PDA

View Full Version : сексът - задължение или удоволствие



fuckofff
05-07-2009, 07:00
здравеите.Аз съм на 17 години.Харесвам момче на 22.Преди малко повече от година излизах с него но след няколко срещи се стигна и до момента в който той поиска да спим.Аз не се чувсвах готова но не му казах и така нищо не стана.само се разделихме защото сметна че съм малка.Сега отново излизаме но уж само като приятели.Струва ми се че ще прерасне ж нещо повече отново.В момента съм готова да спя с него.познавам го много добре и знам че не е от момчетата които търсят само секс.въпросът ми е смятате ли че ще постъпя правилно или да изчакам известно време? дали да си легна с него след няколко срещи и ако не след колко тогава?знам че ще има отговори от рода на ако държи на теб ще изчака.аз съм готова.смятате ли че е нормално момчетата на по 22-3-4 след няколко срещи да искат секс?защото според мен е нормално.Благодаря предварително.

Грешен раздел
krem4et0

TheBeliever
05-07-2009, 07:04
Казваш, че не бил само за секса, а в същото време сте се разделили, защото си му отказала да спиш с него. Да виждаш противоречието тук?
Според мен просто иска да те мине.

curka87
05-07-2009, 07:21
Според мен също иска само да те мине. И може би според теб е банално, но ако наистина не е от "тези момчета", тогава нека да изчака. Ако бях аз щях да изчакам малко и така да проверя....веднага ще си проличи. Но ти си знаеш най-добре.

mahoni
05-07-2009, 07:28
Той ако иска ще чака, изчакай ти да се почувстваш готова и напълно сигурна.Това е от тебе зависи.

NeZaPoznat
05-07-2009, 07:36
Аз съм на 20 и според мен е притеснително ако НЕ си поиска секс. А се чудя на разсъжденията - ако държи на теб ще изчака. Ами откъде да е сигурен че ако изчака няма да се появи някой друг и да го зарежеш т.е. да си остане само с чакането. Ако ще чака - поне да опуне някоя друга а то да караш на самозадоволяване не е много добре.
Чудя се и на фразата - иска да те мине - ами иска защото ставаш. Ако не ставаш няма да иска. По добре ли ще ти е ако не ставаш и момчетата не те искат ??!! НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ !! А като разберете вече сте бременни в кухнята :D

Твоя воля

TheBeliever
05-07-2009, 07:41
Аз съм на 20 и според мен е притеснително ако НЕ си поиска секс. А се чудя на разсъжденията - ако държи на теб ще изчака. Ами откъде да е сигурен че ако изчака няма да се появи някой друг и да го зарежеш т.е. да си остане само с чакането. Ако ще чака - поне да опуне някоя друга а то да караш на самозадоволяване не е много добре.
Чудя се и на фразата - иска да те мине - ами иска защото ставаш. Ако не ставаш няма да иска. По добре ли ще ти е ако не ставаш и момчетата не те искат ??!! НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ !! А като разберете вече сте бременни в кухнята :D

Твоя воля

Точно така разсъждават 20+ годишните разгонени индивиди. Нормално е да поиска секс от момиче, с което има връзка, но не е нормално да поиска връзка, само заради секса (изключение е секса за една нощ). Това имаме предвид с "иска да те мине".
Но от темата на авторката съдя, че тя иска връзка с него, а той иска само секс.

Aicken
05-07-2009, 07:52
щом си готова - праскай се , а дали е само за да те мине или за нещо повече ще разбереш след това :-o

fuckofff
05-07-2009, 08:16
не ме разбрахте явно.исках да кажа че добре познавам момчето.знам че не иска само секс.но според мен е нормално момче на тези години след няколко срещи да си поиска.аз се чувствам готова.исках да чуя вашето мнение.дали според жас е нормално.NeZaPoznat явно мненията ни савпадат.

Aicken
05-07-2009, 08:27
първо ще има така


http://images.craveonline.com/article_imgs/Image/bed_top.jpg


после така


http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1527/PreviewComp/SuperStock_1527R-1112062.jpg

moneycomeme
05-07-2009, 08:30
...щом мислиш,значи не си готова,тогава когато си готова е истински спонтаннно и изобщо не ти минава през главата нищо друго освен че го желаеш...остави се на чувствата си,а не на мислите... :)

AnzaRe
05-07-2009, 08:40
Каква е разликата между 22-23-24-25 годишни като и 14-15-16-17 годишни могат да постъпят както тези които са на 22 и нагоре.
Според мен няма никакво разграничаване между това да ли си на 15 или 20 и на по-малките възрасти искат на 2рата среща да правят секс тогава как ще го обясниш това,че не е нормално ли? :?
BTW-> Който за каквото си мисли!!!

