PDA

View Full Version : Мразя го !



pufkaxD
06-16-2009, 14:40
...

bubblebabe
06-16-2009, 14:44
МРАЗИШ ГО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ми кажи му, че е намерил еееее....
близко е до акъла
действай
казваш му 'мисля, че намери момиче за море' 8-)

Lysit0
06-16-2009, 14:47
Само НЕразбрах....вие гаджета ли сте ,или не?
И ,ако не сте има право да си търси момиче за море....
Сигyрно не му е хрумнало теб да покани.... :)

flowerlina
06-16-2009, 14:48
Подкрепям горното мнение^^^
А и все пак не знаеш дали не е имал теб предвид като е писал това на скайп.

crazy_style
06-16-2009, 14:55
moje bi e trqbvalo ti da si tova momi4e, da se be6e setila. ..

TheBeliever
06-16-2009, 14:55
Майната му на скайп. Ти говорила ли си изобщо с него? Ако нямате връзка нямаш никакво право да се цупиш. Да не говорим, че нямаш никаква представа какво и кой е имал предвид с това съобщение. Но иначе даааа, много го мразиш :? Егати лиглите дето сте се навъдили :-o

zero
06-16-2009, 14:58
Ми иди с него на море 8-)

sasha_90
06-16-2009, 15:06
Да не намеква,че иска теб да покани? :)

blackvelvet
06-16-2009, 15:26
Майната му на скайп. Ти говорила ли си изобщо с него? Ако нямате връзка нямаш никакво право да се цупиш. Да не говорим, че нямаш никаква представа какво и кой е имал предвид с това съобщение. Но иначе даааа, много го мразиш :? Егати лиглите дето сте се навъдили :-o

+1

hisy
06-16-2009, 15:31
Добре де защо сега веднага хукваш да плачеш и да казваш че го мразиш вместо да отидеш и да го попиташ дали наистина това което е написал е вярно.Не ти ли мина през акъла че може това момиче да си ти,но да го е срам да те попита и затова го е написал ?? Първо го питай вместо да си правиш погрешни изводи ... защото така до никъде няма да стигнеш :?

lipstik
06-16-2009, 15:37
Ами ако това "търся си момиче за море" е било скрито послание за теб и е искал ти да му кажеш,че това си ти.

Lacey_66
06-16-2009, 15:37
:shock: ох абе ще ме спукате с подобни теми :lol: :lol: както казаха повечето що не го пита дали е сериозно тва от профила :D и ако да да те взима теб :lol: :lol: :lol:

Wrathchild
06-16-2009, 16:05
Първо, може да е шега.
Второ, може да иска точно теб, но да го е срам.
Трето - говори с него. Не в скайп.

xoxi
06-16-2009, 16:10
Скайпа е вреден 8-)
Или поговори с него и му кажи, че го харесваш (ако още не си му го казала) или пък и ти си напиши "Търся момче за море" .. :-D

XTREMEFREERIDE
06-16-2009, 16:12
Какво по дяволите?! :lol: Я се стегни. Скайп не си е работа. Просто говори с него.




Ама вие на колко сте?

FlashMX
06-16-2009, 16:17
Може просто да се е*бава ? Аз един път си бях написал че се продавам за стек студена бира :D . (офертата е още валидна :razz: )

angeltears
06-16-2009, 16:24
:razz: много евтино се даваш :-P

По темата: О .. М... Г.. момичеее.. :lol: :lol: какво се впрягаш за такива глупости, че чак и го мразиш?! Момчето не ходи с теб, че да внимава какво пише на скайпа си- Боже, това е само един скайп бе! Я се съвземи и му пиши да взима теб за плаж и да не си прави оглушки :-P

DevilWish
06-16-2009, 16:30
Ако съм на теб бих му писала ,дали иска може би твоята компания!?Как не се сети!?Пък и ти от сега такива кризи имаш ,заради нещо дребно, а даже не ходите.Ти като ходите сигурно всеки ден ще му приоверяваш телефона!?

slim__shadygirl
06-16-2009, 16:36
:razz:

kobrichka
06-16-2009, 16:52
Само НЕразбрах....вие гаджета ли сте ,или не?
И ,ако не сте има право да си търси момиче за море....
Сигyрно не му е хрумнало теб да покани.... :)

Take_That
06-16-2009, 18:09
Ехххх този скайп... Ама и вие няма да се научите, че по скайп нещата не се оправят, а още по-зле стават....... Говори с него на 4 - ри очи.

Hilary_
06-16-2009, 18:42
Ахх тоя скайп ... съсипа ни животаа... :?
Случайно да ти мина през акъла, че може ти да си това момиче... :? Аз бих му писала "Охо не ме търси .. аз съм тук някъде на близо ... 8) " ... да видим дали няма да му стане ясно а ... :lol:

KimBerLy1912
06-16-2009, 20:25
Може би просто не го обичаш... Почти съм убедена... Обръщаш внимание,на човек,който те е глезил,държал се е с теб по начин,който те кара да мислиш че си специална,наричал те е "миличко","бебче"... и т.н.т... И аз смятам,че ти просто се радваш на тва внимание и си набиваш филми...
А това отношение или влечение,което той е имал към теб... Смятам,че е моментно...И вече е отминало....
И все пак дано да греша... : )
Ако имаш възможност-пиши му че ти си момичето му за море...да видим как ще се развият събитията...
Но така,както ти чета писанията,не мисля че си на повече от 14-15....и би било редно ваще да не те пускат на море с момче на тия години...
И все пак успех...
Макар че най-добре би било да порастнеш и да не превръщаш в обич и любов всяка свалка..
Но опитът учи най-добре,честно казано и аз бях склонна да отдавам на разни връзки и взаимоотношения много по-голямо значение,отколкото отсрещната страна...И все пак както казах,опитът учи...
Успех... : )

Lapin
06-16-2009, 21:20
Дейстай бе " мозък " ... той даже може нарочно да го е написал ;)

MiLGaR0sSa
06-17-2009, 06:12
Яко си се филмирала...напиши му:"колко странно..ти си търсиш момиче за море,а аз си търся момче :-P "
И следи за реакция...

