PDA

View Full Version : Връзка от разстояние



hamacs463
05-02-2009, 21:32
Здравейте, може би има мн такива теми,но аз не открих :( Та исках да попитам според вас може ли да има връзка от разстояние :) Смисъл виждат се,но не могат да са непрекъснато заедно (Обичат се много и интересно но никои не изневерява :-o )

plmn
05-02-2009, 21:37
не

alizi
05-02-2009, 22:18
не

Sharpay
05-02-2009, 22:18
еми не ама да.. С приятеля ми поддържаме такава връзка от година и почти 4 месеца.Виждаме се всеки петък, събота и неделя и ваканциите. Не е важно на колко км сте - понякога действат подсилващо на връзката.

plmn
05-02-2009, 22:23
еми не ама да.. С приятеля ми поддържаме такава връзка от година и почти 4 месеца.Виждаме се всеки петък, събота и неделя и ваканциите. Не е важно на колко км сте - понякога действат подсилващо на връзката.

няма да е за дълго 8-)

TheEndless
05-02-2009, 22:59
Ние с приятеля ми повече от година и половина поддържахме връзка от 350 километра само чрез телефон, компютър и други такива средства, като се виждахме средно през 3 месеца по няколко дни.
Сега вече от почти година си живеем заедно и ни е супер.
Не е невъзможно :smt057 , просто повечето хора са мърцеливи и си го спестяват, търсейки нещо лесно.

Seducti0n
05-02-2009, 23:12
:) Виж сега всичко опира до характер и до интереси.
Каквото и да си говорим подобни връзки са далеч по-трудни за поддържане, необходими са десетки повече компромиси, разбиране, доверие и т.н. и т.н.
Колкото и да се обичате ще дойде един момент, в който просто ще ти писне от всичките тези километри и колкото и да не ти се вярва ще поискаш нещо по-лесничко-разбирай момче от твоят град.

Rofl4e
05-03-2009, 07:38
може... за не повече от година ии ще започне да ви писва .. (освен ако един от двамата не отиди при другия).. => не може да има сериозна връзка.. :o само ей така да разправяш че си имаш приятел.. незнам ти си реши но една такава връзка е много тормоз и убистване нервиране.. и то за нищо

Vilencety
05-03-2009, 07:51
Може да има такава връзка :) с моя приятел през седмицата сме разделени на 34 километра разстояние и се виждаме всеки Петък Събота и Неделя в продължение на 4 месеца :-) :wink: :smt007

miss_kiss181
05-03-2009, 08:09
estestveno 4e moje da su6testvuva stiga da se obi4ate i da si vqrvate ako ne6tata sa seriozni a ne sa za 2 mes. 6te se polu4i :)

Punisherrr
05-03-2009, 08:16
Може и имам такава връзка от 2 години ;) Никой не мисли за изневери и тем подобни shits. Така,че...въпроса няма две мнения ;) факт е!

wateran
05-03-2009, 09:01
еми не ама да.. С приятеля ми поддържаме такава връзка от година и почти 4 месеца.Виждаме се всеки петък, събота и неделя и ваканциите. Не е важно на колко км сте - понякога действат подсилващо на връзката.

няма да е за дълго 8-)

Е стига дее.... :o :o :o кви са тез уверени прогнози за щастието на други хора?! :shock: :o ... или колкото да кажеш нещо?... :-x 8) :-x

lLady_MooN_RaiN
05-03-2009, 10:32
Трудно е. Аз имах такава връзка 2 години и издържахме, дори сега живеем заедно. Определено не е за всеки.

vellvet
05-03-2009, 10:43
Възможно е :grin:

cekobaritona
05-03-2009, 10:48
Според мен,няма да трае много тази връзка.

