PDA

View Full Version : Влияе ли сексът на растежа на тялото?



stefsi
07-10-2009, 07:30
Едва ли сте някви лекари, но интересувам се дали Сексът/задоволяване стимулира хормони които променят тялото/менструацията/метаболизъм/мозъчна дейност?????
Една персона ми беше казала че сексът в ранна възраст спира растежана костите и гърдите, все едно ставаш възрастен нещо подобно.
Възможно ли е правенето на секс да предизвиква по обилно кръвотечение/болки по време на менструация... Въобще дали сексът влияе на цялата ни същност, не може да няма ефект...
Дали при секс/маструбация се произвеждат хормони които въздействат на яйчниците/семенниците да произвеждат полови клетки и хормони- съответно човекът излъчва феромони които привличат останалите индивиди.. Тоест ако сте правили секс или сте влюбен излъчвате феромони които привличат сексуални партниори...
( Не е ли случайност че точно когато си хванеш гадже изведнъж започват всички да искат близост с теб???)

Това са научни факти и ми е интересно дали са възможни... Вашето мнение?? :)

Aicken
07-10-2009, 08:28
сексът влияе върху много неща но не и върху растежа на нещо... смисал физическо или пък спирането му

mArMaLaDkA
07-10-2009, 08:48
интересувам се дали Сексът/задоволяване стимулира хормони които променят тялото/менструацията/метаболизъм/мозъчна дейност?????
- Мисля, че менструацията можеше да стане по-кратка или нещо такова, не съм сигурна. По време на секс или самозадоволяване се отделят ендорфини, които още са наречени "хормоните на щастието", така че е нормално човек да се чувства ощастливен след такава дейност. 8-)
Една персона ми беше казала че сексът в ранна възраст спира растежана костите и гърдите, все едно ставаш възрастен нещо подобно. - Не вярвам, това е глупаво. Дай, като ти дойде първия цикъл или сперма да спреш да растеж.
Възможно ли е правенето на секс да предизвиква по обилно кръвотечение/болки по време на менструация... Въобще дали сексът влияе на цялата ни същност, не може да няма ефект... - Точно обратното. Сексът по време на менструация я прави по-безболезнена.
Дали при секс/маструбация се произвеждат хормони които въздействат на яйчниците/семенниците да произвеждат полови клетки и хормони- съответно човекът излъчва феромони които привличат останалите индивиди.. Тоест ако сте правили секс или сте влюбен излъчвате феромони които привличат сексуални партниори...
( Не е ли случайност че точно когато си хванеш гадже изведнъж започват всички да искат близост с теб???) - Човек постоянно излъчва феромони, които привличат хората около него, най-вече от срещуположния пол. Ако си правил секс скоро, си личи. Самото държание е по-различно от това, на другите. Познава се винаги. И не, не е случайност, че, когато си хванеш гадже, всички искат да са с теб. Симптомът се нарича "след дъжд качулка".

LiSicHkAa
07-10-2009, 08:58
сексът влияе върху много неща но не и върху растежа на нещо... смисал физическо или пък спирането му
+1

NeZaPoznat
07-10-2009, 09:05
Не питай тази 'персона' повече за нищо :?

Ilikeliljon
07-10-2009, 10:19
Една персона ми беше казала че сексът в ранна възраст спира растежана костите и гърдите, все едно ставаш възрастен нещо подобно.

Ти лично не намираш ли противоречие в това изречение. Спират ти растежа на костите и гърдите, пък ставаш възрастен 8-) 8-) 8-)

Ufff
07-10-2009, 11:24
не е нужно да си лекар за да знаеш че това е абсурдно

mOBSCENE
07-10-2009, 11:45
не е нужно да си лекар за да знаеш че това е абсурдно

bloo
07-10-2009, 12:05
Едва ли сте някви лекари, но интересувам се дали Сексът/задоволяване стимулира хормони които променят тялото/менструацията/метаболизъм/мозъчна дейност?????
Една персона ми беше казала че сексът в ранна възраст спира растежана костите и гърдите, все едно ставаш възрастен нещо подобно.
Възможно ли е правенето на секс да предизвиква по обилно кръвотечение/болки по време на менструация... Въобще дали сексът влияе на цялата ни същност, не може да няма ефект...
Дали при секс/маструбация се произвеждат хормони които въздействат на яйчниците/семенниците да произвеждат полови клетки и хормони- съответно човекът излъчва феромони които привличат останалите индивиди.. Тоест ако сте правили секс или сте влюбен излъчвате феромони които привличат сексуални партниори...
( Не е ли случайност че точно когато си хванеш гадже изведнъж започват всички да искат близост с теб???)

Това са научни факти и ми е интересно дали са възможни... Вашето мнение?? :)

*в темата според мен само това в червеното е вярно :]

aniezina
07-10-2009, 13:07
Дма, влияе. След усилено практикуване ставаш Лемуриец :D

П.П.: Дано някой схване :-o

malkotoo
07-10-2009, 19:05
:?

djuki
07-10-2009, 20:05
мисля че на менструацията може да помогне като я облекчи , но за растежа глупости

scyLLa
07-10-2009, 20:24
Сексът с мяярка е много полезен и укрепва супер много имунната система, НО ако се прекалява дори я прави по слаба и по уязвима на болести
Както са казали древните гърци "Παν μέτρον άριστον" -всичко с мярка

pisentseto
07-11-2009, 19:20
Ем при мен оказа влияние на менструацията,започна да ме боли много,а преди това не ме болеше изобщо

Sevgincho
07-11-2009, 19:29
сексът влияе върху много неща но не и върху растежа на нещо... смисал физическо или пък спирането му
+1

Снимката ме , кефи 8-) ...

относно темата , чувал съм че влияе добре за човешкото тяло = за стреста и т.н. :-D

swords1010
07-11-2009, 19:35
Глупости... :) По никакъв начин не може да ти спре развитието.

your_secret
07-11-2009, 20:21
Едва ли сте някви лекари, но интересувам се дали Сексът/задоволяване стимулира хормони които променят тялото/менструацията/метаболизъм/мозъчна дейност?????
Една персона ми беше казала че сексът в ранна възраст спира растежа на костите , все едно ставаш възрастен нещо подобно.

Така става при кучетата, за хората не знам :lol: :lol:

krasivia
07-11-2009, 20:25
пълни глупости :)