Punisherrr
06-17-2009, 06:37
Ох на първо място как може да се залъгваш така жестоко с някъв,с който сте си гукали по скайп един-два пъти и вече ти говори на бебета,милинки,дудинки,цуц нки,муцинки... (драйф...драйф..) ... което разбира се автоматично те влюбва в него :D ...както и да е :Ь
Кой го знае тоя лигоч за кво си го е написал тва... пък и да те приканва тебе на море... пак се връщаме на точка 1 8-) ...

DekoDenev
06-17-2009, 11:55
ti si momi4eto za moreto ne e trudno da se setish
ili prosto si na 13 :P :D

NeZaPoznat
06-17-2009, 12:05
Здравейте.Запознах се с едно момче от мойто училище . Взе ми скайпа , писахме си и започна да ме нарича слънчице , миличко , бебе . И в един момент аз се влюбих до полуда в него . Като го видя и сърцето започва да ми бие на бързи обороти , а корема ми се свива.Вчера сядам аз на скайпа весела , че ще си пишеме.И по едно време гледам на профила му че пише : търся момиче за море.Откачих. :-x Не исках да го виждам , нито да чувам за него .. нищо.Но днес като го видях и неможах да се сдържа и започнах да плача :cry: . Стана ми супер гадно.Сега незнам какво да правя , супер гадно ми е и искам да бъда с него , но май нямам никакви шансове. :cry: :cry:

Малиии!! Как може да се е*ава така с теб след като имате такава сериозна връзка. Чат по скайп ?! Че това е все едно да пиете по една боза в парка на пейката :shock: Баси ! И тоя гаден профил. Няма ли гепи ме, няма ли вестник Чук-Чук, нама ли ескорт .... че по скайпа да тирси ... деа пича деа. :-P :-P :-P :-P

Както би казал полицая от Ало Ало - Не знамвам що тоз чуляк не мужи да си намерва гажинце :-P

malkotoo
06-17-2009, 12:16
не се муси за глупости и заминавай с него на море :P

3oPuTy
06-17-2009, 12:41
Ти на колко си?! :-o На 12?! :-o
Защо първо не вземеш да пораснеш и после да се сърдиш на момче,с което сте САМО ПОЗНАТИ за това,че си търси момиче за море?! :-o
Ти к'во си мислиш,че като те нарича "миличко,сладичко,писе,коте, слънчице ..." те обича и иска да е с теб?!Ооооо,МОЛЯ ТЕ не бъди толкова наивна :? Аз тия миличките думички си ги казвам с почти всичките ми познати,че дори и на разни пикли,с които съм се еб*вала ... :?
Вземи излез от филма и отиди пред блока да скачаш на ластик :?

lips_of_anegel
06-17-2009, 12:46
кажи му,че е намерил момиче за морето

selens
06-17-2009, 22:13
Първо, може да е шега.
Второ, може да иска точно теб, но да го е срам.
Трето - говори с него. Не в скайп.
Тоя скайп .. 8-)

mOBSCENE
06-29-2009, 17:20
Какво по дяволите?! :lol: Я се стегни. Скайп не си е работа. Просто говори с него.




Ама вие на колко сте?


+11 :booooomb:

vampirekiss
06-29-2009, 17:38
Майната му на скайп. Ти говорила ли си изобщо с него? Ако нямате връзка нямаш никакво право да се цупиш. Да не говорим, че нямаш никаква представа какво и кой е имал предвид с това съобщение. Но иначе даааа, много го мразиш :? Егати лиглите дето сте се навъдили :-o

Точнооо.

Krasencety
06-29-2009, 17:58
Здравейте.Запознах се с едно момче от мойто училище . Взе ми скайпа , писахме си и започна да ме нарича слънчице , миличко , бебе . И в един момент аз се влюбих до полуда в него . Като го видя и сърцето започва да ми бие на бързи обороти , а корема ми се свива.Вчера сядам аз на скайпа весела , че ще си пишеме.И по едно време гледам на профила му че пише : търся момиче за море.Откачих. :-x Не исках да го виждам , нито да чувам за него .. нищо.Но днес като го видях и неможах да се сдържа и започнах да плача :cry: . Стана ми супер гадно.Сега незнам какво да правя , супер гадно ми е и искам да бъда с него , но май нямам никакви шансове. :cry: :cry:

по-удачно беше темата да се казва обичам го..,но както и да е..
Не бързай да се цупиш..а следващия път като го видиш го питай дали не си била ти момичето, с което е искал да иде на море.. ;) Има такава вероятност..може да го е било срам и за това така да е написал..а и да не е така горе главата.Той не е единствен! :-)

GD95
06-29-2009, 18:02
Може да се опитва да те накара да ревнуваш.Странни са някои хора :D А може това момиче да си ти...както казаха някои-да е послание към теб :smt102

profear
06-29-2009, 18:09
е голям прас кфо кат е писал тфа бе може би е искал ти да го видиш че да му кажеш ХАЙДЕ НА МОРЕ може и тфа де е искал да ти намекне да отидете двамата.. знаеш ли най добре го питаи

rskoy
06-29-2009, 18:27
прибирам се имам среща ж скаип xaax .....

Bvlgar
06-29-2009, 18:27
Лапе. Мисли по трезво.