PDA

View Full Version : ПРОЧЕТИ!ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!



Jus7DreamBoy
07-13-2009, 10:51
Аве хора кво ви става бе ?!? Видях хиляди теми като си на 14 ходи си играеш с колички и други такива?!? Кфо като е на 14,15 да не е забранено да се чука?!?МИсля че няма закон така че не го садете тоя раздел "секс" хората си казват проблемите а вие не гладете да им помогнете а да ги критийувате баси майката .... земете се оправете малко бе ..... помагайте а не се карайте на авторите!!! Постъпете малко по одговорно човека идва споделя си проблема ви аве бягай от тука ,много си малък и т.н той си приценява вие какво му се бъркате пфф злетаци ... направо нямам думи за някой от вас! БЪДЕТЕ ПО СЕРИОЗНИ И СЕ СТЕГНЕТЕ МАЛКО :-x




П.С Извинете за правописните грешки ( да неграмотен съм! )

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 10:53
А и ако не знаете всяко ново поколение изместа другото по лудорий и прави сичко по рано например майакти е на 40 и за пръв път е правила секс на 19 ти си на 21 и за пръв път си правил секс на 16 ?!? Така какво прече тези на 14 да правят секс на 14,15, ?!?

chicho
07-13-2009, 10:56
Аве я се осъзнай малко бе, тия нямат никаква сексуална култура и тия бащи и майки за какво са само за пари ли ? Да разговарят с тях ще им обяснят много по -добре. И това " Постъпете малко по одговорно" я пак помисли кой трябва да постъпи по- отговорно? недей да избиваш комплекси а отиди си удари 1 тапанарка. На 14 ще прави секс? Защо? защото да е фешън газе ли ? Я попитай защо го правят.

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 10:58
НАПАДАЙТЕ МЕ ПСУВАЙТЕ МЕ ОБИЖДАЙТЕ МЕ НЕ МЕ ЕБЕ КОПЕЛЕ ЗА НИЩО НЕ МЕ ЕБЕ

IRule
07-13-2009, 10:59
Докато си малолетен ще си държиш патлака в кобура, тва е :razz:

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 10:59
Аве я се осъзнай малко бе, тия нямат никаква сексуална култура и тия бащи и майки за какво са само за пари ли ? Да разговарят с тях ще им обяснят много по -добре. И това " Постъпете малко по одговорно" я пак помисли кой трябва да постъпи по- отговорно? недей да избиваш комплекси а отиди си удари 1 тапанарка. На 14 ще прави секс? Защо? защото да е фешън газе ли ? Я попитай защо го правят. ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!! И КВО КАТО ИМ СЕ КАРАТЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ЩЕ ВИ ПОСЛУШАТ ?!?

chicho
07-13-2009, 11:00
Толкова теми има за Секса в интернет толкова има писано по всички въпроси че свят ще ти се завие.
Тук скоро може да очакваме и съседа ми от 8мия етаж еба жена си има ли възможност да съм бременна? :-x

chicho
07-13-2009, 11:00
Разбирасе че е тяхно решение, никой нищо неможе да промени .

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:01
Толкова теми има за Секса в интернет толкова има писано по всички въпроси че свят ще ти се завие.
Тук скоро може да очакваме и съседа ми от 8мия етаж е** жена си има ли възможност да съм бременна? :-x Офф сички знаем че тези теми са от лапета дето си нямат работа по цял ден и си спамят ... а аз говоря за сериозните теми и вие пак се правите на незнам си кфо

marsella
07-13-2009, 11:09
Ами именно че и те са почнали от тогава, не че са свети води ненапити, ами просто са осъзнали че е било твърде рано и са можели да си бъдат дечица, а не да ходят да се ч.кат (с извинение). Кфо аз като за първи път правих секс на 17 години кфо по - малко човек ли съм. И именно тези "деца" почнали от 13/14 годишна възраст, докато станат на 20 не можеш да им кажеш, че това са деца с някви принципи и морал. Не може едно дете, което вчера му е дошъл цикалът, да ходи и да се е.е! Това е моето мнение.

Extremescream
07-13-2009, 11:12
преди да постваш теми,научи се да пишеш грамотно....

Extremescream
07-13-2009, 11:17
А и имаме право да коментираме дали е правилно,или не да се таковат на тия години.Свобода на словото.....

plmn
07-13-2009, 11:17
ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!!

