PDA

View Full Version : Мъжемразка тема



babity
06-26-2009, 14:09
Боклук, лайнар, шибаняк, нещастник, страхливец, идиот... Това е малка част от епитетите, които се въртят непрестанно в главата ми. Адски много компромиси със себе си за да (му) духам накрая аз. ОмръзнА ми вече! Аз искам да давам, да давам, да давам... а в замяна искам само да спре да ме кара да се чувствам като евтино забавление и толкова. Без да съм като лепка, без да му се меся в живота. И изглежда това е тоооолкова много. Браво! Едно голямо БРАВО!!! за мен. Не се дадох, не се молиих, не плаках и сега не плача. Обаче яде, мамка му. Много мразя да затръшвам врати след себе си. Пожелавам си този път да имам себеуважението да не го потърся за да се извинявам за неговите грешки. Надявам се...

bloodylips
06-26-2009, 14:21
ами тия неща стават с разговори а не като се ядосваш или така като гледам като се караш с него...просто кажи че не ти е приятно да бъдеш използвана че имаш някакво самочуствие и уважаш себе си а и не само го казвай ами го докажи пред себе си успех :)

fatal4o
06-26-2009, 14:28
ах ето моята тема :grin: мъжката гордост е доста коварна, едно момче не се дава лесно, само защото има тази тъпа гордост... заслужава да го мразиш, заслужава да го плюеш, стискай зъби, не му се давай повече! Бъди силна и му покажи "кфо като е момче", аз съм момиче и си имам достойнство, а това че той не го оценява не му мисли ще има други, който на тебе ще ти дават, дават... и ти пожелавам това, което сама си го пожела! Дано да си издържлива! Върни гордоста си! ;)
Сега е момента да кажа "не ни слагай под общ знаменател". Не намеквам ,че аз примерно съм без достойнство ,но има момчета които съвсем не са с достойнството на софийски фешън (демек: да се мисли за най-големия, най-смелия, най-готиния и общо взето всичко най)

По темата: просто следващия път по-добре опознавай целта преди да предприемаш действия с нея щото точно това се случва на края.

babity
06-26-2009, 14:34
ами тия неща стават с разговори а не като се ядосваш или така като гледам като се караш с него...просто кажи че не ти е приятно да бъдеш използвана че имаш някакво самочуствие и уважаш себе си а и не само го казвай ами го докажи пред себе си успех :)

Какви разговори? Толкова време си мълчах и приемах да съм на повикване едва ли не, да ходя на места, на които винаги съм смятала, че е унизително да се ходи и какво? Казвам, че искам развитие, което да се състои в промяна на мястото на срещите ни и устен ангажимент, че сме заедно, а той ми казва: "съжалявам, не ме устройва" и свива рамене. И нямам право да се карам? Имам! ;)

Faces
06-26-2009, 14:39
:razz: :razz: :razz: Абе хора от жегите ли ви стаа нещо ве :razz: :razz: :razz: Кво мразиш момчето не ми е ясно ти се оставяш да те третират като няква изтривалка после той бил виновен нали знаеш не могат да ти пречинят нещо което сама не оставиш да ти причинят.Истината е че не си успяла да го заинтригуваш така като гледам си била сладката кукличка за игра и това е не мрази мъжете а промени себе си.

bloodylips
06-26-2009, 14:46
ами тия неща стават с разговори а не като се ядосваш или така като гледам като се караш с него...просто кажи че не ти е приятно да бъдеш използвана че имаш някакво самочуствие и уважаш себе си а и не само го казвай ами го докажи пред себе си успех :)

Какви разговори? Толкова време си мълчах и приемах да съм на повикване едва ли не, да ходя на места, на които винаги съм смятала, че е унизително да се ходи и какво? Казвам, че искам развитие, което да се състои в промяна на мястото на срещите ни и устен ангажимент, че сме заедно, а той ми казва: "съжалявам, не ме устройва" и свива рамене. И нямам право да се карам? Имам! ;)

