PDA

View Full Version : Почистване на грим



fen4e123
04-17-2009, 19:00
Искам да ви попитам защо, когато си чистя молива от очите след това малко ме наболяват. Всмисъл правя го много внимателно и винаги после нещо ме дразни.

Undying
04-17-2009, 19:02
Зависи с какво се чистиш, зоната около очите е особено деликатна, има си специални продукти за почистване на очен грим, ако не ползваш такъв - вземи си, иначе и на мен ми е малко некомфортно като си изчистя грима от очите, ама няма как, това си е химия...

toy
04-18-2009, 07:19
ами може да са ти възпалено очите. спри малко с молива, а по нататък смени марката, да не е за 1-2 лева...почиствай си много хубаво очите, вземи си кърпички за грим.

moon_flower
04-18-2009, 07:39
Първо се увери,че си почистваш очите със специално пригоден за това продукт.Не просто някакво тоалетно мляко или нещо такова.И нека бъде на хубава марка.Просто не трябва да рискуваш в тази зона.Много е деликатна.А може и от молива да е,както казаха преди мен.На Манхатън е много хубав. :)И почистващият им лосион(не знам дали е така на бг :D ) е много хубав,пригоден специално за очите,син е на цвят. :)

fen4e123
04-18-2009, 20:45
Ами аз го чистя с това- http://www.ivis-bg.com/images/hydra%20comfort%20%20tm%20copy.jpg . Става ли? Ето това пише за него Хидратиращо тоалетно мляко Hidra Confort c Омега Серамиди. За суха и чувствителна кожа. Почиства лицето и отстранява грима с невероятна мекота, подхранва и рехидратира сухата и чувствителна кожа. А колкото до това, да спра с молива- аз слагам изключително рядко и не мисля, че е от това.