PDA

View Full Version : Болка при секс



baby_join_me_in_dead
07-18-2009, 16:28
Здравейте... Преди 2 месеца с приятеля ми правихме за 1 път секс...
1вия път боля малко и тече кръв
2рия пак тече но по-малко и пак боля мъничко...
3тия,4тия,5тия и 6тия път беше супер хубаво без да ме боли...


ОБАААЧЕ...
Оня ден бяхме в нас прави ми френска и свърших,бях овлажнена,но
ме заболя като тръгна да го вкарва и спряхме...
А впрочем не сме го правили от 2 седмици и половина възможно ли е от това да ме боли,защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

BlackWings
07-18-2009, 16:35
Спокойно де , няма причина за паника , случва се. Щом още сте в началото тепърва ще се упражнявате и ще се подобрява качеството :)
Получават се понякога гафове от сорта на неподходящ ъгъл , натиск и т.н. , едва ли химена ти зараства .

liliyo
07-18-2009, 18:57
Хименът не може да зарастне!!! Нормално е да има болка в началото. Спокойно след още някоко пъти всичко ще е наред. 8-)

bog4eto
07-18-2009, 21:04
защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

Тва е.Накъде по-зле?Правим секс,но нямаме никви елемнтарни познания.Дори за собственото ни тяло.Е ебати простотията. :?

sexapilkata
07-18-2009, 22:55
а ти в началото дали си имал/а?! :-D
момичето пита щот е притеснено ти се прайш на 3 и полувина.. коментара ти е напълно излишен и не и помагаш по никъв начин!!! :o :o
Мацко, щом от скоро го правите е нормално да те боли :) :-) Спокс сичко ще се оправи с течение на времето и няма да те боли .. :-) :)

bog4eto
07-18-2009, 23:24
а ти в началото дали си имал/а?! :-D
момичето пита щот е притеснено ти се прайш на 3 и полувина.. коментара ти е напълно излишен и не и помагаш по никъв начин!!! :o :o
Мацко, щом от скоро го правите е нормално да те боли :) :-) Спокс сичко ще се оправи с течение на времето и няма да те боли .. :-) :)

В началото? :lol: Демек? :lol: Когат бях на 2 ли? :lol:
Треа да се чете,ЧЕТЕ!Като е на 16,значи е готова да се ч*ка ли?Като не разбира нищо,да седне и да почете малко.

п.п.И без тва има много такива теми,поне да потърси. ;)

mOBSCENE
07-19-2009, 15:20
Хименът не може да зарастне!!! Нормално е да има болка в началото. Спокойно след още някоко пъти всичко ще е наред. 8-)

Macallan
07-19-2009, 15:24
а ти в началото дали си имал/а?! :-D
момичето пита щот е притеснено ти се прайш на 3 и полувина.. коментара ти е напълно излишен и не и помагаш по никъв начин!!! :o :o
Мацко, щом от скоро го правите е нормално да те боли :) :-) Спокс сичко ще се оправи с течение на времето и няма да те боли .. :-) :)
епа дай да се чукаме като зайци да направим белята пък после да се учим ко туй яйчници, хормони, яйцеклетки ... има една много готинка тема "Обща сексуална култура" и ако беше чела сега нямаше да се чуди какво й е...химена зараствал :razz:

baby_join_me_in_dead
07-20-2009, 10:12
Чела съм! И съм мн по-запозната от някои хора...
Просто се чудех защо боли при положение,че предишните пъти не болеше...
Вкрайна сметка проблема ми се реши вчера и не болеше :-o странно...

SunShinePearl
07-20-2009, 10:37
защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

Тва е.Накъде по-зле?Правим секс,но нямаме никви елемнтарни познания.Дори за собственото ни тяло.Е ебати простотията. :?
+1 :?

ItalianMafia
07-20-2009, 13:43
ДА! Химена ти е зарастнал... тцъ тцъ..
В началото винаги е така.. Сексуалната ти култура е под всякаква критика!

Vichko0o
07-20-2009, 14:22
Ако беше по-образована от някои хора както казваш нямаше да пишеш пълните глупости.... Тва влагалището го вземате като няква ламарина бе ... Разширявате го 1 път и то си стои точно така цял живот.... В началото си тясна, той те отваря - болка, не правите секс 2-3 седмици ти се стесняваш, правите го наново пак те наболява ЩОТО СИ ТЯСНА, БЕ !!!!!!!!!!!!!!! Как може да сте толкова малоумни ? Това не е от обща култура дори, а е от проста логика, която имат дори и пеперудките .... Ако бях модератор такива като тебе много щяха да ме мразят и форума нямаше да се флъдва всеки ден с ЕДНИ И СЪЩИ ПРОКЛЕТИ ТЕМИ, КОИТО СТОЯТ НА 1 СТРАНИЦА И НЯМА КОЙ ДА СИ НАПРАВИ ТРУДА ДА ПОГЛЕДНЕ МААААААЛКО ПО-НАДОЛУ !!!!!!

beliqsmok
07-20-2009, 15:19
Деерее :shock: ебаси кво стана тука .. момичето просто не е било наясно с нещата, не се карайте .. :)
Иначе по темата : И аз мисля, колкото повече го правите с приятеля ти толкова повече опит ше добиете и няма да боли толкова ;-)

AceXe
07-20-2009, 16:03
защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

Тва е.Накъде по-зле?Правим секс,но нямаме никви елемнтарни познания.Дори за собственото ни тяло.Е ебати простотията. :?

