PDA

View Full Version : Странна ситуация



duracellbg
06-23-2009, 15:46
Пичове и пичkи,я помагайте тук че си савързах езика 8-)
Значи има една девойка дето не я знам как се казва още и колко е голяма,но мисля че е тийн.Аз съм на 17 и тя работи в едно магазинче до нас.И вече сме на зрдавей/здрасти.Запознах се с нея като влязох да си купя домати и така се разсеях по нея че въобще не забелязах че отидоха 3 и нещо за няколко домата :-x :lol: .
Така и доста често минавам от там и си купувам домати,но някак си не мога да си лафа с нея както с останалите жени....
За квооо?? я сега кажете как да сваля такова момиче :-) .

rusoto_baby_f
06-23-2009, 15:49
Както сваляш другите... :grin: Бъди естествен....Толкова ли неможеш да измислиш нещо... :-P

AFT
06-23-2009, 15:54
Нали осъзнаваш, че продавачките на домати не са по-различни от останалите женски?

duracellbg
06-23-2009, 16:02
Да,ама не мога да бъда естествен...
Ми всичко си е ок,влизам при нея и не мога да и взема името пак си е хубавичка 8-) .
Може би проблема е също че майка и работи на 3 метра зад нея :lol: .
Все пак сещам се за някой начини но ми звучат някак си тъпи за случая.
Примерно: Здравей,аз доста често минавам от тук,иии се казвам (името ми) и тя ще каже : и кво ми пука или нещо гадно и после ще триа да си показвам гадната страна,щото си паза няколко гадни реплики за такива случай с одрязване,пък ако стане шъ сме двама щастливи влубени 8-) .

Hilary_
06-23-2009, 16:08
Ми влизаш и при пореднето "здрасти" ще и кажеш "амм може ли поне името да ти узная? ... :D :D ии вкарваш едн осекси погледче ... ии така... или щом майка и е там ще и напишеш на едно листче там телефон ии така ... :grin: :D :D :D (колко романтично) :grin:

duracellbg
06-23-2009, 16:09
Постави се ти на нейно място.
Как ще реагираш ако няправя точно това което казваш?

Hilary_
06-23-2009, 16:11
Ще се учудя, но ще ми хареса подхода и начина по който го е направил ... :wink:

ghetto_superstar
06-23-2009, 16:12
Тез червени домати :booooomb: :grin:

duracellbg
06-23-2009, 16:12
Еми хуу мерси :)

golqmumnik
06-23-2009, 16:31
Викаш й-Здрасти,аз съм Пешо и сигурно ме помниш,щото съм ти редовен клиент.Имаш много хубави домати 8-) А между другото как ти е заглавието? :oops:

got2Bthe1
06-23-2009, 16:49
Тез червени домати :booooomb: :grin:

Flander
06-23-2009, 18:51
Викаш й-Здрасти,аз съм Пешо и сигурно ме помниш,щото съм ти редовен клиент.Имаш много хубави домати 8-) А между другото как ти е заглавието? :oops:

... или... "сигурно помниш този очарователен мой поглед и с какъв кеф купувам от твоите домати" :lol: Сега сериозно... кажи й " Доста често минавам от тук и си викам поне да ти знам името... " ама с една такава усмивка :P