ми тогава не мога да разбера кво праиш с него въобще ? показва ти че те използва че не иска сериозност с теб и не се съобразява с теб и въобще нищо не прави тогава кво праиш още ?

babity
06-26-2009, 14:54
:razz: :razz: :razz: Абе хора от жегите ли ви стаа нещо ве :razz: :razz: :razz: Кво мразиш момчето не ми е ясно ти се оставяш да те третират като няква изтривалка после той бил виновен нали знаеш не могат да ти пречинят нещо което сама не оставиш да ти причинят.Истината е че не си успяла да го заинтригуваш така като гледам си била сладката кукличка за игра и това е не мрази мъжете а промени себе си.

Едва ли... Нито съм сладка, нито някога съм се държала като кукличка. До последно се въртяха нещата според зависи какво му е удобно. Дори ако сега не бях тропнала с крак за изясняване на отношенията историята щеше да продължи и да ми подхвърлят още куп напразни надежди...

Faces
06-26-2009, 15:05
Ся за това дали си сладка или не дай pic и ще ти кажа ;) А за кукличката нямах предвид че се държиш като такава а че той те третира така.Слага си те където и когато му е удобно без да го е*е ти как се чувстваш от това приел те е като даденост а не като момиче което има чувства към него.

babity
06-26-2009, 15:25
Ся за това дали си сладка или не дай pic и ще ти кажа ;) А за кукличката нямах предвид че се държиш като такава а че той те третира така.Слага си те където и когато му е удобно без да го е*е ти как се чувстваш от това приел те е като даденост а не като момиче което има чувства към него.

Може и така да е. Просто ужасно много исках да се получи и затова направих ужасно много компромиси в името на несъздадените ни все още отношения. Важното е, че всичко свърши.

noproblembitch
06-26-2009, 15:55
Боклук, лайнар, шибаняк, нещастник, страхливец, идиот... Това е малка част от епитетите, които се въртят непрестанно в главата ми. Адски много компромиси със себе си за да (му) духам накрая аз. ОмръзнА ми вече! Аз искам да давам, да давам, да давам... а в замяна искам само да спре да ме кара да се чувствам като евтино забавление и толкова. Без да съм като лепка, без да му се меся в живота. И изглежда това е тоооолкова много. Браво! Едно голямо БРАВО!!! за мен. Не се дадох, не се молиих, не плаках и сега не плача. Обаче яде, мамка му. Много мразя да затръшвам врати след себе си. Пожелавам си този път да имам себеуважението да не го потърся за да се извинявам за неговите грешки. Надявам се...
Компот, кафе, цигара, или нещо друго искаш за награда, че не си успяла да попаднеш на свестен мъж?! Моля, занеси този си коментар при психолога или някой друг, който да ти оправи или развали настроението. И нека тези мъже, които са те наранили да го духат, но духай го и ти, за дето пускаш толкова проста тема! :-o

YakUZa777
06-27-2009, 10:01
/Epic facepalm

hooliganka89
06-27-2009, 10:43
Време е да се разбере,че колкото повече компромиси правиш за един мъж,той ти се качва на главата,кофти но факт.
Много бързо и лесно се учат на вредни навици :-o

vampirekiss
06-27-2009, 11:08
Дам много са боклуците от мъжки пол на тая свят,но може би от женски ще се окажат повече(по тази тема мн може да се спори).Хич да не ти дреме за тозши идиот.За*** го и го остави да си търси щастието в живота.Не си заслужава да се косиш заради такива мърши.