Готина... Стига си се правила на велика и не чети морал без да са ти ясни някои неща. Някои неща не могат да се научат от книгите, а единствено с практика. Нормално е. Много хора при първите си сексуални отношения не са толкова запознати. Там основно действа инстинкта. Какво си тръгнала да я упрекваш?! Това че, ти си толкова притеснителна и си изкупила от съседната книжарница всичките книги на сексуални теми не значи, че всички трябва да го правят и да държиш сметка на хората. Като толкова разбираш защо не й дадеш съвет вместо да я упрекваш...

Vichko0o, почини си малко и ти. Стига си викал и ти като някоя чавка, че ставаш банален.

Колкото до темата. Съжалявам, не съм съм жена и не разбирам чак толкова от женската анатомия. И все пак защо не се посъветваш с майка ти? Убеден съм, че тя може да ти отговори на въпроса. Няма нищо срамно в това :) Защото нали виждаш тука тия ше те изядат направо с парцалите...

bog4eto
07-20-2009, 16:11
защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

Тва е.Накъде по-зле?Правим секс,но нямаме никви елемнтарни познания.Дори за собственото ни тяло.Е ебати простотията. :?

Готина... Стига си се правила на велика и не чети морал без да са ти ясни някои неща. Някои неща не могат да се научат от книгите, а единствено с практика. Нормално е. Много хора при първите си сексуални отношения не са толкова запознати. Там основно действа инстинкта. Какво си тръгнала да я упрекваш?! Това че, ти си толкова притеснителна и си изкупила от съседната книжарница всичките книги на сексуални теми не значи, че всички трябва да го правят и да държиш сметка на хората. Като толкова разбираш защо не й дадеш съвет вместо да я упрекваш...

Да!Напълно си прав.Извинявам се..аз съм тооолкова притеснителна просто,тва не е нормално!Да чета!WOW!Вече се е изтъркало явно..
:?
И си прав..отново.Вече все повече и повече хора правят секс без да са толкова запознати.Няма да е чудно,ако скоро се появи тема "Правих секс,но по-едно време се появи някаква странна бяла течност.Какво е това?Нормално ли е?Да не е симптом на някаква болест?"

AceXe
07-20-2009, 16:17
защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

Тва е.Накъде по-зле?Правим секс,но нямаме никви елемнтарни познания.Дори за собственото ни тяло.Е ебати простотията. :?

Готина... Стига си се правила на велика и не чети морал без да са ти ясни някои неща. Някои неща не могат да се научат от книгите, а единствено с практика. Нормално е. Много хора при първите си сексуални отношения не са толкова запознати. Там основно действа инстинкта. Какво си тръгнала да я упрекваш?! Това че, ти си толкова притеснителна и си изкупила от съседната книжарница всичките книги на сексуални теми не значи, че всички трябва да го правят и да държиш сметка на хората. Като толкова разбираш защо не й дадеш съвет вместо да я упрекваш...
Да!Напълно си прав.Извинявам се..аз съм тооолкова притеснителна просто,тва не е нормално!Да чета!WOW!Вече се е изтъркало явно..
:?
И си прав..отново.Вече все повече и повече хора правят секс без да са толкова запознати.Няма да е чудно,ако скоро се появи тема "Правих секс,но по-едно време се появи някаква странна бяла течност.Какво е това?Нормално ли е?Да не е симптом на някаква болест?"


Хората ВИНАГИ са правили секс без да са запознати. Това е тема табу за повечето хора и е нормално да е така. Затова има и форуми като този. Какво си тръгнала да обвиняваш наляво-надясно. Ти знаеш ли, че има семейства, в които ако бащата само чуе думата "секс" от дъщеря си ще я смачка от бой. Да не говорим ако види книга на тази тема или такъв сайт в историята на браузъра. Е как очакваш тези хора да не са наплашени и да не смеят да отварят приказка за темата ?

Малко по-спокойно. Тук сме, за да си помагаме и донякъде забавляваме, а не да се правим на интересни, да си избиваме комплексите и да се чудим с кого да се заядем.

Vichko0o
07-20-2009, 17:46
защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

Тва е.Накъде по-зле?Правим секс,но нямаме никви елемнтарни познания.Дори за собственото ни тяло.Е ебати простотията. :?

