Едно е да и правиш комплименти с който да я "омаяш" и да ги мислиш до някава степен защото имаш интерес към това момиче,но който да не трае 2-3 дни,да изпитваш нещо и въпросното досаждане да става неволно от една страна... и друго е да досаждаш защото си нагло и нахално копеле което иска да забие поредната "мацка" за да се направи на "пич" пред приятелчетата си . Абе то си се усещат нещата...

x3eme
05-06-2009, 23:16
Жените са просто устроени личности.Няма такова нещо като "недостъпна".Те са да кажем като колело.Веднъж научиш ли се да караш можеш да караш всяко колело.
Продължавам да твърдя че НЕдостъпни момичета няма.Всичко е въпрос на подход и техника.

poolparty
05-07-2009, 06:29
То е относително. Когато едно момиче някой й е интересен трудно ще го раздава недостъпна. Например - ако вземеш повечето 10класнички - 11класнички - пред връстниците си се правят на недостъпни, на зрели жени. А същите момичета всяко нормално момче над 20години може да ги прави каквото си иска... Но то е нормално - по-голямото момче е по-интересно. Има по-различен начин на живот - не живее с мама и тате. Не е напълно зависимо финансово от някого. И тук не говоря за това, че момичетата само от парите се впечатляват. Имам предвид, че по-голямото момче може да ти осигури по-интересни моменти. А не само да мисли къде да те изчука.

Bimmer
05-07-2009, 08:41
Лично аз много се нервя на "недостъпните"... Ще ги таковам в звездите аз...

Fritz
05-07-2009, 08:42
Бе бегай ше ги ева в проститутките на интересни ми се правят,недостъпни ала-бала.Вкарвам и един лакът и ще не ще пуска.

AnzaRe
05-07-2009, 08:49
За някой хора е приключение! :oops:

NeZaPoznat
05-07-2009, 09:07
Да се правиш на недостъпна е все едно да се правиш на красива. Има един режисьор на филми за възрастни - Пиер Удман (пише се Pierre Woodman ). Пуснете го в гугъла и ще видите колко лесно недостъпни жени стават достъпни срещу 1000 долара. :D

Samoten89
05-07-2009, 12:01
Да се правиш на недостъпна е все едно да се правиш на красива. Има един режисьор на филми за възрастни - Пиер Удман (пише се Pierre Woodman ). Пуснете го в гугъла и ще видите колко лесно недостъпни жени стават достъпни срещу 1000 долара. :DХахаха яко мнение :) =). Абе лесни стават те и за 1 милион да ще станат достъпни. Просто си имат изисквания. То тези недостъпни се някога ще правят секс каквото и да си говорим. Достъпни са, но по-късно така да се каже. Друго разбиране си имат не е казано да са някакви тъпи, нали?

suffering891
05-07-2009, 12:07
Едно е да и правиш комплименти с който да я "омаяш" и да ги мислиш до някава степен защото имаш интерес към това момиче,но който да не трае 2-3 дни,да изпитваш нещо и въпросното досаждане да става неволно от една страна... и друго е да досаждаш защото си нагло и нахално копеле което иска да забие поредната "мацка" за да се направи на "пич" пред приятелчетата си . Абе то си се усещат нещата...

виж ако ще се зарибява само за вечерта според мен никои няма да го направи заради аверчетата си а заради нуждите си...

NeZaPoznat
05-07-2009, 13:07
[quote=NeZaPoznat] Просто си имат изисквания. То тези недостъпни се някога ще правят секс каквото и да си говорим. Достъпни са, но по-късно така да се каже. Друго разбиране си имат не е казано да са някакви тъпи, нали?

Имам един комшия който казва че "някои жени се сещат че секса е хубаво нещо когато вече не стават за секс" т.е. докато ги харесват се правят на недостъпни а като станат дърти и погрознеят се нстискат ама няма. Нямам наблюдения но поне на пръв поглед е прав. Старите моми в квартала са се бивши фаворитки. Сега се мажат с подмладяващи кремове ама по-скоро приличат на нищо.... :D

smiLe49
05-07-2009, 20:34
Абе има си такива дето се правят само на недостъпни,а всъщност са най-големите курвета.Но все пак ние жените трябва да сме малко по-трудни,не чак да се стига до преиграване,ама то всяко нормално мислещо момиче ще усети подходящия момент.А това да се даваш така лесно от рас ми е някво тъпо и елементарно...

JenataNaShefa
05-07-2009, 20:42
Абе има си такива дето се правят само на недостъпни,а всъщност са най-големите курвета.Но все пак ние жените трябва да сме малко по-трудни,не чак да се стига до преиграване,ама то всяко нормално мислещо момиче ще усети подходящия момент.А това да се даваш така лесно от рас ми е някво тъпо и елементарно...