ако и родителите им не могат да ги спрат, тогава наистина е много лошо.
а ние тук, разбира се, че ще им казваме да си играят с количките, на 14 кво друго искаш да правят? има си възраст за секс, за любов, за сватби, за работа, за всичко си има време, а доста деца се опитват да разместят и объркат цялата схема. на 13-14 секс? смешно си е. нито момчето е готово психически, камо ли пък физически хаха. момичетата на тая възраст почти нямат гърди даже. ама дай да ръгнем пишлето там долу. + това нямат елементарна, повтарям - елементарна сексуална култура. като прочета, че някой си правел секс от 'мноого' време и много си обичал гаджето, и други разни глупости, и в с ъщото време пита как се слага кондом и дали се забременява от анален, ми става тъжно. явно сегашните деца не говорят с родителите си за тези неща, а трябва. ето за това, ще им казваме да си гледат детството, и ще продължаваме да го правим. темичката ти е абсолютно излишна. добре, че има хора като нас, които да им казват, кое е правилно, и кое - не. иначе по-лошо. а вече кой ще прочете и осмисли написаното, на това отговор не мога да дам. имат си родители, които явно обаче не са достатъчно отговорни щом не знаят, че децата им на 13 правят секс, а не знаят елементарни работи.

FromAutumToAshes
07-13-2009, 11:30
Напълно подкрепям някой мнения тук... Всички знаем, че живеем в болно общество и нещата вървят от зле към по-зле, но кой е виновен за това? Еми самите ние... Вече е често срещано по новините да слушаме за 13-14 годинишни родилки, питам това нормално ли е? А май ще стават и повече за в бъдеще. Естествено че не е нормално дете боквално ДЕТЕ на 14 години да прави секс. Мисли си, че му се прави секс, а то му се ходило до тоалетна... *с цялото ми уважение и извиниение* Замислете се малко преди да направите нещо. Сега може и да не го осъзнавате но бъдете сигурни, че след няколко години ще го осъзнаете... Без да се правя на както казахте "света вода ненапита" но това е моето виждане било то момче или момиче стани поне на 17 узрей до някаква степен развий се като личност тогава мисли за секс и интимен живот... Другото са празни работи .

Пак казвам не искам да обиждам никого, не ме разбирайте погрешно. Здраве и щастие на всички.

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:31
ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!!

ако и родителите им не могат да ги спрат, тогава наистина е много лошо.
а ние тук, разбира се, че ще им казваме да си играят с количките, на 14 кво друго искаш да правят? има си възраст за секс, за любов, за сватби, за работа, за всичко си има време, а доста деца се опитват да разместят и объркат цялата схема. на 13-14 секс? смешно си е. нито момчето е готово психически, камо ли пък физически хаха. момичетата на тая възраст почти нямат гърди даже. ама дай да ръгнем пишлето там долу. + това нямат елементарна, повтарям - елементарна сексуална култура. като прочета, че някой си правел секс от 'мноого' време и много си обичал гаджето, и други разни глупости, и в с ъщото време пита как се слага кондом и дали се забременява от анален, ми става тъжно. явно сегашните деца не говорят с родителите си за тези неща, а трябва. ето за това, ще им казваме да си гледат детството, и ще продължаваме да го правим. темичката ти е абсолютно излишна. добре, че има хора като нас, които да им казват, кое е правилно, и кое - не. иначе по-лошо. а вече кой ще прочете и осмисли написаното, на това отговор не мога да дам. имат си родители, които явно обаче не са достатъчно отговорни щом не знаят, че децата им на 13 правят секс, а не знаят елементарни работи. ТАКА Е НО ЗАЩО ИМ СЕ БЪРКАТЕ?!?

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:33
А и ако не знаете всяко ново поколение изместа другото по лудорий и прави сичко по рано например майакти е на 40 и за пръв път е правила секс на 19 ти си на 21 и за пръв път си правил секс на 16 ?!? Така какво прече тези на 14 да правят секс на 14,15, ?!? ПОГЛЕДНЕТЕ И ТОВА !!!!

