PDA

View Full Version : Съвет, плс, незнам какво да правя



ImogenHeap
07-24-2009, 16:49
Здравейте! Ще искам и аз едно, две съветчета какво да правя, защото съм доста объркана. Значи с бившия искахме да изгладим отношенията си и може би пак да се съберем, но мина вече толкова време..а развитие няма! Даже се държи все по-зле.. през това време срещнах друго момче, супер готино е, допадаме си много. Нещата стават доста сериозни, а още незнам какво да правя с бившия. Кара ме да се чувствам зле, празна и сива.. Не искам повече така, а само как исках да оправим нещата, но май е невъзможно, поне през идните 100години. Е, какво мислите вие?? Да правя ли още опити да залепя нещо счупено или направо да си купя ново? :D :wink:

haritov
07-24-2009, 16:51
купувай че криза иде иначе :D

experiment_m
07-24-2009, 16:51
Старото в боклука.

kobrichka
07-24-2009, 16:52
Ти сама си отговорила на въпроса. Признаваш, че бившия не те прави щастлива "Кара ме да се чувствам зле, празна и сива.. Не искам повече така" ...тогава защо ще се връщаш при него?!? Върви напред, а не назад. Новото момче в живота ти е ново начало.

valdesbg
07-24-2009, 16:53
Здравейте! Ще искам и аз едно, две съветчета какво да правя, защото съм доста объркана. Значи с бившия искахме да изгладим отношенията си и може би пак да се съберем, но мина вече толкова време..а развитие няма! Даже се държи все по-зле.. през това време срещнах друго момче, супер готино е, допадаме си много. Нещата стават доста сериозни, а още незнам какво да правя с бившия. Кара ме да се чувствам зле, празна и сива.. Не искам повече така, а само как исках да оправим нещата, но май е невъзможно, поне през идните 100години. Е, какво мислите вие?? Да правя ли още опити да залепя нещо счупено или направо да си купя ново? :D :wink:

Чупиш чаша, и ти върви по вода, а често пъти те пускат по пързалката и си чупиш и крак. Здравата чаша обаче ти носи спокойствие и сигурност, че няма да се разлее :)

Зае*и тая работа с бившия. Рибките кълват на хубавата стръв :)

Hilary_
07-24-2009, 16:56
Апфф мани го миналото ... давай напред ... :?

selens
07-24-2009, 17:17
Старото в боклука.
+1

fire_cat
07-24-2009, 17:25
Избери този, който те прави щастлива.

rozovsluncho
07-24-2009, 17:30
Избери този, който те прави щастлива.
;-)

InloveAgain
07-24-2009, 17:46
Счупеното не се лепи.Като виждаш,че не става,значи няма да стане.
Щом на хоризонта има друго момче,което ти харесва,действай с него.

stefetoo0
07-24-2009, 17:52
"Кара ме да се чувствам зле, празна и сива.. " Тогава не виждам смисъл да си с него...Щом се държи ужасно с теб...какъв е смисъла..Бъди с новото момче,което от думите ти личи,че те прави по щастлива...

taffy
07-24-2009, 17:54
Моето мнение не е по различно от на другите.
Няма смисъл да се връщаш в миналото. Обикновено каквото е било неможе да се върне пак, никога не може да е както преди.
Щом новото момче ти харесва, какво изобщо го мислиш? Давай напред. :)

lovemysel100
07-24-2009, 18:36
Според мен щом сте скъсали веднъж, имало е причина, тя няма да се махне сама и пак ще скъсате с бившия ти. По-добре не се заравяй в миналото, не можеш да продължаваш с човек, който те прави "сива и празна" :(

Kallyn4eto
07-24-2009, 18:45
Ти сама си отговорила на въпроса. Признаваш, че бившия не те прави щастлива "Кара ме да се чувствам зле, празна и сива.. Не искам повече така" ...тогава защо ще се връщаш при него?!? Върви напред, а не назад. Новото момче в живота ти е ново начало.

+1
кратко, точно и ясно...е не мн, кратко де :D
П.С. Пише се "не знам" :)

Nakadah
07-24-2009, 18:46
набии си 2 шамара пич

kombarka
07-24-2009, 19:25
Попринцип аз не искам да имам нищо общо с бившите... вече знаеш защо 8-)
Купувай ново! :)

valence7o
07-24-2009, 19:36
Остави бившия, ти и без това казваш, че не може да се промени взимай новото. ;-)

YourPoison
07-24-2009, 20:18
Избери този, който те прави щастлива.
;-)
това е най-важното ..

Take_That
07-24-2009, 20:22
Ти сама си отговорила на въпроса. Признаваш, че бившия не те прави щастлива "Кара ме да се чувствам зле, празна и сива.. Не искам повече така" ...тогава защо ще се връщаш при него?!? Върви напред, а не назад. Новото момче в живота ти е ново начало.

[i]+1

+2

ImogenHeap
07-24-2009, 21:50
Прави сте, трябва да продължа напред с друг. Двоумях се, защото бях свикнала с бившия дори да ме наранява, предполагам знаете как е..след дълга връзка просто сте свикнали с този човек. Но е време за нова страница :)

slap2trap
07-24-2009, 23:52
Ти сама си отговорила на въпроса. Признаваш, че бившия не те прави щастлива "Кара ме да се чувствам зле, празна и сива.. Не искам повече така" ...тогава защо ще се връщаш при него?!? Върви напред, а не назад. Новото момче в живота ти е ново начало.
Много точно!
+1

Nakadah
07-25-2009, 00:33
тоя накадах,толку тъп... /ся ако не ме постне в модераторска помощ ще е напредък/
единили два съвета искаш?
ти не заслужаваш приятел...
за кво м ие да ти права реклама бе мангал

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-25-2009, 02:44
Счупеното не се лепи.Като виждаш,че не става,значи няма да стане.
Щом на хоризонта има друго момче,което ти харесва,действай с него.

съгласна ;)

elsy
07-25-2009, 04:37
Новото, баси въпросите задавате... то от самото ти мнение се разбира, че и на тебе самата ти е писнало от тоя бившия.

Bellatrix
07-25-2009, 06:17
Стига си се забивала в някакви филми и простотии.
Щастие + разбирателство + доверие = връзка, за която си заслужава да си вдигаш поне единия пръст.
Ако я няма тая комбинация по-хубаво си стой вкъщи и си цъкай на компа.
Ако към "новото" момче храниш някакви истински симпатии давай.