Апф "малко по-трудни" :? Как така да не се стига до преиграване ? Ако ти харесва този, който те сваля защо трябва да преиграваш... всеки човек има граници, които постава в интимния си живот.
Има такива, които спят на първа среща и такива на които им трябва месец... къде се вписва "малко по-трудни" ? :?

x3eme
05-07-2009, 21:07
Абе има си такива дето се правят само на недостъпни,а всъщност са най-големите курвета.Но все пак ние жените трябва да сме малко по-трудни,не чак да се стига до преиграване,ама то всяко нормално мислещо момиче ще усети подходящия момент.А това да се даваш така лесно от рас ми е някво тъпо и елементарно...

Апф "малко по-трудни" :? Как така да не се стига до преиграване ? Ако ти харесва този, който те сваля защо трябва да преиграваш... всеки човек има граници, които постава в интимния си живот.
Има такива, които спят на първа среща и такива на които им трябва месец... къде се вписва "малко по-трудни" ? :?
Винаги знаеш какво да кажеш :-) .

fashion4etyy
05-07-2009, 23:37
Еми любопитно ми е какво ви е мнението за момичетата които се дават по трудно.Харесва ли ви това държание,иска ли ви се още повече да осъществите плановете си или пък този тип момичета ви изнервят и предпочитате тези които се дават по лесно? :)

като вида такава ``недостъпна`` не се занимавам.дори не обръщам внимание :?
аз обичам други :)

suffering891
05-22-2009, 11:28
Еми любопитно ми е какво ви е мнението за момичетата които се дават по трудно.Харесва ли ви това държание,иска ли ви се още повече да осъществите плановете си или пък този тип момичета ви изнервят и предпочитате тези които се дават по лесно? :)

като вида такава ``недостъпна`` не се занимавам.дори не обръщам внимание :?
аз обичам други :)
и междудругото... като усетят че са ти безразлични се опитват те да ти направят впечатление... и така става понякога 8-)

Fritz
05-22-2009, 11:29
Правят се само,ебе ми се та две не видят.

LiSicHkAa
05-22-2009, 11:43
Ami az sym si nedostupna :) Ne se dawam lesno :)

P.S sorry za latinicata, no pisha ot zala i nqma kirilica :(

Thunder01
05-22-2009, 12:16
Според мен няма недостъпни момичета (: Има такива които не харесват повечето момчета . За да те хареса едно момиче трябва да знаеш какво иска , научиш ли го , ти е в кърпа вързана . Това се отнася и за момчетата (: ако си харесате някой/я просто му покажете че го харесвате , ако и той ви отвърне действайте (:

LitTleJ
05-22-2009, 19:34
Тия недостъпните въобще не са такива.А тва държание си говори за момичето и си казвам "пффф баси, що не земе да се скрие някъде тая".А по някои път пък и правят големи простотии точно заради тва, че се праят на недостъпни и стават скандали.

summerlove66
05-22-2009, 20:15
Дрязнят ме някакви такива надостъпни надуфки ! .. :) Кефи ме момиче или момче все тая да е пичага .. да може да си поговориш с него , да се посмееш , а не някаква тъпа недостъпна пУтка :)
И няма момиче , което не иска .. Има мъже , който не знаят как да си потърсят :)

puhinka93
05-22-2009, 20:21
Според мен няма чак такива недостъпни момичета.. има момчета,които не знаят как да подходят.. и като кажат нещо от рода "Ей, маце.. мн си секси" .. мислят си че са много оригинални и че мацката трябва да им пусне на всяка цена..

Но има и някой "надуфки".. разбирам да се държиш на ниво ама пък .. да си няква супер грозна или пък супер тъпа.. и да се мислиш за Мис Свят.. е извинявай много ама такива самовлюбени госпожички не мога да ги понасям!! :-x

Bellatrix
05-22-2009, 21:05
Няма недостъпни... има трудни момичета. :P

magitu1
05-23-2009, 08:32
Само не разбрах какво искате да кажете, че някой ако дойде и ме хване за гъза и аз ще седа и ще му се подхилквам...да бе да...по скоро бих му се изрепчила...аз не знам момчетата какво толко им харесват на к*рвенцата където са ходили с половината град :? :? :?

amatorium
05-27-2009, 13:14
Vuobshte ne si gubq vremeto s takiva. Vse pak jelanieto e neshto vzaimno. Ne stiga, che shte se buhtq da i pravq kefa s chasove v legloto, che predi tova i zvezi li da i svalqm 8)

stealthyGirl
05-27-2009, 14:20
Само не разбрах защо трябва само да се прави на недостъпна ? А ако самата тя е такава ?Е, така се казва. Изразът е такъв, иначе си права, че не е правилен в случая. :)

В темата има много мнения, с които съм съгласна. Но главното е, че жената трябва да има малко класа все пак... Не да е някаква лесна. Момчетата за нищо няма да я тачат, ако е такава. Но и недостъпните не трябва да прекаляват, защото става смешно.