CfEtii
05-03-2009, 11:23
Аз имах подобна връзка...То разстоянието беше 30 км де,но определено оказва влияние(поне при мен).
Аз си мислех,че ми изневерява(само щото ме дразни с някфи реплики амаа..)
А и ако сте по-малки..ваще примерно няма да те пуснат да сте на купон заедно,или да има нещо в твоя или неговия град и да няма как да сте заедно..
И поради тези и много други причини,се разделихме..
Но незнам,при вас може да се получи :)

Shia
05-03-2009, 11:28
Не бих могла да понеса подобна връзка
В момента съм в такава и вече последствията се казват думата.

plmn
05-03-2009, 15:32
еми не ама да.. С приятеля ми поддържаме такава връзка от година и почти 4 месеца.Виждаме се всеки петък, събота и неделя и ваканциите. Не е важно на колко км сте - понякога действат подсилващо на връзката.

няма да е за дълго 8-)

Е стига дее.... :o :o :o кви са тез уверени прогнози за щастието на други хора?! :shock: :o ... или колкото да кажеш нещо?... :-x 8) :-x

1вото

Punisherrr
05-03-2009, 18:22
Може и имам такава връзка от 2 години ;) Никой не мисли за изневери и тем подобни shits. Така,че...въпроса няма две мнения ;) факт е!

Хахахахаха ама разбира се.То кое реално момче би се фанало с тебе :razz:
Докрая на живота ти само такиви връзки ти предстоят с тоя акъл :razz:
Как е виртуалния секс :razz:

Ей мазньо!
В едно съм убедена ... Моята връзка е хиляда пъти по-стойностна от всичките ти заедно. :)
С мен,което момче трябва си се е хванало вече.Ти недей се тревожи.

И не,че ти дължа обяснение,но връзката ми е съвсем реална,това че момчето живее далеч не значи,че не го виждам,глупако.
Виртуален секс не правя. Но мерси,че питаш.. иначе нещата са супер. ;)

( Ти ми говориш за акъл ??? ... ХА-ХА... )

bebeT0091
05-03-2009, 19:04
Здравейте, може би има мн такива теми,но аз не открих :( Та исках да попитам според вас може ли да има връзка от разстояние :) Смисъл виждат се,но не могат да са непрекъснато заедно (Обичат се много и интересно но никои не изневерява :-o )
Връска от растояние е най-голямата глупости и в повечето случай за 3-4 месеца и всичко утива на вятъра .

Punisherrr
05-03-2009, 19:05
Здравейте, може би има мн такива теми,но аз не открих :( Та исках да попитам според вас може ли да има връзка от разстояние :) Смисъл виждат се,но не могат да са непрекъснато заедно (Обичат се много и интересно но никои не изневерява :-o )
Връска от растояние е най-голямата глупости и в повечето случай за 3-4 месеца и всичко утива на вятъра .

Абе за връзките не знам ама на тебе правописа ти е УтишЪл на вятъра май.

hamacs463
05-03-2009, 19:55
''Връска от растояние е най-голямата глупости и в повечето случай за 3-4 месеца и всичко утива на вятъра . '' Aбе незнам,но на теб не само правописа ти е отишъл на вятъра,но и мн други работи като гледам начина ти на изразяване.Но както се казва всеки си има право на мнение :):)

Nail
05-03-2009, 20:10
Възможна е,разбира се, стига и двамата да са готови на компромиси.
Иначе си е трудно - няма как да се отрече....

wersa4e
05-04-2009, 08:48
Здравейте, може би има мн такива теми,но аз не открих :( Та исках да попитам според вас може ли да има връзка от разстояние :) Смисъл виждат се,но не могат да са непрекъснато заедно (Обичат се много и интересно но никои не изневерява :-o ) забрави невъзможно е при такива условия, освен ако не искаш да изпитваш постоянната липса и голямата болка от това. НЕДЕЙ 8)

Punisherrr
05-04-2009, 09:22
Ей мазньо!

Мазньо? Няма човек на света на който да се мазня...пък камоли на тебе!


В едно съм убедена ... Моята връзка е хиляда пъти по-стойсностна от всичките ти заедно

Aма естествено,че една виртуална връзка е по СТОЙСНОСТНА от хилядите ми реални :lol:
Toчно ти забележки за правопис недей да правиш!


С мен,което момче трябва си се е хванало вече.Ти недей се тревожи

Горкия.Да не е наркоман? Или може би си пиива така повечко и тогава му се струваш хубава...


