PDA

View Full Version : косми- помощщ



vow
05-09-2009, 08:11
здравейте на 13 съм и съм момче и имам много косми по краката и ръцете кажете какъв начин има за по дълготрайно премахване прочетох някаде епилатори , кремове и кола маска кое е най добре и кажете моля ви ся кат хода с къс ръкав и кат почна с къси гащи шот времето е топ и наистина имам доста косми кат един от нашия клас който има кат мен горе долу и му видяха космите на краката и се гаа =[ го скъсват от подигравки :( не бил чувал за самобръсначка и т.н. кажете как да си ги махна за по дълготрайно и да си ги махам ли :SSSS защотот ако ще станат по големи прост нз

slim__shadygirl
05-09-2009, 08:33
иди на кола маска :)

3oPuTy
05-09-2009, 08:34
А защо просто не ги подстрижеш :-o Не си струва от сега да се обезкосмяваш напълно,защото до 2-3 год. ще ти писне :?
А иначе епилатора и кола маската са най-ефикасни

Nadelina
05-09-2009, 08:40
Аз ти препоръчвам да отидеш на козметик.

vow
05-09-2009, 08:44
а тази коламаска колко често се прави и колко струва $

Nadelina
05-09-2009, 09:06
Различните струват различни цени - вземи си Сара, около 1 лв. е. Прави се може би през 2-3 седмици в началото за тебе, казвам за тебе, защото не вярвам като жените да искаш да се маха всеки косъм постоянно, а после и по-рядко, защото космите намаляват.

Sissy90
05-09-2009, 09:38
Различните струват различни цени - вземи си Сара, около 1 лв. е. Прави се може би през 2-3 седмици в началото за тебе, казвам за тебе, защото не вярвам като жените да искаш да се маха всеки косъм постоянно, а после и по-рядко, защото космите намаляват.
Аз такава ползвам и съм много доволна. Последния път даже пробвах да я мушна в микровълновата, че да се стопли. Много по-лесно е така, защото е по-течна и лесно се нанася на тънък слой (а когато слоят е дебел, по-трудно се махат космите и остава кола маска по кожата).

Dollystar
05-09-2009, 09:58
Абе ти си момче кви кола маски кви епилатори, всички момчета имат косми по краката и ръцете, а колко от тях си ги махат? Аз познавам само 1 фр. за др не се сещам :D :D :D поне от мойте фр. де ! :o Както каза Зориту по-добре ги подстрижи ако са ти толко неприятни! 8)

MadeOfWater
05-09-2009, 11:00
Абе ти си момче кви кола маски кви епилатори, всички момчета имат косми по краката и ръцете, а колко от тях си ги махат? Аз познавам само 1 фр. за др не се сещам :D :D :D поне от мойте фр. де ! :o Както каза Зориту по-добре ги подстрижи ако са ти толко неприятни! 8)

добре дошла в 21 век 8-)

mimsssssss
05-09-2009, 11:06
с кола маска и в продължение на година ще ти отънеят и после може да спреш да си ги махаш.а ти защо искаш да си ги махнеш защото ти не се харесваш или защото дръгите не те харесват-нормално е момче да има косми нали :-o или аз са бъркам нещо

vow
05-09-2009, 11:19
доста са ми големи и черни мн хора са ми казвали да ги 'махна и се пак съм само на 13(14)

mimsssssss
05-09-2009, 12:10
доста са ми големи и черни мн хора са ми казвали да ги 'махна и се пак съм само на 13(14)

еми мисля че е по важно ти какво искаш а не какво са ти казвали хората.тялото си е твое решавай сам.

ifkataAa
05-09-2009, 12:52
На ръцете не си ги махай, после много ще съжеляваш, защото ще станат още по отвратителни .. Като за начало махни си космите на краката с самобрасначка,за да не те боли толкова .. изчакай да минат 3 -4 дни и докато са още съвсем малки ги мини с епилатора.След като се епилирам 20 дни нямам проблеми, а за ръцете .. купи си кислородна вода от аптеката.Намажи си ръцете с водата и излез на слънце.Пвари го 2-3 поредни дни и космите ти ще станат напълно руси.Не си заслужава да си ги махаш :-P

