PDA

View Full Version : проблем-помогнете



tribaler0
05-17-2009, 13:45
с приятелката ми го правихме за първи път и на нея и закъснява вече 3-4 дена но цикълът и не е редовен по принцип и несъм свършвал в нея кажете ми от какво може да е! благодаря предварително

smileforyou12
05-17-2009, 14:04
след първия път може да закъснее

plmn
05-17-2009, 14:06
след първия път може да закъснее

извинявам се за тъпия въпрос, но 1 не ми е ясно.
защо да закъснява цикъла на момичето след като са правили секс? не е пила хапове или нещо друго, че да и се объркат хормоните. просто секс.
как това има връзка с цикъла?
:lol:

Rofl4e
05-17-2009, 14:06
пък и щом и е не редовен споко.. ;) цикъла може да се промени от ред други причини..(освен бременноста)

3oPuTy
05-17-2009, 15:16
след първия път може да закъснее

извинявам се за тъпия въпрос, но 1 не ми е ясно.
защо да закъснява цикъла на момичето след като са правили секс? не е пила хапове или нещо друго, че да и се объркат хормоните. просто секс.
как това има връзка с цикъла?
:lol:
Както на някои момичета им се изменя цикъла при смяната на климата,или от притеснение,или от различна спортна активност (т.е. примерно до сега са водили по-заседнал начин на живот и изведнъж са започнали да тренират),така и след първия път може да ти закъснее или да ти подрани!!!


По темата:Спокойно ;) При много от момичетата е така след първия път,а и сам казваш,че цикъла й все още не е стабилизиран :)

lainarka
05-17-2009, 15:37
след първия път може да закъснее

извинявам се за тъпия въпрос, но 1 не ми е ясно.
защо да закъснява цикъла на момичето след като са правили секс? не е пила хапове или нещо друго, че да и се объркат хормоните. просто секс.
как това има връзка с цикъла?
:lol:
Както на някои момичета им се изменя цикъла при смяната на климата,или от притеснение,или от различна спортна активност (т.е. примерно до сега са водили по-заседнал начин на живот и изведнъж са започнали да тренират),така и след първия път може да ти закъснее или да ти подрани!!!


По темата:Спокойно ;) При много от момичетата е така след първия път,а и сам казваш,че цикъла й все още не е стабилизиран :)


+ 1 (ама само не разбрах нещо - с презерватив нали ? [-X

laila_94
05-17-2009, 22:49
Ami ot promqnata na vremeto :wink: :wink:

SpOrTs_GiRl
05-18-2009, 20:51
след първия път може да закъснее

извинявам се за тъпия въпрос, но 1 не ми е ясно.
защо да закъснява цикъла на момичето след като са правили секс? не е пила хапове или нещо друго, че да и се объркат хормоните. просто секс.
как това има връзка с цикъла?
:lol:
Разбира се, че има .. Това е голяма промяна за женския организма, нормално е цикъла да подрани или да закъснее. Още повече след като не е редовен ........ Тези теми ги има по 10 на страница .. Мислех, че е ясно .. ?!?!

bloodylips
05-18-2009, 20:55
то тва вече не е проблем май ежедневие става :-D

AnzaRe
05-18-2009, 21:01
Всеки си има различен организъм..