PDA

View Full Version : Писна ми , но го обичам !



sunshhine88
06-23-2009, 19:00
Хам .. сигурно ще ми се смеете на тъпите проблеми но просто има нужда от помощ :( Значчи влюбетна съм от една година , даже повече в едно момче .. първоначално се надявах нещо да се получи , но явно съм си въобразявала .. ;( през септември миналата година разбрах че ходи с еднна ии се опитах да го забравяя но нищо не стана .. обичамм го повече от живота си .. той никога ни ми обръща внимание ии съм убедена че е побъркан по своята любов ! Но искам да е с мен .. толкова се нуждая от него .. как да си го взема от нея , как да го накарам да ме забележи .. само чче проблемът е че не гоо познавам ии нямам смелост да се запознаем аа по скайп - същото .. незнам защо но имам чувството че ако нещо му кажа или заговаря , всички ще почнат да ми се подиграват аа любовта му - ше вземе да се заяжда ии така .. боже - откачам ! ПОМОЩ .. моля вии .. :-#

Hilary_
06-23-2009, 19:02
Обич ли? Кога плащаш за нея данък обществено мнение ... :? :? Та ти дори не го познаваш ... ако е гаден по характер... визията не е всичко!!! :? :? Пффф баси филмите ... първо се запознай с него и го опознай ... а псоле се влюбвай ... :?

Punisherrr
06-23-2009, 19:07
Ох... (дишай punisherrr,дишай.... )
добре... да кажем така :
Не го познаваш,''обичаш го''(но щом не го познаваш,значи го ''обичаш'' само визуално,защото ти няма как знаеш какъв е характера му) така...следва,че просто ТИ не можеш да ОБИЧАШ повече от живота си ( :-o ) човек,който НЕ познаваш. Защото вие няяямате отношенияяяяяя!!! А ЗА ДА ИМА ОБИЧАНЕ ТРЯБВА ДА ИМА ОТНОШЕНИЯ.

Сега не се ли замисляш,че май това твоето му се вика ХАРЕСВАНЕ,УВЛЕЧЕНИЕ..дрън дрън.. сещаш ли се? :smt017
И че след като някой явно няма интерес към теб може би е дооооооооста по-просто да си кажеш - еми,значи няма да е с тоя - натам.
;)

crazy96
06-23-2009, 19:08
sporet men sled kato ne go poznava6..tova ne e obi4 a nakakvo uvle4eniq !! :-x

sunshhine88
06-23-2009, 19:15
Ем .. явно сте прави .. но просто искам да си е мой .. дори и да не знам какво изпитвам ;;ss

Punisherrr
06-23-2009, 19:20
Добре,но след като човека е зает какво искаш да направиш??
Мисли малко по-реалистично...за малко спри да тропаш с крак и да казваш ''искам искам искам!''
И аз много харесвах едно момче като бях на 12,13. То не бе рев,то не бяха драми. :lol: А той човека дори не му е пукало за мен, но аз упорито му се влачих по задника. ;)
И така докато не седнеш(пък ако искаш и права стой 8-) ) и не осъзнаеш,че тва е ЗАГУБЕНО ВРЕМЕ.

SuperBadSuperFresh
06-23-2009, 19:27
Абе я си отстоявай мнението.
-Обичам го
-Е,как бе ти не го познаваш.
-Оф да бе,прави сте...
Ако ти кажа че ще ти е последната любов и на мене ли ще повярваш?!?

Така,да не се отплесваме.Гледай сега,тва че ти се разтуптява сърцето примерно,не значи непременно любов.А пък тва че те кефи като визия,хич не е любов.Ми или си трай и си го чакай да скъса с гаджето,или се запознай,пробвай нещо зарибявки ала-бала пък тогава ще му мислиш.Повтарям се,повтарям и други милиони мнения в милиони теми-НЕ ГУБИШ НИЩО !