mechtaq_za_teb
06-27-2009, 13:05
Боклук, лайнар, шибаняк, нещастник, страхливец, идиот... Това е малка част от епитетите, които се въртят непрестанно в главата ми. Адски много компромиси със себе си за да (му) духам накрая аз. ОмръзнА ми вече! Аз искам да давам, да давам, да давам... а в замяна искам само да спре да ме кара да се чувствам като евтино забавление и толкова. Без да съм като лепка, без да му се меся в живота. И изглежда това е тоооолкова много. Браво! Едно голямо БРАВО!!! за мен. Не се дадох, не се молиих, не плаках и сега не плача. Обаче яде, мамка му. Много мразя да затръшвам врати след себе си. Пожелавам си този път да имам себеуважението да не го потърся за да се извинявам за неговите грешки. Надявам се...Колко ми е познато.... Имах много гаден период с един...(наричах го как ли не). Общо взето бях играчка в неговите ръце и той си правеше каквото искаше с мен. Накрая аз излизах от ситуацията наранена и захвърлена всеки пореден път, докато един ден загърбих чувства и всичко и го заебах. Така се радвам, че го направих... късно, но все пак го направих. Най-готиното беше, че го накарах да върви след мен и го отрязах. Заслужаваше си го.

ImmortalForever
06-27-2009, 14:07
Присъединявам се и веднага ви чувствам близки :) Да мрат тия говеда не заслужават да им се изплюем отгоре дори!Думите са малко с които да опиша какви са точно, но висчко отрицателно е за тях!

Faces
06-27-2009, 14:13
Хахахах викайте психиятрите пациентите май се готвят за бунт :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

balon4eee
06-27-2009, 14:39
еми да..

elsy
06-27-2009, 16:03
И аз се присъединявам!
На сичкото отгоре не спират да лъжат, бе, деа! :-x 8-)

Kukumqvka
06-27-2009, 16:06
Момчетата .. не са виновни за твоето страдание :smt003
Или по-точно не всички са виновни,а само един единствен ..

Shalala
06-27-2009, 16:07
ама само ви се моля не слагаите всичкини под един и същ знаменател,моля ви се,има и свястни момчета.... 8)

Anchety
06-27-2009, 17:33
"Каквото си надробиш, това ще си сърбаш" се казва... всичко си го правим сами... и не те обиждам или нещо подобно, но поне отчасти си е така. А и едно момиче като е влюбоно до уши е готово да пренебрегне дори себе си за да угоди на човека, в който е влюбена (и може би не само момичетата..). Но ако това момче не изпитва същите силни чуства като нея той усещя някакъв контрол над нея и се държи дори пренебрежително (но и Shalala е прав.. не всички са еднакви). Но в един момент се спираш и осъзнаваш, че заслужаваш повече от това и, че един вид сама си си виновна, че си му позволила да се отнася с теб по този начин. И независимо колко си влюбена ти си готова да го забравиш и преодолееш, за да получиш наистина това, от което се нуждаеш... това, което залужаваш... А не е ли любовта точно за това, да се чустваш добре и щастлива, вместо потъпквана и унижавана. И ако наистина всичко е свършило, радвам се за теб. Сега върви и намери нещо по- добро... някой, който ще ти донесе повече щастие, от колкото главоболия... някой, който ще те кара да се чустваш специална.. а не като изтривалка. Късмет! :)

TraPPed
06-27-2009, 18:52
мн кофти ама констатация -че ако се държиш добре с някой мъж/момче ти се качва на главата......а когато се държиш кофти е случайност да ти бие шута, в повечето случаи тичка след момичето :(

fatal4o
06-27-2009, 20:05
Присъединявам се и веднага ви чувствам близки :) Да мрат тия говеда не заслужават да им се изплюем отгоре дори!Думите са малко с които да опиша какви са точно, но висчко отрицателно е за тях!

Благодаря.. :smt069

Не мога да кажа за себе си какъв съм ,но все пак .. да не забравяме ,че всеки си има мнение по темата, кефа се като почнат да ми казват как момичетата търчат след нас, е при мен е обратното аз търча след тях и пак го получавам големия в гъ*а 8-)

ImmortalForever, момиче, всеки с късмета си, някой ден друго може да запееш не се знае .. :-P

Faces
06-27-2009, 20:14
МЪЖЕТЕ СА БОКЛУЦИ !!!

