PDA

View Full Version : Малко нужда от помощ ^^



uFko
05-17-2009, 14:34
Та моя проблем е следния : миналата година харесвах едно момиче от моя клас много. Започнахме да си пишем, ала бала тя започна да ми праща целувки,прегръдки, и реших да я поканя на кафе, и тя отказа.И приятелката и с която се водиха, която е пак от моя клас започна да ме базика, и ми стана много гадно, и загубих напълно интерес към нея. Продължихме да си пишем, тя ми пращаше пак целувчици, но аз вече го приемах като шега и не обръщах особенно внимание. Тази година напоследак започна да ме гледа някакси по друг начин, и онзи ден ми пише по скайпа, и започва с целувка ала бала и ми казва че ме харесва, дупето ми било много секси , и аз отново го приех на шега и не и вярвах. Реших да я поканя на кафе само за да се избазикам, знаейки че тя естествено ще откаже, но за учудване прие :shock: .Попитах я няколко пъти да не би да стане като миналата година, а тя отговори "Офф Ивайло не ме ядосвай, знаеш че ще дойда." И се оговорихме за утре да излезнем на кафе. Попитах я дали ще извика приятел/приятелка , за да извикам и аз, но тя каза че иска да сме само двамата. Та въпроса ми е сега как да разбера тя дали ме приема на сериозно, или отново е решила както се казва "да си играе с чувствата ми".

fc
05-17-2009, 14:50
няма да умреш ако опиташ

uFko
05-17-2009, 14:51
няма да умреш ако опиташ
То ясно че няма да умра, но ме интересува дали ме приема на сериозно, и как да го разбера това. :-o

myNameIsImmortal
05-17-2009, 14:52
По това което казваш, можеби нещата са се променили и не така, както са били преди.. и щом е приела да излезете и иска да сте само вие 2мата, определено означава нещо.. Защото пък има момичета където попринцип 1во ги е страх да излязат само с момчето което ги харесва и което те харесват и си викат приятелка с тях, за да има с кой да си говори когато е в неудобна ситуация..
Е оттук нататък предполагам знаеш как да се държиш?
Мило, към нея, не й напомняй за миналото когато като си канил не е искала да излезете.. дръж се все едно преди това нищо не се е случвало.. :)
Вече зависи къде искаш да седнеш или къде тя ще ти каже - срещу нея да те гледа или ако ти е много навита, като ти каже да седнеш до нея и може да ти налита здраво 8-) кой знае какъв тип е :)

Айде успех, и знай че не е задължително като я изпратиш да я целунеш, обаче ако ти подскаже че иска целувка налитай смело :)

Успехх!

fc
05-17-2009, 14:57
няма да умреш ако опиташ
То ясно че няма да умра, но ме интересува дали ме приема на сериозно, и как да го разбера това. :-o
Няма как нито някой от форума да ти каже нито ти да разбереш ако не опиташ. След време ще разбереш :)

uFko
05-17-2009, 15:01
По това което казваш, можеби нещата са се променили и не така, както са били преди.. и щом е приела да излезете и иска да сте само вие 2мата, определено означава нещо.. Защото пък има момичета където попринцип 1во ги е страх да излязат само с момчето което ги харесва и което те харесват и си викат приятелка с тях, за да има с кой да си говори когато е в неудобна ситуация..
Е оттук нататък предполагам знаеш как да се държиш?
Мило, към нея, не й напомняй за миналото когато като си канил не е искала да излезете.. дръж се все едно преди това нищо не се е случвало.. :)
Вече зависи къде искаш да седнеш или къде тя ще ти каже - срещу нея да те гледа или ако ти е много навита, като ти каже да седнеш до нея и може да ти налита здраво 8-) кой знае какъв тип е :)

Айде успех, и знай че не е задължително като я изпратиш да я целунеш, обаче ако ти подскаже че иска целувка налитай смело :)

Успехх!

