PDA

View Full Version : Какво да правя ??



br0ken17
07-19-2009, 10:28
Харесвам от много време едно момиче :oops: но тя не ме харесва или поне не харесва характера ми , докато бяхме непознати тя ме харесваше , но в един момент като ме опозна и ми каза че не иска да е с мен некви такива ... и сега сме си само приятелки но незнам дали и това ще е за дълго и се чудя как да спечела отново любовта и ! Тя сега е с друго момиче ... Какво да правя плс помогнете ми :-#

Nadelina
07-19-2009, 10:33
Харесвам от много време едно момиче :oops: но тя не ме харесва или поне не харесва характера ми , докато бяхме непознати тя ме харесваше , но в един момент като ме опозна и ми каза че не иска да е с мен некви такива ... и сега сме си само приятелки но незнам дали и това ще е за дълго и се чудя как да спечела отново любовта и ! Тя сега е с друго момиче ... Какво да правя плс помогнете ми :-#

SHE IS A LESBIAN? :shock:
И "сега сме си само приятелки".

Priceless
07-19-2009, 10:34
Ъмм .. начи .. добре, не мога да ти помогна преди да разбера.. и двете сте момичета така ли?

bog4eto
07-19-2009, 10:56
Еми щом не и допада характера ти,ще се примиряваш,сори :? Търси си друга 8)

Hilary_
07-19-2009, 10:58
Тя е с друго момиче?? :shock: Тук нещо да те навява като идея?? :D :D

И няма как "да си спечелиш отново любовта й ", защото ти дори не си я имал ... не че нещуу .. :D :D :wink: Явно не си й се харесал .. даваш напред и т'ва е .. 8)

SmiLe1
07-19-2009, 11:09
Няма какво да направиш след като тя сама се е отдръпнала,след като те е опознала ...
докато бяхме непознати тя ме харесваше-тя е харесвала единствено външния ти вид и това не може да се нарече любов.
като ме опозна и ми каза че не иска да е с мен-момичето ти е казало направо каквото мисли...няма какво да направиш...Търси си друга както казаха Hilary_ и bog4eto

br0ken17
07-19-2009, 11:56
благодаря ви за съветите :) Ще се опитам да се променя но нз дали ще мога :) а относно тфа дали съм лезбийка - еми не несъм бисексуална съм :)

SuNsEt
07-19-2009, 12:57
Ще се опитам да се променя но нз дали ще мога Не се променяй,ако някой иска да бъде с теб,то трябва да те обича такава каквато си.

haritov
07-19-2009, 13:05
мъж му е майката :D