RaZzer
06-23-2009, 19:32
Няма по-тъпо и егоистично нещо от това да искаш да разделиш щастлива влюбена двойка, за да бъдеш на мястото на един от двамата... :booooomb:

Разбирам те, че ти е симпатичен, но моят съвет е - опитай се да продължиш напред, а ако междувременно той се окаже свободен - можеш пак да пробваш с него, но в никакъв случай не разваляй чуждата връзка! :?

vesSynkaa
06-23-2009, 20:02
Я чааакай малко ,, ти не го познаваш въобще , но го обичаш ?! :-o

unicorn_f
06-23-2009, 21:04
Обич ли? Кога плащаш за нея данък обществено мнение ... :? :? Та ти дори не го познаваш ... ако е гаден по характер... визията не е всичко!!! :? :? Пффф баси филмите ... първо се запознай с него и го опознай ... а псоле се влюбвай ... :?
мннного съм съгласна как реши ,че го обичаш като само си го виждала няколко пъти?пък щом толкова искаш накарай някой общ познат да ви запознае

Aicken
06-24-2009, 06:20
и как обичаш някои които не си опознала

Krasencety
06-24-2009, 06:45
Била съм на твое място и те разбирам..,но повярвай ми не го обичаш както и да ти звучи..Това е просто привличане, което може и да изчезне, когато го опознаеш...Не искам да те разочаровам, но е така..Неможе да обичаш човек, когото не познаваш... Събери смелост и се опитай да го опознаеш само не им разваляй връзката..Станете приятели, и когато се разделят може да пробваш с него, ако все още имаш някакви чувства..И горе главата нищо не губиш ;) Айде успех и умната! :-)

Bellatrix
06-24-2009, 06:54
Я чааакай малко ,, ти не го познаваш въобще , но го обичаш ?! :-o
Звучи като от приказка за лека нощ. Принцът видя принцесата и после реши, че е толкова влюбен, че няма нищо против да му хвръкне главата от дракона. Ама в средновековието са били много зле, а? :D

NeZaPoznat
06-24-2009, 07:25
Ем .. явно сте прави .. но просто искам да си е мой .. дори и да не знам какво изпитвам ;;ss


Ако ти не знаеш - ние откъде да знаем :?

valdesbg
06-24-2009, 07:57
Иве, дай едно рамо, щото такъв случай не бях виждал от години....

Аз няма да те копирам, щото си уцелила все 10-ки. То че авторката не знае какво иска, но го иска на момента е друга тема.

GotTheLife
06-24-2009, 11:35
обичамм го повече от живота си

това е върха :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D 8-) 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NiKoLetcHeToO
06-24-2009, 12:07
Как го обичаш като не го познаваш? ;D

alcoholgirl
06-24-2009, 13:54
и на мен ми се е случвало същото нещо и то за по-дълго време беше моето увлечение, но и той си намери гадже и са вече заедно над година и половина, но се свиква със мисълта... всичко отминава :(

sunshhine88
06-24-2009, 17:50
eм .. окей .. вече разбрах че трябва да се примиря .. ! зарежете мойте глупости .. толкова съм тъппа и ви занимавам с бебешките ми проблеми .. ; xx

BigFakeSmile
06-24-2009, 18:03
eм .. окей .. вече разбрах че трябва да се примиря .. ! зарежете мойте глупости .. толкова съм тъппа и ви занимавам с бебешките ми проблеми .. ; xx

абе слънце :D ,тук сме за да си помагаме (част от нас)
аз не мисля, че трябва да се примиряваш!
знаеш ли, той може да си я обича и какво ли още не...но нищо не е вечно
а за да те забележи..хмм..знам ли, постарай се да изглеждаш така, че като минаваш момчетата да се обръщат (нямам предвид като ку*ва)
не си тъпа, просто си влщбена до уши в недостъпния хубавец...
и събери малко смелост, така, че да се запознаете...

sunshhine88
06-24-2009, 18:32
Е .. поне ти ме разбираш и ме подкрепяш .. :-) ама аз имам и още един огромен проблем - че съм толкова съмоуверена че .. няма накъде - толкова съм срамежлива и страхлива че е много малко вероятно да отида при него .. ;( ;(

BigFakeSmile
06-24-2009, 18:59
сладур, ти се направи хубава, че да прайш впечатление пък то самоувереността ще си дойде :)
трябва самочувствие да има, пък и в крайна сметка запознате се..ако стане-хубаво..ако не-здраве да е
сега си мега хлътнала (верно, че е от много време) ама и това ще отмине
и не се знае...само събери смелост и късмета ще е на твоя страна :)

