PDA

View Full Version : Добри марки хранителни добавки за натрупване на килограми..



lusyfen
05-02-2009, 18:53
:) Твърде слаба съм..чух,че хранителните добавки вършели работа някой да препоръча няква хубава марка и от къде евентуално мога да си взема и как от Варна съм.. :(

MP
05-02-2009, 18:58
Ядене яж,ядене...

lusyfen
05-02-2009, 19:18
Ям нормално,но няма резултат нямам заболявания

tuzaro
05-02-2009, 19:30
наясно ли си кви пари са, щото не са изобщо евтини. Пиши в гугъл да видиш за ква цифра се говори.

tochica
05-02-2009, 19:37
Ядене яж,ядене...

а така
човекът е прав
яж ядене

lusyfen
05-02-2009, 19:46
знам,че не са мн евтини,но имам възможност :oops:

tuzaro
05-02-2009, 19:50
щом имаш възможност иди в специализиран магазин или фитнес да ти обяснят как се взимат и колко време или разгледай форуми http://www.bb-team.org/ тоя сайт е хубав, ама е хубаво като взимаш добавки да ходиш и на фитнес, да ти се стегне тялото.

Bianca
05-02-2009, 20:08
Пий бирена мая.

FancyGirl
05-02-2009, 22:40
Nutrim http://www.nutrim.bg/bg/
протеини... но внимавай как ги взимаш !

Darkkiss
05-02-2009, 22:49
яж поници
пици
дюнери
сандвичи
квото още там

B2BFW
05-03-2009, 11:52
Първо трябва да решиш да ли искаш да тренираш в фитнеса защото ако зимаш само добавки ще качваш кг но не в мусколите :) а др места 8-)
Отиваш в магазин за хр. доб. и казваш,че искаш да качиш кг и готово 8-) Ще предложат Gainer със сигурност и може да те питат да ли тренираш.За препоръчване да земеш добавки на Американска фирма( БГ фирма не!! ) Попитай ги как да консумираш гейнера и ако може да ти обеснат какво да ядеж. (диетка 8-) )

За фитнеса: 3 тренировки през седмицата - Понеделник,Сряда и Петък.
Мисля,че тренировка включваща крака,гърди и корем ще е добре :)
За точно какви упражнения ще попиташ някой в фитнеса :)

lusyfen
05-05-2009, 16:35
Благодаря за съветитена всички ..Да изкам да тренирам разбира се..а някой да каже магазини във Варна... :) :)

MP
05-05-2009, 16:38
Добавките са нищо без истинското ядене,точно за това са добавки.То е 90% от постиженията.

tuzaro
05-05-2009, 16:39
Благодаря за съветитена всички ..Да изкам да тренирам разбира се..а някой да каже магазини във Варна... :) :)значи първо иди в някой фитнес, да ти направят програма за тренировки и те ще ти кажат какво да взимаш и по колко. Във почти всички фитнеси се продават и добавки.

Isabelle
05-05-2009, 16:59
Благодаря за съветитена всички ..Да изкам да тренирам разбира се..а някой да каже магазини във Варна... :) :)значи първо иди в някой фитнес, да ти направят програма за тренировки и те ще ти кажат какво да взимаш и по колко. Във почти всички фитнеси се продават и добавки.
То и аз искам да напълнея какво ли не пробвах, и на фитнес ходих но след първия път не отидох вече всички ме зяпаха въпреки че залата беше много голяма нямаше слаби колкото мен беше ми супер кофти.. слагаше ми на най- ниски степени всичко направи ми програма ама то аз едвам издържах..

tuzaro
05-05-2009, 17:10
Благодаря за съветитена всички ..Да изкам да тренирам разбира се..а някой да каже магазини във Варна... :) :)значи първо иди в някой фитнес, да ти направят програма за тренировки и те ще ти кажат какво да взимаш и по колко. Във почти всички фитнеси се продават и добавки.
То и аз искам да напълнея какво ли не пробвах, и на фитнес ходих но след първия път не отидох вече всички ме зяпаха въпреки че залата беше много голяма нямаше слаби колкото мен беше ми супер кофти.. слагаше ми на най- ниски степени всичко направи ми програма ама то аз едвам издържах.. аз първия път като бях на фитнес щях да се убия с лоста на лежанката, само него едвам вдигнах... няма нищо срамно всеки в началото е така, пък и кво като те гледат, няма да ти пука, или ходи в някоя по-малка зала с някой познат, да ти е по комфортно.

NasiO_BG
05-05-2009, 17:29
Кво ти пука,че дигаш с малко кила.Първо дигай 1 месец чисто без хранителни добавки и си прави упражненията правилно яж поне по 5-6пъти на ден смисъл 3-4 основни ядения останалите нещо по-леко (по-малко),1 час горе-долу след тренировка прави едно основно.След 1 месец си земи протеин и ако искаш ефект да не е български (особено на Nutrin) и някакви амино киселини. :)