Hilary_
05-07-2009, 10:41
Въпрос на гледна точка дали е нормално или не... 8) Амм само ти знаеш дали искаш или не... тук никой не може да ти каже да прави го или не... не го познаваме... :wink: Прецени сама за да не съжаляваш после... 8)

myNameIsImmortal
05-07-2009, 10:54
омг.. готова си колкото е готова една сурова пържола на скарата за 2 минути..
Ако беше готова и го искаше нито щеше да се двуумиш, нито щеше да питаш след колко срещи..
Това идва от самосебеси.. А не да си пишеш в едно тефтерче:
1ва среща - Прегръдка
2ра среща - 1 лека целувка
3та среща - език до гърлото
4та среща - адски яко натискане
5та среща - секс без спирка..

:?

tochica
05-07-2009, 11:40
не бих спала с някой, който ми е бил шута

ThePowerOfLove
05-07-2009, 11:48
Мислиш ли, че ние знаем по-добре от теб дали си готова или не? Дали трябва да го направиш или не трябва? Добре, казваш, че си готова, но май се колебаеш?

kobrichka
05-07-2009, 11:55
Сама трябва да си прецениш, какво да правиш. Казваш, че го познаваш и че той не е с теб само заради секса, също казваш, че се чувстваш готова...тогава аз не виждам проблем. Но според мен явно нещата не са така както казваш, ако наистина се чувстваше готова и ако наистина този човек го познаваше и беше сигурна в това, че той не е само заради секса с теб...не смяташ ли, че нямаше да задаваш такъв въпрос ?! :)
А за това дали е нормално момчетата на по 22-3 години след няколко срещи да искат секс? Ми да напълно нормално си е и то не само момчетата на по 22.

Kostadin_682
05-07-2009, 12:29
Казваш, че не бил само за секса, а в същото време сте се разделили, защото си му отказала да спиш с него. Да виждаш противоречието тук?
Според мен просто иска да те мине.
Напълно подкрепям... :o

babity
05-07-2009, 12:43
Според зависи, нали... Ти казаш, че не ти се сваля само заради секса... Да, той може да е мил с теб, да ти говори хубави работи, да те търси и привидно да държи на теб, но някои хора просто са си такива - подмолнииии! На 17 си, голямо момиче си, ако наистина мислиш, че можеш да имаш връзка, в която да можеш да разграничиш сексът и като цяло плътското удоволствие от емоционалната част, значи си готова. Стана прекалено объркано... Ако наистина си сигурна в него и то не само в чувствата му, но в компанията му, т.е. отпускаш се напълно с него, значи си готова. Но ако беше така ти никога нямаше да се занислиш над всички тези простотии, които ти изредихме тука...

Относно дали е нормално - нормално е. Той е вече мъж. А главната разлика между мъжа и момчето е, че на единия му се налага да търпи разни работи и да се офлянква около момичето преди да си получи секс. Направи следното: докато сте се разгорещили вметни случайно, че не искаш да бързате, че искаш всичко да е както трябва (или друга подобна простотия). Ако след това чувствата ви внезапно охладнеят... сещай се. Ако не - на следващият път можеш да сваляш доволно гащи.

valdesbg
05-07-2009, 14:27
Абсолютно нормално е да спиш с някого на първата среща за пръв път както е абсолютно нормално да спиш с някого на 10-тата среща за пръв път. Зависи от емоциите които хвърчат. Така че щом смяташ че си готова - лягайте спете и така.

На въпроса - в една връзка секса е и удоволствие и задължение. И отговорност.

Нормално е хората на 20-1-2-3 да искат секс след 2-3 срещи.

Obi4amMaikaTi
08-05-2009, 10:27
естестфено че удофолстфие ;)

TheDevilInMe
08-05-2009, 13:58
Ако не е такъв тип момче, защо тогава те е зарязал, заради секса? Или освен това е имало и други причини да скъсате ?!? Само приятелски намерения ли показва той сега или и нещо повече ? Не мисля, че си толкова обедена, колкото твърдиш, щом си задаваш подобен род въпроси.