Ravage
07-13-2009, 11:35
Само не разбрах как виждаш това за нормално, авторе ... НЕ Е нормално деца да раждат деца ... или деца, които все още нямат нужното чувство за отговорност да правят секс - секса не е само удоволствие това си е и голяма отговорност . Също така , на 13 години организмът тепърва започва съзряването си (това включва и половото съзряване) това че на 13 години ти скача пишока или почва да те посърбява не значи, че си готов за каквито и да е било сексуални подвизи . Още един довод - Колко от 13-14 годишните имат нужната сексуална култура и познания по физиология, за да се захващат със секс ?

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:35
И НЕЗАБРАВЯЙТЕ И ВИЕ СТЕ БИЛИ ДЕЦА И ВИЕ СТЕ БИЛИ С ЛАПЕШКИ АКЪЛ.... СЯКАШ НА ВАС НА ТАЗИ ВЪЗРСТ НЕ ВИ СЕ Е ИСКАЛКО НЕщО ТАКОВА ...

plmn
07-13-2009, 11:36
ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!!

ако и родителите им не могат да ги спрат, тогава наистина е много лошо.
а ние тук, разбира се, че ще им казваме да си играят с количките, на 14 кво друго искаш да правят? има си възраст за секс, за любов, за сватби, за работа, за всичко си има време, а доста деца се опитват да разместят и объркат цялата схема. на 13-14 секс? смешно си е. нито момчето е готово психически, камо ли пък физически хаха. момичетата на тая възраст почти нямат гърди даже. ама дай да ръгнем пишлето там долу. + това нямат елементарна, повтарям - елементарна сексуална култура. като прочета, че някой си правел секс от 'мноого' време и много си обичал гаджето, и други разни глупости, и в с ъщото време пита как се слага кондом и дали се забременява от анален, ми става тъжно. явно сегашните деца не говорят с родителите си за тези неща, а трябва. ето за това, ще им казваме да си гледат детството, и ще продължаваме да го правим. темичката ти е абсолютно излишна. добре, че има хора като нас, които да им казват, кое е правилно, и кое - не. иначе по-лошо. а вече кой ще прочете и осмисли написаното, на това отговор не мога да дам. имат си родители, които явно обаче не са достатъчно отговорни щом не знаят, че децата им на 13 правят секс, а не знаят елементарни работи. ТАКА Е НО ЗАЩО ИМ СЕ БЪРКАТЕ?!?

как защо? пускат тема искайки чуждото мнение. ние го даваме. ако искат да го взимат по внимание, ако не искат - да не го правят.

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:37
ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!!

ако и родителите им не могат да ги спрат, тогава наистина е много лошо.
а ние тук, разбира се, че ще им казваме да си играят с количките, на 14 кво друго искаш да правят? има си възраст за секс, за любов, за сватби, за работа, за всичко си има време, а доста деца се опитват да разместят и объркат цялата схема. на 13-14 секс? смешно си е. нито момчето е готово психически, камо ли пък физически хаха. момичетата на тая възраст почти нямат гърди даже. ама дай да ръгнем пишлето там долу. + това нямат елементарна, повтарям - елементарна сексуална култура. като прочета, че някой си правел секс от 'мноого' време и много си обичал гаджето, и други разни глупости, и в с ъщото време пита как се слага кондом и дали се забременява от анален, ми става тъжно. явно сегашните деца не говорят с родителите си за тези неща, а трябва. ето за това, ще им казваме да си гледат детството, и ще продължаваме да го правим. темичката ти е абсолютно излишна. добре, че има хора като нас, които да им казват, кое е правилно, и кое - не. иначе по-лошо. а вече кой ще прочете и осмисли написаното, на това отговор не мога да дам. имат си родители, които явно обаче не са достатъчно отговорни щом не знаят, че децата им на 13 правят секс, а не знаят елементарни работи. ТАКА Е НО ЗАЩО ИМ СЕ БЪРКАТЕ?!?

как защо? пускат тема искайки чуждото мнение. ние го даваме. ако искат да го взимат по внимание, ако не искат - да не го правят.

ПФффф цлета нали е да им помогнете ?!?

monincetyyy
07-13-2009, 11:37
ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!!

