PDA

View Full Version : Mоят съученик е сънувал, че умирам?!?!?!



stanimirka_94
06-19-2009, 15:41
Zna4i az sam momi4e na 15 godini :) V4era ve4erta moqt sau4enik e sanuval,4e umiram!Az sam na 3 etaj v staqta po angliiski ezik i nqkakv maj me butnal prez prozoreca i az sam padnala dolu na zemqta sas spukana glava i umrqla...I dneska kogato popitah sau4enika mi ''kakvo pravish '' toi mi otgovori ''ni6to be umrqla''.Tova kakvo ozna4ava,4e iska da umra li ..? I ne moga da razbera, zashto to4no men e sanuval... :? I kakvo ozna4ava sanqt ,koito e sanuval sau4enikat mi :( I se izvinqvam,4e temata ne trqbva da e v tozi razdel,i 4e ne pi6e na kirilica.. :) Blagodarq za mneniqta vi predvaritelno!!! :-) :-) :-)

Faces
06-19-2009, 15:48
Ако такива като тебе са бъдещето на България съм наистина сериозно притеснен :? :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

sladkalady
06-19-2009, 15:51
Това не означава ,че ще умреш.Защо не провери в някой съновник?
И аз понякога сънувам най-различни сънища ,свързани с приятели и близки,дори и съвсем непознати хора... :)

PartOfTheAutumnHarmony
06-19-2009, 15:52
Хората сънуват какво ли не. Тва, че те е сънувал как умираш не значи, че го иска. А и на теб кво ти пука? Едва ли си е намислил да те убива, но кой знае... Само ми е странно защо ти е казал :? Може би трябва да се пазиш. Най-добрия начин е да не влизаш в кабинета по английски ;-) :wink: Сложи си и каска за всеки случай :wink:

P.S. Виж ми аватара, много е обнадеждаващ. Успех! :razz: :razz:

MiLGaR0sSa
06-19-2009, 15:55
Да,а аз като сънувах как с един съученик се прибираме от моето село пеша,това какво трябва да значи?И колко хора съм сънувала да мрат,лелей :D ...спокойно,човек не може да контролира сънищата си.Може дори да сънуваш как си влюбен в човек,когото мразиш,така че не спритеснявай за глупости.Все пак ако искаш можеш да хвърлиш някой поглед към съновник.

LittlePrincess
06-19-2009, 15:57
Голяма работа като е сънувал, че умираш. И аз съм сънувала как газя мама и тате с някакви камъни ама 8-)

yahhooo
06-19-2009, 19:20
Лелееее горката ти. Сънувал, че умираш...
Бий му един шамар, та другия път да сънува как се лекува

vampirekiss
06-19-2009, 19:23
Това е просто сън.Стига сте вярвали в разни тъпи сънища.И аз сънувах,че печеля яхта(наистина го сънувах),но до ден днешен не съм се сдобила с таква.

dimitar_ak
06-19-2009, 19:27
Умиране, умъртвяване (виж мъртвец, смърт) в съня показват скорошно избавление или приключване на някоя стара работа или вражда. ако гледаш как някой умира, ще тъгуваш по любим човек. ако умираш ти, може да получиш празни обещания. умрял човек ако те вика или ти се усмихва, ще се разболееш. умрял че е възкръснал, ако сънуваш, ще постигнеш добри резултати в работата си. ако оплакваш умрял, ще получиш добри вести. ако говориш с умрял, ще научиш за женитба. ако насън ту умираш, ту се съживяваш, ще водиш скитнически, несигурен живот или пък ще намериш нещо отдавна изгубено.

AnzaRe
06-19-2009, 19:34
Виж в някой съновник и стига да пишете глупости щото вече ми писна да отговарям на тъпи въпроси.Тази тема буквално е за кофата.На тъпи въпроси---тъпи отговори!

kofti_nick
06-19-2009, 23:02
Zna4i az sam momi4e na 15 godini :) V4era ve4erta moqt sau4enik e sanuval,4e umiram!Az sam na 3 etaj v staqta po angliiski ezik i nqkakv maj me butnal prez prozoreca i az sam padnala dolu na zemqta sas spukana glava i umrqla...I dneska kogato popitah sau4enika mi ''kakvo pravish '' toi mi otgovori ''ni6to be umrqla''.Tova kakvo ozna4ava,4e iska da umra li ..? I ne moga da razbera, zashto to4no men e sanuval... :? I kakvo ozna4ava sanqt ,koito e sanuval sau4enikat mi :( I se izvinqvam,4e temata ne trqbva da e v tozi razdel,i 4e ne pi6e na kirilica.. :) Blagodarq za mneniqta vi predvaritelno!!! :-) :-) :-)

