PDA

View Full Version : ИСПАНСКИ ЕЗИК



nikoleta93
05-09-2009, 15:39
значиии имам голямо желание да науча испански език разбрах как е азбуката обаче не мога д аразбера как се четат думите зашото някой думи се си се четат както се пище а някой не иии примерно думата el libro на испански което означава (книгата) обаче как се чете ако се жодя според азбуката то става (ель елеибеерео) а в сайта за инспанки писхе че си се произнася ЛИБРО не мога да разбера моля ви помогнете ми :?

Jack_Sparrow
05-09-2009, 20:24
Ел либро. Само елле-то да го кажеш по- меко. Купи си испанска граматика на Габероф, българо-испански/испанско-български речник и учебник(Може на Понс или някое друго издателство, но да бъде за начинаещи).
Надявам се, че съм бил полезен.

BlueDream16
05-11-2009, 17:21
Като искаш да го научиш хубаво по нета няма да стане запиши се на курс или на някакъв учител.. :) Уча го,много хубав език е ;) Изобщо не е труден,само изглежда такъв.Много е близък до италиански и от части до френския .. :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-12-2009, 03:20
ъъм четеш го както го виждаш на бг... има изключения де .. ja е "ха" или ju .. е "ху.."

x3eme
05-16-2009, 22:35
Аз живея в Испания и може да се каже,че знам испанския.Пиши ми едно ЛС и ше ти дообясня това,което те интересува.Стига да мога.