Аха ясно, но постоянно си мисля, че отново ще ми върже тенекия :(

Hilary_
05-17-2009, 15:03
Ще разбереш като се видите...ние не можем да ти кажем!!! 8)

got2Bthe1
05-17-2009, 15:04
ееее и кво ако ти върже ... мн ти дреме търсиш друга...а може и да се получи нещо хубаво....няма да разбереш докато не опиташ

uFko
05-17-2009, 15:11
Ок Мерси за мненията :D Ако някой има да сподели още нещо да пише ^^

myNameIsImmortal
05-17-2009, 15:11
Аха ясно, но постоянно си мисля, че отново ще ми върже тенекия :(

Ми като ти върже, и ти и връзваш една табелка на която пише "Професионална курва - пази се!" и си намираш друга ;)
Ако не пробваш няма да разбереш :-|
Затова утре отиваш, супер нахъсан, ако те извърти да си намери друг който ще й върви по гайдата, ако ли не ще е хубаво :)

Lady_AMG
05-17-2009, 15:18
Според мен щом иска да сте само двамата иска да се получи нещо между вас!

skuck
05-17-2009, 16:04
"Офф Ивайло не ме ядосвай, знаеш че ще дойда.".
ебаси отношението... като се има на предвид, че е логично да е гузна... аз не виждам нищо такова ...

вади си изводите ;)

uFko
05-17-2009, 16:07
"Офф Ивайло не ме ядосвай, знаеш че ще дойда.".
ебаси отношението... като се има на предвид, че е логично да е гузна... аз не виждам нищо такова ...

вади си изводите ;)

Не го каза точно така , но ми прозвуча така. Абе утре като отида, и да става квот ще става. Ако някой го итнересува може да постна кво е станало, но незнам просто 80% от мен мисли че няма да се появи :)

fluffka1
05-17-2009, 16:12
ми излезте утре и ще разбереш! :)

6u6uLkA
05-17-2009, 17:10
аз мисля че ще дойде
ПП пусни няколко реда утре да кажеш какво е станало

ifkataAa
05-17-2009, 17:48
Според мен щом иска да сте само двамата иска да се получи нещо между вас!

+1 :) подкрепям напълно !

vampirekiss
05-17-2009, 18:37
ами още броени часове и нещата ще ти се изяснят.ако питаш мене на нея може да й е дошъл вече акъла в главицата и да е станала по-сериозна.

beachy_bunny
05-17-2009, 18:41
Аха ясно, но постоянно си мисля, че отново ще ми върже тенекия :(

Ми като ти върже, и ти и връзваш една табелка на която пише "Професионална к***а - пази се!" и си намираш друга ;)
Ако не пробваш няма да разбереш :-|
Затова утре отиваш, супер нахъсан, ако те извърти да си намери друг който ще й върви по гайдата, ако ли не ще е хубаво :)

Тц и що трябва да е курва ... ? Да не я е ебал .. или пък и е светил , че да знае пред кой ти отваря краката ... грубо е т'фа ... не слагай такива определения ...

deFakto
05-17-2009, 18:54
"Офф Ивайло не ме ядосвай, знаеш че ще дойда.".
ебаси отношението... като се има на предвид, че е логично да е гузна... аз не виждам нищо такова ...

вади си изводите ;)

Не го каза точно така , но ми прозвуча така. Абе утре като отида, и да става квот ще става. Ако някой го итнересува може да постна кво е станало, но незнам просто 80% от мен мисли че няма да се появи :)Защо ги мислиш тия неща ,отиваш и става .. а ако не дойде правиш я за 2 стотинки и и теглиш една майна и тва е .. хиляда като нея :smt023

cinderella_gugutka
05-17-2009, 19:23
от държанието й на срещата ще разбереш

DevilWish
05-17-2009, 20:19
Ако не дойде повече не я поздравявай даже ,пък щом е почнала да се държи по-различно според мен има голям шанс ,да чувства нещо ;) Така че . . опитай ;) Но не и показвай, че я харесваш много или тн ,щот ще се откаже пак :) остави я малко тя да върви след теб ;)

valdesbg
05-18-2009, 05:07
Оф, да ти имам проблема....

Нормално е да ти каже така, при положение че си я питал няколко пъти. И аз да съм и аз ще кажа нещо подобно. И вземи си намери самочувствието някъде, или си го извади от мястото където е в момента.