ако и родителите им не могат да ги спрат, тогава наистина е много лошо.
а ние тук, разбира се, че ще им казваме да си играят с количките, на 14 кво друго искаш да правят? има си възраст за секс, за любов, за сватби, за работа, за всичко си има време, а доста деца се опитват да разместят и объркат цялата схема. на 13-14 секс? смешно си е. нито момчето е готово психически, камо ли пък физически хаха. момичетата на тая възраст почти нямат гърди даже. ама дай да ръгнем пишлето там долу. + това нямат елементарна, повтарям - елементарна сексуална култура. като прочета, че някой си правел секс от 'мноого' време и много си обичал гаджето, и други разни глупости, и в с ъщото време пита как се слага кондом и дали се забременява от анален, ми става тъжно. явно сегашните деца не говорят с родителите си за тези неща, а трябва. ето за това, ще им казваме да си гледат детството, и ще продължаваме да го правим. темичката ти е абсолютно излишна. добре, че има хора като нас, които да им казват, кое е правилно, и кое - не. иначе по-лошо. а вече кой ще прочете и осмисли написаното, на това отговор не мога да дам. имат си родители, които явно обаче не са достатъчно отговорни щом не знаят, че децата им на 13 правят секс, а не знаят елементарни работи.
Абсолютно съм съгласна. Това че 90% от хората които го четат не го осмислят и не му обръщат внимание значи ли че трябва да лишим останалите 10% да разберат нещо? Дори 1% да им влезе в главата пак е някъф кяр. Щото като не могат да общуват с родителите си питат някой друг. Този друг в случая сме ние. И не им се бъркаме а им казваме истината. Ако тфа е лошо да си казвам мнението окей. Но за мен не е лошо и аз нямам никакво намерение да спирам да пиша в постовете си каквото смятам за правилно :) Със здраве!

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:38
Само не разбрах как виждаш това за нормално, авторе ... НЕ Е нормално деца да раждат деца ... или деца, които все още нямат нужното чувство за отговорност да правят секс - секса не е само удоволствие това си е и голяма отговорност . Също така , на 13 години организмът тепърва започва съзряването си (това включва и половото съзряване) това че на 13 години ти скача пишока или почва да те посърбява не значи, че си готов за каквито и да е било сексуални подвизи . Още един довод - Колко от 13-14 годишните имат нужната сексуална култура и познания по физиология, за да се захващат със секс ? КОй горови за 13 г ?!? Верно 1 година е до 14 но аз на 14 вече бях одговорен и бях с сички я си акъл и бях разбрал много повече неща от живота 8)

plmn
07-13-2009, 11:39
ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!!

ако и родителите им не могат да ги спрат, тогава наистина е много лошо.
а ние тук, разбира се, че ще им казваме да си играят с количките, на 14 кво друго искаш да правят? има си възраст за секс, за любов, за сватби, за работа, за всичко си има време, а доста деца се опитват да разместят и объркат цялата схема. на 13-14 секс? смешно си е. нито момчето е готово психически, камо ли пък физически хаха. момичетата на тая възраст почти нямат гърди даже. ама дай да ръгнем пишлето там долу. + това нямат елементарна, повтарям - елементарна сексуална култура. като прочета, че някой си правел секс от 'мноого' време и много си обичал гаджето, и други разни глупости, и в с ъщото време пита как се слага кондом и дали се забременява от анален, ми става тъжно. явно сегашните деца не говорят с родителите си за тези неща, а трябва. ето за това, ще им казваме да си гледат детството, и ще продължаваме да го правим. темичката ти е абсолютно излишна. добре, че има хора като нас, които да им казват, кое е правилно, и кое - не. иначе по-лошо. а вече кой ще прочете и осмисли написаното, на това отговор не мога да дам. имат си родители, които явно обаче не са достатъчно отговорни щом не знаят, че децата им на 13 правят секс, а не знаят елементарни работи. ТАКА Е НО ЗАЩО ИМ СЕ БЪРКАТЕ?!?

как защо? пускат тема искайки чуждото мнение. ние го даваме. ако искат да го взимат по внимание, ако не искат - да не го правят.

ПФффф цлета нали е да им помогнете ?!?