Какъвто и да е в началото.. колкото и перфектен да изглежда.. колкото и да са различни един от друг.. ВСИЧКИТЕ са боклуциии !!!! И никой никога няма да ме убеди в противното .. :-x
Ми ставай лесбийка кво се пениш тука ? Честно не съм виждал никога накуп толкова много момичета с ограничено мнение.Ади ЖЕНИТЕ СА КУ*ВИ четете и вижте колко е тъпо това и дано усетите и колко са тъпи вашите постове.

fatal4o
06-27-2009, 20:24
Не виждам къде сме тръгнали да се обиждаме... всеки просто е попадал на кофти материал и си е създал някаква негова си гледна точка.. ами какво щяхте да говорите ако никой никога не си беше хващал гадже!? (хмммм даже аз се замислих) Май е леко меко казано тъпо да говорите вскички под общ знаменател от създадената ви гледна точка.

raia338
06-27-2009, 20:29
смейте се но е трагично ...Никои не ни счита за нищо

selens
06-27-2009, 20:37
МЪЖЕТЕ СА БОКЛУЦИ !!!

Какъвто и да е в началото.. колкото и перфектен да изглежда.. колкото и да са различни един от друг.. ВСИЧКИТЕ са боклуциии !!!! И никой никога няма да ме убеди в противното .. :-x
+1 дори да е добро някое момче винаги се променя .. ВИНАГИ :( Аз в момента съм в такава ситуация че той чака само да го помоля ама все още се държа и напук няма да му се замоля 8-) :x

sunset_light
06-27-2009, 21:01
А,така ,нека всички се плюем. :razz:

totik
06-27-2009, 21:06
Това,което не мога да си обясня е откъде я вадите тая злоба.Голяма част от жените искат горили с изваяни тела,дебели пачки и по-малко мозък от галоши.А после той е груб,гаден еди къв си еди що си.Да но пак искате маркови дрешки и животинско излъчване нали така.Всички мъже малко или много сме животни,но някои са по първични от други.Вместо да изливате злоба по форумите хванете се с някое поддържано момче с бъдеще вместо да се оплаквате от горилите с които ходите :wink:

Naman07
06-27-2009, 21:14
За жалост, ние, представителите на мъжкия пол понякога сме ненадминати простаци...може би върха на човешката измет.

Горе главата, shit happens. И все пак, едва ли сме изпитвали нещо, заради което да си струва, да скапваме настроенито си. Както се пее в песента - "Let it beeee,...let it bEEEeeeEe...".

golqmumnik
06-27-2009, 21:15
Кат не аресваш мъже,стани лесбийка или си го начукай :-x
15-16 годишни кифли със самочувствие до небето искат да ги третират като принцеси и да им върят подир гъза,айситир от тука,никой не ви е длъжен с нищо,любовта не задължава да се купуват сандали,мечета и гащи от мола :x

Naman07
06-27-2009, 21:18
^ Един пример, който пасва прекрасно към поста ми.

fenasf
06-28-2009, 16:24
ем повечето от вас се кефят точно на такива безчувствени боклуци така че и аз лесно бих могъл да ви обобщя като самовлюбени кифли, които не си знаят интересите...

стига с тва поставяне на всички в една графа :?

TraPPed
06-28-2009, 16:27
Хубавите ябълки ги ядят прасетата ........... :?