И не,че ти дължа обяснение,но връзката ми е съвсем реална,това че момчето живее далеч не значи,че не го виждам,глупако.

Е аз не съм казал че е измислена.Казвам че е виртуална.Неможете да се целувате,да се гушкате и тем подобни...много ли е кофти така :?



Виртуален секс не правя. Но мерси,че питаш.. иначе нещата са супер.

Радвам се за тебе.Само че съжалявам горкото момче...


( Ти ми говориш за акъл ??? ... ХА-ХА... )

Тест за интелигентност ли искаш да си правим?

Абе какво мислиш,че постигаш като ми говориш тия неща?

Какво като ми показваш,че ме смяташ за : грозна,задръстена и не знам още ква, понеже не се чукам с такива келеши като теб и понеже се е случило така,че с момчето с което съм живеем далеч един от друг и ДА - гадно е. (Всъщност беше гадно ;) сега сме на 30 минути един от друг така,че - НЕ,не ми е гадно 8-) )

Обаче въпреки всичко аз имам много повече от теб в това отношение. ;)
Тва,че твоите курви (както сам каза > ''ходят с дрехи,струващи повече от кочината,в която живея'' мен изобщо не ме трогва драги 8-)
Чувствам се идеално,имам всичко от което имам нужда и си правя кефа точно така, както ми харесва и с който ми харесва :)

аууу с тест за интелигенстност ше си мериме АКЪЛА ....с един фешОн при това 8-) Аз нали виждам колко ти е акъла бе смешка :D

(А ...и си МАЗНЬО ,не защото се мазниш на някой,а просто защото приличаш на мазен педал :) )

Henn
05-04-2009, 09:39
/\ pwned :lol: :lol: :lol:

И може да има такава връзка, но накрая някой ще трябва да смени мястото си на живот... и май ще съм аз в моя случай...

LuCiFersAngeL
05-04-2009, 09:52
По принцип е възможно, въпреки че при мен не се получи амаа.... успех! :-)

suitable
05-04-2009, 11:16
Както казаха някои: "не е за всеки"..така, че ако сте тийнейджър, интересуващ се само от секс и целувки - не е точно за вас.. ; )

В момента се намирам в подобна връзка.. Наистина е трудно, особено тогава, когато наистина се харесвате или обичате.. Само като се замисля, че липсвам в много от миговете, прекарани от нея напоследък и ми се свива корема.. Може да се каже, че съм на същия принцип, както при една нормална връзка - доверие трябва да има - иначе нищо няма да се получи.. Опитвам се да не мисля негативно и всичко е чудно.. поне до колкото може да е.. И все пак подобни връзки не са за предпочитане..

Sebastianek
05-04-2009, 12:06
виж как знаеш къде да пуснеш темата :D тази връзка е от типа "връзка=секс" нали?

hamacs463
05-04-2009, 12:54
Вижте нека не се заяждаме, не ви познавам и двамата,че да си правя извод кой какъв. Пуснах темата,за да видя какво мислят хората по принцип за такива или подобни връзки.

Sebastianek относно въпроса ти и компетентното ти мнение ''виж как знаеш къде да пуснеш темата :D тази връзка е от типа "връзка=секс" нали?'' темата я пуснах тук,защото е най-четения раздел.Да има секс, но това не означава,че тази връзка или много други такива са на основание секс.

haritov
05-04-2009, 13:17
зависи от хората най-вече и колко са сериозни и колко добре ги познавате в нета може да се влюбиш адски бързо но трябва и да опознаеш човека срещу теб риска си е ваш но си помислете какво може да случи ако се опитате и ако не се опитате аз имам фр на 500 километра от мен и имам голямо доверие

dragonfly92
05-04-2009, 15:49
за мен си е напълно възможно , аз имам такава връзка виждаме се петък и събота и през ваканциите и сме напълно щастливи :) не е лесно и постоянно се налага да пътуваш,но ако наистина се обичате няма да ви попречи :) а на тези , които казаха че е "невъзможно" и "няма да продължи дълго" мога само да кажа че явно не знаят какво е любов...жалко за тях.