PDA

View Full Version : Хора ... Кажете как да му откажа??? ...



magitu1
04-22-2009, 16:46
Такаам...незнам точно от къде да започна, но все тая...
Аз съм почти на 15, а гаджето ми почти на 16.Ходим вече от 5 месеца. Проблема е че още на 3 месец ме попита дали иска да спа с него и аз без да увъртам му казах Не. Той нищо не ми каза, каза ми просто Ок и толко. После даже нямаше и седмица и пак ме попита.Тогава аз супер яко се ядосах и му казах, че щом веднъж съм казала Не значи Не!!! При което се скарахме (а само да уточня, че това става по Скайп) След, което той ми прати СМС, че иска да скъсаме защото му омразнало някой път, когато моята приятелка е с нас той да разбира, че си харесвам тоя и оня- и че не било заради секса.Аз му отговорих че ние само се е*аваме за някое момче.Примерно виж тоя или оня и т.н. Аз знам, че той не е девствен(е поне 70%), но след като аз го попитах той разбира се отрече.
Та въпроса ми е как да му откажа, ако ме попита отново без да стане така, че отново да се скараме и тем подобни...

Благодаря, предварително на всички!!!

1000RR
04-22-2009, 16:54
незнам :-o

EeeBobii
04-22-2009, 16:58
Прост народ, слаба държава! :@

Да си чула репликата "не сам готова"

jghgh
04-22-2009, 17:02
Ма'ай го тоя киртак е.



Отказвай му до последно, без да се пречупваш, ей. ;) За да му угодиш не си отваряй краката, ами чакай да станеш ти готова и сама да го пожелаеш. Той ако обича, ще чака. Изтъркано, но факт.

1000RR
04-22-2009, 17:03
да се качва на следващия :grin:

DimovB
04-22-2009, 17:08
http://i223.photobucket.com/albums/dd54/Kylepotvin95/kick.gif

kofti_nick
04-22-2009, 17:09
Такаам...незнам точно от къде да започна, но все тая...
Аз съм почти на 15, а гаджето ми почти на 16.Ходим вече от 5 месеца. Проблема е че още на 3 месец ме попита дали иска да спа с него и аз без да увъртам му казах Не. Той нищо не ми каза, каза ми просто Ок и толко. После даже нямаше и седмица и пак ме попита.Тогава аз супер яко се ядосах и му казах, че щом веднъж съм казала Не значи Не!!! При което се скарахме (а само да уточня, че това става по Скайп) След, което той ми прати СМС, че иска да скасаме защото му омразнало някой път, когато моята приятелка е с нас той да разбира, че си харесвам тоя и оня.Аз му отговорих че ние само се е*аваме за някое момче.Примерно виж тоя или оня и т.н. Аз знам, че той не е девствен(е поне 70%), но след като аз го попитах той разбира се отрече.
Та въпроса ми е как да му откажа, ако ме попита отново без да стане така, че отново да се скараме и тем подобни...

Благодаря, предварително на всички!!!


Няма начин , тоя иска да ти го начука , ако пък ли не ... ще те остави

NeSumJenaTi
04-22-2009, 17:14
ами кажи му , че още не си готова . . . и след като го дразни това за другите момчета спри да го правиш пред него !

Mc_to
04-22-2009, 17:21
http://i223.photobucket.com/albums/dd54/Kylepotvin95/kick.gif

ето ти начина :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

egois74e
04-22-2009, 18:03
не ти ли е ясно че е с теб за *бането...ако пък въпреки сичко не е само зарди това би трябвало да ти влезне в положението :?

DarkKisss
04-22-2009, 18:04
Бате казвай му открито да си еббе майката и толкова ..
Не ти трябва такъв гейтак ...
Той те има за поредната бройка ... :?

04-22-2009, 18:06
Ма'ай го тоя киртак е.



Отказвай му до последно, без да се пречупваш, ей. ;) За да му угодиш не си отваряй краката, ами чакай да станеш ти готова и сама да го пожелаеш. Той ако обича, ще чака. Изтъркано, но факт.

аабсолютно :)
ако ще те къса заради тва че не му пускаш *ест, под друг предтекст* прави си сметка колко си за него.. :?

Bellatrix
04-22-2009, 18:08
Ми казваш му: Ще ти пусна, когато го заслужиш.
И просто се правиш, че още и още не го е заслужил, каквото ще да прави.

