PDA

View Full Version : прочистваща клизма



lifelesscorpse
05-14-2009, 13:57
здравейте.имам разни проблеми със стомаха и червата.както и да е.въпроса ми е къде мога да си nаправя прочистваща клизма,колко ще струва и т.н. запозната съм с това как и защо се прави,но не знам къде мога да отида и колко ще ми струва.моля,ако някой си е правил или е информиран да ми пише :) мерси предварително...
:)

ANEw
05-14-2009, 16:41
Според мен при гастроентеролог, защото и аз имах такива проблеми със стомаха и ми изписаха едни хапчета. Но попитай личния си лекар, той да те опъти за най-сигурно.

batkodoki
05-14-2009, 19:53
здравейте.имам разни проблеми със стомаха и червата.както и да е.въпроса ми е къде мога да си nаправя прочистваща клизма,колко ще струва и т.н. запозната съм с това как и защо се прави,но не знам къде мога да отида и колко ще ми струва.моля,ако някой си е правил или е информиран да ми пише :) мерси предварително...
:)

в къщи.

сама.

при положение, че наистина се касае само за промиваща клизма, а не се опитваш чрез нея да елиминираш сериозен инфекциозен проблем след незащитен анален секс примерно. в последният случай ще е безпредметна