PDA

View Full Version : Проклета гордотс...



lipstik
05-25-2009, 19:08
Отново съм скарана с моя приятел....за пореден път.И повече не издържам.Много ми е гадно,болно ми е,мъчно ми е,не искам да е така.Искам да си го цункам,да си го гушкам,да сме двамата,да се смеем...Обаче няма как да стане.Скарани сме от няколко седмици и няма признаци да се оправим.А много искам да се оправим.Много искам да почна да му говоря,да се закачаме,но нещо от вътре не ми дава...искам,ама не мога да го преодолея това...А и как да мога.Като се замисля,защо аз трябва да правя първата крачка към здобряването при положение,че аз съм се разсърдила.Нали аз съм засегнатата,нали на мен ми е станало гадно.Ако аз му проговоря значи се предавам и все едно нищо не е станало и цялата тази караница е била за нищо :shock: .Аз не искам да е така,иначе как ще си вземе бележка да не ги прави тези неща,които явно ме нараняват....А толкова много искам да съм с него.

Не знам дали някой разбра нещо ама аз исках да си го кажа :(

fc
05-25-2009, 19:11
Вие момичетата, не знам защо се имате за някви принцеси, "Защо аз трябва да правя първата крачка бла бла" Еми ще чакаш тогава, като не искаш! :-x :-x

lipstik
05-25-2009, 19:13
Вие момичетата, не знам защо се имате за някви принцеси, "Защо аз трябва да правя първата крачка бла бла" Еми ще чакаш тогава, като не искаш! :-x :-x


Абе не е така.Аз ако бях виновна за това много отдавна щях да се извиня.Но работата е там,че той мен ме е наранил и аз съм се разсърдила.Нима и тогава аз пак трябва да се извинявам,че съм толкова чувствителна ли??????

lipstik
05-25-2009, 19:22
Щом сте скарани от няколко седмици и той не се е усетил все още значи положението е загубено.. Това момче не заслужава да губиш сили по него .. За да си го докажеш - опитай се да го накараш да ревнува.. Ако не видиш някакви знаци от негова страна значи по-добре да го забравиш.. =]



Не е толкова загубено.Веднъж бяхме скарани месец и половина,има още надежда.А най-гадното е,че сме от един клас и сме всеки ден заедно и да не си говорим,пък аз искам да съм с него.А той да ревнува е напълно невъзможно каквото ще да става...

Hilary_
05-25-2009, 19:22
Ами виж няма да те лъжа... аз бях така с моя човек ии резултата беше кофти... идеята ми е седни поговори с него сериозно... и му кажи, че искаш нещата да се променят... разяснете си всичко .. дайте си някакъв период от да кажем месец в който и двамат ще положите усилия... дано да помогне ... ако ли не ... няма смисъл ... :( :( Успех! :-)

Python5
05-25-2009, 22:14
Вие момичетата, не знам защо се имате за някви принцеси, "Защо аз трябва да правя първата крачка бла бла" Еми ще чакаш тогава, като не искаш! :-x :-x
+2

SuperBadSuperFresh
05-25-2009, 22:21
Същата съм и аз.Може някой да ме нарани,да се скараме,обаче накрая винаги се получава така че аз се извинявам.Ама както го каза и ти де (авторката) така излиза че се извинявам че съм чувствителна....
Тая черта много си я мразя,ама какво да се прави не мога да я преодолея.На теб успех.В смисъл,абе сдобрете се,кво като той трябва да направи първата крачка.От чакане няма смисъл



ПП:Май прекалих със запетаите.Сори,спи ми се 8-)

eminemfenka
05-31-2009, 18:07
Незнам какъв съвет да ти дам.. аз съм в същото положение с най - добрия ми фр.. ужас .. просто мн, ме нараняваше мн грешки правеше и не става така ...опитах звъннах му не издържах беше студен.. адски студен вече.. заебал ме е и толкоз :? мамка му карам напред .. разбирам те не моеш да му паднеш на колене и аз не искам и знам че дори да се сдобриме просто не мога да преглътна всичко :o :x :(