Още ли дишаш ? :oops:

sKa73r4o93
06-19-2009, 23:07
Zna4i az sam momi4e na 15 godini :) V4era ve4erta moqt sau4enik e sanuval,4e umiram!Az sam na 3 etaj v staqta po angliiski ezik i nqkakv maj me butnal prez prozoreca i az sam padnala dolu na zemqta sas spukana glava i umrqla...I dneska kogato popitah sau4enika mi ''kakvo pravish '' toi mi otgovori ''ni6to be umrqla''.Tova kakvo ozna4ava,4e iska da umra li ..? I ne moga da razbera, zashto to4no men e sanuval... :? I kakvo ozna4ava sanqt ,koito e sanuval sau4enikat mi :( I se izvinqvam,4e temata ne trqbva da e v tozi razdel,i 4e ne pi6e na kirilica.. :) Blagodarq za mneniqta vi predvaritelno!!! :-) :-) :-)JAJJXIAUXJAIjxaiUHXUAxuAHXUhxuaHXUAYHXUAYHXUahxua hxuahxuAHUAHXUAHXUhxauhxauhxa !?!?!?!? :D:D:D:D:DD tfa ebavka li e ili si malumna we :D:D:D:D:D pri vaprosa 'kfo praish' toi mi otgovori ' NISHTO BE UMRQLA' !?!?! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

1/ ili temata e ebavka
2/ ili ti si typa malumnica
3/ ili si 3-ti klas

aide bb umrqla :D:D :razz: :razz: :razz:

Tempest
06-19-2009, 23:17
аз само на сън мога да кажа, че съм щастлив, щото се пренасям в свят, в който искам да живея... ама знам, че е далече от реалността... пък най-често дори не ги помня... пък ти може да си кажеш "жива съм" и да си се кефиш като циганче в такси... оня нека си ти вика умряла, ако не му обръщаш внимание, бързо ще отмине ;)

lipsvashh_mi
06-20-2009, 03:30
споко,нищо няма да ти стане....попринцип когато някой сънува,че др човек умира то е точно обратното...смисъл мисля,че вещаеше здраве..тъй,че не се коси....а той,че те нарича умрялата-просто е лееееееееко малоумен или е дечко..избери си сама :-D

soul1199
06-20-2009, 06:20
споко 8)

woshata
06-20-2009, 06:21
:razz: :razz: :razz:
ако темата не е в кофата, то кофата ще дойде да и отговори тука :D :D

Аз лично и съвсем сериозно смятам, че трябва да си подготвиш завещанието, тъй като смъртта те дебне. Моите съболезнования предварително.

shandio
06-20-2009, 06:30
Zna4i az sam momi4e na 15 godini :) V4era ve4erta moqt sau4enik e sanuval,4e umiram!Az sam na 3 etaj v staqta po angliiski ezik i nqkakv maj me butnal prez prozoreca i az sam padnala dolu na zemqta sas spukana glava i umrqla...I dneska kogato popitah sau4enika mi ''kakvo pravish '' toi mi otgovori ''ni6to be umrqla''.Tova kakvo ozna4ava,4e iska da umra li ..? I ne moga da razbera, zashto to4no men e sanuval... :? I kakvo ozna4ava sanqt ,koito e sanuval sau4enikat mi :( I se izvinqvam,4e temata ne trqbva da e v tozi razdel,i 4e ne pi6e na kirilica.. :) Blagodarq za mneniqta vi predvaritelno!!! :-) :-) :-)JAJJXIAUXJAIjxaiUHXUAxuAHXUhxuaHXUAYHXUAYHXUahxua hxuahxuAHUAHXUAHXUhxauhxauhxa !?!?!?!? :D:D:D:D:DD tfa ebavka li e ili si malumna we :D:D:D:D:D pri vaprosa 'kfo praish' toi mi otgovori ' NISHTO BE UMRQLA' !?!?! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

1/ ili temata e ebavka
2/ ili ti si typa malumnica
3/ ili si 3-ti klas

aide bb umrqla :D:D :razz: :razz: :razz:

+1 :D

jghgh
06-20-2009, 08:08
Ами каквото и да означава съня, предсказанието си е за него, а не за теб ;)
Когато сънувам че целувам някого например, то няма нещо да се случи на тоя, който съм сънувала, а ще се случи на мен, нали разбираш. 8-)
(бтв целувка на сън значи караница обикновено.. и винаги след като сънувам целувки се случва точно така. 8-) )


Не е приятно да ти споделят такива сънища.. стряскащо е сигурно, но споко - няма да умреш, нищо лошо няма да ти се случи ;)

А защо ти вика "умряла" ли? Ми щото се бъзика, или е тъп, или ддз.
Не търси кой знае каква символика и се успокой.

