PDA

View Full Version : Изпускам го и незнам какво да правя .



thEangel1094
06-10-2009, 16:02
Здравейте :) Ами ще започна от начало. В училището ми има едно момче от което доста време не откъсвам поглед. Сигурно нямаше да го забележа ако не се закачаше толкова с мен. Искам да кажа , че до преди месец ми беше напълно непознат. И така де,до преди седмица постоянно се закачаше , идваше надничаше ми над телефона докато слушах музика, хилеше ми се , молеше ме за пари ( 10 ст. (не се смейте)) при което на мен започна да ми става интересно ( не че си правя разни изводи , че ме харесва и т.н. ) и мисля, че го харесвам. Това на страна.Нещо не ми дава спокойствие от една-две седмици насам. Аз незнам нищо за него , дори и скайп-а му незнам. (Исках го от една приятелка , но тя преди го харесваше и сигурно за това не ми дава скайп-а му , както и да е . ) Почти никой незнае за това. А и ми е малко странно , да отида и да му го поискам след като не се познаваме ( иначе си е свястно момчето , не е простак ) . Иначе , когато го поздравявам той ми отвръща или с усмивка или с мятане. Та , малко се отклоних , нещото което не ми дава скопойствие е че след 3 дена завършвам местя се в друго училище , няма да го видя повече ии с всеки измиснал ден , колкото повече чакам , толкова повече ми се струва , че всичко се изплъзва от ръцете ми , че го изпускам един вид без да съм опитала ( нали знаете когато искате да направите нещо ,но ви е страх от последствията) .
Вие какво бихте направили на мое място ? И ако се престрашите как щяхте да му кажете ? На мен ми трябва скайп-а му и нищо повече . Засега :D

Благодаря ! :)

YouMakeMeFeel
06-10-2009, 16:07
Аз лично не бих се осмелил :-o въпреки че... абе нема значение сега.. просто виж кои са му в компанията и някои път просто им поискаи сакипа му :)

Take_That
06-10-2009, 16:08
Не чакай повече, а преодолей срама ми си и отиди да се запознаеш с него и поискай да разбереш скайп или пък тел. номер :)

kobrichka
06-10-2009, 16:16
В живота нещата се постигат, а не се чакат. Ако искаш нещо правиш всичко възможно, за да го получиш. Искаш скайп, еми поискаи си го, какво срамно има. Той ти иска 10 ст, а ти не можеш да му пойскаш един скайп.

RaZzer
06-10-2009, 16:37
Еее, хубава работа... Не се срамувай толкова! Утре като дойде да се закача с теб му подхвърли нещо за скайп, а ако не се усети директрно в прав текст си му го поискай. Още повече... това, че си тръгваш от училището допълнително те улеснява, защото ако нещата се осерат (което не виждам как ще стане при едно поискване на скайп) няма да ти се налага да го избягваш по коридорите, а и по-лесно ще го забравиш! Използвай положението си и утре очакваме да се похвалиш, че му имаш скайпа!!! Успех! :-P

Lyubomn7
06-10-2009, 16:46
Скайп съкс, забеляза ли колко пъти кажа че му искаш скайп-а така ли искаш да си споделиш чувствата... Сега му е времето говори с него, НО НЕ ПО СКАЙП, кажи му какво изпитваш и такива работи. И без това сама казваш че може и повече да не се видите така че нищо не губиш

bubblebabe
06-10-2009, 16:47
давай
аз го направих и си спечелих спокойствие, поне

tonie__
06-10-2009, 16:53
действай,говори с него.ако пък не стане,местиш се в друго училище все пак,повече няма да се видите вероятно :)

fc
06-10-2009, 16:56
Ти ухилена отиваш при него и му кажи "ей простак, ко пр бе " а у приказки у му кажи "ае да се видим някой път лятото" и ще не ще ти иска номера и си готова.

Desir3
06-10-2009, 17:02
Хех, ами според мен 100% трябва да завържете контакт и ситуацията, която ми идва на ума е: той идва да ти зяпа в телефона а ти му казваш ухилена: "Какво гледаш...чакам да запиша телефонния ти номер" :)
Нещо такова..ама да не е нагласено..непринудено, сладко :) Струва си! 8)

RS6
06-10-2009, 17:15
Не подкрепям горните мнения , мислиш ли си че като сте в различни училища пак ще ти обръща внимание м? И къв мъж е ако иска пари било то и 10 ст. от момиче ? ? ?