JenataNaShefa
06-28-2009, 17:42
Продължавайте да си хвърляте бисерите на прасетата и се чудете защо не им правят впечатление.
Мъжете колкото и различни да са един от друг, толкова си и приличат. Има неща които ги свързват и точно тези неща ги правят мъже !
В крайна сметка те до нас опират и ние до тях... Природа :-|

babity, просто лош подбор, всичко ще мине и недей толкова да отдаваш значение какво си правила за него, той едва ли е забелязал и половината :?

babity
06-28-2009, 19:59
Стига сте си го начуквали бе, майна. Аз говорех за един конкретен човек. Далеч съм от мисълта, че абсолютно всички са еднакви. Естествено, че не са. Той също е правил неща за мен. И аз никога няма да го отрека. Просто всяко нещо съм си го плащала прескъпо, но не е сега момента, в който да се мери кой какво взел и дал. Той взе от мен максимума, който можех да дам при въпросните обстоятелства, както и аз вярвам, че взех достатъчно от него. Въпросът вече опира до личните ми страхове, а от тях произтича и това, че ужасно мразя да си затварям вратите завинаги. Дори на места, където знам, че и в следващия си живот няма да се класирам съм си оставила вратичка... А той, този въпросния, сигурно дори не е толкова лош като човек... Стечение на обстоятелствата...

А на тези, които започнаха да говорят за изваяни тела и пачки и сандалки и не знам си какво ще кажа чисто и просто да напуснат темата. Тук НЕ става дума за това!

miss_asi
06-29-2009, 05:32
Не може те да ни тъпкат по тоя начин,те "много великите" :-x Едва ли си първата или последната ,с която някой се е държал по тоя начин.

fatal4o
06-29-2009, 14:16
МЪЖЕТЕ СА БОКЛУЦИ !!!

Какъвто и да е в началото.. колкото и перфектен да изглежда.. колкото и да са различни един от друг.. ВСИЧКИТЕ са боклуциии !!!! И никой никога няма да ме убеди в противното .. :-x
+1 дори да е добро някое момче винаги се променя .. ВИНАГИ :( Аз в момента съм в такава ситуация че той чака само да го помоля ама все още се държа и напук няма да му се замоля 8-) :x

Същата ситуация..

Не може те да ни тъпкат по тоя начин,те "много великите" :-x Едва ли си първата или последната ,с която някой се е държал по тоя начин.

И двете сте за разстрел.

BigFakeSmile
06-29-2009, 14:40
казваш, че го мразиш, защото си хлътнала, а?
нали знаеш, че като не получаваме нещо го искаме все повече и повече...
и заради тези твои чувства ти си правила всичко за него..
да..това ми е много познато
ти да даваш...той да се прави на интересен..това връзка ли е?
не съжалявай за нищо....

got2Bthe1
06-29-2009, 14:49
Стига сте си го начуквали бе, майна. Аз говорех за един конкретен човек.

Скии са ти мжое да си имала един човек впредвид ама темата почна да се спами с мнения от сорта на "МЪЖЕТЕ СА БОКЛУЦИ!".... чудесно....тва е същото се едно аз да кажа че някое момиче ме е наранило примерно и другите момчета във форума да излязат с лозунг "ЖЕНИТЕ СА КУРВИ" има ги секви ама като изкарвате такива примерно пооточнявайте щото става малко обидно....нито всички жени са еднакви нито всички жени са еднакви....

Shalala
06-29-2009, 15:13
Стига сте си го начуквали бе, майна. Аз говорех за един конкретен човек.

Скии са ти мжое да си имала един човек впредвид ама темата почна да се спами с мнения от сорта на "МЪЖЕТЕ СА БОКЛУЦИ!".... чудесно....тва е същото се едно аз да кажа че някое момиче ме е наранило примерно и другите момчета във форума да излязат с лозунг "ЖЕНИТЕ СА к**ви" има ги секви ама като изкарвате такива примерно пооточнявайте щото става малко обидно....нито всички жени са еднакви нито всички жени са еднакви....