пак не разбра нещо. ние помагаме, като насочваме заблудените подрастващи, кое е редно да правят и да не правят.

monincetyyy
07-13-2009, 11:39
Само не разбрах как виждаш това за нормално, авторе ... НЕ Е нормално деца да раждат деца ... или деца, които все още нямат нужното чувство за отговорност да правят секс - секса не е само удоволствие това си е и голяма отговорност . Също така , на 13 години организмът тепърва започва съзряването си (това включва и половото съзряване) това че на 13 години ти скача пишока или почва да те посърбява не значи, че си готов за каквито и да е било сексуални подвизи . Още един довод - Колко от 13-14 годишните имат нужната сексуална култура и познания по физиология, за да се захващат със секс ? КОй горови за 13 г ?!? Верно 1 година е до 14 но аз на 14 вече бях одговорен и бях с сички я си акъл и бях разбрал много повече неща от живота 8)
Само така си мислиш 8)

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:40
Само не разбрах как виждаш това за нормално, авторе ... НЕ Е нормално деца да раждат деца ... или деца, които все още нямат нужното чувство за отговорност да правят секс - секса не е само удоволствие това си е и голяма отговорност . Също така , на 13 години организмът тепърва започва съзряването си (това включва и половото съзряване) това че на 13 години ти скача пишока или почва да те посърбява не значи, че си готов за каквито и да е било сексуални подвизи . Още един довод - Колко от 13-14 годишните имат нужната сексуална култура и познания по физиология, за да се захващат със секс ? КОй горови за 13 г ?!? Верно 1 година е до 14 но аз на 14 вече бях одговорен и бях с сички я си акъл и бях разбрал много повече неща от живота 8)
Само така си мислиш 8) :?

Extremescream
07-13-2009, 11:40
А това за родителите беше тъпо.
Майка ми ме е родила на 32,и сигурно би се възмутила,ако разбере,че на 16 съм го направила за първи път.Обаче това са 30 и повече години,ценностите и моралите се променят за толкова време.
Но АЗ се възмущавам,че деца на 14 ПРАВЯТ СЕКС.Разликата ни е 3 години.....А кажи нормално ли е?
На 14 и аз мислих за тези неща,обаче знаех,че е рано и НЕ МУ Е БИЛО ТОГАВА ВРЕМЕТО!

marsella
07-13-2009, 11:40
И НЕЗАБРАВЯЙТЕ И ВИЕ СТЕ БИЛИ ДЕЦА И ВИЕ СТЕ БИЛИ С ЛАПЕШКИ АКЪЛ.... СЯКАШ НА ВАС НА ТАЗИ ВЪЗРСТ НЕ ВИ СЕ Е ИСКАЛКО НЕщО ТАКОВА ...

ИМЕННО!!! Ти сам го каза, ама май и сам си противоречиш.. усещаш ли?!?

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:41
И НЕЗАБРАВЯЙТЕ И ВИЕ СТЕ БИЛИ ДЕЦА И ВИЕ СТЕ БИЛИ С ЛАПЕШКИ АКЪЛ.... СЯКАШ НА ВАС НА ТАЗИ ВЪЗРСТ НЕ ВИ СЕ Е ИСКАЛКО НЕщО ТАКОВА ...

ИМЕННО!!! Ти сам го каза, ама май и сам си противоречиш.. усещаш ли?!? :-D Усещам се защото може да се гледа по много страни на темата ...

plmn
07-13-2009, 11:42
Само не разбрах как виждаш това за нормално, авторе ... НЕ Е нормално деца да раждат деца ... или деца, които все още нямат нужното чувство за отговорност да правят секс - секса не е само удоволствие това си е и голяма отговорност . Също така , на 13 години организмът тепърва започва съзряването си (това включва и половото съзряване) това че на 13 години ти скача пишока или почва да те посърбява не значи, че си готов за каквито и да е било сексуални подвизи . Още един довод - Колко от 13-14 годишните имат нужната сексуална култура и познания по физиология, за да се захващат със секс ? КОй горови за 13 г ?!? Верно 1 година е до 14 но аз на 14 вече бях одговорен и бях с сички я си акъл и бях разбрал много повече неща от живота 8)

ма тва е повече от страхотно. но не може всички да са природно надарени и умни като теб! за това ние сме тук, да помагаме на 'нуждаещите' се.

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:44
И ЕТО ГО НАЙ-ГОМЕЛМИЯ ПРОБЛЕМ НА ДЕЦАТА !!! НЕ РАЗГОВАРЯТ С РОДИТЕЛИТЕ СИ !!!

