PDA

View Full Version : Малко притеснение



suzuki
07-09-2009, 11:33
Здравейте.Имам едно въпросче,което на което търсих отговор ама не ножах да намеря.Може да ви прозвучи гадно или незнам , но с мойта приятелка мърсувахме един ден се разгорещихме. Тя почна да ми духа и така някаде 5 мин и я ядосах тя ме целуна и ми даде да опитам моита си течност :shock: аз не бях свършил имаше само тази течност,която излиза преди да свършим.И после аз почнах да я лижа там долу а преди това съм преглътнал доста пъти колко и гадно да звучи :D . И искам да питам дали може да сме направили беля сещате се и дали сега ще и дойде. И още една подробност девствена е.И моля ви без тъпи коментари

hottie
07-09-2009, 12:03
Абе не, споко :)

anSsito
07-09-2009, 12:24
Не е станал никакъв фал. Бъди спокоен ;)

NeZaPoznat
07-09-2009, 12:27
*********************************************** ********************************************* **************** ******************************** **************************** ************************** ************************ *********************** ***************************** *** ***************** ************** ********************* **************** ************** ***

Деа !!

п.п. Написах коментар и си го цензурирах сам ....

Aicken
07-09-2009, 12:30
добре че не ти е извадила 2-3 ребра и не те е накарала сам да си направиш свирка :lol:

vde
07-09-2009, 13:12
Беля, много голяма си направил ти.....че си публикувал алогичен въпрос!

Отговора ти е не, не може да "сте направили беля"
За да забременее момиче, трябва да има проникване + свършване вътре в момичето без предпазни мерки, а дори и тогава (в зависимост от деня й на овулация) вероятността не е голяма.

experiment_m
07-09-2009, 13:16
добре че не ти е извадила 2-3 ребра и не те е накарала сам да си направиш свирка :lol:
:D :D :D
Щом си преглътнал хубаво - едва ли. :-D

machoka
07-09-2009, 13:34
т. 11 за тази тема.

колежке, стягай ги.