Готина... Стига си се правила на велика и не чети морал без да са ти ясни някои неща. Някои неща не могат да се научат от книгите, а единствено с практика. Нормално е. Много хора при първите си сексуални отношения не са толкова запознати. Там основно действа инстинкта. Какво си тръгнала да я упрекваш?! Това че, ти си толкова притеснителна и си изкупила от съседната книжарница всичките книги на сексуални теми не значи, че всички трябва да го правят и да държиш сметка на хората. Като толкова разбираш защо не й дадеш съвет вместо да я упрекваш...

Vichko0o, почини си малко и ти. Стига си викал и ти като някоя чавка, че ставаш банален.

Колкото до темата. Съжалявам, не съм съм жена и не разбирам чак толкова от женската анатомия. И все пак защо не се посъветваш с майка ти? Убеден съм, че тя може да ти отговори на въпроса. Няма нищо срамно в това :) Защото нали виждаш тука тия ше те изядат направо с парцалите...
И ти си тръгнал да ми казваш аз да мълча ? Що пишеш в тема в която си некомпетентен и нямаш идея? А нека позная щото си поредното леке което си търси занимавка да се заяжда! Да ще я изядем с парцалите щото ако и го кажеш с мили думички няма да си направи труда да прочете, а ще ни се качи на глава и ще продължава с малоумните си теми, вместо да погледне работата на мачока дето го е сложил ВАЖНА ТЕМА !!! Аз чавка не съм и банален няма да стана, щото има за кво да викам! Но явно ти си деградиралия дето се мисли за отворко и спами във всяка една тема ! Като не разбираш нещо НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА ДА ПИШЕШ В ТЯХ! ТИ не само, че ставаш жалък ми и показваш колко си необразован и незапознат с най-простата биология !

bog4eto
07-20-2009, 18:06
защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:

Тва е.Накъде по-зле?Правим секс,но нямаме никви елемнтарни познания.Дори за собственото ни тяло.Е ебати простотията. :?

Готина... Стига си се правила на велика и не чети морал без да са ти ясни някои неща. Някои неща не могат да се научат от книгите, а единствено с практика. Нормално е. Много хора при първите си сексуални отношения не са толкова запознати. Там основно действа инстинкта. Какво си тръгнала да я упрекваш?! Това че, ти си толкова притеснителна и си изкупила от съседната книжарница всичките книги на сексуални теми не значи, че всички трябва да го правят и да държиш сметка на хората. Като толкова разбираш защо не й дадеш съвет вместо да я упрекваш...
Да!Напълно си прав.Извинявам се..аз съм тооолкова притеснителна просто,тва не е нормално!Да чета!WOW!Вече се е изтъркало явно..
:?
И си прав..отново.Вече все повече и повече хора правят секс без да са толкова запознати.Няма да е чудно,ако скоро се появи тема "Правих секс,но по-едно време се появи някаква странна бяла течност.Какво е това?Нормално ли е?Да не е симптом на някаква болест?"


Хората ВИНАГИ са правили секс без да са запознати. Това е тема табу за повечето хора и е нормално да е така. Затова има и форуми като този. Какво си тръгнала да обвиняваш наляво-надясно. Ти знаеш ли, че има семейства, в които ако бащата само чуе думата "секс" от дъщеря си ще я смачка от бой. Да не говорим ако види книга на тази тема или такъв сайт в историята на браузъра. Е как очакваш тези хора да не са наплашени и да не смеят да отварят приказка за темата ?

Малко по-спокойно. Тук сме, за да си помагаме и донякъде забавляваме, а не да се правим на интересни, да си избиваме комплексите и да се чудим с кого да се заядем.

Можем много да си говорим,но няма смисъл.Имаш си мнение-хубаво.Като искаш да помагаш-помагай и не се занимвай с мене ;)

Midi4ka
07-20-2009, 18:18
Получават се понякога гафове от сорта на неподходящ ъгъл , натиск и т.н. , едва ли химена ти зараства .

+1 ;-)

vellvet
07-21-2009, 12:49
[quote="Midi4ka"]Получават се понякога гафове от сорта на неподходящ ъгъл , натиск и т.н. , едва ли химена ти зараства .

+1 :)

JoLLiE92
07-26-2009, 00:22
Здравейте... Преди 2 месеца с приятеля ми правихме за 1 път секс...
1вия път боля малко и тече кръв
2рия пак тече но по-малко и пак боля мъничко...
3тия,4тия,5тия и 6тия път беше супер хубаво без да ме боли...


ОБАААЧЕ...
Оня ден бяхме в нас прави ми френска и свърших,бях овлажнена,но
ме заболя като тръгна да го вкарва и спряхме...
А впрочем не сме го правили от 2 седмици и половина възможно ли е от това да ме боли,защото химена е скоро скъсан и сега като не сме го правили от 2-3 седмици да зараства? :shock:
не може да зараства .. просто си тясна .. радвай се ;) :grin: