PDA

View Full Version : 4 часа секс и повече



kr15k0
07-27-2009, 18:26
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.

smeshnik
07-27-2009, 18:28
4 часа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kr15k0
07-27-2009, 18:29
4 часа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


дам съвсем сериозно

sladkata_bebz
07-27-2009, 18:30
Може да е от притеснение и да не се отпускаш както трябва или тя не е особено тясна...

l0lz
07-27-2009, 18:36
Така, похвали се, браво.
Ако тя е няква "господин 100 кила", много ясно, че няма да свършиш..

Vichko0o
07-27-2009, 18:49
Така, похвали се, браво.
Ако тя е няква "господин 100 кила", много ясно, че няма да свършиш..
Ако тя е няква ГОСПОДИН 100 кила.... Жалък си доказа го !
Кво му е лошото бе ? Ми да прави ако иска и 20 часа секс като може завиждайте му ;) Ако лъже значи е девствен :)
Има няколко варианта - ако си обрязан чувствителността в главичката намалява, ако постоянно го оставяш заголен пак се намалява чувствителността, ако приятелката ти е много широка няма да усещаш като хората и няма да свършиш, ако пък ти е твърде малък пак същото, ако не се отпускаш както трябва (пробвайте нови пози нещо различно) няма и да свършиш, лошото е, че има възможност и това да е болест( не искам да те плаша просто ти казавам). Опитай се докато го правиш с нея да се отпуснеш и наслаждаваш максимално!

Jumbie483
07-27-2009, 18:54
4 часа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


дам съвсем сериозно

ама естествено ;)

hamacs563
07-27-2009, 19:34
Така, похвали се, браво.
Ако тя е няква "господин 100 кила", много ясно, че няма да свършиш..
Ако тя е няква ГОСПОДИН 100 кила.... Жалък си доказа го !
Кво му е лошото бе ? Ми да прави ако иска и 20 часа секс като може завиждайте му ;) Ако лъже значи е девствен :)
Има няколко варианта - ако си обрязан чувствителността в главичката намалява, ако постоянно го оставяш заголен пак се намалява чувствителността, ако приятелката ти е много широка няма да усещаш като хората и няма да свършиш, ако пък ти е твърде малък пак същото, ако не се отпускаш както трябва (пробвайте нови пози нещо различно) няма и да свършиш, лошото е, че има възможност и това да е болест( не искам да те плаша просто ти казавам). Опитай се докато го правиш с нея да се отпуснеш и наслаждаваш максимално!

Съгласна съм само с допълнението,че всичко е въпрос на психика :)

hamilcar
07-27-2009, 19:35
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.

Ilikeliljon
07-27-2009, 19:49
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.

Абе да ти кажа сигурно е възможно 4 часа, макар че това според мен показва проблем със свършването. Малко ми прилича като изказването на Зара ли на кой беше от Биг Брадър за 16 оргазма за една нощ 8-) 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:

MAPMOT
07-27-2009, 20:07
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.
Абе то и аз мога, ама след 2-рия час почват да ми се гледат филми, дочитат ми се книги, абе разбирай , че скучно ми става.... :smt043

FromAutumToAshes
07-27-2009, 20:26
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.


Би ли ми обяснил какво целиш с пускането на тази тема :?: Да чуеш неща от сорта на "Ееееее ти си бахти секс машината" или "Оооо да готин обладай ме. Хаха жалък си бе брат... Обзалагам се, че дори не си виждал голо момиче, макарче искрено се надявам да СИ.

Съмнява ме да осъзнаваш какво се опитвам да ти кажа в момента. Но искрено ти пожелавам след време, когато порастеш и поумнееш го разбереш. Айде всичко добро и със здраве :)

golqmumnik
07-27-2009, 20:33
Удрям две мастики и клатя по два часа без почивка,няма лъжа,няма измама.Само на другия ден едва си сядам на дупето от схващане. :?

Xitap
07-27-2009, 20:41
4 часа а?
Може може... то толкова е и клатене. Аз лично съм сигурен, че ако караш със средно и бързо темпо, макс час и половина ще изкараш... просто физически не може да се издържа повече. Бавно... може, но пък се съмнявам това да е секс 4 часа. Ама хора всякакви... аз нито завиждам, нито нищо. Това си е мъчение!

Schweik
07-27-2009, 20:48
Така, похвали се, браво.
Ако тя е няква "господин 100 кила", много ясно, че няма да свършиш..
Ако тя е няква ГОСПОДИН 100 кила.... Жалък си доказа го !
Кво му е лошото бе ? Ми да прави ако иска и 20 часа секс като може завиждайте му ;) Ако лъже значи е девствен :)
Има няколко варианта - ако си обрязан чувствителността в главичката намалява, ако постоянно го оставяш заголен пак се намалява чувствителността, ако приятелката ти е много широка няма да усещаш като хората и няма да свършиш, ако пък ти е твърде малък пак същото, ако не се отпускаш както трябва (пробвайте нови пози нещо различно) няма и да свършиш, лошото е, че има възможност и това да е болест( не искам да те плаша просто ти казавам). Опитай се докато го правиш с нея да се отпуснеш и наслаждаваш максимално!Тоя верно е жалък!! 8-) Иначе по темата-и аз се чудя за какво си я писал тази тема...мене какво ме боли за колко време свършваш... :?

Amateur
07-27-2009, 21:02
Аиде бе..

NaNa_SladuRana
07-28-2009, 01:15
лошо е някой да свършва бързо,но и прекалено бавното свършване не е приятно... сиг ли си,че познаваш часовника? :?

Hilary_
07-28-2009, 01:24
Нещу не ти повярвах .. :lol: :lol: :lol:

l0lz
07-28-2009, 01:45
Така, похвали се, браво.
Ако тя е няква "господин 100 кила", много ясно, че няма да свършиш..
Ако тя е няква ГОСПОДИН 100 кила.... Жалък си доказа го !

Aуу.. :shock: :cry: Направо ми нанесе такъв удар.. :(

BePoHuKa
07-28-2009, 03:59
Лелеее... горкото момиче :shock: :shock: :shock: Кое е тва момиче дето те оставя да я лашкаш 4 часа :shock: Аз на 45-тата минута ще започна да си пиля ноктите сигурно :?

NeZaPoznat
07-28-2009, 07:41
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.

Да бееееее !!! :D :D :D :D

И един мормот загръща шоколадите :lol: :lol: :lol: :lol:

vampirekiss
07-28-2009, 08:16
:shock: Почувсктвах нотка на хвалба даже.Както и да е.Малък шанс да е истина.Както и да го погледнеш за 4 часа си с8е скапал.

sme6ko123
07-28-2009, 09:03
Ма ко говориш 4 часа, то и новият Терминатор не може толкоз.Ще вземе някой да ти се хване.Аз пък мога да пъхам в три момичета на 1 път :)

Smite
07-28-2009, 10:05
4 часа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


дам съвсем сериозно

ама естествено ;)

как иначе ...

fenasf
07-28-2009, 10:36
че то и аз да можех 4 часа и аз бих се хвалил...

ем лесно бе човек - кат мине там половин час, вадиш и чекиджийската караш докато се изфърлиш :)

Gabroveca
07-28-2009, 10:37
Еми то и аз така, на 2 бири лашкам от 4 до 6 часа, зависи от климата, и колко съм ял преди акта, че след 3тия час огладнявам твърде много. Но ако имам по-голямо желание, просто я вдигам и с мен до хладилника, слагам я на бар-плота и през това време си режа суджука и доматите, че то без салатка в туй време не е харашо :D

Те т'ва е за секса само, а като тичам за здраве си правя кросчета Габрово-Севлиево от 4 до 5 пъти на ден, ей така - за тонус :D

Xitap
07-28-2009, 10:43
Е тоя по 4 часа... и това е първия път само. Тоя не бих го взел да работи при мене, че недай си боже запука някоя колежка, 4 часа няма да работят...