+1

не ни слагаите всичките под един знаменател,защото ние като ви сложим почвате да ревете...що така що иначе. :razz:

mim4ety_sara
06-29-2009, 15:23
Както казва една позната,мъжете са нещастници,нямаш нужда от тях,освен за секс ! :-D

Shalala
06-29-2009, 15:34
Айде бе.. не сте еднакви .. Много сори ама така сте си устроени.. Идва ви отвътре.. Реагирате еднакви на някои ситуации.. Оправдавайте се колкото искате, но колкото и да сте различни в крайна сметка сте си боклуци... по един или друг начин ..

И преди да ни наречете к**ви научете значението на думата.. :grin:

ако ми кажеш по какви изчисления и размисли те сведоха до това твое мнение,много ще съм ти бладогарен,ии дане познаваш всички,това че са те прецакали някви така наречени "мъже" не ти дава право да наричаш всички така,като се умъжиш няма да мислиш така....но няма смисъл да споря с поредната овца която си мисли че знае всичко за мъжете и че всички са еднакви и т.н. просто няма смисъл в този спор...аре мисли си с тъпото децко,предучилищно мнение...
Поздрави.

moon_flower
06-29-2009, 15:40
Такъв си си го избрала.Ако се беше държала на положение нямаше да я има тази тема сега.
И не всички мъже са такива.Почти всички момчета,които познавам се държат съвсем нормално и изобщо не заслужават да ги наричат "боклуци" и тн.Даже бих казала,че момичетата сме доста по-зле.В повечето случаи се жалваме,че момчетата били еди какви си,но сами сме си виновни. Това си е мое мнение де,не искам да карам никой да променя своето.

Shalala
06-29-2009, 15:43
Такъв си си го избрала.Ако се беше държала на положение нямаше да я има тази тема сега.
И не всички мъже са такива.Почти всички момчета,които познавам се държат съвсем нормално и изобщо не заслужават да ги наричат "боклуци" и тн.Даже бих казала,че момичетата сме доста по-зле.В повечето случаи се жалваме,че момчетата били еди какви си,но сами сме си виновни. Това си е мое мнение де,не искам да карам никой да променя своето.

+1 аууу,то и нормално мислещи момичета имало....чак да не поверваш.

fatal4o
06-29-2009, 19:47
И двете сте за разстрел.

You 2 :shock: :lol: :-P

Ей слушай какво това ,че ти попадаш на кофти мръвка това нас не ни засяга, още повече ,че темата не е за да кажеш колко ги мразиш , всеки е различен, аз те храня друг може да ти го спести само шото си кукла барби, такива като тебе ги ритам по сметището, разлигавените куклички на мама и тате дето киорава стотинка немогат със собствените си ръце да извадят и само мрънкат ,че момчетата ги наранявали като всъщност и вие имате вина, ми опознай го преди да тръгнеш с него ма къде си рипнала с не когото трябва преди да го познаваш... ето за това си за разстрел с другарката ви дето я цитирах и нея. :o

fatal4o
06-29-2009, 20:40
И двете сте за разстрел.

You 2 :shock: :lol: :-P

Ей слушай какво това ,че ти попадаш на кофти мръвка това нас не ни засяга, още повече ,че темата не е за да кажеш колко ги мразиш , всеки е различен, аз те храня друг може да ти го спести само шото си кукла барби, такива като тебе ги ритам по сметището, разлигавените куклички на мама и тате дето киорава стотинка немогат със собствените си ръце да извадят и само мрънкат ,че момчетата ги наранявали като всъщност и вие имате вина, ми опознай го преди да тръгнеш с него ма къде си рипнала с не когото трябва преди да го познаваш... ето за това си за разстрел с другарката ви дето я цитирах и нея. :o

Твоето мнение ми е през....... Нищо не знаеш за мен и живота ми така, че го запази за себе си.. само едно ще ти кажа. Благодарна съм на родителите си за това че са ме отгледали, но вярвай ми не съм получила нищо повече от това което е трябвало и през годините съм гледала как са се борили да ми дадат това което имам.. Да не говорим, че майка ми е болна и баща ми се тормози по цяла седмица да не се връща вкъщи за да работи.. Така че не ми обяснявай ти каква *барби* съм.. Ясно ли ти е!?
Ако не си забелязал заглавието на темата не е мой проблем.. :-P

Хммм я глей тука и тогава говори:



Стига сте си го начуквали бе, майна. Аз говорех за един конкретен човек.