DevilWish
06-20-2009, 08:12
Хората сънуват какво ли не. Тва, че те е сънувал как умираш не значи, че го иска. А и на теб кво ти пука? Едва ли си е намислил да те убива, но кой знае... Само ми е странно защо ти е казал :? Може би трябва да се пазиш. Най-добрия начин е да не влизаш в кабинета по английски ;-) :wink: Сложи си и каска за всеки случай :wink:

P.S. Виж ми аватара, много е обнадеждаващ. Успех! :razz: :razz:
Hahha +1 :)) Разби ме :) А аватара ти кърти :))

Ilikeliljon
06-20-2009, 08:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Отдавна не се бях смял толкова като чета, изрази от типа отвори съновника или мъртвец еди какво си :lol: :lol: Глупости, глупости. Съня може да означава няколко неща, но не трябва повече информация относно някои неща, пък и аз лично не бих се наел пред толкова хора да пиша какво може да означава. :D :D

vesSynkaa
06-20-2009, 08:26
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: хахахааааааа :lol: :lol: :lol:

WhyNot
06-20-2009, 08:28
Zna4i az sam momi4e na 15 godini :) V4era ve4erta moqt sau4enik e sanuval,4e umiram!Az sam na 3 etaj v staqta po angliiski ezik i nqkakv maj me butnal prez prozoreca i az sam padnala dolu na zemqta sas spukana glava i umrqla...I dneska kogato popitah sau4enika mi ''kakvo pravish '' toi mi otgovori ''ni6to be umrqla''.Tova kakvo ozna4ava,4e iska da umra li ..? I ne moga da razbera, zashto to4no men e sanuval... :? I kakvo ozna4ava sanqt ,koito e sanuval sau4enikat mi :( I se izvinqvam,4e temata ne trqbva da e v tozi razdel,i 4e ne pi6e na kirilica.. :) Blagodarq za mneniqta vi predvaritelno!!! :-) :-) :-) в повечето случаи сънищата нямат реална проекция в истинския живот а относно ,,нищо бе умряла'' е тва е супер идиотски :x другият път му покажи правилният пръст :-o

Punisherrr
06-20-2009, 08:48
Не се шашкай,това не значи нищо ;) (тоест няма как да знаем дали значи ли -не ,но все пак 8-) тва си е в неговата глава :Ь )
А тоя просто е глупав хлапак и ти е казал ''нищо бе умряла'' ,защото просто намира за забавно това,което е сънувал :p ... А като гледам как се плашиш,може и да те бъзика нарочно ;)

bonboncho
06-20-2009, 08:48
и аз сънувах че света е взривен и че само аз и брат ми оживяваме ама няма да стане така че ..... :D :D :D :D :D :D :D

elsy
06-20-2009, 16:42
Да ти мязам на врачка? :lol:

taffy
06-20-2009, 20:02
Ми значи, че е изперкал.

3v1
06-22-2009, 04:14
Zna4i az sam momi4e na 15 godini :) V4era ve4erta moqt sau4enik e sanuval,4e umiram!Az sam na 3 etaj v staqta po angliiski ezik i nqkakv maj me butnal prez prozoreca i az sam padnala dolu na zemqta sas spukana glava i umrqla...I dneska kogato popitah sau4enika mi ''kakvo pravish '' toi mi otgovori ''ni6to be umrqla''.Tova kakvo ozna4ava,4e iska da umra li ..? I ne moga da razbera, zashto to4no men e sanuval... :? I kakvo ozna4ava sanqt ,koito e sanuval sau4enikat mi :( I se izvinqvam,4e temata ne trqbva da e v tozi razdel,i 4e ne pi6e na kirilica.. :) Blagodarq za mneniqta vi predvaritelno!!! :-) :-) :-) :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Aicken
06-22-2009, 07:14
Много добра логика!

PainMonopoly
06-22-2009, 13:34
Ами значи ще умреш.

heartlesSgirl
06-23-2009, 09:25
Хората сънуват какво ли не. Тва, че те е сънувал как умираш не значи, че го иска. А и на теб кво ти пука? Едва ли си е намислил да те убива, но кой знае... Само ми е странно защо ти е казал :? Може би трябва да се пазиш. Най-добрия начин е да не влизаш в кабинета по английски ;-) :wink: Сложи си и каска за всеки случай :wink:

P.S. Виж ми аватара, много е обнадеждаващ. Успех! :razz: :razz:

Да ти имам проблемите :lol: Колко хора съм сънувала че умират ако е истина да съм ги избила всички до ся :? :razz: :razz:
П.П PartOfTheAutumnHarmony - адския аватар 8)

Shia
06-23-2009, 12:41
И аз съм сънувала,че катострофирам с мотор на моста и се влача по земята 100м и оцелявам.Сигурно е знак от Бога,нали . :-o