Len4etyYyy
07-28-2009, 16:27
А бе спрете с вашите укори.Това, че вие бихте се хвалили не означава че и момчето го казва нарочно.Може да има проблем

Xitap
07-28-2009, 16:30
А бе спрете с вашите укори.Това, че вие бихте се хвалили не означава че и момчето го казва нарочно.Може да има проблем
Не няма проблем... той има Голям проблем! 240-минутен проблем! Коя ли ще го изтърпи всеки ден да правят по 4 часа, ама айде! Това не е за хвалене! И аз издържам доста време, но няма да казвам колко и защо, защото ми е неприятно и искам да не е така. Секса не е маратон, той е удоволствие!

Len4etyYyy
07-28-2009, 16:50
Точно затова той трябва да се консултира с лекар

Xitap
07-28-2009, 16:51
Точно затова той трябва да се консултира с лекар
Или с попа! То с такова темпо няма да живее дълго!

rusoto_baby_f
07-28-2009, 16:57
Точно затова той трябва да се консултира с лекар
Или с попа! То с такова темпо няма да живее дълго!


:razz: :razz:

kr15k0
07-28-2009, 17:16
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.


Би ли ми обяснил какво целиш с пускането на тази тема :?: Да чуеш неща от сорта на "Ееееее ти си бахти секс машината" или "Оооо да готин обладай ме. Хаха жалък си бе брат... Обзалагам се, че дори не си виждал голо момиче, макарче искрено се надявам да СИ.

Съмнява ме да осъзнаваш какво се опитвам да ти кажа в момента. Но искрено ти пожелавам след време, когато порастеш и поумнееш го разбереш. Айде всичко добро и със здраве :)


Така , първо ако бях на 15 - 16 години можеби щях да пускам тази тема точно както казваш за да се хваля, но отдавна съм минал тази възраст. Пускам темата защото се интересувам как така има момчета които издържат по 30 -40 мин и момчета които издържат по повече. Второ не те съветвам да се обзалагаш защото ще загубиш . Имам още неща да ти кажа , но просто не виждам смисъла да ти обяснявам , ако не вярваш твой проблем . Благодария на всички за съветите .

Xitap
07-28-2009, 17:19
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.


Би ли ми обяснил какво целиш с пускането на тази тема :?: Да чуеш неща от сорта на "Ееееее ти си бахти секс машината" или "Оооо да готин обладай ме. Хаха жалък си бе брат... Обзалагам се, че дори не си виждал голо момиче, макарче искрено се надявам да СИ.

Съмнява ме да осъзнаваш какво се опитвам да ти кажа в момента. Но искрено ти пожелавам след време, когато порастеш и поумнееш го разбереш. Айде всичко добро и със здраве :)


Така , първо ако бях на 15 - 16 години можеби щях да пускам тази тема точно както казваш за да се хваля, но отдавна съм минал тази възраст. Пускам темата защото се интересувам как така има момчета които издържат по 30 -40 мин и момчета които издържат по повече. Второ не те съветвам да се обзалагаш защото ще загубиш . Имам още неща да ти кажа , но просто не виждам смисъла да ти обяснявам , ако не вярваш твой проблем . Благодария на всички за съветите .
Всичко е до психика и физически възможности човек. Но определено ти е време за консултации с психолог и сексолог. Това е вредно и само би ти пречило занапред!
Тя е кучка брат, иска голямата кошница...

NaNa_SladuRana
07-28-2009, 18:09
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.

Да бееееее !!! :D :D :D :D

И един мормот загръща шоколадите :lol: :lol: :lol: :lol: в станьол :D

BePoHuKa
07-28-2009, 18:44
Значи като се самозадоволявам е имало моменти в който не издържам и 3 мин. А като права секс не падам никога под 4 часа , даже понякога не мога да свърша. А мойте приятели карат само по максимум 30 - 40 мин , Защо така ? Някой ми казват че момичето не ме било възбуждало но не е така , напротив.