И немога да разбера защо не говорят с тях ?!?Срамуват ли се ?!? Срах ли ги е ?!?

marsella
07-13-2009, 11:45
И кои според теб са "многото страни на темата" :-o

Smite
07-13-2009, 11:46
ДА СИ ГО ПРАВЯТ БЕ ! ТОВЯ Е ТЯХНО РЕШЕНИЕ НИТО ВИЕ НИТО МАЙКИТЕ И БАЩИТЕ ИМ НЕМОГАТ ДА ГИ СПРЪТ!!!

ако и родителите им не могат да ги спрат, тогава наистина е много лошо.
а ние тук, разбира се, че ще им казваме да си играят с количките, на 14 кво друго искаш да правят? има си възраст за секс, за любов, за сватби, за работа, за всичко си има време, а доста деца се опитват да разместят и объркат цялата схема. на 13-14 секс? смешно си е. нито момчето е готово психически, камо ли пък физически хаха. момичетата на тая възраст почти нямат гърди даже. ама дай да ръгнем пишлето там долу. + това нямат елементарна, повтарям - елементарна сексуална култура. като прочета, че някой си правел секс от 'мноого' време и много си обичал гаджето, и други разни глупости, и в с ъщото време пита как се слага кондом и дали се забременява от анален, ми става тъжно. явно сегашните деца не говорят с родителите си за тези неща, а трябва. ето за това, ще им казваме да си гледат детството, и ще продължаваме да го правим. темичката ти е абсолютно излишна. добре, че има хора като нас, които да им казват, кое е правилно, и кое - не. иначе по-лошо. а вече кой ще прочете и осмисли написаното, на това отговор не мога да дам. имат си родители, които явно обаче не са достатъчно отговорни щом не знаят, че децата им на 13 правят секс, а не знаят елементарни работи. ТАКА Е НО ЗАЩО ИМ СЕ БЪРКАТЕ?!?

как защо? пускат тема искайки чуждото мнение. ние го даваме. ако искат да го взимат по внимание, ако не искат - да не го правят.


давате мнение като критика и нареждания .......... (нищо лично)

monincetyyy
07-13-2009, 11:46
И ЕТО ГО НАЙ-ГОМЕЛМИЯ ПРОБЛЕМ НА ДЕЦАТА !!! НЕ РАЗГОВАРЯТ С РОДИТЕЛИТЕ СИ !!!

И немога да разбера защо не говорят с тях ?!?Срамуват ли се ?!? Срах ли ги е ?!?
Да! Срамуват се! Страх ги е! Притесняват се! Всякакви причини има. Вярно че е лошо само че не разбирам за какво се отмяташ от написаното по горе.. С всеки следващ пост се пишеш нещо различно.. :?

Smite
07-13-2009, 11:49
а и като по възрастни уш треа ни помагате на нас тееновете а вие яко нареждате....

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:49
И ЕТО ГО НАЙ-ГОМЕЛМИЯ ПРОБЛЕМ НА ДЕЦАТА !!! НЕ РАЗГОВАРЯТ С РОДИТЕЛИТЕ СИ !!!

И немога да разбера защо не говорят с тях ?!?Срамуват ли се ?!? Срах ли ги е ?!?
Да! Срамуват се! Страх ги е! Притесняват се! Всякакви причини има. Вярно че е лошо само че не разбирам за какво се отмяташ от написаното по горе.. С всеки следващ пост се пишеш нещо различно.. :? Еми одговарям като от различни страни :)

Extremescream
07-13-2009, 11:50
Smite,ти само глупости пишеш,как да не ти нараждаме.А и до 19 години си тийн,така че има време за развитие на сивото вещество.

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 11:50
и нали целта е да им помогнем .....

Extremescream
07-13-2009, 11:52
Да,ама като пускат теми 'Бременна ли съм?' единствената помощ е:
ДРУГИЯ ПЪТ ПОЛЗВАИТЕ КОНДОМ
ТЕСТ СЛЕД 7 ДНИ
и евентуално Ескалеп

marsella
07-13-2009, 11:52
Е кфи различни страни бе, нали подкрепяш единствено и само тезата, че е нещо съвсем нормално деца на 13/14 години да правят секс. Олее ужасс :D

monincetyyy
07-13-2009, 11:54
Е кфи различни страни бе, нали подкрепяш единствено и само тезата, че е нещо съвсем нормално деца на 13/14 години да правят секс. Олее ужасс :D
Иди го разбери момъка кфо иска да каже и кфо мисли... тцтц