YourPoison
08-05-2009, 14:10
Казваш, че не бил само за секса, а в същото време сте се разделили, защото си му отказала да спиш с него. Да виждаш противоречието тук?
Според мен просто иска да те мине.
и според мен иска само да те мине ..

misslowe
08-05-2009, 14:14
първо ще има така


http://images.craveonline.com/article_imgs/Image/bed_top.jpg


после така


http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1527/PreviewComp/SuperStock_1527R-1112062.jpg


:razz: :razz: Умно показано +1 ;-)

0nem0retIme
08-05-2009, 14:21
Казваш, че не бил само за секса, а в същото време сте се разделили, защото си му отказала да спиш с него. Да виждаш противоречието тук?
Според мен просто иска да те мине.

Дори и да си готова,изчакай...Ако наистина държи на теб и повече време ще те изчака,ако не-пак ще се разделите и тогава бъди сигурна,че не е за теб.. :)

SunSmile
08-05-2009, 14:26
Щом те е зарязал, щото не си легнала с него... ква ти е гаранцията, че като легнеш с него пак няма да те зареже. Ако те е обичал тогава е трябвало да те изчака, а сега ако си лесна... ще спи с тебе и ще те зареже (*според мен). Изчакай и се убеди, че те обича и заслужава да легнеш с него. Сексът винаги трябва да е удоволствие! Ако е просто навик.. не си заслужава! Дори животните го правят с чувства!

snupito
08-05-2009, 17:07
Ако един мъж издържи един месец без секс ходейки с жена която харесва значи найстина държи на нея, но ако я зареже заради липса на интимност.. значи я смята просто за поредната бройка

Макар и да е относително по статистики е факт
Ако не държите на сериозна връзка -> нищо не ви спира ;)

raia338
08-05-2009, 17:20
щом преди сте скъсали ,заради това ,че ти не си спала с него за какво говорим.Сега знае ,че си готова за секс и това и чака :(
Не бих излязлааа с такова момче

FiRe_LaDy
08-05-2009, 21:20
Той ако иска ще чака, изчакай ти да се почувстваш готова и напълно сигурна.Това е от тебе зависи.

+ 1 :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-06-2009, 01:43
Щом те е зарязал, щото не си легнала с него... ква ти е гаранцията, че като легнеш с него пак няма да те зареже. Ако те е обичал тогава е трябвало да те изчака, а сега ако си лесна... ще спи с тебе и ще те зареже (*според мен). Изчакай и се убеди, че те обича и заслужава да легнеш с него. Сексът винаги трябва да е удоволствие! Ако е просто навик.. не си заслужава! Дори животните го правят с чувства!

:smt023 +1 :)

BePoHuKa
08-06-2009, 02:08
Удоволствие много ясно!

Jumbie483
08-06-2009, 05:54
Направи следното: докато сте се разгорещили вметни случайно, че не искаш да бързате, че искаш всичко да е както трябва (или друга подобна простотия). Ако след това чувствата ви внезапно охладнеят... сещай се. Ако не - на следващият път можеш да сваляш доволно гащи.

Това според мен е най-добрият начин да разбереш дали иска от теб само и единствено секс.

Dimana99
08-06-2009, 17:51
Сексът е задължение

DevilWish
08-06-2009, 17:58
Казваш, че не бил само за секса, а в същото време сте се разделили, защото си му отказала да спиш с него. Да виждаш противоречието тук?
Според мен просто иска да те мине.
Да ти кажа и аз такова нещо надушвам ;) За това най-добре е ако ще ходите да видиш дали ще те изчака този път.Дори да го искаш направи се пак ;) Не бъди лесна в очите му ;)

bYbAa
08-10-2009, 18:09
удоволствие :oops: :-P :-P :-)

Kajo
08-14-2009, 09:53
Аз съм на 20 и според мен е притеснително ако НЕ си поиска секс. А се чудя на разсъжденията - ако държи на теб ще изчака. Ами откъде да е сигурен че ако изчака няма да се появи някой друг и да го зарежеш т.е. да си остане само с чакането. Ако ще чака - поне да опуне някоя друга а то да караш на самозадоволяване не е много добре.
Чудя се и на фразата - иска да те мине - ами иска защото ставаш. Ако не ставаш няма да иска. По добре ли ще ти е ако не ставаш и момчетата не те искат ??!! НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ !! А като разберете вече сте бременни в кухнята :D

Твоя воля

Точно така разсъждават 20+ годишните разгонени индивиди. Нормално е да поиска секс от момиче, с което има връзка, но не е нормално да поиска връзка, само заради секса (изключение е секса за една нощ). Това имаме предвид с "иска да те мине".
Но от темата на авторката съдя, че тя иска връзка с него, а той иска само секс.