Да бееееее !!! :D :D :D :D

И един мормот загръща шоколадите :lol: :lol: :lol: :lol: :D Като почнете с тези мормоти направо падам! :razz:

Ilikeliljon
07-28-2009, 19:01
Яко са се филмирали с тоя станиол 8-) 8-) 8-)

galenata
07-28-2009, 19:38
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.
Да.Прави си кефа.Нищо,че трудно ще намериш момиче което ще си държи 4 часа краката отворени :lol:

monincetyyy
07-28-2009, 19:55
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.
Да.Прави си кефа.Нищо,че трудно ще намериш момиче което ще си държи 4 часа краката отворени :lol:
Аз издържам :P :D

majestic001
07-28-2009, 20:34
Ти ако караш 4 часа аз трябва да издържам по цяла седмица. А тъй като немога цяла седмица ти също неможеш 4 часа. Аман от полови атлети !

hamilcar
07-28-2009, 21:07
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.
Да.Прави си кефа.Нищо,че трудно ще намериш момиче което ще си държи 4 часа краката отворени :lol:

Жените нали сте винаги много отворени. Винаги искате още и още. Ето момчето казва, че може, а сега пък никоя не може да издържи.

BePoHuKa
07-28-2009, 21:13
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.
Да.Прави си кефа.Нищо,че трудно ще намериш момиче което ще си държи 4 часа краката отворени :lol:

Жените нали сте винаги много отворени. Винаги искате още и още. Ето момчето казва, че може, а сега пък никоя не може да издържи.Още и още,но с почивки 8-)

NamelessRomantic
07-28-2009, 23:42
Приятелю,голямата стрелка на часовника показва МИНУТИТЕ,не чаасовете!Не познаваш часовника явно.Защо мисля така?Ако наистина имаш такъв проблем и искаш да се реши нямаше да пишеш във форум където едва 5% (да не кажа 0%) от хората могат да ти дадат читав съвет,а щеше направо на лекар да отидеш.

П.С. Ако все пак има наистина такова нещо - търси лекар,това не е нормално,не е и повод за хвалба.Това може да се окаже проблем - бавното свършване е толкова проблем колкото и бързото.

Аз казах.

vellvet
07-29-2009, 19:12
опитай да са 5

galenata
07-29-2009, 20:14
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.
Да.Прави си кефа.Нищо,че трудно ще намериш момиче което ще си държи 4 часа краката отворени :lol:

Жените нали сте винаги много отворени. Винаги искате още и още. Ето момчето казва, че може, а сега пък никоя не може да издържи.Още и още,но с почивки 8-)
Чаакай малко.. аз лично да мога да издържа..но на каква цена?На втория час,ако не и по-рано вече ще ми е писнало до такава степен,че ще се питам кога ще свърши най-сетне.4 часа да стоиш с разтворени крака-е извини ме,ама не искам да ходя после като ранен ветеран от войната.

beliqsmok
07-29-2009, 20:16
Па верно, коя ше те търпи 4 часа :lol: според мен в последните 3 часа момичето ше е заспало от преумора :?

XTREMEFREERIDE
07-29-2009, 20:19
Еее, много бе?!! :?
До психика е всичко.

sme6ko123
07-29-2009, 20:20
Всички искат да правят секс колкото се може повече, когато някой казва колко може веднага лъже. Както човек може да издържи 2 часа така може и 4.
Причините ги изброиха. Важното е да не ти дреме, прави си кефа и това е.
Да.Прави си кефа.Нищо,че трудно ще намериш момиче което ще си държи 4 часа краката отворени :lol:

Жените нали сте винаги много отворени. Винаги искате още и още. Ето момчето казва, че може, а сега пък никоя не може да издържи.Още и още,но с почивки 8-)
Чаакай малко.. аз лично да мога да издържа..но на каква цена?На втория час,ако не и по-рано вече ще ми е писнало до такава степен,че ще се питам кога ще свърши най-сетне.4 часа да стоиш с разтворени крака-е извини ме,ама не искам да ходя после като ранен ветеран от войната.
:D :D :D ранен ветеран
Неможе никой да издържи 4 часа дали поради една причилина или друга.Просто я заключвайте тая тема и да свършваме.Има ли някакъв смисъл да спорите за това представителя на кой пол е по издържлив.

hamilcar
07-29-2009, 20:56
http://www.standartnews.com/news/details/id/24455/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0%D0%BA-%D1%83%D0%BC%D1%80%D1%8F-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BD

Може, може както виждате може и повече, относно времето.

galenata -> Не е задължително да ти писне. Всичко зависи от партньора.