PDA

View Full Version : Началото на Вашата любовна връзка?



Niakoitam
07-18-2009, 10:31
Видях една тема в един друг форум и реших да пусна подобна и тук
Надявам се темата напълно не се доблира с някоя друга.

Къде и как се запознахме с гаждето/приятеля си(на кой както му харесва повече)?
Как разбрахте че са прехвръкнали искри межу двамата Ви и как стана така че тръгнахте. Имаше ли реплики от ваша или другата страна или нещата станаха от само себе си? Бързо и мигновенно или бавно и постепенно?Как стана така че официално разбрахте че вече ходите?

FiRe_LaDy
07-18-2009, 10:38
"Запознахме се" (официално още не сме се запознавали) на купон на Ноова година.Тогава не го харесах,ама след няколко дена ми хареса как е излязал на една снимка.И след още няколко дена,когато влязох в болницата осъзнах,че псотоянно си мисля за него.Когато ме изписаха - го потърсих.Пишехме си около месец.В училище бяхме на "здрасти",поради големия срам и от моя и от негова страна.Накрая решихме да излезем.Тогава ме покани на рожденния си ден и .. тръгнахме.Нямаше особени реплики.Просто ме :-) .

sLaDyRchEt0
07-18-2009, 10:39
Aмии аз го познавам цял живот но честно казано никога не ми е бил особено приятен.Но стана така че попаднахме в една компания опознахме се.Една вечер танцувахме и тогава осъзнах че го харесвам.После му признах и той на мен и решихме да опитаме :) Иии вече два месеца сме неразделни и не можем един без друг ( дано и занапред да е така :-) :-) :-) )
Това е :) :-) :-) :-)

Jumbie483
07-18-2009, 11:52
Ние отначало си "играехме" няколко седмици (закачки, глупости..)
Накрая една случка ни накара да се запознаем. После отново почнаха разигравания и подмятания.
И до сега не можем да се разберем като хората :D

DJ_Mrav4o
07-18-2009, 11:57
Ами не помня как се запознахме, беше преди 3-4 години, но до началото на тая година- нищо, нито той, нито аз. Общо взето нещата се развиха на рожден ден на обща позната и просто по стечение на обстоятелствата сме заедно. По-скоро бързо се случи - 15 дена зарибявка, но пък се получи добра комбинация 8-) Официално разбрахме (или май само аз още не бях разбрала :-o ) веднъж, когато една моя приятелка каза с опулени очи "Абе вие двамата ходите ли?" :lol: . Първи от вцепенението излезе момчето каза "Амии... Да" и така до сега :) :)

vampirekiss
07-18-2009, 12:25
Това е за бившия,защото сега съм самичка.(с оня негодних скъсах преди седмица и нещо) 8-)

Таа той ми е симпатичен откакто се познаваме.Винаги съм си знаела,че един ден той ще отвърне.Така и стана.Всъщност твърде дълго си играйкахме разни игрички.Отначало той беше близък с една кифла от компанията му и аз се отдръпнах.И един ден както си стоим ''чисто приятелски'' той почна да ми ги разтяга едниии...Чак срам ме хвана (аз..аз и срам!)И нещата тръгнаха.Уж на шега,а накрая и двамата твърде много се увлекохме.Просто решихме да опитаме как ще потръгнат нещата и ''се взехме''.

И какво...Минаха се няколко месеца.Той се промени.Всъщност винаги си е бил такъв,но аз за пъви път видях какво представлява.Отвратих се и го оставих.