PDA

View Full Version : Секси външност



beiho
04-18-2009, 16:36
Не знам, обаче мен не ме интересува дали приятелката ми се заглежда по други момчета, облечени или голи, а тя винаги си мисли, че аз се заглежам по момичетата, което не е вярно и се трови от това.Трябва ли човек да ревнува от отоколните хора?Все пак ако половинката ни хареса някой друг, да е с него, ако го е сметнал за по-добър партньор, нали?Не изкарвам на показ тялото си пред всички, но ако искам , мога и аз, тренирам и имам хубава структура, но според мен е неетично човек да се разкарва пред всеки и да си показва жуките, това единствено пробужда сексуални желаниям нищо повече.Едва ли за да спечелиш човек за сериозна връзка това е достатъчно.Аз знам че моята се заглежда, просто я виждам, но не иска да си признае, въпреки че нямам нищо против, ех все някога и мен ще ме хване солената трецка на ревносста!Вие как правите, когато видите момче или момиче по-оголеничко, следите ли го с поглед или не ви интересува.А когато вашият човек се загледа какво правите?Оставате спокойни като мен или си мислите за глупости?

Bellatrix
04-18-2009, 16:44
Аз въпреки, че съм момиче повече заглеждам момичетата :D В смисъл, интересно ми е да се сравнявам, да ги оценявам, да им разглеждам дрехите... 8-)
А моя... моя... досега не съм го виждала да заглежда друга освен мен. Може и да го е правил, когато не съм наблизо, но не вярвам. А дори и да е така... няма лошо. Нали е с мен заради това, което съм. Обича ме. Едва ли някое широко деколте ще промени това XD.

DevilWish
04-18-2009, 17:24
Аз въпреки, че съм момиче повече заглеждам момичетата :D В смисъл, интересно ми е да се сравнявам, да ги оценявам, да им разглеждам дрехите... 8-)

И аз съм така.Но да кажа нещо - очите са ти дадени, за да гледаш.Да гледа не е престъпление.Не трябва да ставаме чак такива, да задушаваме партньорите си.Това убива връзката ;)

soul1199
04-18-2009, 17:34
ем аз заглеждам :oops: на моя му става малко гадничку :oops: е ся аз сама му каам,тоя е як и той ми казва за момичетата,ама е мн мн мн ревнив,направо :-x :(

vesSynkaa
04-18-2009, 18:11
Еми , ако е хубав в лицето и аз се заглеждам .. Та то е нормално ..
Но гаджето ми никога не се е заглеждало така .. Е , ако е минавала
някоя хубава мадама може би да я е поглеждал , но не съм забелязвала ..
Интересувах го само аз и никоя друга ..

Lyubeto
04-18-2009, 18:37
Блазе ви , моя се заглежда и после като го питам и той се изчервява , а аз започвам да ревнувам . Пък аз се заглеждам също , но той до сега не е забелязал . Общо взето обичаме се ама се заглеждаме . Нема лошо .

tuzaro
04-18-2009, 18:39
човеко притеснен съм за тебе, как може да не се заглеждаш по други :shock:

vesito13
04-18-2009, 20:22
Аз коментирам с приятеля ми , момичетата и момчетата около нас , ако нещо ми направи впечатление си го казвам :)

cinderella_gugutka
04-18-2009, 23:04
ем аз съм моми4е и по-4есто се заглеждам по разголени моми4ета отколкото мом4ета....абе гледам вси4ко наред :D

Lysit0
04-19-2009, 05:27
3аглеждаме се и двамата.Нормално е.........

kobrichka
04-19-2009, 15:19
3аглеждаме се и двамата.Нормално е.........

Да и ние сме така.
Аз лично не ревнувам съвсем нормално е да се загледаш в някое красиво момиче или момче. Нека гледка все пак има една поговорка "Очи пълни ръце празни" :D