Rayzak
06-24-2009, 19:07
мойто мнение е заблудена душа...падаш си по 1 човек ама кво от тва че неможе да си с него ... колкото и симпатичен да ти е дори и да искаш да си с него той е зает кво му мислиш ...не се занимавай просто си намери друг .. огледай се на около може да е навсякъде :wink:

Shalala
06-24-2009, 19:15
сладур, ти се направи хубава, че да прайш впечатление пък то самоувереността ще си дойде :)
трябва самочувствие да има, пък и в крайна сметка запознате се..ако стане-хубаво..ако не-здраве да е
сега си мега хлътнала (верно, че е от много време) ама и това ще отмине
и не се знае...само събери смелост и късмета ще е на твоя страна :)

Ти пък не и даваи такива големи надежди,че късметът щял да бъде на неината страна,глупости,аз като бех толкова самоуверен,като се познавахме,танцувахме,и още куп глупости сме правили с това момиче и накрая и го казах ииии.....са приебах мн здраво защо съм толкова КУХ,КУХ,тя си имала приятел то4но от преди 8 часа :razz: :razz: хем ми беше смешно хем тъжно така4е внимаваи,много добре подбираи и обмисляи ходовете...

BigFakeSmile
06-24-2009, 19:27
не й давам напразни надежди
нали все пак трябва да опита??
глупаво е да е тооолкова луда по някой и да седи и да го гледа отстрани..
това, че ти не си успял нищо не значи

Shalala
06-24-2009, 19:31
аз не съм и казвал да не опитва,даже напротив,трябва,но ти така си написа поста сякъш ме като го направи целият късмет на тази земя ще е с нeя,и ще успее,просто не трябва 'чак толкова да се надъхва,а и немам намериние на споря с никои,аз мисля така,които не е съгласен,жив и здрав.
Поздрави 8)

FCB
06-24-2009, 21:24
Ам на колко години си миличка,как може да разсъждаваш толкова повърхностно и по детски.Ти не го познаваш,той е щастлив с приятелката си.Прсто ти не се вписваш в цялата ситуация.И все пак успех

sttarxdream
06-25-2009, 08:43
Ама какво я нападате всички .. тя иска съвет , а вие веднага почвате не си влюБена , това не е влюБване .. ;х и защо пък да не е .. Аз пък ще ти кажа давай смело напред [sunny] * найстина нищо няма да изгуБиш ако се запознаеш с него , но знам че понякога срамът е прекалено голям за да го преодолееш .. а за онази неговата женичка сигурно я мразиш , и как иначе :D :D Както вече казаха по - добре намери някой оБщ приятел който да ви запознаее .. Успехецц !!

lipstik
06-25-2009, 09:39
1 как така го обичаш без да го познаваш?Просто го харевсаш на външен вид и това е.
2 той си има приятелка което значи,че изобщо не трябва да се бъркаш!
Намери си свободно момче да харесваш.

DevilWish
06-25-2009, 09:43
Няма по-тъпо и егоистично нещо от това да искаш да разделиш щастлива влюбена двойка, за да бъдеш на мястото на един от двамата... :booooomb:

Разбирам те, че ти е симпатичен, но моят съвет е - опитай се да продължиш напред, а ако междувременно той се окаже свободен - можеш пак да пробваш с него, но в никакъв случай не разваляй чуждата връзка! :?
И аз съм съгласна :)

heartlesSgirl
06-25-2009, 13:05
Не се вкарвай във филми. Харесваш визията му, но незнаеш какъв е по характер . Представи си че е някой гаден :? Запознайте се

slun4evka
06-25-2009, 13:43
Абе момиче .. ти май не си имала други връзки .. смисъл ,, Изобщо не си имала отношения с момче, а ?? :D

BeBoNcHeTo
06-25-2009, 19:50
А защо аз си мисля,че си около 12 13 годишна

smileforyou12
06-25-2009, 19:56
ахахахахахахахха :razz: :razz: браво бе

sunshhine88
06-25-2009, 20:30
аабе казах ви вече .. мерси на теяя дето ме подкрепят , ама просто забравете .. като чели съм единствената на тоя свят дето е в такова положение ; xx .. просто не се занимавайте с глупостите ми .. и без тва ви дрънкам заа .. някви .. абе все айде .. ии даже май е най добре да изтрия темата !