Относно семейството ти не съм имал нищо лошо в предвид и ако съм ти го засегнал с нещо искренно съжалявам, обаче коментарите ти ме карат да те мисля за такава каквато същност не си ;)

babity
06-30-2009, 00:18
Стига бее! Ако имате такова огромно желание за спорове и разправии използвайте ЛС-тата. Това си е моето място за оплакване!!! А мъжете да не се правят на толкова тънкообидни. Тук не търся крив и прав. Просто исках да изкажа това, което ми тежи просто за да се освободя от него, а то какво стана...

По случая: всъщност продължавам да мисля понякога за него, но все още не съм го потърсила, а нямам и намерение да го правя. За първи път проявявам чувство за себеуважение и се гордея със себе си! Като се замисля разликата е никаква. Така или иначе го виждах два пъти месечно за да ме врънка да правя разни сексуални неща за него, които след като ми станеше неудобно от пазарлъка, който водехме всеки път, се съгласявах да правя. Само веднъж съм изпитвала истинско удоволствие с него и толкова. Просто съм човек, който има нужда да мисли за някого. Независимо какво смята отсрещния. Той, че беше некоректен - беше, но това няма значение. НЕ мразя всички мъже. Не мразя и него. Може би се чувствам и леко успокоена от факта, че тая нищожна надежда (за която не признавам дори пред себе си), че все някога ще се обади пак и тогава нещата ще се обърнат. Не знам... Все ми е едно вече. Давам си заслужена почивка от издирването на приказния принц. Вярвам, че всеки, който се чувства точно моя принц ще съумее да ме намери.

5StaR
06-30-2009, 00:54
reji venite emo

babity
06-30-2009, 05:15
reji venite emo

Стига бе, майна. Много съм далече от т'ва. Постарай се малко повече! :-)

totik
06-30-2009, 07:48
babity ти сама каза НЕ мразя всички мъже. Не мразя и него. Тогава имим един въпрос само.Защо кръсти темата така и отприщи цялата женска злоба.Само това ми кажи.

NeZaPoznat
06-30-2009, 07:54
Боклук, лайнар, шибаняк, нещастник, страхливец, идиот... Това е малка част от епитетите, които се въртят непрестанно в главата ми. Адски много компромиси със себе си за да (му) духам накрая аз. ОмръзнА ми вече! Аз искам да давам, да давам, да давам... а в замяна искам само да спре да ме кара да се чувствам като евтино забавление и толкова. Без да съм като лепка, без да му се меся в живота. И изглежда това е тоооолкова много. Браво! Едно голямо БРАВО!!! за мен. Не се дадох, не се молиих, не плаках и сега не плача. Обаче яде, мамка му. Много мразя да затръшвам врати след себе си. Пожелавам си този път да имам себеуважението да не го потърся за да се извинявам за неговите грешки. Надявам се...


Така като чета човека сигурно е почерпил, че си го зарязала :lol: :lol: :lol:

Shalala
06-30-2009, 08:52
Стига бее! Ако имате такова огромно желание за спорове и разправии използвайте ЛС-тата. Това си е моето място за оплакване!!! А мъжете да не се правят на толкова тънкообидни. Тук не търся крив и прав. Просто исках да изкажа това, което ми тежи просто за да се освободя от него, а то какво стана...