HarumScarum
05-09-2009, 13:04
MadeOfWater
МнениеПуснато на: Съб Май 09, 2009 2:00 pm Заглавие:
Dollystar написа:
Абе ти си момче кви кола маски кви епилатори, всички момчета имат косми по краката и ръцете, а колко от тях си ги махат? Аз познавам само 1 фр. за др не се сещам Very Happy Very Happy Very Happy поне от мойте фр. де ! Surprised Както каза Зориту по-добре ги подстрижи ако са ти толко неприятни! Cool


добре дошла в 21 век Cool
+1
И аз си мисля че наи добре на козметик да идеш няма да ти излезне повече от 20 лева :)

vow
05-09-2009, 16:31
мс за отговроите

anonymous497065
05-09-2009, 19:24
А защо просто не ги подстрижеш :-o Не си струва от сега да се обезкосмяваш напълно,защото до 2-3 год. ще ти писне :?
А иначе епилатора и кола маската са най-ефикасни
Най-добре на фризьор.

guinessgirl
05-09-2009, 20:35
кола маска

и деба защо всяка втора тема е ''косми'',''обезкосмяване'' и пр.?

tuzaro
05-09-2009, 20:40
с кола маска как боли.......
аз ги бръсна 8-)

sladkish_14
05-09-2009, 20:42
На 13 , момче и тръгнал да се обезкосмява :shock: :shock:
Боже какви времена настъпиха , когато бях аз на 13 не мислих за епилатори и тем подобни .. пък да не говорим за връстниците ми момчета , който само колелата ги интересуваха ..

Би ли ми казал , коя 'мацка' ще ти гледа краката на 13г ?
Иначе бих ти казала какво да правиш , но майка ти едва ли много ще и хареса да влезне в стаята на сина си и да види как се клепе с кола маска :?

Rikimaru
05-09-2009, 22:09
Братле, дръж космите и ги остави като им дойде времето =D
Само едно ще ти кажа ако решиш да ги махнеш - козметик!
Не слушай жените, само лъжат xD Мъжкия косъм е доста по-различен от женския и епилатора направо къса гласни струни xD А и те са устроени да държат на такава болка, пък и не ги бръсни, защото една седмица ще ги забравиш и тогава ще станеш като баце Реджеп xD
Аз кат тренирах плуване си ги бръснех и после съжелявах, нема ти казвам кво беше на първата кола маска, 2 години бръснати косми, оревах орталъка, ама после изстъняват.
Въпреки тва - рано ти е. Прочети отговорите след некоя друга годинка, ако пак си на тоя акъл, имай предвид че обезкосмяването е голяма хамалогия и досадна работа.

vow
05-10-2009, 11:55
значи кислород вода 6%

Mastta
05-10-2009, 13:57
.. значи и аз съм момче, и аз съм на 13, и аз имам много косми по краката и както съм си по-бял много ми испъкват, но не мисля да ги махам - защото мисля че веднъж започна ли трябва все да си ги махам .. Досега никой не ми се е подравал за това, защото все пак си е нормално .. А до късите гащи не се притеснявам, защото сега лятото като тръгна по плажа хващам тен, а космите по краката ми стават някак по-жълти (изгарят) и изобщо не стои лошо т.е не се забелязват ..

borislavka
05-10-2009, 14:31
Пич, най-добре не ги махай. Ние момичетата харесваме мъже с косми по краката. Такива голички като охлюви не са ни симпатяги :-P

HarumScarum
05-10-2009, 14:41
Пич, най-добре не ги махай. Ние момичетата харесваме мъже с косми по краката. Такива голички като охлюви не са ни симпатяги :-P
Хах да бе горили.Не мога да го разбера това,супер грозно е ! :-x

Joro951
05-10-2009, 15:15
но не мисля да ги махам - защото мисля че веднъж започна ли трябва все да си ги махамЗависи с какво.ако е с епилатор или кола маска ше станат и по-малки.
А до автора - Ако ще ги махаш, защото ти се подиграват по-добре недей!Ще изглеждаш жалък и то много. :)
Ако си ги махаш си ги махни заради себе си, ако така си се чувстваш по-конфортно давай, но не ги махай, защото някой педераст ти е казал, че е грозно.Не казвам, че е гейско да си обезкосмяваш краката, просто ти казвам да не го праиш заради другите..тъпо е и е жалко.

5StaR
05-11-2009, 01:07
Ае ефекта от кола маска сварнен с ефекта от епилатор абсолютно един и същ ли е ? Имам предвид - като се бръснеш космите стават по-черни, по-твърди и по-гъсти, кола маската ги намалява.. епилатора 1към1 ли е с кола маската :-o :-o