PDA

View Full Version : Въпрос за кървене след секс.



acerfan
07-27-2009, 20:52
Syjelqvam za kirilicata prosto mi se precaka pc-to...

Ta . vaprosa mi e e sledniq:

S priqtelkata mi pravihme seks i ne se sluchi nishto .. pritesnitelno. Na drugiq den obache tq se oplaka ot karvene i ot nqkakvi si kafqvi petna.
Na vtoriq den syshto ima kyrvene. Ot pritesnenie i kupih i 1 eskapel... ta nqkoi ima li idei na kakvo moje da se dylji tova neshto ? I ima li za kakvo da se pritesnqvame
_____________
Нека следващия път всичко да е написано на кирилица.
hamilcar

sweettdream
07-27-2009, 20:55
мн ли ти е дълъг ?

acerfan
07-27-2009, 20:56
bih kazal .. normalen

monincetyyy
07-27-2009, 20:58
Ами ако е девствена, ако е правила секс преди това 1-2 пъти само пак може да прокърви и още др причини. Ескапела е бил ненужен по добре да си беше дал парите за гинеколог.. Хапчето само и уврежда организма. Идете на лекар за всеки случай може да е от мн неща дано не е нищо сериозно :) Успех :)

Xitap
07-27-2009, 21:07
Алооо тоя ескапел за Лакта ли го имате?
Нормално е да става бе, човек. И при момичетата, с които съм бил е ставало. Няма какво да се косите.

acerfan
07-27-2009, 21:14
Abe.. ne me pritesnqva kyrveneto a tezi kafqvi petna koito se poqvqvat .. na mnogo mesta chetoh che tova sa edni ot parvite priznaci za bremennost

Xitap
07-27-2009, 21:16
Abe.. ne me pritesnqva kyrveneto a tezi kafqvi petna koito se poqvqvat .. na mnogo mesta chetoh che tova sa edni ot parvite priznaci za bremennost
Ама не на втория ден!!!
И може да са признаци за много други неща, не само за бременност! Трябва да я наблъскаш с хапове и инжекции ли?

monincetyyy
07-27-2009, 21:16
Може да и е дошъл цикълът... Понякога има кафяви петна първия или последния ден..

acerfan
07-27-2009, 21:20
emi ne mislq che cikala moje da i doide na 18tiq den .. a i razbira se che neiskam da q typcha s kakvito i da e hapcheta.. prosto e dosta pritesnitelno, razbiraemo e mislq..

monincetyyy
07-27-2009, 21:23
emi ne mislq che cikala moje da i doide na 18tiq den .. a i razbira se che neiskam da q typcha s kakvito i da e hapcheta.. prosto e dosta pritesnitelno, razbiraemo e mislq..
Цикъла може да и дойде когато си иска и причините за тфа са мнооого.. :) Просто идете на лекар и ще разберете ;)

Sladurcho
07-27-2009, 21:23
emi ne mislq che cikala moje da i doide na 18tiq den .. a i razbira se che neiskam da q typcha s kakvito i da e hapcheta.. prosto e dosta pritesnitelno, razbiraemo e mislq..
и като и е 18ти ден какво... то може и на 15тия да и дойде това е прекалено относително.. най- добре отидете на лекар за да сте сигурни че всичко е наред :) успех

pisenceto90
07-27-2009, 21:37
Аммммм как да го кажа по-дискретнооо........Твоето момиче може да е по-тясна и ако и даваш мн мн зор тъй става, от там вече ,че мястото е деликатно остава рана ,която при всеки полов акт се възобновява иииии от том е къвенето-неможе да зарасне-....пък петната вече може да е са от вс ,зависи къде точно са - най-малкото може да е инфексия или някви гъбични инфикции.

l0lz
07-27-2009, 22:01
Алооо тоя ескапел за Лакта ли го имате?
Нормално е да става бе, човек. И при момичетата, с които съм бил е ставало. Няма какво да се косите.

Ох, брат.. Как обичам Лакта.. Жалко, че вече няма или поне аз не съм виждал. ;[

Xitap
07-27-2009, 22:08
Алооо тоя ескапел за Лакта ли го имате?
Нормално е да става бе, човек. И при момичетата, с които съм бил е ставало. Няма какво да се косите.

Ох, брат.. Как обичам Лакта.. Жалко, че вече няма или поне аз не съм виждал. ;[
В Билла ги продават!!!

l0lz
07-27-2009, 23:01
Алооо тоя ескапел за Лакта ли го имате?
Нормално е да става бе, човек. И при момичетата, с които съм бил е ставало. Няма какво да се косите.

Ох, брат.. Как обичам Лакта.. Жалко, че вече няма или поне аз не съм виждал. ;[
В Билла ги продават!!!

ООО.. Непременно утре ше си зема. :-)

BePoHuKa
07-27-2009, 23:08
Оспамихте тематаа :D

АВТОРЕ: при положение ,че има кръв нормално е да има и кафяви петна..се едно казваш "на нея и дойде ,ама на гащите и има червени петна" :-o ...
Ако сте се панирали толкова идете на лекар. Така и не ни каза тя колко пъти е правила секс!!

slun4evka
07-29-2009, 15:30
"кафяви петна" = КРЪВ ..... ТИ МАЛОУМЕН ЛИ СИ БЕ .. СЕДНАЛ ТОЙ ХАПЧЕТА ДА Й ДАВА .... ти не си в ред ..... :shock: :shock: :shock: :shock:

t0d1t0
07-29-2009, 19:17
Пич ... Ам ... Тея хапчета нещо не ми допадат ... :x Е па ти малоумен ли си ... Бременна била , ем като сте го правили за 1ви път (така предполагам) т'ва си е нормално ... И на моята и дойде на другия ден ... 10 дни по-рано , ама не си казах "Леле , ама ся те е бременна , чеки к'во ще правя ся ..." и не ходих за хапове и работи ... Леле ... Изхаби си хапчето - повече да не си и дал! 1во идете на лекар да поразпитате и тогава му мислете! Не може просто така - чули сте за нещо , прочели сте нещо случайно и айде... Мислете бе хора! :x Нищо и няма, не е бременна!!! Научете нещо и тогава правете секс!!!

Attenti0n
07-29-2009, 19:26
Девствена ли е била ?

YourPoison
07-29-2009, 19:32
Девствена ли е била ?
добър въпрос ..

UnaBletoLoVeU
07-29-2009, 21:30
emi ne mislq che cikala moje da i doide na 18tiq den .. a i razbira se che neiskam da q typcha s kakvito i da e hapcheta.. prosto e dosta pritesnitelno, razbiraemo e mislq..
Може, може.
На една приятелка й идва на 2 седмици от горещините и е на лекарства.

ianchety
07-31-2009, 06:47
ако ти е много голям може и за това или просто от всичко може да стане.не сте първите

miss_kiss181
07-31-2009, 11:57
Еми ходете на лекар и това е, ние не можем да направим нищо друго за теб тук. И не и купувай други хапчета преди да сте се консултирали с лекар. :)

matev92
08-02-2009, 09:13
има си гинеколози за атя работа...