Да чуеш мислите на 15 - 16 годишните... :lol: :lol:



А по темата съгласен, че иска да те мине, но ти си решаваш в крайна сметка

vagarious
08-14-2009, 10:08
...щом мислиш,значи не си готова,тогава когато си готова е истински спонтаннно и изобщо не ти минава през главата нищо друго освен че го желаеш...остави се на чувствата си,а не на мислите... :)

+1

Мисля, че си се заблудила , за това дали си готова и че той не е такова момче/само за едното е*ане/.Ти си знаеш най-добре, но отново премисли нещата, за да не съжаляваш после.

BlueFace
08-14-2009, 13:39
Според мен е нормално да иска да прави секс...Щом си готова и си сигурна ,че искаш да го направиш с него,давай... ;] Просто трябва да си сигурна ,че и ти го искаш ,за да не стане после така ,че да се чувстваш използвана... :?

Ballbreaker
08-14-2009, 14:18
Аз съм на 20 и според мен е притеснително ако НЕ си поиска секс. А се чудя на разсъжденията - ако държи на теб ще изчака. Ами откъде да е сигурен че ако изчака няма да се появи някой друг и да го зарежеш т.е. да си остане само с чакането. Ако ще чака - поне да опуне някоя друга а то да караш на самозадоволяване не е много добре.
Чудя се и на фразата - иска да те мине - ами иска защото ставаш. Ако не ставаш няма да иска. По добре ли ще ти е ако не ставаш и момчетата не те искат ??!! НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ !! А като разберете вече сте бременни в кухнята :D

Твоя воля

Незапознат - браво а отговора.

от мен получаваш +1, както и допълнение:

Ако сте излизали преди от какъв зор да чака момчето? Познавате се, и като характери, и като навици, гушкали сте се, натискали сте се - е за какво да чака? Само за да можеш ти да видиш дали той може да чака?

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 14:43
когато чуеш думата "задължително",удоволствието се губи :-D

Ballbreaker
08-14-2009, 14:48
Нали? Въобще не възприемат, че всъщност цялата тая работа с излизания, ходения, гаджета и приятели е за 2 неща: за подкрепа и за секс. Момчето вече има първото, дай му второто.

theoneudontknow
08-14-2009, 15:11
здравеите.Аз съм на 17 години.Харесвам момче на 22.Преди малко повече от година излизах с него но след няколко срещи се стигна и до момента в който той поиска да спим.Аз не се чувсвах готова но не му казах и така нищо не стана.само се разделихме защото сметна че съм малка.Сега отново излизаме но уж само като приятели.Струва ми се че ще прерасне ж нещо повече отново.В момента съм готова да спя с него.познавам го много добре и знам че не е от момчетата които търсят само секс.въпросът ми е смятате ли че ще постъпя правилно или да изчакам известно време? дали да си легна с него след няколко срещи и ако не след колко тогава?знам че ще има отговори от рода на ако държи на теб ще изчака.аз съм готова.смятате ли че е нормално момчетата на по 22-3-4 след няколко срещи да искат секс?защото според мен е нормално.Благодаря предварително.

Да добавя, че вие сте се разделили, надали след като е минала година ще тръгнете пак... Пък и наистина, щом не търси само секс, защо си му отказала, смисъл, че си знаела, че не е от хората, които биха е***и по цял ден... Пък и така ми изглежда, че той е бил човекът за теб :-o Нямам кво повече да кажа...

Sweeety1
08-14-2009, 15:17
Започнеш ли да приемаш секса като задължение....всякакво удоволствие се губи :( :?

puhinka93
08-14-2009, 15:18
хах познаваш го добре и знаеш, че не е такъв.. и т.н а преди известно време те зарязал, защото не си му пуснала и е минал с оправданието, че си малка... ем.. нещо не ми се връзват нещата.. :? :? :?

Bixel
08-14-2009, 16:26
не бих спала с някой, който ми е бил шута

и аз не бих спала

seduction1mplex
08-15-2009, 12:38
не бих спала с някой, който ми е бил шута
Нямам какво да добавя (:

zobdog
08-15-2009, 14:59
има и 3ти вариант - работа се пак не трябва да обиждаме момичета като александра93 НЯМАМ ДУМИ :o ЕГОИСТИИИИИИИИИИ