Ravage
07-13-2009, 11:56
Jus7 излез от този свят, в който живееш и се присъедини към нормално мислещите и рационални хора ... говориш абсолютни простотии - на 14 бил и знаел мнг неща от живота, едва си одраскал повърхността на познанието за живота на 14 ... също така защо младежите не говорят с родителите си ? - представи си сцената - 14 годишно момиченце (да момиченце не момиче) отива при майка си и й казва: мамо аз вече не съм девствена ! - какво мислиш ще се случи след това ??? айде при нас момчетата е доста по-различно, и все пак ако кажеш на баща че на 14 години вече не си девствен би те попитал що за глупости вършиш ...

marsella
07-13-2009, 12:00
КОй горови за 13 г ?!? Верно 1 година е до 14 но аз на 14 вече бях одговорен и бях с сички я си акъл и бях разбрал много повече неща от живота 8)

Ама иначе още тогава си бил отговорен и си имал ъкъл. Според мен ти сега нямаш, че камоли преди година / две най - много :grin:

Smite
07-13-2009, 12:13
wijte sega nqkoi dechica iskat da izjiweqt detstwoto si po nai ekstremniq po wuzmojnost jiwot....... (sledwat naredbi? )

Ravage
07-13-2009, 12:15
wijte sega nqkoi dechica iskat da izjiweqt detstwoto si po nai ekstremniq po wuzmojnost jiwot....... (sledwat naredbi? ) ползвай кирилица, не сме длъжни да се мъчим да разчетем така или иначе безмисления ти пост ..

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 12:16
ПФфф незнам ... сефтето ми беше на 15 ..... родите ли те ми са строги ни към това погледнаха по един друг начин и баща ми ме базика а майками само искаше да знае че използваме предпазни мерки ....

plmn
07-13-2009, 12:17
ПФфф незнам ... сефтето ми беше на 15 ..... родите ли те ми са строги ни към това погледнаха по един друг начин и баща ми ме базика а майками само искаше да знае че използваме предпазни мерки ....

а какво мислят за оценките ти в даскало? и най-вече тези по БЕЛ? 8-)

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 12:20
ПФфф незнам ... сефтето ми беше на 15 ..... родите ли те ми са строги ни към това погледнаха по един друг начин и баща ми ме базика а майками само искаше да знае че използваме предпазни мерки ....

а какво мислят за оценките ти в даскало? и най-вече тези по БЕЛ? 8-) Уча в математическа гимназия с профил /М, Ф, АЕ, БЕЛ/ математика,физика,англиски ,български език и литература и се справятм м/у 5-6 така че и какво значение има?!? Да не би да нямам право да пиша както си искам?!? каде има правило че трябва да пиша без грешки ?!?

Smite
07-13-2009, 12:21
ПФфф незнам ... сефтето ми беше на 15 ..... родите ли те ми са строги ни към това погледнаха по един друг начин и баща ми ме базика а майками само искаше да знае че използваме предпазни мерки ....

а какво мислят за оценките ти в даскало? и най-вече тези по БЕЛ? 8-)

еии първия срок имах 4 бе :-x :-x :-x :lol: :lol: а втория едвам вързах 3 защото се мразим с класната :oops: :oops: :P :P

чакаи малко то това не беше за мен.къв съм прост.........

monincetyyy
07-13-2009, 12:23
ПФфф незнам ... сефтето ми беше на 15 ..... родите ли те ми са строги ни към това погледнаха по един друг начин и баща ми ме базика а майками само искаше да знае че използваме предпазни мерки ....

а какво мислят за оценките ти в даскало? и най-вече тези по БЕЛ? 8-)

еии първия срок имах 4 бе :-x :-x :-x :lol: :lol: а втория едвам вързах 3 защото се мразим с класната :oops: :oops: :P :P
Сега оценките ви в училище ли ще обсъждаме?

Smite
07-13-2009, 12:25
ПФфф незнам ... сефтето ми беше на 15 ..... родите ли те ми са строги ни към това погледнаха по един друг начин и баща ми ме базика а майками само искаше да знае че използваме предпазни мерки ....