По случая: всъщност продължавам да мисля понякога за него, но все още не съм го потърсила, а нямам и намерение да го правя. За първи път проявявам чувство за себеуважение и се гордея със себе си! Като се замисля разликата е никаква. Така или иначе го виждах два пъти месечно за да ме врънка да правя разни сексуални неща за него, които след като ми станеше неудобно от пазарлъка, който водехме всеки път, се съгласявах да правя. Само веднъж съм изпитвала истинско удоволствие с него и толкова. Просто съм човек, който има нужда да мисли за някого. Независимо какво смята отсрещния. Той, че беше некоректен - беше, но това няма значение. НЕ мразя всички мъже. Не мразя и него. Може би се чувствам и леко успокоена от факта, че тая нищожна надежда (за която не признавам дори пред себе си), че все някога ще се обади пак и тогава нещата ще се обърнат. Не знам... Все ми е едно вече. Давам си заслужена почивка от издирването на приказния принц. Вярвам, че всеки, който се чувства точно моя принц ще съумее да ме намери.

ООо ... КуурВиичка :razz: :razz: :razz:

+ 1 :razz:

babity
06-30-2009, 16:28
^Никой ли не ви е учил, че не бива да съдите за всички жени по майките си?! :-)

totik, има едно нещо... афект му казват. Виж, поинтересувай се какво е.

bog4eto
07-01-2009, 10:47
Начи просто е..щом мразите мъжете не се занимавайте с тях и толко.Кфо само "тоя е боклук,ония е лайно" и накрая "мило,обичам те" :?

PepElqShKaAa
07-06-2009, 20:52
оо дааа мъжете suckssssssssssss :D :D :D

Kukumqvka
07-06-2009, 21:08
А стига бе .. с омраза до никаде няма стигнете 8-)

SiNiStEr
07-06-2009, 21:56
ще стигнем ....поне ще се успокоим малко като ги на обиждаме едно хубаво 8-)
Искам и аз да се включа ако може :smt039
Някой са такива идиоти,простаци,смотаняци, ибаняци,мършляци,педали,
извънземни,чудовища който не знаят какво искат,какво говорят и най-вече какво чувстват.
:smt028

DimovB
07-06-2009, 22:26
тва е темата на изцепките. мерси на авторката, сега ще имаме с какво да се забавляваме с френдовете като дойдат на гости :D

kindergarden
07-07-2009, 05:58
е те това е моята тема :grin: 8-) мъжете са долни гадни твари...говеда мръсни и разгонени 8-)

ElinoOor
07-07-2009, 06:02
Те са гадове.. обаче сега не ги мразя шот съм инлоФчИиИи :D :D

gabsit000
07-07-2009, 07:47
Време е да се разбере,че колкото повече компромиси правиш за един мъж,той ти се качва на главата,кофти но факт.
Много бързо и лесно се учат на вредни навици :-o




съгласна съм с това мнение...значи на мен до сега не ми се е случвало да правя компромис на нито едно момче,тъй като не съм изпадала в подобна ситуация(не ми се и ще да изпадам)...ама гледам приятелките си отсрани как някои,въпреки,че нещата не вървят и както всяко начало има край..те пак прощават на техните половинки и продължават това свършило се нещо с надеждата то да стане по-добре...малцина са тези които могат да се похвалят с нещо такова...незнам аз как бих реагирала в подобен случай..но на този етап си мисля,че като имам сериозна връзка..ако нещо се случи и ние скъсаме ..не бих се мъчила да оправям нещата..щом е дошъл края..е дошъл ..точка и така...оф изгововорих всякви тъпотиии ама кфо да прави :D

XTREMEFREERIDE
07-07-2009, 09:08
Ама пъ си губим ума по тия долни същества, нали. :lol:

gabsit000
07-07-2009, 09:10
Ама пъ си губим ума по тия долни същества, нали. :lol:


мдааааа :D

ifkataAa
07-07-2009, 09:40
Има и боклуци, има и свестни.Същото е и с жените.Според мен не е редно да слагаме мъжете под един общ знаменател, или пък да ги сравняваме.А и кои сме ние, че да съдим някой си, да не би да сме идеални ? ;)