LetTheMusicTalks
05-31-2009, 18:08
Вие момичетата, не знам защо се имате за някви принцеси, "Защо аз трябва да правя първата крачка бла бла" Еми ще чакаш тогава, като не искаш! :-x :-x

DeNNichkA
05-31-2009, 18:13
Просто му се обади да си поговорите .. не се извинявай ако не си виновна .. даже напротив - попитай си го в прав текст дали той съжалява :) Според мен това е най-удачното решение и ако те обича наистина ще си поговорите малко и ще се сдобрите :) не се притеснявай ::)

mickelangelo
05-31-2009, 18:33
Една връзка се изгражда на компромиси .. какви и колко .. се решава на място .. но би трябвало да са и от 2 те страни ... така мисля аз ..

sladkish_14
05-31-2009, 18:55
Проклета мъжка гордост ! ' fc ' , защо пък тя да го търси , като той е виновен за това ! Що не си ги наврете там отдолу , да го почувствате ! Тя щяла да го търси , че тя ли е виновна бе ?! :-x :-x :-x

Riva
05-31-2009, 19:22
Може да не е виновна тя,ама тя е на зор тъй че 8-)

guinessgirl
05-31-2009, 21:42
.Нима и тогава аз пак трябва да се извинявам,че съм толкова чувствителна ли??????

еми,да. :-o

GregoryHouse
06-01-2009, 05:57
Ами не му говори за да се Сдобрите, направи му свирка или го изчукай без да говориш...сигурен съм, че ще стане.

sumerwind
06-01-2009, 08:39
зарежи гордостта един път,но не винаги защото понякога ни мислят за глупачки,когато много прощаваме и първи ние се извиняваме ...

NeZaPoznat
06-01-2009, 08:47
Отново съм скарана с моя приятел....за пореден път.И повече не издържам.Много ми е гадно,болно ми е,мъчно ми е,не искам да е така.Искам да си го цункам,да си го гушкам,да сме двамата,да се смеем...Обаче няма как да стане.Скарани сме от няколко седмици и няма признаци да се оправим.А много искам да се оправим.Много искам да почна да му говоря,да се закачаме,но нещо от вътре не ми дава...искам,ама не мога да го преодолея това...А и как да мога.Като се замисля,защо аз трябва да правя първата крачка към здобряването при положение,че аз съм се разсърдила.Нали аз съм засегнатата,нали на мен ми е станало гадно.Ако аз му проговоря значи се предавам и все едно нищо не е станало и цялата тази караница е била за нищо :shock: .Аз не искам да е така,иначе как ще си вземе бележка да не ги прави тези неща,които явно ме нараняват....А толкова много искам да съм с него.

Не знам дали някой разбра нещо ама аз исках да си го кажа :(

На това му викат "искам да ми е зле" :? :?

haritov
06-01-2009, 10:20
Отново съм скарана с моя приятел....за пореден път.И повече не издържам.Много ми е гадно,болно ми е,мъчно ми е,не искам да е така.Искам да си го цункам,да си го гушкам,да сме двамата,да се смеем...Обаче няма как да стане.Скарани сме от няколко седмици и няма признаци да се оправим.А много искам да се оправим.Много искам да почна да му говоря,да се закачаме,но нещо от вътре не ми дава...искам,ама не мога да го преодолея това...А и как да мога.Като се замисля,защо аз трябва да правя първата крачка към здобряването при положение,че аз съм се разсърдила.Нали аз съм засегнатата,нали на мен ми е станало гадно.Ако аз му проговоря значи се предавам и все едно нищо не е станало и цялата тази караница е била за нищо :shock: .Аз не искам да е така,иначе как ще си вземе бележка да не ги прави тези неща,които явно ме нараняват....А толкова много искам да съм с него.

Не знам дали някой разбра нещо ама аз исках да си го кажа :(

На това му викат "искам да ми е зле" :? :? 8) 8)