а какво мислят за оценките ти в даскало? и най-вече тези по БЕЛ? 8-)

еии първия срок имах 4 бе :-x :-x :-x :lol: :lol: а втория едвам вързах 3 защото се мразим с класната :oops: :oops: :P :P
Сега оценките ви в училище ли ще обсъждаме?

то това даже не се отнасяше за мен но....
ами то като гледам тая тема е безмислена имам предвит поскарахме се както винаги то др неа стани... щото някои се мислят за мн големи... :D :D :lol: :-P :-P :-P нищо лично дреам даже + за темата

Jus7DreamBoy
07-13-2009, 12:25
ПФфф незнам ... сефтето ми беше на 15 ..... родите ли те ми са строги ни към това погледнаха по един друг начин и баща ми ме базика а майками само искаше да знае че използваме предпазни мерки ....

а какво мислят за оценките ти в даскало? и най-вече тези по БЕЛ? 8-)

еии първия срок имах 4 бе :-x :-x :-x :lol: :lol: а втория едвам вързах 3 защото се мразим с класната :oops: :oops: :P :P
Сега оценките ви в училище ли ще обсъждаме? :? :? :?

FromAutumToAshes
07-13-2009, 12:57
Някъде из постовете прочетох следното "Нали трябва да ни се помага, кво ни се карате и ни нареждате" или нещо от сорта (извиянвам се неправния сигурно ситат, но смисъла беше такъв, което е по-важното)

Еми какво няма да ви се карат и да ви нареждат, еми ти като му говориш като на нормален разумен човек, и получаваш УЖ разбиране, а то просто през едното влиза, през другото излиза и на следващия ден си прави каквото то си знае ? Така ще бъде защото то само с говорене май вече не помага ами трябва едва ли не да го смелиш от бой, че да разбере що за простотий е направило... Не че подкрепям насилието и решаването на проблеми чрез него ама понякога си се налага... И да ви кажа право имало е случаи, кога баща ми ме е удрял и чак тогава съм осмислял аджаба какво съм сторил... Дръжте си малко на положението, за всичко си има време. И какви са тези глупости някой деца искат да си изживеят детстовото по екстремно. Хаха еми, че то и за това си има начини бе, не бъркайте понятията моля ви.

Aicken
07-13-2009, 13:00
да . закон има!

fenasf
07-13-2009, 14:29
http://i695.photobucket.com/albums/vv317/Dementia23/YouMad.jpg

erotix
07-13-2009, 14:53
Аве хора кво ви става бе ?!? Видях хиляди теми като си на 14 ходи си играеш с колички и други такива?!? Кфо като е на 14,15 да не е забранено да се чука?!?МИсля че няма закон така че не го садете тоя раздел "секс" хората си казват проблемите а вие не гладете да им помогнете а да ги критийувате баси майката .... земете се оправете малко бе ..... помагайте а не се карайте на авторите!!! Постъпете малко по одговорно човека идва споделя си проблема ви аве бягай от тука ,много си малък и т.н той си приценява вие какво му се бъркате пфф злетаци ... направо нямам думи за някой от вас! БЪДЕТЕ ПО СЕРИОЗНИ И СЕ СТЕГНЕТЕ МАЛКО :-x




П.С Извинете за правописните грешки ( да неграмотен съм! )

Т*пак.. да се ебат и веднага след като се родят ако искат.. смотаняци!

5StaR
07-13-2009, 15:57
А и ако не знаете всяко ново поколение изместа другото по лудорий и прави сичко по рано например майакти е на 40 и за пръв път е правила секс на 19 ти си на 21 и за пръв път си правил секс на 16 ?!? Така какво прече тези на 14 да правят секс на 14,15, ?!?

+ запетайки + написано тъпо... " тези на 14 да правят секс на 14" ...

Lysit0
07-13-2009, 17:44
Авторе, никой не ги (ви) осъжда, защото предполагам и ти си там някъде 14-15.Правете си секс,но преди това малко се образовайте, а не всеки ден ,всяка втора тема да е ''бременна ли съм'', при положение,че дори не е свършил в момичето ...и такива глупави теми.
За това по-нагоре като ВАЖНА тема, има за 'обща сексуална култура'.

Punisherrr
07-13-2009, 17:49
Такива теми има вече,а автора може да не се пени толкова и да си изясни к'во всъщност иска да ни каже...