PDA

View Full Version : 1 бърз въпрос...



t0d1t0
07-04-2009, 09:24
ам 1 бързо въпросче :) Значи приятелката ми беше девствена , бяхме на екскурзия и предните 2 дена я поболяваше корема , виеше и се свят ... Все пак по цял ден пътувахме , но нищо кой знае какво. Та направихме го вечерта , понеделник беше. Болеше я , имаше малко кръв ... Нормалното :D Та в сряда и дойде ... 10 дена по-рано , разбирам да закъснее нещо , ама ... :( Та да попитам , да не съм направил нещо , някаква болест :?

А и да допълня , до сега е нямала проблеми с цикъла, може малко да позакъснее , но нормалното и не я е боляло никога корема , главата и т.н. когато и идва :)

Rayzak
07-04-2009, 09:31
Приятел и при мен беше така ... и мойта беше детствена ... направихме го и след няколко дни и дойде .. а тъкмо и беше минало ... просто си се справил добре :D и си и предизвикъл цикъла ... ,но ще и мине ;) споко

previlegue
07-04-2009, 09:33
със сигурност може да си напраил нещо ... никви тестове .. отидете на лекар. А ПРЕЗЕРВАТИВ ?? на колко сте ?

Rayzak
07-04-2009, 09:39
ми на 17 съм ама ... на приателката ми и нямаше нищо .. и аз се бях шашнал супер много ... и я накарах да си земе тестове направи ги,но се видя че е нямало нищо просто болката е от скъсаната ципа ... четох и в нета ... сично направих такаче да не се притеснява а приателката ми и тя е на 17 такаче спокойно ;)

t0d1t0
07-04-2009, 09:44
хххх , не че много се притеснявам , сигурен съм в момичето и в мен :) Ама просто и аз се бях шашнал :D А бе ще чакам сега да и мине , че да и се порадвам като хората :D

VforVendeta
07-04-2009, 09:46
Боли ме да го кажа повече отколкото ще те боли тебе, но изследванията на които подложих приятелката ти снощи ме изумиха
, станах свидетел на "чудо на медицината". Ти си разболял приятелката си от СПИН, цифилис, трипер, горонея, хламиди и срамни въшки едновременно :-o . Остават и приблизително 5 дена, 6 часа, 34 мин и 12 секунди живот (не мога да кажа с точност).

Не казвай на приятелката си това, което съм ти казал :( .Помогни и да изживее щастливо безсмисленият й и без това остатък от живота.

t0d1t0
07-04-2009, 10:01
хахахаха много смешно човече , голям комик си :lol: Айде локвайте темата , че обикновено аз се подигравам на хората :lol:

sexyto9612
07-04-2009, 10:07
:razz:

monincetyyy
07-04-2009, 10:36
Боли ме да го кажа повече отколкото ще те боли тебе, но изследванията на които подложих приятелката ти снощи ме изумиха
, станах свидетел на "чудо на медицината". Ти си разболял приятелката си от СПИН, цифилис, трипер, горонея, хламиди и срамни въшки едновременно :-o . Остават и приблизително 5 дена, 6 часа, 34 мин и 12 секунди живот (не мога да кажа с точност).

Не казвай на приятелката си това, което съм ти казал :( .Помогни и да изживее щастливо безсмисленият й и без това остатък от живота.
хаха Цифилис :razz: Но иначе съм съгласна да.. опасенията ми са големи за тфойта мадама :D

t0d1t0
07-04-2009, 10:40
ми ко , гледай какъв хубав доктор си намерила :oops:


ПП Значи някой път някой като не знае нещо ... Кофти се получава , шега не бива :)

Extremescream
07-04-2009, 12:26
Да,болест си направил.... :? WTF?!Абе хора,НИЩО МУ НЯМА НА МОМИЧЕТО!Може нещо на тая екскурзия да е настинала и затова да и е било лошо,а и може просто цикъла и да е подранил.И това,че е било за първи път също може да го е предизвикало,и при мен беше така.Айде мислете,после поствайте безумни теми. :?

t0d1t0
07-04-2009, 12:38
сори , просто така го бях написал , знам , че не е болест , ама ... Просто за 1ви път ми се случва такова нещо ... При старата приятелка , нито болки , нито кръв , нищо , а тук :shock:
Айде модераторите да махат темата :) :) :) :)

Quasar
07-04-2009, 12:52
Сичко е ток понякога цикъла си прави квот си иска...чакай да зараства и давай смело 8)

pe4enkata
07-04-2009, 12:58
бре :-D

LovelyGirl
07-04-2009, 14:08
[quote="Rayzak" просто си се справил добре :D и си и предизвикъл цикъла ... [/quote]

Тази глупост пък откъде я измисли ?!

SpOrTs_GiRl
07-04-2009, 18:33
Я стига сте се филмирали.. Нормално е след първия път да й дойде по-късно или по-рано.. Нищо му няма на момичето.

П.П. Да, това с предизвикването на цикъла бешеееее.. :lol:

angel_spirit
07-04-2009, 20:52
Сичко е ток понякога цикъла си прави квот си иска...чакай да зараства и давай смело 8) :D +

pinki
07-04-2009, 21:08
Нормално е спокойно

Kya
07-04-2009, 22:30
хххх , не че много се притеснявам , сигурен съм в момичето и в мен :) Ама просто и аз се бях шашнал :D А бе ще чакам сега да и мине , че да и се порадвам като хората :D

Сигурен си в кое по-точно? Може би си сигурен,че тя те хаерсва и че ти нея или пък заедно сте ходили на изследвания? :razz:

t0d1t0
07-04-2009, 22:36
Миии , че ме обича :oops: :razz: Сигурен , че е чиста , къпала се е :lol: А и като почнете с тези изследвания и работи ... Всмисъл , че не сме имали други партньори, че поддържаме добра хигиена и така нататък , че няма смисъл да се притеснявам за такива работи :)