Rofl4e
04-22-2009, 18:19
Казваш не и точка ти ще прецениш кога .. ;) а ако те зареже за това че не искаш да спиш с него ясно ек олко е държал на теб

missionimpossible
04-22-2009, 18:23
Бий му шута,няма какво да се ослушваш повече :booooomb:

jambo_bs
04-22-2009, 18:27
Казваш не и точка ти ще прецениш кога .. ;) а ако те зареже за това че не искаш да спиш с него ясно ек олко е държал на теб

Голяма експертка се изкара :D

Rofl4e
04-22-2009, 18:30
Казваш не и точка ти ще прецениш кога .. ;) а ако те зареже за това че не искаш да спиш с него ясно ек олко е държал на теб

Голяма експертка се изкара :D
разбира са! :lol:

ukrotitelkataaa
04-22-2009, 18:37
Ами кажи му най-учтиво и спокойна, че не си готова за това. А ако пак започне да ти досажда с това го зарежи. Очевидно, е че е с теб повече за секс. Все пак това да му откажеш веднъж и да те пита пак след една седмица.... :?

magitu1
04-22-2009, 18:38
Бий му шута,няма какво да се ослушваш повече :booooomb:

Проблем!!! Страшно много държа на него...много пъти са ми минавали такива мисли през главата, но факт е че не мога да му кажа "До тук сме". Защо и аз не знам...просто не мога :( :( :(

egois74e
04-22-2009, 18:42
а той държи ли на теб? мисля не..поне от това което сама казваш...тогава какъв е смисълът ако само ти държиш на него... не е взаимно... няма начин ...събери сили и го заеби! не те заслужава...а ако смяташ да ме убеждаваш че и той държи на теб но простоо тва-онва... не става... намери начин ..речението е да го зарежиш ако смяташ че не си готова :-)

yahhooo
04-22-2009, 18:44
"пич не съм готова, за тва или късаме или ще чакаш!!!"

t1n4e7o
04-23-2009, 08:55
а той държи ли на теб? мисля не..поне от това което сама казваш...тогава какъв е смисълът ако само ти държиш на него... не е взаимно... няма начин ...събери сили и го заеби! не те заслужава...а ако смяташ да ме убеждаваш че и той държи на теб но простоо тва-онва... не става... намери начин ..речението е да го зарежиш ако смяташ че не си готова :-)

И аз мисля по същия начин.. Та вие и двамата сте на 15.. УЖС. ЩЕ си провалиш първия път с някакъв си келеш ли :lol: Ако искаш да си останеш с него, кажи му че не искаш да го правите и точка. Ако му отърва - добре, а ако не - да си хваща пътя. Пък и мисля, че е с теб само защото иска да си забоде морковчето в някоя хралупка :lol: , без значение каква и ти си му се сторила лесна, ама не му се връзвай . :)

plmn
04-23-2009, 10:43
по скайп

Hilary_
04-23-2009, 11:18
Пффф ебати смс-а... ако е толкова дребнав защо изобщо си още с него... :? Ми няма как по друг начин да му откажеш освен едно чисто и просто ... НЕ!!!! :? А ако не му харесва...има много други... да си търси... :?

literbebe
04-23-2009, 11:24
ами като не му изнася разкарай го,още по-горе казаха то4ната реплика "не ъм готова",ако не му харесва и продължава да те насилва просто няма за какво да си с него,все пак секса трябва дадоставя удоволствие и на дваматапартньори,а не да е изто4ник на напрежение

ninjadorf
04-23-2009, 12:03
тъпо е да казвате.. че е с нея за е**нето.. щот ходят вече 5 месеца.. ако не е девствен.. и тя е няква яка.. нормално е да му се иска.. това че няма акъл си е друг въпрос.. очевидно му пука за нея..а отговора ти е лесен.. казваш му че не се гитова и толкоз.. все някога сама ще си го поискаш..ама не се насилвай няя смисал 8-)

moon_flower
04-23-2009, 12:04
Най-добре като те пита следващия път направо му кажи,че не ти се занимава с него и го отрежи.В крайна сметка е ясно,че е с теб само заради едното ебане.Няма смисъл да си губиш времето с такива.

Bamb0la
04-23-2009, 13:59
Този твоя фр е мн нетърпелив и груб..съжалявам че го казвам :(

mimsssssss
04-23-2009, 14:17
не ти ли е ясно че е с теб за *бането...ако пък въпреки сичко не е само зарди това би трябвало да ти влезне в положението :?
+1

bebeT0091
04-23-2009, 14:30
Такаам...незнам точно от къде да започна, но все тая...
Аз съм почти на 15, а гаджето ми почти на 16.Ходим вече от 5 месеца. Проблема е че още на 3 месец ме попита дали иска да спа с него и аз без да увъртам му казах Не. Той нищо не ми каза, каза ми просто Ок и толко. После даже нямаше и седмица и пак ме попита.Тогава аз супер яко се ядосах и му казах, че щом веднъж съм казала Не значи Не!!! При което се скарахме (а само да уточня, че това става по Скайп) След, което той ми прати СМС, че иска да скъсаме защото му омразнало някой път, когато моята приятелка е с нас той да разбира, че си харесвам тоя и оня- и че не било заради секса.Аз му отговорих че ние само се е*аваме за някое момче.Примерно виж тоя или оня и т.н. Аз знам, че той не е девствен(е поне 70%), но след като аз го попитах той разбира се отрече.
Та въпроса ми е как да му откажа, ако ме попита отново без да стане така, че отново да се скараме и тем подобни...

Благодаря, предварително на всички!!!
Просто му кажи,че не си готова не се чувстваш сигурна а ако тръгни да ти оварта и да се сърди го режеш пределно ясно е че е е момчето което искаш.А може и да те разбере ако държи на теб ест ако ли не в краен случай скасай с него ,не го прави за едното ебане само за да му угодиш -направи го само зарад себе си .

