PDA

View Full Version : Секс след менструация?



poznai_de
04-28-2009, 19:50
Такаа,заради скъсан кондом пробвахме без..и въпросът ми е,тъй като от толкова четене на противоречиви мнения се обърках:Д,малка или голяма е вероятността за гаф когато секса е около 1-2 дена след менструацията?
няма отбелязано свършване:Д

HichNeMiPuka
04-28-2009, 19:55
винаги си има риск
по-голям е след менструация

Rofl4e
04-28-2009, 20:06
винаги си има риск
по-голям е след менструация

ти норомална ли си?!?!?!?! НАЙ ГОЛЯМАЕ ВЕРОЯТНОСТА ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ Г/Д 15 ДЕН СЛЕД НАЧАЛОТО НА МЕНСТРУАЦИЯТА(ОВУЛАЦИЯТА--- ЯЙЦЕКЛЕТКИТЕ СА НАЙ ГОДНИ ЗА ОПЛОЖДАНЕ ТОГАВА), СЛЕД И ПРЕДИ ЦИКЪЛ (ГОВОРИМ В ПЕРИОД НА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 4 ДНИ) ВЕРОЯНОСТА Е ПОВЕЧЕ ОТ МАЛКА.. ТАКА ЧЕ НЕ СЕ СТРЕСИРАИ!

JenataNaShefa
04-28-2009, 20:23
винаги си има риск
по-голям е след менструация

ти норомална ли си?!?!?!?! НАЙ ГОЛЯМАЕ ВЕРОЯТНОСТА ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ Г/Д 15 ДЕН СЛЕД НАЧАЛОТО НА МЕНСТРУАЦИЯТА(ОВУЛАЦИЯТА--- ЯЙЦЕКЛЕТКИТЕ СА НАЙ ГОДНИ ЗА ОПЛОЖДАНЕ ТОГАВА), СЛЕД И ПРЕДИ ЦИКЪЛ (ГОВОРИМ В ПЕРИОД НА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 4 ДНИ) ВЕРОЯНОСТА Е ПОВЕЧЕ ОТ МАЛКА.. ТАКА ЧЕ НЕ СЕ СТРЕСИРАИ!

Като изключим, че "викаш" си права, но все пак има известен риск !

djuki
04-28-2009, 20:31
Има много малък шанс , но мисля че няма какво да се притесняваш.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-29-2009, 00:58
винаги има шанс но точно след менструация шанса не е толкова голям... най голям шанс от гафове е около овулацията която мисля че знаеш кога настъпва :)

hahavteen
04-29-2009, 06:33
А на някой да му дойде на ум че сперматозоидите живеят няколко дни? Я да направим сметка: 7 дена менструация + 2 дена след като й е свършило + 4 дена живот за сперматозоидите = 13-ти ден от цикъла. Дали не е рисковано а?

poznai_de
04-29-2009, 10:08
всъщност,менструацията ми е 5 дена.а и сперматозоидите не живеят ли до 72 часа,тоест 3 дена

Jozy
04-29-2009, 11:55
всъщност,менструацията ми е 5 дена.а и сперматозоидите не живеят ли до 72 часа,тоест 3 дена

Така е, но половината от тях умират преди "финала"... :-D По принцип след менструация е по -трудно да се забренее, тъй че споко.

hahavteen
04-29-2009, 12:46
Всъщност някои сперматозоиди живеят и до 7 дена (кремчето го беше чела някъде и го беше казала тук). Всичко е възможно. За най-безопасни се водят по принцип дните преди да ти дойде (2-3).

pLqmi92
05-02-2009, 11:40
Ми,през този период рискът е минимален..но все пак...има съвсем малък процент :-o

evil_lady_in_black
05-02-2009, 12:15
Аз толкова много пъти съм правила секс без презерватив след менструация и даже е имало случаи момчето да свърпи в мен и пак не съм забременявала .... ;)

hamacs463
05-02-2009, 21:34
Има много малък шанс , но мисля че няма какво да се притесняваш

bebeT0091
05-03-2009, 19:36
Такаа,заради скъсан кондом пробвахме без..и въпросът ми е,тъй като от толкова четене на противоречиви мнения се обърках:Д,малка или голяма е вероятността за гаф когато секса е около 1-2 дена след менструацията?
няма отбелязано свършване:Д
Обвазовай се преди да правиш каквото и да е.Няма как да си бременна ако не е свършил в теб!!!! И още по малко след като ти е свършило ,защото няма как да си в уволация, сега ще питаш какво е уволация сигурно- това ще уставя за теб ако си учила биология ще знаеш

Blo0dSuGaR
05-03-2009, 20:05
Такаа,заради скъсан кондом пробвахме без..и въпросът ми е,тъй като от толкова четене на противоречиви мнения се обърках:Д,малка или голяма е вероятността за гаф когато секса е около 1-2 дена след менструацията?
няма отбелязано свършване:Д
Обвазовай се преди да правиш каквото и да е.Няма как да си бременна ако не е свършил в теб!!!! И още по малко след като ти е свършило ,защото няма как да си в уволация, сега ще питаш какво е уволация сигурно- това ще уставя за теб ако си учила биология ще знаеш
А ти,ако беше учила български,щеше да знаеш,че се пише ОвУлация.
Има риск да забременее,дори той да не е свършил в нея,защото преди изпразването се отделят малки количества сперматозоиди.
П.П Не се пише Уставя ,ами се пише Оставя!

BeeRy
05-03-2009, 21:47
:-x :-x :-x :-x