JenataNaShefa
04-23-2009, 23:10
Бий му шута,няма какво да се ослушваш повече :booooomb:

Проблем!!! Страшно много държа на него...много пъти са ми минавали такива мисли през главата, но факт е че не мога да му кажа "До тук сме". Защо и аз не знам...просто не мога :( :( :(

Ами ще ти се наложи, защото на него не му дреме дали държиш на него или не ! Живота продължава... като те гледам на колко си години, мога да ти кажа, че няма да ти е първия и със сигурност няма да е последния и единствен

heroine
04-24-2009, 08:08
http://i223.photobucket.com/albums/dd54/Kylepotvin95/kick.gif
8-)

anunu
04-24-2009, 16:48
Priqtelq ti e tolkova tap ,maloymen ,glypav ,daje bix kazala ,che e dete oshte..kak moje da te pita po skype dali iskate da pravite sex....oooo boje...nqma kakvo drygo da komentiram.... :x

ThePowerOfLove
04-24-2009, 17:22
Не прави неща, които ти самата не желаеш...

poburkana
04-24-2009, 17:31
аз мисля, че 5 месеца с тебе не е само за секса, просто му се иска, обясни мур че ще трябва да почакар но пък когато дойде момента ще си струва :}[size=18]

sladur4eto151
04-25-2009, 12:15
Никой не може да ти каже как.Ти сама ще разбереш.Просто бъди тактична.

Schneeflocke
04-25-2009, 14:07
Чета темата и се питам...защо все момчето трябва да се съобрази? Не може ли тя да му влезе в положението и да му пусне? Колкото до авторката: Мога да ти напиша реч. Или, още по-добре, да дойда да му откажа вместо теб. След 5 месеца още не знаеш как да разговряш с него....цццц

AnzaRe
04-25-2009, 15:53
Ако те обичаше истински нямаше:
1-Като си му казала не,той да те разбере и да чака ти да му кажеш.
2-Нямаше да те пита един и същ въпрос 12 пъти в месеца.
3-И ако те обичаше истински нямаше да ти праща смс че късате щото не си му пуснала.Това значи че той само това е чакал,да му пуснеш и после да скъсате и да си фаща ново гадже и да прави същото както с теб да те пита 10 пъти на ден дали ще го правете или не! :?
:)

t1n4e7o
04-25-2009, 17:17
Глупости... Мислите ли че той след като е на 15 има тооолкова голям сексуален опит? :lol: Смешно е! Естествено че е с нея заради едното ебане... Едно 15 годишно и при това девствено момче(почти съм сигурна, че е такъв) не може да е с момиче и да говори за секс и за сериозна връзка... Той мисли с оная си работа, ако иска и 1 година ще чака... Да не мислите че му пука! Просто иска по- бързо да я забърше и да се похвали в училище че я е наебал ..., та те са на 15... И аз съм минала през тази възраст и им знам акъла какъв е на момичетата и най- вече на момчетата...

golqmumnik
04-25-2009, 17:45
Изчакай да станеш поне на 25,за да станеш готова след като с махнат бръмбарите от невръстната ти тийнейджърска главица :(

pLqmi92
04-25-2009, 18:24
Мила,ако съм на твое място няма да се замисля и ще се разделя с него..Верно,от 5 месеца сте заедно,обаче ми се струва,че е с теб само заради секса :? ..

marin4itu
04-25-2009, 20:27
Аз знам, че той не е девствен(е поне 70%), но след като аз го попитах той разбира се отрече.

За 5 месеца ти не знаеш дали има сексуален живот? Че каква връзка е това? Вие изобщо разговаряте ли, споделяте ли си?

sexyyyy93
04-25-2009, 20:48
1-во връзката ви е адски детска и повърхностна!Защото той къса с теб с смс,иска ти по 100 пъти,въпреки твоя отказ и просто нито ти го познаваш както трябва,нито той теб!Поне за мен това не е истинска връзка!2-ро той е голям ревнивец и едоист,защото "бил късал с теб,заради заглеждането ти по други" и защото не ти влиза в положението!За мен решението е да му откажеш отново,като му кажеш НЕ в очите и ако той случайно държи на теб (за което съм почти сигурна,че не е така) ще те чака!и не се тормози!Той е един от многото!След него ще има още и няма смисъл да превиш нещо,което не искаш!И много успехчета! :-) :)

mimsitu
04-25-2009, 21:37
еми ако те обича .. ще те разбере :)

dragonfly92
04-25-2009, 22:19
Мила,ако съм на твое място няма да се замисля и ще се разделя с него..Верно,от 5 месеца сте заедно,обаче ми се струва,че е с теб само заради секса :? .. и на мен така ми изглежда :?

Magic_Girl
05-01-2009, 20:17
Ako dostatu4no durji na teb 6te yvaji re6enieto ti i 6te te iz4aka, dokato si gotova. Ako ne iska go reji i tva e. Ne se zanimavai s nego.